Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «خبرگزاری برنا»
2022-12-02@05:42:20 GMT

زمان بندی رشته های مختلف اعلام شد

تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۳۱۰۵۵۰۱

زمان بندی رشته های مختلف اعلام شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، 22 اردیبهشت تا اول خرداد ماه در جمهوری آذربایجان برگزار می شود و کاروان ورزشی 280 نفره ایران در رشته های کشتی آزاد و فرنگی، زورخانه ای، بوکس، تنیس، تنیس روی میز، والیبال جوانان، ژیمناستیک، کارانه، تیراندازی، وزنه برداری، ووشو، جودو، شنا، شیرجه، واترپلو، دوومیدانی، تکواندو، جودو نابینایان و دوومیدانی نابینایان به این رقابت ها اعزام می شوند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

زمان بندی این دوره از رقابت ها به شرح زیر است:‌ (ساعت ها به وقت محلی است)

**جمعه – 22 اردیبهشت ماه

والیبال : ایران – عربستان 10:30

بوکس : مرحله یک شانزدهم نهایی وزن 75 کیلوگرم ساعت 12:30

مراسم افتتاحیه این دوره از بازی های :21:30

**شنبه – 23 اردیبهشت ماه

کاراته : کومیته زنان و مردان مرحله حذفی تا نیمه نهایی 10:30

شانس مجدد و فینال : ساعت 18:30

شنا :‌ مرحله گروهی 100 متر پروانه و 50 و 200 متر قورباغه ساعت 10:30

مرحله نیمه نهایی و فینال :50 و 200 متر قورباغه ساعت 17:30

ژیمناستیک :مقدماتی پارالل و دار حلقه ساعت 9:30

جودو : مرحله یک شانزدهم ، یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن منهای 66 کیلوگرم ، ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال 18:30

بوکس : مرحله یک هشتم وزن 49 ، 75 و 91 کیلوگرم از ساعت 12:30 تا 18:30

واترپلو :‌ایران – جمهوری آذربایجان ساعت 16:30

** یکشنبه – 24 اردیبهشت ماه

تیراندازی : مقدماتی و فینال میکس تیم 10 متر و 25 سرعت مردان و 25 متر تپانچه زنان ساعت 9:30

ژیمناستیک : خرک حلقه 9:30

جودو :‌مرحله یک شانزدهم تا یک چهارم نهایی وزن منهای 81 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال منهای 81 کیلوگرم :18:30

شنا: 100 و 200 متر قورباغه 10:30

کاراته : کاتای زنان و مردان از مقدماتی تا فینال ساعت 10:30

کومیته :زنان و مردان ساعت 18:30

بوکس : یک هشتم نهایی به اضافه 91 کیلوگرم 12:30 تا 18:30

والیبال : ایران - قطر ساعت 10:30

واترپلو : ایران - عربستان ساعت 17:00

** دوشنبه – 25 اردیبهشت ماه

تیراندازی : مقدماتی و فینال 50 متر تپانچه مردان ، 25 متر تپانچه مردان ،‌مقدماتی و فینال 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 9:30

جودو : تیمی ساعت 10:30 و 15:30 بعد از ظهر

شنا: 50 متر آزاد و 100 متر قورباغه

ژیمناستیک : فینال پارالل و دارحلقه 12:30 و فینال خرک حلقه 18:00

بوکس : یک چهارم نهایی وزن 49 کیلوگرم 12:30

وزنه برداری :‌دسته 69 کیلوگرم از ساعت 12:30 تا 20:30

** سه شنبه – 26 اردیبهشت ماه

تیراندازی :‌ 50 متر سه وضعیت مردان و 10 متر تپانچه مردان ساعت 9:30

تکواندو :‌ 9:30 و 18:30

دوومیدانی :‌پرتاب دیسک و دوی 100 متر زنان و مردان 10:30 صبح و 17:30 عصر

شنا:‌100 متر آزاد و 50 متر کرال پشت 10:30 صبح و 17:30 عصر

والیبال : ایران – مراکش ساعت 10:30

وزنه برداری :‌ دسته ای 77 و 85 کیلوگرم از 12:30 تا 18:30

بوکس: یک چهارم نهایی وزن 91 کیلوگرم و به اضافه 91 کیلوگرم ساعت 12:30 صبح و 18:30 عصر

تنیس : دور اول انفرادی و دوبل ساعت 10:30

واتر پلو: ایران - اندونزی ساعت 17:00

** چهار شنبه – 27 اردیبهشت ماه

تیراندازی : میکس 10 تپانچه ساعت 9:30

تکواندو : 9:30 صبح و 18:30 عصر

دوومیدانی : پرش ارتقاع زنان ، دو 100 متر زنان و پرش طول مردان ساعت 10:00 صبح و 17:30 عصر

تنیس روی میز :‌انفرادی زنان و مردان 10:30 صبح و 17:00 عصر

کشتی فرنگی :‌مقدماتی شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن 80 ، 98 ، 71 و 59 کیلوگرم ساعت 10:30 و نیمه نهایی و فینال همین اوزن ساعت 18:30

شنا:‌50 متر پروانه ، 4 در 10 متر مختلط 10:30 و فینال 10 متر آزاد ساعت 17:30

وزنه برداری :‌دسته های 94 ، 105 و به اضافه 105 کیلوگرم از 12:30 تا 18:30

واتر پلو- ایران – ترکیه ساعت 17:00

اهدای مدال واتر پلو به تیم های برتر ساعت 19:45

**پنجشنبه – 28 اردیبهشت ماه

تکواندو صبح 9:30 و عصر 18:30

دوومیدانی :‌پرتاب چکش مردان ، پرش طول مردان ، پرتاب نیزه زنان ، فینال دوی 200 زنان و مردان صبح ساعت 10:00 و عصر 17:30

کشتی فرنگی :مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 130 ،‌85 ، 66 و 75 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال این وزن 18:30

شیرجه : ساعت 10:30 صبح و 17:30 عصر

تنیس :‌دور دوم دوبل ساعت 10:30

تنیس روی میز: یک چهارم نهایی انفرادی زنان و مردان ساعت 10:30 و عصر 16:30

والیبال : ایران – الجزایز 17:30

بوکس فینال :‌16:30

** جمعه – 29 ا ردیبهشت ماه

دوومیدانی: پرش ارتفاع مردان 10:00 صبح و 17:30 عصر

شیرجه :‌ساعت 10:00 صبح و 17:30 عصر

تنیس :‌نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهایی ساعت 10:30

کشتی آزاد: مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 57، 65،74 و 97 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه و فینال :‌همین وزن ها 18:30

تنیس روی میز: نیمه نهایی 10:30 صبح

فینال انفرادی زنان و مردان 16:30

** شنبه – 30 اردیبهشت ماه

شیرجه :‌10:30 صبح و 17:30 عصر

کشتی آزاد:‌مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 61، 70،86 و 125 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال همین وزن 18:30

تنیس:‌نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهایی انفرادی ساعت 10:30

تنیس روی میز: دور اول تا یک چهارم نهایی تیمی ساعت 10:30 صبح و 17:00 عصر

ووشو :‌یک هشتم نهایی وزن های 70، 65 و 75 ساعت 9:30 صبح

ووشو: یک هشتم نهایی وزن های 60، 56، 52 ساعت 19:30 عصر

زورخانه ای : 16:30

والیبال :‌نیمه نهایی ساعت 17:30

کشتی آزاد : مقدماتی ،‌شانس مجدد یک چهارم نهایی وزن های 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم ساعت 10:30 صبح

نیمه نهایی و فینال 18:30 عصر

**یکشنبه - 31 اردیبهشت ماه

شیرجه : 10:30 صبح و 17:30 عصر

تنیس : فینال دوبل و نیمه نهایی انفرادی ساعت 10:30

تنیس روی میز: نیمه نهایی تیمی زنان و مردان ساعت 10:30

فینال تیمی زنان :‌ساعت 17:00

زور خانه ای : 10:30 صبح و 18:30 عصر

والیبال فینال :‌17:30

ووشو: نیمه نهایی وزن های 52، 56،60،65، 70 و 75 ساعت 19:30

** دوشنبه – اول خردادماه

تنیس : فینال انفرادی 10:30

تنیس روی میز :‌فینال تیمی مردان 10:30

ووشو: فینال تمامی وزن 11:30

مراسم اختتامیه : 20:30

صرافی ارز دیجیتال

منبع: خبرگزاری برنا

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۳۱۰۵۵۰۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

27 آذر، آغاز مرحله نهايي مسابقات قرآن و حديث حوزه

خبرگزاری آریا-مدیر مرکز قرآن و حدیث حوزه های علمیه گفت: مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه های علمیه از 27 تا 29 آذر به صورت حضوری در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری آریا، حجت الاسلام علی مقنی نصرآبادی با ارائه گزارشی به روند اجرای مرحله نیمه نهایی دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه پرداخت و افزود: در این دوره از مسابقات بیش از 1800 نفر در رشته‌های حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، دعاخوانی و رشته‌های معارفی شامل: تفسیر قرآن، حفظ و معارف موضوعی قرآن و معارف نهج البلاغه و صحیفه سجادیه شرکت دارند.
وی گفت: مرحله نیمه نهایی رشته‌های آوایی این مسابقات از پنج شنبه سوم آذر آغاز شد و شنبه پنجم آذر به پایان رسید.
حجت الاسلام مقنی نصرآبادی خاطرنشان کرد: برگزیدگان مرحله نیمه نهایی به مرحله نهایی راه پیدا کرده و در روز‌های 27 تا 29 آذر به صورت حضوری در مدرسه علمیه معصومیه قم به رقابت می‌پردازند.
وی گفت: با توجه به ابعاد ترویجی و فرهنگی مسابقات، از یک هفته قبل از برگزاری مرحله نهایی، محافل قرآنی و کرسی‌های تلاوت و کارگروه‌های آموزشی و ترویجی در بخشی از مدارس علمیه قم برگزار می‌شود.
مدیر مرکز قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه تصریح کرد: تفاوتی که مسابقات قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه با سایر مسابقات دارد توجه ویژه به بخش‌های معارفی و معرفتی قرآن است.
وی افزود: مسابقات بخش معارفی هم در رشته‌های تفسیر، حفظ و معارف موضوعی قرآن، معارف نهج البلاغه و صحیفه به صورت برخط و از طریق فضای مجازی، 24 آذر به صورت سراسری برگزار می‌شود.
حجت الاسلام مقنی نصرآبادی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های تخصصی حوزه‌های علمیه در مسابقات گفت: مسئولیت کمیته فنی این دوره از مسابقات به عهده قاری ممتاز بین المللی استاد مهدی فروغی است.
مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه با اشاره‌ به اتخاذ رویکرد جدید برای مسابقات قرآن و حدیث حوزه در آینده‌ای نزدیک خاطرنشان کرد: ان شاءالله مسابقات قرآن و حدیث با رویکرد جدید در رشته‌های متنوع و متناسب با نیاز‌های حوزه و جامعه اسلامی در راستای برنامه‌های پنج ساله حوزه‌های علمیه برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

دیگر خبرها

  • صعود قایقرانان ایران به فینال A و B روئینگ قهرمانی آسیا
  • حضور رویینگ سواران ایران در فینال A و B قهرمانی آسیا
  • محمودپور، ملایی و قایق 4 نفره بانوان ایران فینالیست شدند
  • شش فینال قابل پیش‌بینی: برزیل - پرتغال در صدر!
  • روئینگ قهرمانی آسیا| نتایج صبح روز دوم مسابقات مشخص شد/ محمودپور و ملایی به فینال رسیدند
  • مسير ايران براى صعود به فينال جام جهانى آمريكا
  • 27 آذر، آغاز مرحله نهايي مسابقات قرآن و حديث حوزه
  • گزارش کنفدراسیون آسیا از مصاف والیبالیست‌های جوان ایران با پاکستان در فینال
  • برنامه زمان بندی اجراهای جشنواره استانی تئاتر قم اعلام شد
  • کولاک کوراش در سرزمین عجایب/ اعزام سخت برای رقص هندی روی گیلم