به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موجودات عجیب و ترسناکی در جهان وجود دارند که در تاریکی پنهان می شوند، از جنگل های دور دست شکار می کنند و در عمق یخی دریاچه ها پنهان می شوند. به طور غیرمنتظره و غیر قابل توضیح ظاهر می شوند و سپس به طور اسرار آمیزی از بین می روند. آن ها معمولا شاهدان را در حالی که از ترس زیاد شوکه شده اند و متاسفانه بدون هیچ گونه سر نخی رها می کنند.

با این حال، داستان های شاهد عینی این موجودات همچنان ادامه دارد و باعث می شوند که تخیل ما همچنان بدون سند ادامه یابد.

با ما  همراه باشید تا ۵ مورد از مرموز ترین موجودات جهان را برایتان توصیف کنیم. بعضی از آنها احتمال وجودشان بیشتر از بقیه می باشد با این حال قضاوت با شماست.

۱- پا گنده یا یتی

 این موجود شبه انسان مودار احتمالا دیده شده ترین موجود ناشناخته در جهان است. آن ها با اسامی مختلفی صدا می شوند و در مناطق منزوی و کوهستانی تقریبا در هر گوشه ای از جهان دیده شده اند. تعداد زیادی مشاهدات، که بسیاری از شهروندان قابل اعتماد گزارش شده است یتی را یکی از به احتمال واقعی ترین موجودات جهان کرده است. ممکن است این موجود را به زودی پیدا کنیم. هرچه بشر عمیق تر و عمیق تر پیش میرود این احتمال می رود که فناوری ممکن است به جستجوی این موضوع کمک کند. توصیف هایی که از آنها شده به این صورت است:

– بلندتر از مرد معمولی (دو تا سه متر)

– موهای بلند سفید قهوه ای

– یک بوی قوی و زننده

– پاهای بزرگ، همانطور که از ردپاها پیداست

– دارای نفرت زیادی از انسان

۲- هیولای لخ نس (نِسی) با وجود تجهیزات الکترونیکی پیچیده ی دانشمندان، این هیولاها  که در دریاچه های متفاوت جهان وجود دارند همچنان از دست دانشمندان دور مانده اند. با این حال، مشاهدات، اگرچه نادر است، همچنان ادامه دارد. هیولای لخ نس (نِسی) بدون شک شناخته شده ترین و مرموزترین موجود آبزی است. شرح این موجود نیز شگفت انگیز است:

 

– یک موجود بزرگ با گردن بلند

– سری شبیه اسب

– گوژ پشت مانند

۳- چوپاکابرا

اگر چه برخی از مشاهدات به دهه ۱۹۷۰ میرسند، چوپاکابرا – “مکنده بز” – اساسا یک پدیده دهه ۱۹۹۰ است و شهرت آن تا حد زیادی توسط اینترنت پخش شده است. این مشاهدات در سال ۱۹۹۵ به طور جدی آغاز شد و گزارش هایی از پورتوریکو از موجودی عجیب و غریب که دام های کشاورزان – جوجه ها، اردک ها، بوقلمون، خرگوش و البته بز ها – و گاهی اوقات صدها حیوان را در یک شب می کشت. کشاورزان که با شیوه های کشتار سگ های وحشی و سایر شکارچیان آشنا بودند، ادعا کردند که روش های این جانور ناشناخته متفاوت بوده است.

برای مثال حیواناتی را که کشته بودند نه  می خوردند نه به جای دیگری می کشاندند. در عوض، این موجود قربانیان را با زخم های متعددی مجروح می کرد تا خون آن ها بیشتر ریخته شود.

سپس توضیحات عجیب و غریب شاهد عینی آمده است:

اندازه شامپانزه مانند کانگورو می پرد چشم های درخشان و قرمز بزرگ پوست خاکستری و بازوهای مودار زبان مار مانند زانوهای تیز تیغ هایی روی ستون فقرات که مانند یک فن باز و بسته می شوند بعضی معتقدند که آن ها حتی بال داشته اند ۴-  شیطان جرسی

می گویند که موجود وحشتناکی وجود دارد که چوب کاج را پرت می کند، و به خاطر ظاهر ترسناک آن، نام شیطان جرسی را به دست آورده است. افسانه شیطان جرسی حدودا به اواسط سال ۱۷۰۰ میلادی میرسد، زمانی که به عنوان علامت فاجعه یا جنگ شناخته شد، اما تا اوایل دهه ۱۹۰۰ مشاهدات دیگری آغاز نشد. بعضی از محققان ادعا می کنند که بیش از ۲۰۰۰ شاهد گزارش کرده اند که این موجود در طول قرن ها دیده شده است. اگر چه نادر است، مشاهدات تا امروز ادامه دارد.

توصیف ها متفاوت هستند، اما این ویژگی های رایج ترین موارد ذکر شده است:

– حدود ۹ متری

– سر مانند سگ  نژاد کالی و چهره ای مثل یک اسب

– گردن بلند

– بال هایی حدود ۶۰ سانتی متر

– پاهای پشتی مانند پرنده ماهی خوار بزرگ

– سم اسب

– راه رفتن توسط پاهای عقب در حالی که پاهای کوتاه جلویی اش را که پنجه داشند بالا نگه می دارد

۵- شیطان دوور

در ماساچوست، در طول چند روز برای اولین بار یک موجود عجیب و غریب دیده شد. این موجودات عجیب که شیطان دوور نام گرفتند با اینکه دفعات اندکی دیده شده اند اما یکی از ترسناک ترین و مرموز ترین موجودات جهان مدرن به حساب می آید. اولین مشاهده توسط بیل بارتلت ۱۷ ساله انجام شد، او و سه دوستش در ساعت ۱۰:۳۰ شب در شمال شهر کوچک نیوانگلند رانندگی می کردند. در تاریکی شب، بارتلت ادعا کرد که یک موجود غیر عادی در کنار یک دیوار سنگی در کنار جاده دیده می شود – چیزی که هرگز پیش از آن دیده نشده بود و نمی توانست شناسایی کند. پسران دیگر آن را نمی دیدند، اما برای آنها واضح بود که بارتلت با دیدن آن شروع به لرزیدن کرد. وقتی او به خانه رسید، به پدرش در مورد تجربه اش گفت و موجود را نقاشی کرد.

فقط چند ساعت پس از دیدار بارتلت، ساعت ۱۲:۳۰ صبح، جان باکستر قسم خورد که او همان موجود را در هنگام رفتن از خانه دید. پسر ۱۵ ساله او را زمانی که دستانش را دور تنه درخت پیچیده بود مشاهده کرد و او را درست شبیه چیزی که بارتلت گفته بود توصیف کرد.

روز بعد، فرد ۱۵ ساله دیگری، اَبی برابام، یکی از دوستان بیل بارتلت، گفت که او مدت کوتاهی در نور چراغ اتومبیل ظاهر شد در حالی که او و دوستانش رانندگی می کردند. باز هم، توصیف سازگار بود. این موجودات عجیب را بدین گونه توصیف میکنند:

– قدی حدود ۱ متر و بیست سانت با چهار پا

– بدن بدون پوست با بافتی خشن

– اندامی کشیده و صورتی رنگ پریده

– سر بزرگ هندوانه شکل، با چشمان بسیار بزرگ نارنجی

 

منبع:الی گشت

انتهای پیام/

با عجیب ترین موجودات جهان آشنا شوید

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

25 کیلومتر بزرگراه در محور یاسوج- سی سخت در دست ساخت است

یاسوج- ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 کیلومتر بزرگراه در محور یاسوج به سی سخت با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است .

عبدالمجید نژاد صفوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محور یاسوج به سی سخت یک طرح ملی است که احداث آن باعث صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کاهش حوادث جاده‌ای و آلایندگی خواهد شد.
وی با اشاره به مسیر 38 کیلومتری جاده یاسوج به سی سخت، افزود: 2 نقطه حادثه‌خیز در این محور وجود دارد که تلاش می شود در اولین فرصت ایمن سازی شود.
نژاد صفوی بیان کرد: از 2 پل بزرگ و تقاطع در مسیر یاسوج به سی سخت بازدید شد که عملیات اجرایی یکی از آنها به زودی شروع خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طراحی و مطالعات مربوط به پل و تقاطع مسیر یاسوج به سی سخت برای پیگیری بیشتر به شورای فنی استان فرستاده شده است.
نژاد صفوی یادآور شد: با توجه به مشکلاتی که پیمانکاران از لحاظ نقدینگی دارند مطالبات آنها به زودی پرداخت خواهد شد.
فاصله سی سخت – یاسوج حدود ۳۸ کیلومتر است که در 25 کیلومتر از آن بزرگراه ساخته می شود.
تاکنون بیش از 6 کیلومتر آن احداث شده، یازده کیلومتر در حال ساخت است و براساس برنامه ریزی ها تا پایان سال این محور تمام خواهد شد.
کهگیلویه و بویراحمد حدود 6 هزار کیلومتر جاده ارتباطی اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان 142 کیلومتر بزرگراه، 505 کیلومتر راه اصلی، یک هزار و 238 کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز راه روستایی است.
این استان بیش از 40 گردنه خطرناک و حدود یک هزار و 500 کیلومتر نقاط حادثه خیز دارد.

9928/6110

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تصاویری از فقیرترین روستای آمریکا

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور شد + حکم

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۱۸۹۵۳۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • امدادرسانی به ۱۲۵ خانوار آسیب‌دیده در بارندگی دو روز گذشته خوزستان
 • کارنامه حقوق بشری عربستان زیر ذره‌بین دیده‌بان حقوق بشر
 • گزارش دیده بان حقوق بشر از نقض حقوق بشر و جنایات جنگی امارات
 • همدلی و همگرایی دستگاه‌های امنیتی بارها به مسرت رهبری منجر شده است
 • پیشرفت ۵۰ درصدی بزرگراه یاسوج ـ سی سخت
 • رزمندگان اسلام؛ تاریخ نگاران حماسه های دفاع مقدس
 • زهر تا عسل؛ حکایت تلخ و شیرین کارآفرین کردستانی
 • سخت جان‌ترین جانور دنیا را بشناسید! +تصاویر
 • قدوس: برخوردم با بازیکن عراق عمدی نبود/سوت‌های زیاد داور بازی را سخت کرد
 • سامان قدوس: سوت‌های زیاد داور، بازی را سخت کرد؛ برخوردم با بازیکن عراق عمدی نبود
 • محیط کارهای سخت و زیان آور باید استاندارد سازی شود
 • شورای امنیت حضور ۷۵ ناظر بین‌المللی در الحدیده را تصویب کرد
 • صدای محصولات تراریخته کم کم به گوش می رسد
 • تاردیگرید؛ موجودی که هیچگاه پیر نمی‌شود! / سخت جان‌ترین جانور دنیا را بشناسید! +تصاویر
 • امدادرسانی به ۳۹ خانوار آسیب دیده در مناطق سیلابی خوزستان
 • موزه های آبادان باید در سطح ملی دیده شوند/ پالایشگاه آبادان ظرفیت تبدیل شدن به پترو ریفاینری را دارد
 • میکروب‌ها را بیشتر بشناسیم
 • شهدای بوئینگ ۷۰۷ تلاشگران جبهه خدمت به مردم بودند
 • نیویورک تایمز: ترامپ بارها خواستار خروج آمریکا از ناتو شده است