اعلام اسامی داوران رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۳۸۷۵۸۳۱
اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی اعلام شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی داوران قضاوت کننده داخلی در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی که روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود، به شرح زیر است:
سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)
داوران S1: اردوان صاحب (خوزستان) محمد مصلایی پور (یزد)
داوران درجه یک بین المللی:
جواد کریمی (تهران) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) نیما صادقی (مازندران) مزدک گیتی (همدان) سعید عباسی (قم) غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) بابک امجدی (تهران) محمد رحیم پور (کردستان) مهدی آقا ولی (تهران) وحید خوش طینت (تهران) مسعود رستمی پور (تهران)
انتهای پیام
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: ایسنا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۳۸۷۵۸۳۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ برتر اعلام شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از سوی کمیته داوران مشخص شد که به شرح زیر است:
یکشنبه ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۲
* آلومینیوم اراک - نساجی مازندران (ساعت ۱۸:۴۵)
داور: امیر ایار کمکها: محمدرضا منصوری، امین قدیری و مسعود حقیقی ن اظر: نادر جعفری
* پرسپولیس - پیکان تهران (ساعت ۱۸:۴۵)
داور: کوپال ناظمی کمکها: علیرضا مرادی، علیرضا ممبنی و شبیر بهروزی ناظر: مسعود مرادی
* مس رفسنجان - ذوب آهن اصفهان (ساعت ۱۸:۴۵)
داور: روح اله شریفی کمکها: فرهاد مروجی، سعید زیبا و سیدحسین حسینی ناظر: یداله جهانبازی
* سپاهان اصفهان - گل گهر سیرجان (ساعت ۱۸:۴۵)
داور: امیرسامان سلطانی کمکها: محمدعلی پورمتقی، حمیدرضا افشون و رسول اولیایی
* ملوان بندرانزلی - صنعت نفت آبادان (ساعت ۱۹)
داور: میثم حیدری کمکها: سعید قاسمی، اسماعیل احمدی و علی بای ناظر: فریدون اصفهانیان
* استقلال خوزستان - فولاد خوزستان (ساعت ۱۹)
داور: پیام حیدری کمکها: حسین مرادی، رحیم حاجی پور و یعقوب آشوری ناظر: البرز حاجی پور
* شمس آذر قزوین - تراکتور تبریز (ساعت ۱۹)
داور: مرتضی منصوریان کمکها: امیررضا آشورماهانی کمکها: احد سلطانی و شاهین یزدانی ناظر: ابوطالب طاهریان
* هوادار تهران - استقلال (ساعت ۲۱)
داور: علی صفایی کمکها: محمد عطایی، وحید سیفی و سعاد وفاپیشه ناظر: سیداحمد صالحی