بارسا قصد دارد باز هم از بوندس لیگا خرید کند؟ 

طرفداری - رابرت فرناندز، مدیرورزشی تیم اول بارسلونا و یکی از مدیران نقل و انتقالاتی باشگاه در هفته‌ای که گذشت، چند بازی را در آلمان و انگلیس از نزدیک به نظاره نشست تا گزینه‌های مد نظرش را ارزیابی کند.

به گزارش mundodeportivo، فرناندز که همواره با دستیار و دست راستش، اوربانو در حال زیر نظر گرفتن استعدادها و گزینه‌های مد نظر بارسلوناست، دیروز در ومبلی بود تا دیدار مهیج تاتنهام و لیورپول را از نزدیک تماشا کند. بدون شک یکی از اهداف فرناندز در این بازی، فیلیپه کوتینیو بوده. هافبک برزیلی که از تابستان، هدف نخست نقل و انتقالاتی آبی اناری‌ها محسوب می‌شود و حتی شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه در ژانویه نیز برای خرید کوتینیو اقدام خواهد شد. کوتینیو در روزی که تیمش تحقیر شد، در کنار محمد صلاح از بهترین‌های لیورپول بود.

اما احتمالا فرناندز بازیکنانی از تاتنهام را نیز زیر نظر دارد. او بازی این تیم مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو را نیز از نزدیک تماشا کرده بود. هری کین، دله آلی، کریستین اریکسن و داوینسون سانچز از بازیکنانی هستند که احتمالا در رادار بارسا باشند. تور اروپا گردی فرناندز و دستیارش اما به همین جا ختم نمی شود. این دو برای چندمین بار در چند وقت اخیر، به آلمان سفر کردند تا دیدار بایرلورکوزن را از نزدیک تماشا کنند. این بار مقابل وولفسبورگ. گفته می‌شود بارسا جاناتان تاه، وندل و برانت را زیر نظر دارد.

دیدار لایپزیش و دورتموند در سیگنال ایدوناپارک نیز دیگر دیداری بود که فرناندز و دستیارش از نزدیک تماشا کردند. دیداری که زردپوشان در آن شکست خوردند. بارسلونا تیمو ورنر و اوپامکانو را از لایپزیش زیر نظر دارد. گرچه مهاجم آلمانی در این بازی به میدان نرفت اما مدافع میانی 18 ساله فرانسوی 90 دقیقه در میدان بود. باید دید فرناندز قصد به خدمت گرفتن چه بازیکن یا بازیکنانی را دارد و اساسا تلاش‌های او برای اقدام در ژانویه است یا تابستان 2018.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

ترامپ محتوای گزارش مولر را یاوه‌گویی خواند

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا به انتشار گزارش رابرت مولر درباره موضوع مداخله روسیه به نفع وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ و اقدامات او برای ممانعت از اجرای عدالت واکنش خشمگینانه نشان داده و محتوای این گزارش را "یاوه گویی" خواند.

 دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در توییتی گزارش رابرت مولر را با لفظ گزارش "مولر دیوانه" که توسط "نفرت‌پراکنان" نوشته شده و "مملو از اظهارات ساختگی و کاملا نادرست است" توصیف کرد.

او گفت‌: برخی از اظهارات در این گزارش کاملا "یاوه گویی" است و "تنها مطرح شده‌اند تا باعث شوند طرف مقابل خوب به نظر برسد یا من بد به نظر برسم".

رییس جمهوری آمریکا پیش از این نیز با انتشار یک عکس از خود در واکنش به انتشار این گزارش روی آن نوشته بود "بازی تمام شد".

در ‌عین ‌حال ترامپ در توییت دیگری نیز تهدید به انتقام جویی کرد و نوشت : زمان آن فرا رسیده است که مبارزه را آغاز کنیم و عدالت را برای یکسری افراد بسیار بیمار و خطرناک که جرایمی بسیار جدی حتی شاید جاسوسی یا خیانت مرتکب شده‌اند، اجرا کنیم. این اتفاق نباید دوباره تکرار شود.

ترامپ همچنین باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا را مقصر مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ دانست و نوشت: دولت سابق اقدامات کافی برای ممانعت از این مداخله انجام نداده است. هر آنچه که روسها در انتخابات ۲۰۱۶ انجام دادند در زمان ریاست جمهوری اوباما اتفاق افتاد. او در این باره خبر داشته و کاری انجام نداده است. اما مهم این است که این اقدامات در نتیجه انتخابات تاثیری نداشت.

در ‌عین ‌حال ترامپ بعد از این واکنش‌ها به سراغ بازی گلف با عده ای از دوستانش و یک مفسر محافظه کار به نام "راش لیمبو" در محل باشگاه گلفش در اقامت خصوصی مارالاگو رفت.

ترامپ در واکنش هایی که از محل همین اقامتگاه خصوصی‌اش در توییتر منتشر کرد، در ‌عین ‌حال نوشت: یادداشت‌هایی که عده‌ای گفته‌اند بعد از دیدارهایی با من برداشته‌اند، تا قبل از این موجودیت نداشتند و برای تحقیقات مولر خلق شده‌اند.

رییس جمهوری آمریکا همچنین اضافه کرد که هرگز با ایراد شهادت موافقت نکرده است، چون لزومی برای پاسخگویی به آن چه آن را "یاوه گویی کامل" می دانسته نمی‌دیده است.

در ‌عین ‌حال گزارش شد که جری ندلر ، نماینده دموکرات رییس کمیته‌ قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در رابطه با گزارش رابرت مولر یک دستور صادر کرده است و خواهان دریافت تمامی متن و اطلاعات کامل مربوط به آن تا اول مه شده است.

این همان روزی است که ویلیام بار، دادستان کل آمریکا قرار است در برابر کمیته‌ سنای آمریکا به ایراد شهادت بپردازد و یک روز بعد از آن هم ویلیام بار در برابر کمیته‌ تحت رهبری ندلر حاضر خواهد شد.

این احضاریه نقطه آغاز یک چالش حقوقی برای گزارش رابرت مولر و مساله انتشار آن است.

در صورتی که وزارت دادگستری آمریکا به این دستور پاسخ ندهد دموکرات‌ها می‌توانند مقامات دست اندر کار را متهم به اخلال در کار کنگره کرده و یا نزاع حقوقی خود را به دادگاه بکشانند.

سارا سندرز، سخنگوی دونالد ترامپ به اتهامات در خصوص این که گزارش رابرت مولر وجود فرهنگ دروغگویی در کاخ سفید را بر ملا ساخته است، واکنش نشان داد.

همچنین سندرز اتهاماتی در خصوص این که پیش تر رسانه‌ها را گمراه کرده و به دروغ گفته است که "بی‌شمار" عضو اف بی آی اعتمادشان به جیمز کومی، مدیر سابق این سازمان را از دست دادند و این منجر به اخراج او شد، واکنش نشان داد. 

سندرز به یک برنامه شبکه ای. بی. سی گفت‌:  کلمه "بی‌شمار" که او گفته است یک اشتباه لُپی بوده است که زیر فشار جنجال‌های آن زمان از جانب او رخ داده است.

پیش از این جری ندلر در مصاحبه با ای . بی . سی گفته بود گزارش مولر وجود فرهنگ "دروغگویی" در کاخ سفید را نشان می‌دهد.  

او در این مصاحبه به ای . بی . سی، گفت‌: نه تنها قصد دارد دستوری برای انتشار محتوای کامل گزارش مولر صادر کند ،‌ بلکه می‌خواهد اسناد ضمیمه آن از جمله اسناد و مدارک هیات منصفه عالی را نیز درخواست بدهد.

او گفت‌: ما به تمام این گزارش بدون هیچ گونه ویرایشی و همچنین به تمام اسناد و مدارک زیر بنایی آن نیاز داریم تا تصمیمات آگاهانه بگیریم.

وزارت دادگستری آمریکا درخواست ندلر را برای دسترسی به محتوای کامل گزارش مولر "شتاب زده و غیر ضروری" خواند.

کری کوپک، سخنگوی وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه‌ای گفت‌: ویلیام بار ، دادستان کل آمریکا گزارش مولر را در روز پنجشنبه‌ با حداقل  ویرایش و در راستای شفافیت منتشر کرد و حتی به برخی از نمایندگان کنگره از جمله ندلر نسخه‌ای با ویرایش‌های کمتر داده است و با توجه به این اتفاق دستور ندلر شتاب زده و غیر ضروری است.

همچنین رهبران دموکرات‌ها در سنا و مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به ویلیام بار  پیشنهاد وزارت دادگستری آمریکا برای ارائه یک نسخه با ویرایش کمتر از گزارش مولر را رد کردند.

نانسی پلوسی ، رییس مجلس نمایندگان آمریکا ، چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا و چهار قانونگذار دیگر در این نامه گفتند: متاسفانه پیشنهاد شما که باعث محدودیت برای بحث درباره محتوای کامل این گزارش حتی با دیگر اعضای کمیته‌ها می‌شود ، قابل قبول نیست.

در ‌عین ‌حال الیزابت وارن، سناتور دموکرات و از کاندیداهای ریاست جمهوری این حزب در توییتی خواهان آن شد که مجلس نمایندگان آمریکا فرآیند استیضاح ترامپ را آغاز کند.

این‌ در حالی است که خود رابرت مولر در بیانیه‌ای اعلام کرد که از سیاست وزارت دادگستری در متهم نکردن ترامپ به ممانعت از اجرای عدالت پیروی می‌کند و در ‌عین ‌حال در این بیانیه ۱۰ مورد از اقداماتی که رییس جمهور در مسیر ارتکاب چنین  جرمی انجام داده، ذکر کرده است.

مولر با استناد به این موارد گفته است که "نمی‌تواند ترامپ را تبرئه کند".

این بیانیه مولر سندی است که به موجب آن دموکرات‌ها می‌خواهند رییس جمهور را در کنگره با چالش مواجه کنند.

میت رامنی ، سناتور جمهوری خواه آمریکایی که با ترامپ هم حزب است، واکنشی از سر نارضایتی  به اطلاعاتی که در این گزارش درباره کاخ سفید تحت رهبری ترامپ انتشار یافت، نشان داد و عنوان کرد که از پی بردن به ابعاد و رواج داشتن بی صداقتی و گمراهی نزد مقامات عالی ترین دفتر کشور ما از جمله خود رییس جمهور منزجر شده است.

او در ادامه این اظهارات، گفت‌: من بهت زده شدم شهروندانی که در کمپین ریاست جمهوری کار می‌کردند، از هر گونه کمک روسیه از جمله اطلاعاتی که به شکلی غیر قانونی به دست آمد، استقبال کردند و هیچ یک از آنها مقامات ضابط قانون در آمریکا را مطلع نساختند و رییس کمپین این انتخاباتی منافع روسیه در اوکراین را پیش می‌برد.    / ایسنا

تصاویر| حاشیه‎های جنجالی باخت تراکتورسازی

نوبخت: افزایش 400 هزار تومانی حقوق باید از این ماه برای همه کارکنان و بازنشستگان محسوب شود

محمد کاظم تارتار برنده 100 میلیونی مسابقه برنده باش ۳۰ فروردین ۹۸ کیست؟

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۲۰۴۸۴۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید
 • رابرت دِنیرو: ترامپ یک گانگستر فریبکار است
 • کاهش محبوبیت ترامپ پس از انتشار گزارش رابرت مولر
 • پرونده ای که ترامپ را رها نمی‌کند/ درخواست استیضاح دونالد ترامپ
 • چرایی هراس ترامپ از پیامدهای گزارش مولر
 • دیدنی‌های مارماریس ترکیه در تور مارماریس
 • «مردانی» فاتح اولین مرحله تور دوچرخه سواری هندوستان شد
 • محصولات ۴۶ واحد پارک علم و فناوری اردبیل در حال تجاری‌ سازی
 • ترامپ: هر آنچه که روسها در انتخابات ۲۰۱۶ انجام دادند در زمان ریاست جمهوری اوباما اتفاق افتاد
 • ترامپ: گزارش "مولر دیوانه"، یاوه‌گویی است
 • تلف شدن 4 راس مرال در پارک سیاهداران
 • پرویز مردانی فاتح اولین مرحله تور ماراتن هندوستان
 • یافته هایی خارق العاده پیرامون نورون‌های قشر حرکتی مغز و تقسیم کار آن ها!
 • مردانی فاتح اولین مرحله تور ماراتن هندوستان
 • پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و استان قم تفاهم نامه همکاری امضا کردند
 • انتشار گزارش مولر درباره تباني ترامپ با روسها در انتخابات/ ترامپ: بازي تمام شد!
 • آغاز تور ملی دوچرخه سواری خلیج فارس از کرمان + تصاویر
 • دبی چشمه های پارک ملی دریاچه ارومیه تا 30 برابر افزایش یافت
 • نکات مهم گزارش «رابرت مولر» درباره ترامپ