به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، محمد علیزاده خواننده پاپ ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود یاد افشین یداللهی را گرامی داشت.

محمد علیزاده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من چرا باید این روزا پست از دست دادن عزیزانمونو بزارم. داشتم از مراسم تشیع جنازه استاد معلم برمیگشتم تو فکر بی تابی همسر و بچه هاش بودم چرا؟ باید خبردار شم که افشین یدالهی رو هم از دست دادیم.

چرا باید گوهرهای هنر این مملکت بمیرن. اینا نباید بمیرن خیلی زود واسه نداشتنشون. چی بگم که ضعیفم و هیچ کاری از دستم بر نمیاد. دکتر افشین عزیزم من با ترانه‌های شما و با تفکر ادبی شما خاطره‌ها ساختم و دلگیرم از دنیایی که شما رو از موسیقی سرزمینم گرفت. در آغوش خدا آرام بخوابی مرد با احساس.

افشین یداللهی شاعر و ترانه سرای سرشناس ایران صبح امروز در مسیر هشتگرد به سمت تهران به همراه همسر و برادر زن خویش دچار حادثه رانندگی شد و جان باخت.

115

منبع: جام نیوز

خبر بعدی:

بي محبتي همسر، ريشه يابي علل و حل آن

خبرگزاري آريا -
بي محبتي همسر
يکي از شکايت‌هايي که زوجين از زندگي مشترکشان دارند، بي محبتي و بي‌تفاتي همسرشان است که اغلب مي توانند با برخوردهاي صحيح، عشق و محبت همسرشان را نسبت به خود جلب کنند. اين مقاله از بيتوته مي تواند به شما در جلب محبت و علاقه همسرتان نسبت به شما کمک کند و بتوانيد از زندگي با او بيشتر لذت ببريد.
شوهرم اصلا به من محبت ندارد؛ با بي‌محبتي او چه کنم؟
خيلي از خانم ها از اين شکايت دارند که با مردي بي احساس زندگي مي کنند که هيچ درکي از ابراز عشق و محبت ندارد و حتي برخي هنگامي که با آن‌ها از عشق و احساسات صحبت مي‌کني،
همه چيز را به سخره مي گيرد و علاقه‌اي به صحبت درباره‌ي چنين مسائلي ندارند. اين افراد معمولا کم حرف هستند و يا حتي بيان احساسات عاطفي را نشانه ي ضعف مي دانند.
بي تفاوتي و بي‌محبتي زن به همسرش
اين شکايت از زبان برخي مردها نيز نسبت به همسرشان شنيده مي‌شود اما مي‌توان گفت آمار بي محبتي و سردي زنان در زندگي مشترک از بي توجهي و بي محبتي مردان بسيار کمتر است.
اغلب زوج‌ها روزهاي اول زندگيشان به خوبي سپري مي شود. حرف هاي عاشقانه و ابراز احساسات در بين انها موج مي زند اما رفته رفته محبت‌ها کمرنگ مي شود و زن که تحمل کمي در برابر کمبود محبت همسرش دارد و سرشار از احساسات است با اين روند نه تنها از زندگي زده مي شود بلکه از همسرش هم متنفر مي شود.
دليل بي‌محبتي همسرتان صرفا بي‌علاقگي به شما نيست
اين بي‌محبتي و بي‌توجهي دلايل مختلفي مي‌تواند داشته باشد و صرفا دليل آن به بي‌علاقه شدن همسرتان برنمي‌گردد.
به طور مثال مي‌توان به خاطر فشارهاي زندگي و يا شرايط سخت و موقتي که براي همسرتان پيش آمده باشد.
نشانه‌هاي بي‌علاقگي
براي درک بي‌علاقگي همسرمان به خود، بايد به نشانه‌هاي رفتاري او توجه و با دقت آنها را ريشه‌يابي و بررسي کنيم. اين نشانه مي‌توانيد از موارد زير باشد:
• احساس نااميدي، غم و تنهايي
• عصبانيت و تحريک‌پذيري
• توجه کمتر به هم و احساس نياز براي برقراري روابط عاطفي خارج از محدوده زناشويي با غيرهمجنس
• کاهش تعهد به طرف مقابل و درست انجام ندادن مسووليت‌هاي معمول
• کاهش تمايل جنسي
• و در مجموع کاهش صميميت و کمتر شدن گفت‌وگو‌ها و درد‌ دل‌هاي روزانه بين زن و شوهر
بي‌علاقه بودن زن نسبت به همسرش
به گفته کارشناسان، وقتي زني به همسرش بي‌علاقه مي‌شود در او رفتارهاي متفاوتي مي‌بينيم مثلا دائما شوهر خود را مسخره مي‌کند و از او ايراد مي‌گيرد، غرور او را مي‌شکند و در جمع به او بي‌احترامي مي‌کند.
زنان وقتي به شوهر خود بي‌علاقه مي‌شوند، نمي‌توانند به نياز‌هاي جنسي او پاسخ دهند و دائما دنبال بهانه‌اي براي دور شدن از همسر خود مي‌گردند.
بي‌محبتي مرد نسبت به همسرش
همچنين وقتي مردي به همسرش بي‌علاقه مي‌شود، تحريک‌پذيري او نسبت به رفتارهاي همسرش بيشتر مي‌شود، يعني با کوچک‌ترين برخوردهاي همسرش از کوره در مي‌رود و دنبال بهانه مي‌گردد که سر همسرش داد بزند و او را تحقير کند.
مردان با تحقير همسرشان ـ وقتي به او بي‌علاقه‌اند ـ آرام مي‌شوند. اين مردان ديگر به برنامه‌هاي خانوادگي علاقه نشان نمي‌دهند و سر خود را با کار و فعاليت‌هاي فردي گرم کرده و به بهانه‌هاي مختلف از خانه فرار مي‌کنند. براساس تحقيقات انجام شده، ميزان خيانت در ميان مردان به دليل بي‌علاقه شدن به همسر خود بيشتر از زنان است.
براي اين‌که نشانه‌هاي بي‌علاقگي را در همسر خود بيابيد، خصوصيات کلي وي را به ياد بياوريد و به تغييرات ناگهاني او در رفتار و احساساتش دقت کنيد:
به طور مثال:
• اگر او قبلا روي مسائلي مربوط به شما حساسيت نشان مي‌داد و اکنون به يکباره نسبت به آن مسائل بي‌تفاوت شده است.
• اگر قبلا با شما مهربان و انعطاف‌پذير بوده، ولي حالا با شما نامهربان و سنگدل شده است.
• اگر رفتارش با فرزندان و افرادي که شما به آنها علاقه‌منديد، بد شده است.
• اگر از با شما بودن فرار مي‌کند و از موقعيت‌هايي که با هم تنها مي‌شويد اجتناب مي‌ورزد.
اين نشانه‌ها مي‌تواند دلايل ديگري داشته باشد!
اين نشانه‌ها ممکن است به دليل بي‌علاقه بودن به شما باشد اما گاها اين تغييرات رفتاري به دليل بي‌علاقگي به شما نيست و ممکن است دليل ديگري داشته باشد.
دلايل بي‌علاقه شدن همسر
دلايل بي‌علاقه شدن مرد نسبت به همسرش
حال که متوجه تغيير رفتار همسرتان شديد بايد به جستجوي دليل بپردازيد:
مهم‌ترين کار پس از کشف بي‌علاقگي در خود يا همسرمان يافتن دليل اين بي‌علاقگي است تا بتوانيم آن را برطرف کرده و عشق ميان خود و همسرمان را دوباره زنده کنيم.
در يافتن دلايل بي‌علاقه شدن همسرتان اول از همه به خود و رفتارتان مراجعه کنيد و ببينيد ممکن است کدام خصوصيت و رفتار باعث دوري همسرتان از شما شده باشد.
مثلا مشکلات زندگي، کاري و مالي مي‌تواند روي همسرتان تاثير بگذارد. در مواقع بروز اين مشکلات مردان به دليل بار مسووليتي که دارند، دچار استرس مي‌شوند و اگر همسرشان با آنها همراه نشود و به آنها سرکوفت و غر بزند و سرزنش کند و اين حس برايشان ايجاد شود که همسرشان در مواقع سختي و مشکلات همراه آنها نيست، ممکن است از زندگي زناشويي خود زده شده و نسبت به همسرشان بي‌علاقه شوند.
دلايل بي‌علاقه شدن زن نسبت به همسرش
زنان نيز در مواقع سختي و مشکلات احتياج به دلگرمي و همراهي دارند و اگر احساس کنند همسرشان از مسووليت شانه خالي مي‌کند و نمي‌تواند تکيه‌گاه خوبي در مشکلات براي خانواده‌اش باشد و در واقع استحکام و قدرتي از همسرش نبيند، ممکن است نسبت به او بي‌علاقه شود.
زناني که احساس مي کنند مردان بر زندگي سلطه داشته و همانند ديکتاتور در زندگي رفتار مي کنند، نسبت به همسران خود بي تفاوت هستند.
مرداني که قصد کنترل همسر خود را دارند ( به طور مثال دستور به اينکه چه بکند، چه بپوشد و …) باعث مي شوند زنان نسبت به آنان بي ميل شوند.
زماني که شوهر درک نمي کند رابطه زناشويي جدي است، انتظار تعهد داشتن شوهر براي زنان برآورده نمي شود. آنها نسبت به مرداني که زندگي را به بازيچه مي گيرند بي تفاوت هستند.
حس ارتباط عاطفي براي زنان مهم است، کافي است آنها احساس کنند که شوهر صرفا به دليل رابطه جنسي تمايل به ارتباط دارند، اين باعث مي شود کم کم از همسر دلزده شوند.
اگر نسبت به همسر خود بي‌علاقه شده ‌ايد..
احتمالا در اين مدت بارها و بارها موضوعاتي در زندگي پيش آمده که باعث ناراحتي شما شده است و احتمالا بارها اين فکر به ذهن شما خطور کرده است که شايد از همان ابتدا، انتخاب شما اشتباه بوده است و بايد هرچه زودتر به زندگي مشترک خود پايان دهيد.
اما براي چند دقيقه به اين موضوع فکرکنيد که شما در اين زندگي مشترک چه چيزهاي زيادي ياد گرفته ايد! احتمالا شما اکنون کاملا مي دانيد که چه مسائلي در رابطه تان سر جاي خودش نيست و چه مسائلي مي تواند باعث اذيت و آزار روحي شما و يا شريک زندگي تان شود. اين سرمايه بزرگي است!
سه راهي که پيش رو داريد
در صورت بي علاقه شدن نسبت به همسر شما 3 راه در پيش رو داريد.
1- اولين گزينه اين است که با همين روش (که به همسر خود علاقه اي نداريد) به زندگي ادامه دهيد که مهم ترين پيامد اين روش آسيب هاي جبران ناپذيري است که به فرزندان تان وارد خواهد شد.
2- دومين گزينه اين است که از همسرتان جدا شويد البته طلاق پديده اي است که عوارض و دشواري هاي بسياري را به همراه دارد و در شرايطي که شما در آن قرار داريد، به هيچ عنوان براي راه حل توصيه نمي شود.
گرچه طلاق انتخاب آخر است اما بايد زماني به اين انتخاب به صورت جدي انديشيد که قدرت مقابله با عوارض و دشواري هاي آن در فرد وجود داشته باشد و صد البته راه ديگري براي حل مشکلات وجود نداشته باشد.
3- سومين گزينه که پيشنهاد مي شود اين است که براي بهبود رابطه تان به مشاور مراجعه وتلاش کنيد تا زندگي تان را دوباره بازسازي کنيد. اين مقاله مي‌تواند در اين راه و بازسازي رابطه‌تان به شما کمک کند.
مراقب باشيد از چاله نيوفتيد توي چاه !
وقتي در يک ارتباط زناشويي، مشکلات و تعارضاتي به وجود مي آيد، قطع آن رابطه و شروع يک زندگي جديد، دقيقا مثل اين است که هديه اي را که گرفته ايد و مي دانيد چيست با هديه ديگري که اصلا نمي دانيد چيست، تعويض کنيد! شايد در ابتدا اين کار هيجان انگيز به نظر برسد، اما اين احتمال نيز وجود دارد که چيزي به مراتب بدتر گيرتان بيايد!
در ضمن خوب است که بدانيد آمار نشان مي دهد که نارضايتي زن و مرد در ازدواج دوم و سوم به مراتب بيشتر از ازدواج اول گزارش شده است. بنابراين وقتي شما مي توانيد يک رابطه مغشوش را به رابطه اي سالم و مسرت بخش تبديل کنيد، چرا اين کار را انجام ندهيد؟
همسر بي‌تفاوت
نحوه‌ي برخورد با شوهر بي‌محبت و بي‌تفاوت
• قدم اول: تصوير ذهني خود را درباره يک رابطه ايده آل و همسرتان را به او توضيح دهيد. در رابطه تان صريح و واضح با همسر خود صحبت کنيد و دقيق باشيد و از او بپرسيد که فکر مي کند فرد ايده آلي براي زندگي است.
• قدم دوم: از همسرتان بخواهيد که خواسته هاي خود را از يک رابطه ايده آل توضيح دهد اما تنها بگذاريد خودش نظراتش را بيان کند و از طرف او حرف نزنيد.
• قدم سوم: در مورد صحبت هايي که مي کند و اطلاعاتي که در اختيارتان مي گذارد فکر کنيد و به رفتار او دقت نماييد که آيا خصوصياتي که به دنبالش هستيد را از خود بروز مي دهد و يا تنها صحبت ميکند.
همسرتان فردي با اساس و با محبت مي‌شود به شرطي که...
عشق، محبت و توجه شما مي تواند تاثيرات فوق العاده اي روي زندگي يک مرد داشته باشد و مي تواند حمايت، امنيت، شوق و جراتي را که براي روبرويي با دنياي دروني احساساتش نياز دارد را به او بدهد. اما بايد خودش نيز پذيراي اين عشق باشد تا اين عشق، محبت و توجه بتواند در او اثر کند.
متاسفانه عشق ورزيدن به همسر در همه مواقع نمي تواند او را تغيير دهد اما مي‌تواند تا حدود زيادي تاثير گذار باشد. گاهي مردها از لحاظ عاطفي بازتر و پذيراتر مي شوند، اما به اندازه اي که براي موفقيت در رابطه کافي باشد، نيست.
گاهي هم اين فرآيند طولاني است و شما چنانچه ديگر از اين رابطه نااميد شده و حتي در فکر پايان دادن به آن هستيد، او متوجه تاثير عشق شما در خود شده و تصميم بر تغيير رفتار خود مي‌گيرد اما شايد براي تغيير خيلي دير شده باشد.
عشق را به رابطه‌تان هديه کنيد
• اولين گام اين است که از همسر خود تقاضا کنيد که مي خواهيد در فرصت مناسب با يکديگر صحبت کنيد.
• به حرف هاي همسر به دقت گوش دهيد.
• از لابه لاي حرف هاي او مي توانيد نکاتي که براي بهبود رابطه لازم است را فراگيريد.
• به ويژگي هاي مثبت همسر خود توجه کنيد و از وي به دليل وجود اين ويژگي ها تمجيد کنيد.
• انتظارات خود را با همسرتان در ميان بگذاريد. يکي از اشتباهات زوجين اين است که تصور مي کنند « چون همسرم مرا دوست دارد بايد بداند که به چه محبتي نياز دارم، چه انتظاراتي دارم و اگر نياز خود را بيان کنم بي ارزش مي شوم. » واقعيت اين است تا زماني که درباره نيازها و خواسته هايتان صحبت نکنيد، هيچ فردي حتي نزديک ترين افراد به شما (همسرتان) نمي داند که شما چه مي خواهيد.
• انتظارات خود را صريح و روشن بيان کنيد. دقت کنيد اين انتظارات بايد واقعي و قابل دسترس باشد؛ براي مثال مي توانيد مشخصا بيان کنيد دوست داريد همسرتان با شما چگونه رفتار کند و چگونه به شما محبت و توجه خود را ابراز کند.
• از همسرتان بخواهيد که وي نيز در مورد نوع و روش محبتي که از شما خواهان است صحبت کند تا به تدريج زبان مشترکي را در ابراز محبت به يکديگر بياموزيد و صميميت بين خود را افزايش دهيد.
• در مورد نياز و انتظارات شوهر بي توجه خود با او صحبت کنيد. در نظر داشته باشيد مردان به دليل مسئوليت تامين مخارج خستگي زيادي را متحمل مي شوند. پس بهتر است قبل از صحبت و گفت‌ و‌ گوي دونفره ، از تلاش هاي همسر خود تشکر کنيد.
• زماني که شوهر صحبت مي کند به دقت به کلام او گوش دهيد. اگر مي خواهيد شوهرتان احساس کند درکش مي کنيد زماني که پاسخ مي دهد ، گفته هايش را بازگو کنيد و بپرسيد که ” منظورت اين بود ؟ ” من درست متوجه شدم ؟”
• يکي از رفتارهاي مناسب با شوهر بي توجه اين است که نشان دهيد او را درک مي کنيد. به صور ت شفاف و واضح به همسر بگوييد که شرايط کاري و روحي او را درک مي کنيد و مي فهميد.
• زماني که همسر شما صحبت مي کند به او توجه کامل داشته و سر خود را، به نشانه تائيد صحبت هاي او تکان دهيد.
• شوهر بي توجه ممکن است نتواند دوست داشتن خود را ابراز کند. اگر دوست داريد در مورد رفتارهاي خاص شما مثلا آرايش کردن ، احساست خود را ابراز کنند ، به جاي انتقاد با او صحبت کنيد و بيان کنيد که ” مي دونم دوستم داري ولي من نياز به ابراز زباني هم دارم”
• لمس و نوازش جسماني براي شوهر بي توجه بسيار کارساز است. صميميت و علاقه مندي مردان با نوازش افزايش مي يابد. اين کار باعث مي شود که صحبت احساسي بين شما و شوهرتان بيشتر شود و راحت تر بتوانيد احساسات خود را بيان کنيد.
• به همسرتان بگوييد که بي توجهي او احساس بي امنيتي به شما مي دهد. از او بخواهيد صادقانه در مورد اين مسئله و راه حل هاي آن صحبت کنيم.
• اگر به همسر خود پيشنهاداتي براي تغيير داديد، اما او با حالت دفاعي برخورد کرد از او بخواهيد نظر و باور خود را نسبت به اين مسئله بيان کند و راه حل پيشنهادي خود را بگويد.
• جذابيت ظاهري در خود ايجاد کنيد. جذابيت ظاهري براي مردان مهم است. آراسته کردن خود و مراقبت از پوست و موي خود شما را پرانرژي نشان مي دهد.
• تعريف و تمجيد شوهر را فراموش نکنيد. اخلاق بسياري از مردها همانند کودکان هستند که مي خواهند از آنها قدراني و تشکر شود. براي افزايش اعتماد به نفس شوهر خود بايد تفکرات او را تاييد کنيد. اين امر باعث مي شود او همه چيز را با شما در ميان بگذارد. با صداقت و گاه با زيرکي همه رفتارهاي خوبش را به او بگوييد.
• براي رابطه جنسي پيش قدم شويد. بهتر است گاهي اوقات شما پيش قدم شويد. اين امر سبب مي شود شوهر شما احساس کند او را مي خواهيد. همچنين مردها براي ايجاد رابطه جنسي به زمان نياز دارند. آنها را درک کنيد و صبور باشيد و با هم همکاري کنيد.
• اگر از صحبت هاي همسر خود احساس رضايت کرديد حتما به او يادآوري کنيد. چون درک افراد از کلام و صحبت هاي خود متفاوت است.
• رفتارهاي مثبت همسر در دوراني که به شما بي تفاوت نبوده است را به او يادآوري کنيد. به طور مثال به او بگوييد ” زماني درآغوشت مي گرفتم و به من توجه مي کردي ، من لذت مي بردم”
• در مواردي که احساس مي کنيد مقصر خود هستيد ، به طور شفاف به همسر بگوييد. به طور مثال ” من از اينکه نمي توانم نياز جنسي تو را به طور کامل برطرف کنم ، نارحتم و احساس خوبي ندارم”
• و در پايان همان گونه که شما به توجه و محبت همسرتان نياز داريد وي نيز نيازمند توجه و علاقه شماست. هماطور که دوست داريد با شما رفتار شود با او رفتار کنيد.
عشق را به زندگي مشترکتان بازگردانيد
سياست‌هايي براي فهيميدن خواسته‌هاي همسرتان
براي جلب محبت و علاقه همسرتان بايد طبق خواسته‌هاي او رفتار کنيد.
به نامزد يا همسرتان کتاب هايي که مختص آن‌ها (زنان/مردان) است را هديه بدهيد. در اين زمينه سال هاي اخير کتاب هاي فوق العاده اي نوشته شده که نظرات زيادي را ازديدگاه (مردها/زن‌ها) و درباره آن‌ها ارائه مي دهد. پس به يک کتابفروشي مراجعه کنيد و کتاب هاي روانشناسي را انتخاب کنيد که فکر مي کنيد، براي همسرتان جالب تر است. بعد از خواندن آنکتاب ها نظر همسرتان را جويا شويد، ببينيد کدام بخش ها را براي درک بهتر او به شما پيشنهاد مي کند تا بخوانيد.
خطاهايي که باعث بي‌محبتي همسر مي‌شود
• برخي اشتباهات کوچک سبب ايجاد سوء تفاهم مي شود که نه تنها رابطه شما را بهتر نمي کند بلکه سبب دوري شما از يکديگر مي شود. پس منظورتان را از صحبت يا رفتارتان صريحا بيان کنيد.
• هرگز همسر خود را به خاطر بي توجهي و بي احساسي خود سرزنش نکنيد. ذات مردان بر خلاف زنان به گونه اي است که احساسات و با عاطفه بودن در اولويت قرار ندارد و بسياري از مسائل را به جاي گفتن آن و تخليه احساسات در خود مي ريزند.
• زماني را که براي صحبت انتخاب مي‌کنيد نبايد درمان جمع و يا حتي در حضور فرزندان باشد.
• علت ناراحتي همسرتان را بپرسيد اما سوالات شما نبايد حالت بازجويي داشته باشد و پس از آن به شوهر خود فرصت دهيد به آنها پاسخ دهد و عجله اي در شنيدن آن نداشته باشيد. سعي کنيد سوالات زياد و طولاني نپرسيد.
• فراموش نکنيد آقايان اگر با مشکلات کاري مواجه شوند ، احساست و عاطفه آنها کم مي شود. بنابراين بي توجهي شوهر را مستقيم به مسائل زناشويي و مشکل در محيط خانواده ارتباط ندهيد. بيشتر مردها اگر دچار مشکل کاري باشند، تعادل روحي آنها به هم مي خورد.
• برخي از شوهر هاي بي توجه از نحوه رفتار خود آگاه نيستند. پس بهتر است به جاي اينکه او را به انجام ندادن رفتارهاي مورد علاقه سرزنش کنيد ، رفتار او را به همان ميزان و سطحي که هست برايش توصيح دهيد. زماني که رفتار شوهر را را توصيف مي کنيد اصلا در مورد خوبي و بدي آن قضاوت نکنيد.
• انتظار نداشته باشيد همه تقصير ها از جانب همسر است. شما هم بايد تلاش کنيد که در خود تغييراتي انجام دهيد.
• از بزرگ ترين اشتباهات زنان اين است که براي رابطه خودشان بدون اطلاع نامزد يا همسرشان تصميمي مي گيرند آن را اجرا مي کنند. اگربدون آنکه همسرتان بداند درباره رابطه تان تصميم مي گيريد، نه تنها به او احترام نمي گذاريد، بلکه رابطه‌تان را دچار مشکل مي کنيد.
گردآوري: بخش زناشويي بيتوته


احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

منبع این خبر، وبسایت www.jamnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۲۶۶۲۶۳۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ترانه» در بدترین ایام سال اکران شد
 • همسر شهید مهدی نوروزی از رفتارها و زخم زبان های تلخ مردم غمگین است+تصاویر
 • تلاوت حامد علیزاده از سوره‌های «یس» و «فاتحه»
 • فرکی: از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی نبودیم/ مقابل بازی احساسی ماشین‌سازی ایستادیم
 • افشین قطبی: خیلی‌ها منتظر اولین شکست ما بودند
 • اروپا و آمریکا در فشار بر ایران اهداف مشترک دارند
 • قانون مورفی رامبد جوان همچنان می تازد/ شکست «جن زیبا» و «ترانه» در گیشه
 • خوشحال باشید که ‌شاعر شده‌اید
 • شایان مصلح: برانکو علاقه‌ای به تغییر پست من ندارد
 • «اتفاق ترانه» به نوبت سی و هفتم رسید
 • «پست سکولاریسم؛ دین، دولت و حوزه عمومی در غرب»
 • ناامیدی علی کریمی از آینده با انتشار این پست در اینستاگرام! +عکس
 • آریانا گرانده به رکورد گروه «بیتلز» رسید
 • واکنش همسر ایکاردی به کنایه‌ هواداران اینتر
 • دانلود آهنگ گل بریزید رو عروس و داماد +متن ترانه
 • انتخاب درست شفر؛ ستاره‌ها در پست‌های تخصصی
 • برای نجات صندوق تامین اجتماعی دولت باید دخالتش را کم کند/ چرا باید مدیرعامل بانک متعلق به این سازمان حقوق بسیار بالایی دریافت کند؟
 • وقوع ۱۳۸ مورد حادثه ناشی از کار/حوادث ۲۰ درصد کاهش یافته است
 • اعلام فهرست جدید کالاها و بسته های غیرقابل ارسال از طریق پست