۲۴۵ پایگاه بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون سخنان اخیر ترامپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ملت ایران متحد و یکپارچه در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده‌اند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۲۴۵ پایگاه بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون سخنان اخیر ترامپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ملت ایران متحد و یکپارچه در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده‌اند.


متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
من به شما عرض بکنم، آمریکای دوران ریگان و آمریکای دوران بوش با آمریکای امروز هیچ فرقی ندارند، هیچ تفاوتی ندارند. همچنان‌که آمریکای دوران ریگان یک وقتی لازم دانست و مناطق ما را در خلیج فارس، از روی حقد و غضب بمباران کرد، امروز هم [اگر]بتوانند همین کار را می‌کنند. آمریکا تفاوتی نکرده؛ سیاست‌های آمریکا در مقابل اسلام و در مقابل جمهوری اسلامی، سیاست‌های ثابتی بوده. البتّه روشهایشان متفاوت است؛ یکی این روش را دنبال می‌کند، یکی آن روش را دنبال می‌کند، امّا هدفشان یک چیز است؛ این را باید همه متوجّه باشند؛ لذا اهل خدعه‌اند و خدعه می‌کنند.حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) «۳۰ / ۱۰ / ۹۴»
اکنون نزدیک به ۴ دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و امروز پیشروندگی و پیش برندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایفای نقش راهبردی آن در معادلات منطقه خاریست در چشم دشمنان اسلام، دشمنانی که خورشید فروزان اسلام ناب محمدی و قامت استوار انقلاب سایه افول و مرگ هژمونی آنان را گسترده ساخته است و بی شک عرصه را برای جولان تجاوز مابانه آنان تنگ نموده است.
بی شک در مسیر رشد و بالندگی و تحقق آرمان‌های بلند امام و رهبری، مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی با حفظ اتحاد و همبستگی، هوشیاری و حضور در صحنه‌های حساس نظام نقش بی بدیلی را ایفا نموده اند.
سفینه النجاه انقلاب اسلامی به سکانداری آن پیر فرزانه و زعامت رهبری عظیم الشان در کشاکش توطئه هایی سخت و براندازانه همچون جنگ و ترور، فتنه و دسیسه، تحریم، فشار و ظلم ظالم مستکبر اکنون در دیدگان جهانیان با سرعتی بی نظیر در حال طی طریق در جهت نیل به هدف والای تحقق ظهور منجی عالم بشریت و رسیدن به تمدن اسلامیست و این حقیقت نشانی از حقارت و شکست شیاطین عالم در دشمنی با ملت عزیز ایران اسلامیست.
امروز شاهد مدعای پیشرفت نظام اسلامی ایران، تلاش مذبوحانه دشمنان اسلام در راستای تحریف گفتمان انقلاب و اتهام پراکنی و زبونی در مواضعشان می‌باشد که هر روز با تهدید‌های درون تهی و خالی از عقبه بر این مهم افزوده و این خود نشانه استئصال دشمن در تقابل با رشد فزاینده انقلاب اسلامیست.
اخیرا شاهد سند تایید دیگری از خوی استکباری و کدخدا مابانه ایالات متحده آمریکا بودیم که نتیجه‌ای جز صحه بر اصالت شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» نداشت و صد باره به ملت شریف ایران اثبات نمود که راهی جز مبارزه با آمریکای جنایتکار نیست و مذاکره با دشمنی که هدفش نابودی ماهیت نظام اسلامیست نتیجه‌ای جز فزون طلبی و نفوذ ندارد.
عوایدی ما از برجام و مذاکره چه بود جز "منفعتی که نداشت و ضرر فراوانی که داشت" هر روز بر حجم تحریم‌ها افزوده شد و به انحای مختلف به ملت شریف ایران توهین شد، از محور شرارت خواندن دیروزشان تا تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از گزافه گویی در مورد ژن ایرانی تا جاسوس گماشتن در تیم مذاکره کننده، از نشست و برخواست با منافقین و حمایت از آنان تا اخراج اتباع ایرانی از آمریکا و امروز به کار بردن واژه نامانوس خلیج عربی به جای خلیج همیشه فارس.
آمریکای جنایتکار در کنار رژیم منحوس و غاصب صهیونیست در منطقه همسنگ داعش و همواره حامی مالی، تسلیحاتی و نظامی تروریست‌های تکفیری و ملجا و پناهگاه آنان بوده و هست و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این قوه رشید اسلامی و بازوی توانمند انقلابی خار چشم و سد سدید مقابله با آنان بوده که اکنون نقش راهبردی آن در منطقه غیر قابل انکار است و امروز حتی نام سپاه پاسداران لرزه بر سربازان آمریکایی می‌اندازد.
امروز ایران اسلامی به عنوان قدرتی برآمده از دل اسلام عزیز همواره حامی و پشتیبان مظلومان و مستضعفین عالم است و در راه رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی هرگز از پای نخواهد نشست و تا پیروزی نهایی و نابودی کامل جبهه استکبار و صهیونیست بین الملل با قوه ایمان و جهاد در راه حق طی طریق خواهد نمود.
در پایان لازم می دانیم که از جانب فرزندان راستین مکتب روح الله و دلدادگان راه سرخ عاشورا زینب وار فریاد زنیم که این بار نه کربلا بلکه بدر و خیبری به پاست که شما و صهیونیست‌های مزدورتان در آتش آن خواهید سوخت و ایالات متحده و تمام هم پیمانان شرق و غربش باید بدانند که ملت شریف و بزرگ ایران همچون گذشته متحد و یکپارچه در صفوفی منسجم با عزمی راسخ و تحت فرماندهی و زعامت حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در کنار دولت و قوای مسلح خود تمام قد ایستاده و مشت‌های گره کرده خود را روانه دهان یاوه گویان و فزون طلبان مستکبر به ویژه آمریکای پلید خواهد کرد.
والسلام علی من التبع الهدی

منبع: خبرگزاری دانشجو

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

سخنگوی نیروهای مسلح: همه پهپادهای ما سالم بازگشته اند

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد تمامی پهپادهای ایران پس از انجام ماموریت ها، به سلامت به پایگاه های خود بازگشته اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  سردار شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، ادعای روز گذشته رئیس جمهور تروریست آمریکا را در خصوص سرنگونی پهپاد ایرانی تکذیب کرد. سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی اعلام کرد: بر خلاف ادعای واهی و برخاسته از توهم رئیس جمهور رژیم آمریکا، تمامی پهپادهای متعلق به جمهوری اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز، از جمله پهپاد مورد نظر رئیس جمهور آمریکا، پس از انجام ماموریت شناسایی و کنترل برنامه ریزی شده، به سلامت به پایگاههای خود بازگشته اند و هیچ گونه گزارشی دال بر مقابله عملیاتی ناو  یواساس باکسر آمریکایی گزارش نشده است. سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اینگونه اظهارات بی پایه رییس جمهور امریکا را در راستای ایجاد التهاب و ناامن سازی منطقه مهم خلیج فارس و آبراه استراتژیک تنگه هرمز تلقی کرد و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، همواره با هوشیاری کامل و بر طبق موازین بین المللی، ماموریت قانونی حراست، کنترل و مراقبت از امنیت  خلیج فارس و تنگه هرمز را وظیفه قانونی خود می دانند.

ترامپ، دیشب با ادعای اینکه اتفاق بزرگی رخ داده است، گفته بود ناو باکسر این کشور یک فروند هواپیمای بدون سرنشین ایرانی را بر فراز تنگه هرمز هدف قرار داده است، اما ساعاتی بعد وزارت دفاع امریکا در بیانیه ای از شلیک به یک پرنده بال ثابت که در نزدیکی ناو باکسر بی حرکت ایستاده و ثابت بود، خبر داد و اشاره ای به اینکه این پرنده عکاسی متعلق به چه کسی است نکرد.

 

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

واکنش فائزه هاشمی به ولنگار خطاب‌کردن زنان توسط علم‌الهدی و کمپین «چهارشنبه‌های طلایی»: اگر صاحبان قدرت به دنبال وزن‌کشی هستند، اجازه دهند کسانی که مانند آنها فکر نمی‌کنند هم تجمع برگزار کنند| سیاست‌های چکشی دیگر جوابگو نیست

دلارام هاشمی، بازیگر جوان تئاتر درگذشت

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۰۹۰۴۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نمایش شبکه موقعیت‌یابی یکپارچه مالکیت (شمیم) در الکامپ
 • ظریف در سرزمین چاوز؛ سفری که نگرانی «پنس» را برانگیخت +فیلم
 • ۴۵ هکتار از اراضی کشاورزی بیرجند تسطیح شد
 • طرح مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان بوشهر آغاز شد
 • سفر ظریف نگرانی «پنس» را برانگیخت
 • الکامپ فرصتی برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان
 • طب سنتی|یک نسخه ساده برای تقویت قوای جنسی
 • شرکت های آب و فاضلاب امسال یکپارچه می‌شوند
 • یکپارچه سازی حسابرسی بیمه‌ای و مالیاتی
 • میزبانی ناجا از رقابت‌های قرآنی نیروهای مسلح/ تشکیل پلیس «امنیت اجتماعی و اخلاقی»
 • ایران اسلامی با اقتدار در برابر مستکبران جهان ایستاده است
 • سفر مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) به ایران
 • هدف ظریف از سفر به سه کشور آمریکای لاتین + فیلم
 • سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به ادعای ترامپ درمورد سرنگونی پهپاد ایرانی: بر خلاف ادعای واهی و برخاسته از توهم ترامپ، تمامی پهپادهای متعلق به ایران در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز از جمله پهپاد مورد نظر وی، به سلامت به پایگاه‌های خود بازگشته‌اند
 • ایران ادعای آمریکا درباره سرنگونی پهپاد را تکذیب کرد| سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: ترامپ توهم دارد
 • سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، ادعای سرنگونی پهپاد ایرانی را تکذیب کرد
 • نشست استاندار کرمانشاه با رییس دفتر اسکان بشر ملل متحد در ایران
 • آیت‌الله خامنه‌ای پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ چه گفتند؟/گوش‌های نامحرمی که نباید رازهای قطعنامه را می‌شنید
 • سوء‌استفاده از مقدسات برای اهداف سیاسی ممنوع