قیمت انواع میوه و صیفی جات در بازار میوه و تره بار تهران در روز دوشنبه اول آبان ماه به شرح زیر است. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، قیمت انواع میوه و سیفی جات در بازار میوه و تره بار تهران در روز دوشنبه اول آبان ماه به شرح زیر است.

.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

حناچی: ماموران سد معبر با دستفروشان با مدارا برخورد کنند

جلسه شورای معاونان و شهرداران مناطق تهران با حضور پیروز حناچی در ساختمان شماره ۲ شهرداری منطقه ۱۸ برگزار شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، پیروز حناچی با تسلیت به مناسبت حادثه سقوط هواپیما که منجر به جان باختن تعدادی از هموطنانمان شد، با اشاره به برخی از مسائل پیش آمده در هفته گذشته، بر هماهنگی هر چه بیشتر روابط عمومی بخش‌های مختلف مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: امر اطلاع رسانی بسیار مهم است و در اخباری که مربوط به کل شهر است معاونت‌ها و روابط عمومی‌ها دقت بیشتری داشته باشند. ما یک تیم هستیم و باید مثل یک تیم عمل کنیم، هیچ یک از دوستان نباید حرکت انفرادی داشته باشد.

شهردار تهران در ادامه به گزارش معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری درباره درآمد‌ها اشاره و عنوان کرد: تلاش‌ها برای تحقق درآمد‌های نقدی و غیرنقدی امیدوار کننده است و آن بخش‌هایی که از برآورد‌ها عقب هستند هر چه زودتر عقب افتادگی خود را جبران کنند. سومین سالی است که سقف بودجه شهرداری ثابت مانده است که با توجه به تورم سالیانه در کشور می‌توان گفت: هر سال از بودجه شهرداری ۳۰ درصد کاسته شده است.

وی افزود: طبعاً باید از هزینه‌های جاری به همین نسبت کاسته شود، برخی از هزینه‌های جاری ما قابل دفاع نیست. مدیران شهرداری در این زمینه حساسیت نشان دهند و اگر فردی خودرویی از شهرداری در اختیار دارد که ضرورتی برای این کار وجود ندارد یا از واحد‌های مسکونی شهرداری استفاده می‌کند که ضرورتی در این خصوص وجود ندارد، امکانات را به شهرداری بازگرداند. اگر ما از مردم می‌خواهیم که صرفه جویی کنند خودمان باید در این زمینه پیشگام باشیم.

شهردار تهران گفت: با توجه به فضایی که هم اکنون در جامعه وجود دارد، لازم است از اقداماتی که ممکن است تحریک کننده باشد پرهیز کنیم. به طور مثال، در پنجشنبه شب تعدادی از پیمانکاران سد معبر در اطراف حرم امام زاده صالح برای جمع آوری افرادی که بساط پهن کرده بودند از نیروی ضد شورش استفاده کرده بودند که منجر به درگیری مختصری شد، در حالی که لازم نبود به این شدت عمل شود. نحوه برخورد مدیریت شهری با سد معبر باید کج دار و مریز باشد، یعنی ضمن داشتن روحیه مدارا با سد معبر مقابله کنیم.

وی همچنین به برخی از تجمعات پیمانکاران در مقابل ساختمان‌های شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: معاونت مالی در حال بررسی بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران است. حدود ۸۰ درصد پیمانکاران از شهرداری طلب‌های جزئی دارند که با کمی برنامه ریزی می‌توان آن‌ها را پرداخت کرد، اما ۲۰ درصد طلب‌های هنگفت دارند که پرداخت آن کمی مشکل است.

حناچی ادامه داد: معاونت مالی در حال بررسی وضعیت بدهی‌های شهرداری و تعیین تکلیف آن‌ها است، اما شنیده شده که برخی از این تجمعات با هدایت عواملی از شهرداری‌های نواحی و مناطق صورت می‌گیرد که در صورت اثبات با عوامل آن برخورد خواهد شد و شهرداران مناطق مراقب چنین تحرکاتی باشند.

حناچی در بخش دیگری از سخنان خود به «روز هوای پاک» اشاره کرد و گفت: شنبه، ۲۹ دی ماه روز هوای پاک است و من از شهرداران مناطق می‌خواهم در آن روز با وسایل نقلیه عمومی مانند دوچرخه و ... سر کار بروند، ما باید در این کار ثابت قدم باشیم تا مردم هم به این رفتار بپیوندند. همچنین، با رعایت چارچوب‌ها می‌توانید از چهره‌های سرشناس درخواست کنید در این اقدام شما را همراهی کنند تا مردم بیشتر به انجام این عمل ترغیب شوند.

وی در ادامه به برنامه‌های شهرداری برای مترو پرداخت و تصریح کرد: برنامه ما جا به جایی هفت میلیون مسافر در روز است که این رقم هم اکنون دو میلیون نفر در روز است. این هدف را با افزایش واگن‌های مترو و نیز افتتاح خطوط در حال ساخت و کم کردن سرفاصله حرکت بین قطار‌ها دنبال می‌کنیم. بر اساس اطلاعی که داریم مقام معظم رهبری هم از توسعه مترو حمایت کرده و این موضوع را تایید کرده اند که انشاءالله در تحقق این هدف موفق خواهیم شد.

حناچی به گزارش معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران درباره دکل‌های مخابراتی اشاره کرد و گفت: کارگروهی متشکل از معاونان شهرسازی و معماری، برنامه ریزی و خدمات شهری با حضور معاون مالی تشکیل شود تا این موضوع را مدیریت کند. اصل حفظ زیبایی و سیمای مناسب شهری مهم است و نباید عاملی آن را خدشه دار کند. می‌توان با تکنولوژی‌های جدید از شکل‌های جدیدتر و مناسب تری برای این کار استفاده کرد. این کارگروه می‌تواند موضوع اخذ عوارض کسب و پیشه از صاحبان این دکل‌ها را بررسی کند.

شهردار تهران همچنین اعلام کرد: در روز‌های قبل طرح تفصیلی منطقه ۲۲ در شورای عالی شهرسازی مطرح و تصویب شد و اگر ما در این دوره از مدیریت شهری تنها این کار را انجام دهیم، برای ما کافی است. این کار بسیار مهم بود که به لطف خدا به سرانجام رسید.

حناچی به استفاده از رنگ در شهر که در جلسات قبل دستور آن را داده بود اشاره و تصریح کرد: این دستور داده شده است، اما هنوز نشانه‌ای از این کار دیده نمی‌شود. خواهش من از مدیران این است که این موضوع را جدی بگیرند.

وی همچنین به گزارش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره فعالیت‌های این سازمان برای جشن‌های چهل سالگی پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: در این گزارش که دوستان زحمت می‌کشند خلاقیت و ایده پردازی کم رنگ است و خوب است دوستان به این موضوع توجه کنند.

شهردار تهران با اشاره به گزارش سازمان میادین میوه و تره بار نیز خاطرنشان کرد: این گزارش پیشتر در هیات دولت هم مطرح شد و رییس جمهور از آن استقبال و پیشنهاد کرد که در این زمینه اطلاع رسانی شود. این گزارش خوبی بود و نشان می‌داد که میوه و برخی اقلام ضروری مردم در این مراکز با قیمت‌های خیلی پایین‌تر عرضه می‌شوند، البته برخی این انتقاد را دارند که پراکندگی این میادین در شهر مناسب نیست. پیشنهاد من این است که در مناطقی مانند منطقه ۲۲ می‌توان میادین بیشتری تاسیس کرد. البته لازم است مناطق مختلف شهرداری در این زمینه همکاری کنند.

حناچی افزود: فلسفه وجود میادین میوه و تره بار این بود که میوه‌ها با قیمت مناسب و به صورت مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده برسد که به نظر می‌رسد برخی اقدامات مانند اجاره بهای بالای غرفه‌های این مراکز در تضاد با فلسفه آن است که مسئولان این امر قول داده اند به این موضوع رسیدگی کنند.

تحقق ۷۱ درصد از درآمد‌های مصوب شهرداری

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، در این جلسه زریر نگین تاجی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گزارشی از وضعیت درآمد ارائه داد. آن طور که مطرح شد تاکنون ۷۱ درصد از درآمد‌های مصوب شهرداری محقق شده است.

در ادامه سید حمید موسوی، مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران گزارشی از وضعیت دکل‌ها ارائه داد. به گفته او در سال ۹۵ در تهران ۲۱۶ دکل مخابراتی نصب شده بود که این رقم در سال ۹۶ به ۲۳۸ مورد رسید، اما در سال ۹۷ این رقم به ۹۴۰ افزایش پیدا کرد.

آن گونه که موسوی اعلام کرد در نصب آنتن‌ها مواردی که قانون به آن‌ها اشاره دارد مانند کسب مجوز از وزارت بهداشت و نصب نکردن دکل در مناطق پرجمعیت و میادین شهر رعایت نشده است.

البته محمدرضا قنادان، مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر این سخنان را رد کرده و اعلام کرد که بسیاری از دکل‌های نصب شده در سال ۹۷ از نوع میکروآنتن بوده اند و در نصب آنتن‌ها تمام موارد قانونی رعایت شده است.

به گفته وی مردم تصور می‌کنند نصب زیاد آنتن باعث خطرات بیشتر است در حالی که این قاعده کاملاً برعکس است.

در ادامه جلسه، محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گزارشی از برنامه‌های شهرداری برای مراسم جشن پیروزی انقلاب ارائه داد و گفت: شهرداری شعار «۴۰ سال سرافرازی» را برای این جشن‌ها انتخاب کرده است.

در این جلسه همچنین توضیحاتی در مورد شایعه اخذ عوارض از تونل‌های شهری مطرح شد و در همین راستا پیشنهاد شد تا شهرداری سخنگویی را برای اطلاع رسانی اخبار مهم تعیین کند.

همچنین در این جلسه، سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با ارائه گزارشی خدمات سازمان را تشریح و اعلام کرد علاوه بر میدان اصلی تره بار فعلی قرار است دو مرکز اصلی دیگر به مرکز موجود اضافه شوند.

به گفته وی ۲۴۱ میدان میوه و تره بار در شهر تهران فعالیت می‌کنند و قیمت‌های اقلامی که ارائه می‌دهند به صورت متوسط سی درصد از سایر مراکز فروش ارزان‌تر است.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۱۹۹۸۶۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آخرین تحولات بازار میوه و صیفی
 • قیمت انواع میوه در بازار
 • قیمت میوه، حبوبات و مواد پروتئینی در سنندج؛ پنج‌شنبه ۲۷ دی‌ماه+ جدول
 • قیمت مرغ در غرفه میادین میوه و تره بار چند؟
 • قیمت مرغ در میادین تره‌بار ۹ هزار ۸۰۰ تومان
 • قیمت میوه و صیفی‌جات، حبوبات، لبنیات و مواد پروتئینی‌ در شهرکرد؛ چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه +جدول
 • آخرین تحولات بازار میوه و صیفی/ کمبودی در عرضه میوه نداریم
 • میادین میوه و تره بار «تعاملات اقتصادی» را به «تعاملات اجتماعی» تبدیل کرده‌اند
 • قیمت میوه، حبوبات، مواد بهداشتی و پروتئینی در قم؛ چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه + جدول
 • قیمت میوه و تره‌بار ‌و مواد پروتئینی در تهران؛ چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه + جدول
 • توزیع روزانه ۷۰۰ تُن مرغ در میدان میوه و تره بار بهمن
 • آخرین نرخ میوه و تره بار در بازار قزوین+جدول قیمت‌ها
 • حناچی: ردپای عواملی از درون شهرداری در تجمعات پیمانکاران
 • قیمت انواع میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی در کرمانشاه؛ سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه + جدول
 • ردپای عواملی از درون شهرداری در تجمعات پیمانکاران/ برخورد با مدارا با دست‌فروشان
 • روزانه ۷۰۰ تُن مرغ در میدان میوه و تره بار بهمن توزیع می‌شود/سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در تأمین مایحتاج مردم به کمک دولت آمده است
 • روزانه 700 تُن مرغ در میدان میوه و تره بار بهمن توزیع می‌شود
 • قیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در همدان؛ سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه+ جدول
 • قیمت انواع میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی در ایلام؛ سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه + جدول