همه اسباب بازی‌ها زیبا و بی ضرر نبیستند. برخی اسباب بازی‌ها یک پیام پنهان دارند یا فقط عجیب هستند. اسباب بازی‌ها ساخته شده اند تا کودکان را سرگرم کنند و نباید کودک را بترسانند. در این مقاله با اسباب بازی هایی آشنا می‌شوید که بچه‌ها را می‌ترسانند و به آن ها آسیب می رسانند، اسباب بازی هایی مثل عروسک مودار و عروسک باربی باردار.

 
عروسک نوزاد شیرخوار

نام این عروسک نوزاد شیرخوار است، اما یک عروسک نوزاد معمولی نیست. این عروسک مثل سایر عروسک هایی که در اسباب بازی فروشی‌ها دیده اید نیست. برخلاف سایر عروسک‌ها که کاملا مستقل هستند این عروسک نیاز دارد صاحبش به او شیر دهد و اگر به او شیر ندهید شروع به گریه می‌کند. فکر نمی‌کنیم هیچ والدینی عروسکی برای کودکشان بخرند که برای شاد نگه داشتنش مجبور است به او شیر دهد.      
جیبا جابر
جیبا جابر عروسک محبوب دهه شصتی‌ها بود. اما چیزهای عجیب زیادی درباره این عروسک وجود دارد. این عروسک صداهای عجیب و غریبی از خود درمی آورد. این صدا با تکان دادن گردنش ایجاد می‌شود و برای ساکت کردن آن باید گردنش را خفه کنید.
     
جلی باف

اگرچه از نظر فنی جلی باف یک اسباب بازی نیست، مجبور شدیم نامش را در این لیست بیاوریم، زیرا محصولی است که برای کودکان طراحی شده است. این محصول یک وان ژله مانند بی مزه است که کودک شما در آن بازی می‌کند. شما وان حمامتان را پر از آب می‌کنید و مقداری جلی باف در آن می‌ریزید. سپس یک وان پر از یک ماده چسبناک دارید که کودک می‌تواند در آن بپرد و بازی کند.
        باربی باردار

دختربچه‌های سراسر دنیا عاشق اسباب بازی‌های باربی هستند؛ و با توجه به اینکه باربی جذاب‌ترین دختر دنیاست چنین چیزی منطقی به نظر می‌رسد. اما بحث‌ها و نظریه‌های توطئه آمیز زیادی درباره باربی‌ها وجود دارد که باربی باردار آن را تشدید می‌کند. والدین می‌توانند عروسک باربی باردار را برای بچه‌های خود بخرند. خوشبختانه این عروسک دیگر وجود ندارد، اما هنوز سفارش آنلاین قبول می‌کند.
          کابا کیک
کابا کیک یکی از عجیب‌ترین اسباب بازی هایی است که تا به حال اختراع شده است. این اسباب بازی در ژاپن اختراع شده، کشوری که همه چیز در آن عجیب است. کابا کیک یک نسخه ژاپنی از رولت روسی است. بچه هایی که با آن بازی می‌کنند درواقع بچه‌ها باید تفنگ را روی سر خود گذاشته و ماشه را بکشند. اگر پاهای اسب آبی از تفنگ بیرون بیاید و به سر کودک ضربه بزند بچه بازی را می‌بازد. ما نمی‌دانستیم خودکشی انقدر سرگرم کننده است تا اینکه ژاپن این اسباب بازی را اختراع کرد!
         واکنش سریع
خانواده هایی دیوانه‌ای در دنیا وجود دارند که سرگرمی دور همی‌های شبانه شان بازی با این اسباب بازی است. این اسباب بازی آنقدر عجیب است که هرکسی که آن را بازی می‌کند باید به تیمارستان فرستاد. این بازی به سرعت و مهارت و دیوانگی زیادی نیاز دارد. هدف آن این است که بازیکنان باید قبل از اینکه حریفانشان دچار شوک الکتریکی شوند چراغ را روشن کنند. ما نمی‌دانستیم شوک الکتریکی انقدر سرگرمی خانوادگی جالبی است!           مینی ریکشاو
زمانی یک اسباب بازی عجیب به نام مینی ریکشاو وجود داشت. والدینی که این اسباب بازی را می‌خریدند تا تجربه لذتبخش حمل و نقل جهان سومی را برای کودکشان فراهم کنند. خوشبختانه این اسباب بازی برای همیشه منسوخ شده است. فکر می‌کنیم هدف پنهان این اسباب بازی پرورش نخبه گرایی در کودکان است.           اچ-بویا

اچ بویا یکی دیگر از اسباب بازی‌های عجیب ژاپنی است. علاوه بر ظاهر عجیبش کاربرد آن نیز عجیب است. آیا دوست دارید بدانید این اسباب بازی چه کار می‌کند؟ هیچ کاری نمی‌کند! شما فقط آن را با یو اس بی به کامپیوترتان وصل می‌کند و تن‌ها اتفاقی که می‌افتد این است که وقتی کلید اچ صفحه کلید را فشار می‌دهید چشمانش به رنگ قرمز روشن می‌شوند. چقدر جالب واقعا!
        یومه چان
احتمالا از شنیدن اینکه زمانی باربی‌های باردار تولید می‌شده اند عصبانی شده اید. اما ناراحت‌تر می‌شوید وقتی به شما درباره این عروسک بگوییم. تنها کاری که این عروسک عجیب ژاپنی می‌کند گریه است. برای این کار باید یک سرنگ را با آب پر کنید و به او تزریق کنید، سپس صدای گریه و زاری او همه جا را برمی دارد. به نظر می‌رسد این اسباب بازی یک راه واقعا خوب برای افزایش افسردگی کودکان است!
          عروسک دوختنی

این یکی از بدترین عروسک هایی است که تا به حال اختراع شده است. این اسباب بازی در واقع عروسکی است که اندام‌های خود را از دست داده و شما می‌توانید دوباره آن‌ها را به هم بدوزید. فقط به این فکر می‌کنیم که چه ذهن بیماری آن را اختراع کرده است! ما معتقدیم بچه هایی که با این عروسک بازی کرده اند آسیب روحی دیده اند. فقط یک پدر و مادر دیوانه می‌توانند آن را برای کودکشان بخرند. این عروسک در تمام فروشگاه‌های آمریکا موجود است.           عروسک رقصنده
اگر فکر می‌کنید که عروسک دوختنی و باربی باردار عجیب‌ترین عروسک‌های دنیا هستند اشتباه می‌کنید. عروسک‌های عجیب تری هم وجود دارد که یکی از آن‌ها این عروسک است. این اسباب بازی دور یک میله می‌رقصد. اگر واقعا دوست دارید کودکتان یک رقاص برهنه شود این عروسک را برایش بخرید.           عروسک مودار
باز هم یک عروسک عجیب دیگر از ژاپن به ما ثابت می‌کند که این کشور دیوانه‌ترین مردم دنیا را دارد. از نظر شما یک عروسک مودار که بچه‌ها بتوانند موهایش را بتراشند چقدر عجیب است؟ هدف اصلی این اسباب بازی عجیب آموزش این کار به کودکان است.
          اسباب بازی بیماری‌های آمیزشی

آیا می‌دانستید اسباب بازی‌های پشمالویی وجود دارند که شبیه ویروس‌های بیماری‌های آمیزشی و سایر بیماری‌ها هستند؟ پس نگاهی به تصاویر زیر بیندازید. چرا یک آدم احمق باید اسباب بازی هایی که شبیه بیماری ایدز یا ویروس هرپس است را برای کودکش بخرد؟ وجود این اسباب بازی‌ها باعث می‌شود احساس ناراحتی و ترس از سلامت کودکانمان داشته باشیم.      
جاروی لرزشی هری پاتر

بچه‌های امروزی عاشق هری پاتر هستند؛ و چطور نباشند وقتی هرب فوق العاده‌ترین کودک جادوگر در جهان است؟ موفقیت فیلم‌ها و کتاب‌های هری پاتر به محصولات عجیب هری پاتر نیز سرایت کرده است. یکی از آن‌ها جاروی هری پاتر است که وقتی کودک روی آن می‌نشیند شروع به لرزش می‌کند.‌ می‌توانید درک کنید که این اسباب بازی چقدر اشتباه است.         عروسک هایی با بیماری‌های روانی

پاراپلاش یک شرکت اسباب بازی سازی مشهور آلمانی است. در واقع یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آلمان است. اما اخیرا یک اشتباه بزرگ کرده و حیواناتی ساخته که از اختلالات روحی روانی رنج می‌برند. این عروسک‌ها شامل لاکپشت افسرده، گوسفند دچار اختلال هویتی، کروکدیل پارانوئید و .. می‌شود.            داگی دو

احتمالا تعجب خواهید کرد که این اسباب بازی عجیب ساخت ژاپن نیست بلکه ساخت آمریکاست. داگی دو سگی است که دوست دارد همیشه مدفوع کند و کار اصلی شما این است که آن‌ها را جمع کنید!           سر شتر
این اسباب بازی عجیب هم اختراع ژاپنی هاست و بدترین چیز درباره آن این است که هیچ کاربرد خاصی ندارد. این اسباب بازی فقط یک سر شتر بزرگ است که هیچ کاری نمی‌کند. کودک شما فقط می‌تواند این اسباب بازی را به عنوان هدیه تولد برای یکی از همکلاسی هایی که دوستش ندارد بخرد.
        میکروب‌های غول پیکر     این اسباب بازی‌های پولیشی عجیب توسط موزه هنر مدرن نیویورک اختراع شده اند. ما فکر می‌کنیم آن‌ها از این طریق می‌خواستند به بچه‌ها بگویند که میکروب‌ها جالب هستند. بله آن‌ها واقعا جالب هستند مخصوصا وقتی می‌توانند زندگی شما را از بین ببرند!           پی و پو

هدف اصلی این اسباب بازی پولیشی عجیب آموزش ساده توالت رفتن به کودک است. بااین حال ما می‌ترسیم این اسباب بازی عواطف عجیبی در کودک نسبت به مواد زائد بدنش ایجاد کند.                   

منبع: اکوفارس

خبر بعدی:

راز قتل دختر ۶ ساله با پیدا شدن عروسکش برملا شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پیدا شدن عروسک پس از ۲۰ سال راز سر به مهر یک پرونده قتل و تجاوز را فاش کرد.

عروسک متعلق به دختری ۶ ساله بود که در سال ۱۹۹۵ میلادی از شهر سالک سیتی ایالت یوتا ربوده شد و مدتی بعد جسدش پیدا شد، اما در ۲۰ سال گذشته ردی از قاتلش به‌دست نیامده بود.

اکنون پلیس اعلام کرد که انجام آزمایش‌های دی ان‌ای بر عروسک پیدا شده می‌تواند قاتل پرونده را رسوا کند.

در پی انجام تحقیقات مأموران پلیس، دو مظنون را در این ارتباط دستگیر کرده و به زودی قاتل اصلی پرونده شناسایی و معرفی خواهد شد.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

شناسایی قاتلان دختر ۶ ساله با پیدا شدن عروسک مقتول

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت www.ecofars.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۲۱۱۰۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تجهیز ۱۰۰۰ اتاق اسباب‌بازی در مدارس کلید خورد
 • آغاز تجهیز ۱۰۰۰ اتاق اسباب‌بازی در مدارس کشور
 • نحوه مدیریت کودکان برای قطع ارتباط با فضای مجازی
 • ۱۰۰۰ اتاق اسباب‌بازی در مدارس کشور راه اندازی می‌شود
 • تجهیز ۱۰۰۰ اتاق اسباب‌بازی در مدارس کشور کلید خورد
 • شبنم مقدمی: مشاهده، مهم‌ترین ابزار کار من است
 • تجهیز هزار اتاق اسباب‌بازی در مدارس کشور کلید خورد
 • عروسک داخل قبر راز جسد دختر را فاش کرد+عکس
 • دوباره ایران، دوباره تدبیر، این بار چه خوابی دیده‌اید؟
 • راز یک قتل با عروسک باربی فاش شد!
 • تا حالا استایل قجَری «نگار جواهریان» را دیده اید؟
 • تصاویر: عجیب‌ترین مسابقه شتر‌ها که در عمرتان ندیده اید!
 • این روستای متروکه را در کارتون‌ها زیاد دیده اید !
 • سرنوشت عجیب بدشانس‌ترین پرنده‌ای که تابحال دیده‌اید +فیلم
 • امام‌زاده هشت ضلعی دیده‌اید؟
 • خوش‌شانس‌ترین آدم‌هایی که تابحال دیده‌اید
 • نمی توانم نام هاشمی را انکار کنم
 • آیا دیوارنگاره جدید میدان ولی‌عصر را دیده‌اید؟/ تصاویر
 • فائزه هاشمی: خاطرات زندانم را زمانی منتشر می‌کنم که سانسور نشود