۲۴۵ پایگاه بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون سخنان اخیر ترامپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ملت ایران متحد و یکپارچه در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده‌اند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۲۴۵ پایگاه بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون سخنان اخیر ترامپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ملت ایران متحد و یکپارچه در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده‌اند.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
من به شما عرض بکنم، آمریکای دوران ریگان و آمریکای دوران بوش با آمریکای امروز هیچ فرقی ندارند، هیچ تفاوتی ندارند. همچنان‌که آمریکای دوران ریگان یک وقتی لازم دانست و مناطق ما را در خلیج فارس، از روی حقد و غضب بمباران کرد، امروز هم [اگر]بتوانند همین کار را می‌کنند. آمریکا تفاوتی نکرده؛ سیاست‌های آمریکا در مقابل اسلام و در مقابل جمهوری اسلامی، سیاست‌های ثابتی بوده. البتّه روشهایشان متفاوت است؛ یکی این روش را دنبال می‌کند، یکی آن روش را دنبال می‌کند، امّا هدفشان یک چیز است؛ این را باید همه متوجّه باشند؛ لذا اهل خدعه‌اند و خدعه می‌کنند.حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) «۳۰ / ۱۰ / ۹۴»
اکنون نزدیک به ۴ دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و امروز پیشروندگی و پیش برندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایفای نقش راهبردی آن در معادلات منطقه خاریست در چشم دشمنان اسلام، دشمنانی که خورشید فروزان اسلام ناب محمدی و قامت استوار انقلاب سایه افول و مرگ هژمونی آنان را گسترده ساخته است و بی شک عرصه را برای جولان تجاوز مابانه آنان تنگ نموده است.
بی شک در مسیر رشد و بالندگی و تحقق آرمان‌های بلند امام و رهبری، مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی با حفظ اتحاد و همبستگی، هوشیاری و حضور در صحنه‌های حساس نظام نقش بی بدیلی را ایفا نموده اند.
سفینه النجاه انقلاب اسلامی به سکانداری آن پیر فرزانه و زعامت رهبری عظیم الشان در کشاکش توطئه هایی سخت و براندازانه همچون جنگ و ترور، فتنه و دسیسه، تحریم، فشار و ظلم ظالم مستکبر اکنون در دیدگان جهانیان با سرعتی بی نظیر در حال طی طریق در جهت نیل به هدف والای تحقق ظهور منجی عالم بشریت و رسیدن به تمدن اسلامیست و این حقیقت نشانی از حقارت و شکست شیاطین عالم در دشمنی با ملت عزیز ایران اسلامیست.
امروز شاهد مدعای پیشرفت نظام اسلامی ایران، تلاش مذبوحانه دشمنان اسلام در راستای تحریف گفتمان انقلاب و اتهام پراکنی و زبونی در مواضعشان می‌باشد که هر روز با تهدید‌های درون تهی و خالی از عقبه بر این مهم افزوده و این خود نشانه استئصال دشمن در تقابل با رشد فزاینده انقلاب اسلامیست.
اخیرا شاهد سند تایید دیگری از خوی استکباری و کدخدا مابانه ایالات متحده آمریکا بودیم که نتیجه‌ای جز صحه بر اصالت شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» نداشت و صد باره به ملت شریف ایران اثبات نمود که راهی جز مبارزه با آمریکای جنایتکار نیست و مذاکره با دشمنی که هدفش نابودی ماهیت نظام اسلامیست نتیجه‌ای جز فزون طلبی و نفوذ ندارد.
عوایدی ما از برجام و مذاکره چه بود جز "منفعتی که نداشت و ضرر فراوانی که داشت" هر روز بر حجم تحریم‌ها افزوده شد و به انحای مختلف به ملت شریف ایران توهین شد، از محور شرارت خواندن دیروزشان تا تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از گزافه گویی در مورد ژن ایرانی تا جاسوس گماشتن در تیم مذاکره کننده، از نشست و برخواست با منافقین و حمایت از آنان تا اخراج اتباع ایرانی از آمریکا و امروز به کار بردن واژه نامانوس خلیج عربی به جای خلیج همیشه فارس.
آمریکای جنایتکار در کنار رژیم منحوس و غاصب صهیونیست در منطقه همسنگ داعش و همواره حامی مالی، تسلیحاتی و نظامی تروریست‌های تکفیری و ملجا و پناهگاه آنان بوده و هست و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این قوه رشید اسلامی و بازوی توانمند انقلابی خار چشم و سد سدید مقابله با آنان بوده که اکنون نقش راهبردی آن در منطقه غیر قابل انکار است و امروز حتی نام سپاه پاسداران لرزه بر سربازان آمریکایی می‌اندازد.
امروز ایران اسلامی به عنوان قدرتی برآمده از دل اسلام عزیز همواره حامی و پشتیبان مظلومان و مستضعفین عالم است و در راه رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی هرگز از پای نخواهد نشست و تا پیروزی نهایی و نابودی کامل جبهه استکبار و صهیونیست بین الملل با قوه ایمان و جهاد در راه حق طی طریق خواهد نمود.
در پایان لازم می دانیم که از جانب فرزندان راستین مکتب روح الله و دلدادگان راه سرخ عاشورا زینب وار فریاد زنیم که این بار نه کربلا بلکه بدر و خیبری به پاست که شما و صهیونیست‌های مزدورتان در آتش آن خواهید سوخت و ایالات متحده و تمام هم پیمانان شرق و غربش باید بدانند که ملت شریف و بزرگ ایران همچون گذشته متحد و یکپارچه در صفوفی منسجم با عزمی راسخ و تحت فرماندهی و زعامت حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده و مشت‌های گره کرده خود را روانه دهان یاوه گویان و فزون طلبان مستکبر به ویژه آمریکای پلید خواهد کرد.
والسلام علی من التبع الهدی

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

آمریکای جنوبی بلوک منطقه‌ای برای مقابله با ونزوئلا تشکیل می‌دهد

رئیس جمهور کلمبیا بر این باور است که کشورهای آمریکای جنوبی در حال ایجاد یک گروه و بلوک دیپلماتیک برای مقابله با ونزوئلا هستند. ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰ بین الملل آمریکا نظرات - اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، ایوان دوکه رئیس جمهور کلمبیا روز دوشنبه در اظهاراتی گفت: کشورهای آمریکای لاتین در حال تشکیل یک گروه سیاسی و دیپلماتیک جدید برای جایگزینی بلوک منطقه ای "اوناسور" هستند که در شرایط کنونی تحت نفوذ ونزوئلا قرار دارد.

بلوک منطقه ای اوناسور 10 سال قبل توسط هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا تشکیل شد تا با نفوذ ایالات متحده در سراسر منطقه مقابله کند. ولی افزایش انتقادات نسبت به نیکولاس مادورو رئیس جمهور فعلی ونزوئلا و تغییر و تحولات سیاسی گسترده در منطقه به خصوص در آرژانتین، برزیل، شیلی، پرو و پاراگوئه موجب شده است تا این کشورها مشارکت خود در گروه اوناسور را به حالت تعلیق درآورند.

موضع مداخله جویانه آمریکا در قبال تحولات ونزوئلابرزیل: رهبر مخالفان ونزوئلا را رئیس جمهور می‌دانیم

 

رویترز افزود: گروه جدید که موسوم به "پروسور" است قصد دارد با آنچه که کشورهای منطقه "دیکتاتوری ونزوئلا" خوانده اند، مقابله کند.

رئیس جمهور کلمبیا در ادامه تصریح کرد: ما حرکت به سوی پایان دادن به اوناسور و ایجاد پروسور را آغاز کرده ایم. پروسور یک پلتفرم منطقه ای برای هماهنگ کردن سیاست های کلی ، دفاع از دموکراسی ، نهادهای مستقل و اقتصادهای بازار است. این خیلی مهم است که اوناسور که حامی دیکتاتوری ونزوئلا است، سرنگون شود.

ونزوئلا هنوز به اظهارات رئیس جمهور کلمبیا واکنش نشان نداده است. بحران اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا موجب شده است تا از سال 2015 میلادی تاکنون 3 میلیون نفر از مردم این کشور مهاجرت کنند.

مادورو بر این باور است که ونزوئلا قربانی جنگ اقتصادی دشمنان سیاسی خود با حمایت و کمک آمریکا شده است.

انتهای پیام /

R1036247/P36446/S8,1128/CT10

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

وزیر ارتباطات: ماهواره «پیام» در مدار قرار نگرفت| ماهواره "دوستی" در انتظار حضور در مدار+فیلم

محمد جواد شمس صدام ایران صبح امروز اعدام شد + فیلم اعدام

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۰۹۰۴۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گسترش دوباره فقر شدید در آمریکای لاتین
 • مردم آذربایجان‌غربی همیشه در میدان جنگ مردانه ایستاده‌اند
 • مدلی برای حل آشفتگی سیمای تهران؛ درمان «سندرم تهیه طرح‌های شهری» چیست
 • در 40 سالگی انقلاب، نتایج معکوس محاسبات آمریکای جنایتکار را شاهد هستیم
 • نیچروان بارزانی: ایران علی‌رغم مشکلات، همیشه در کنار ما ایستاده است
 • نخل های شرق کرمان ایستاده می میرند
 • سامانه یکپارچه سازی دام باید به دیگر دستگاه ها متصل شود
 • ارتش: حال نیروهای مسلح، حال شب حمله است
 • سرمایه‌گذاری مستقیم چین در اروپا ۷۳ درصد سقوط کرد
 • آیت‌الله دری نجف‌آبادی: جبهه انقلاب اسلامی نیازمند کار فرهنگی و رسانه‌ای متحد است
 • فرمانده ارتش: نیروهای مسلح بااقتدار دشمنان راناکام می گذارند
 • حمایت کاوانی از حضور قطر در رقابت های کوپا اِمریکا
 • نیرو‌های مسلح پشت آمریکا و رژیم صهیونیستی را به خاک می‌مالند/ برای سربلندی کشور و ملت غیرممکن‌ها را ممکن می‌کنیم
 • نیرو‌های مسلح با تمام قوا ضربات دشمنان را خنثی می‌کنند
 • نیرو‌های مسلح با تمام وجود عزم دشمنان را برای ضربه زدن به کشور حس می‌کنند
 • فرمانده ارتش: نیروهای مسلح با تمام وجود گوش به فرمان فرمانده هستند
 • قم تا پای جان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌است
 • کرمانشاه میزبان نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی همکاری سازمان ملل متحد و ایران
 • سرمایه‌گذاری مستقیم چین در آمریکای شمالی و اروپا ۷۳ درصد سقوط کرد