فرماندار سردشت: تولیدات کشاورزی آذربایجان غربی قابلیت صادرات از مرز سردشت را دارند و دیگر نیاز نیست برای صادرات آن به سایر مرزهای کشور رجوع شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، نژاد جهانی امروز با حضور در جشنواره انگور سیاه سردشت (رشه) اظهار داشت: موضوع آب یکی ازمسائلبسیار حیاتی جوامع کنونی است وباکمالنگرانی باید گفت که در رفتار فردی خودمان دشمنان آب‌وخاکمانهستیم واینیکخطر جدی است.

وی گفت:همه توقعاتی که مردم از دولت دارند بجا است و ما آن را به جانمی‌خریماما ما نیز از مردم توقع داریم که برای توسعه کشورهمراه دولت باشند.

فرماندار سردشت باتأکیدبر این نکته که در راستای حمایت از محصولاتی همچون انگور بایدبرنامه‌ریزیبزرگتریداشته باشیمافزود:اتمام سد بزرگ سردشت7800هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان را زیرپوشش قرارمی‌دهد اما باید در مصرف آب کشاورزیصرفه‌جوییکرده و با استفاده ازروش‌هاینوین آبیاری مزارع خود را سیراب کنیم.

وی با اشاره بهاینکهدر تمامیزمینه‌هاباید نیازهای منطقه در اولویت قرار بگیرد و فرهنگ حمایت از منطقه در وجودتک‌تکافرادرنگ بیشتری به خود بگیرد گفت: رفتارهای شخصی و فردیرا باید در کنار مطالبات و توقعات خودبهبود بخشیم.

جهانی با یادآوری لزوم صادرات محصولات کشاورزی تصریح کرد:نهتنهامخالف اقتصاد مرزی نیستیم بلکه آن را در کنار گردشگری و کشاورزی در راستای توسعه منطقه مهم ارزیابیمی‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تولیدات کشاورزی آذربایجان غربی قابلیت صادراتاز مرز سردشترادارندو دیگر نیاز نیست برای صادرات آن به سایر مرزهای کشور رجوع شود و این خودیکفرصت برایسرمایه‌گذارانو تجار منطقه به شمارمی‌آیدتا برای توسعه استان گام بردارند.

انتهای پیام/

R41361/P1377/S6,48/CT11

منبع: تسنیم

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۳۳۸۶۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

اینجا قیامت است/مرگ بیش از ۱۰۰۰ نفر/فوت بیش از ۲۵۰ نفر در مسکن‌مهر/صداوسیما خیانت کرد/خودمان نیز به خودمان رحم نمی‌کنیم

در سوگ اخلاق مدعیان اصولگرایی/ سوءاستفاده از زلزله برای انتقام از دولت/بزرگان اخلاق‌مدار جریان اصولگرا هزینه سنگین اینگونه دروغها برای کشور را می‌پذیرند؟

اقدام تازه احمدی‌نژاد و یارانش؛ بست‌نشینی بقایی و جوانفکر+عکس

در همین زمینه