به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهرآورد85 امروز راس ساعت 16:40دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال تهران به مصاف هم می روند.
هر دوتیم پرسپولیس و استقلال مثل همیشه تمام تمرکز و توانشان را برای موفقیت در این مسابقه تاریخی گذاشته اند.هر دو تیم برای بازی برخی از ستاره هایشان را در اختیار ندارند اما آنقدر مهره های تاثیرگذار در ترکیب آنها هست که انتظار داشته باشیم یکی از جذاب ترین جدال های مستقیم دو تیم انجام شود.

هوادارن هردو تیم مانند همیشه ساعت ها  قبل از آغاز بازی به ورزشگاه آزادی رفته‌اند و با در دست گرفتن پرچم های تیم مورد علاقه شان در جایگاه نشستند تا بتوانند تیم مورد علاقه خودر ا حمایت کنند.

بر این اساس  پرچم 6000 متری پرسپولیس توسط هواداران به ورزشگاه آزادی وارد شد و سورپرایزی برای هواداران این تیم شدو آنها را شگفت زده کرد.
در ادامه فیلم ورود این پرچم را مشاهده می کنید.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


انتهای پیام/

فیلم ورود پرچم 6 هزار متری پرسپولیس به ورزشگاه آزادی

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی/ لزوم توجه به نیازهای مردم

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه‌های امروز نماز جمعه آبدان با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: ایشان در زمانی که جامعه گرفتار فتنه شده بود با ورود به مسجد و خطبه خواندن وضعیت را تبیین می کند. می فرماید: مهاجر و انصار به چه دلیل این کار کردند و علی را خانه نشین کردند.

وی اضافه کرد: ولایت و حکومت یک نفر و چند نفر نیست. امت اسلام وابسته به این موضوع است نباید مصلحت اسلام را برای منافع زودگذر دنیا را برگزینیم. در اموری که به مصلحت اسلام بر می گردند با منافع حزبی نباید ذبح شود.

امام جمعه موقت آبدان افزود: باید مواظب باشیم مبانی انقلاب و اسلام از بین نرود. انقلاب اسلامی یکی حکومت فردی را به حکومت مردمی تبدیل کرد و با استقرار ولایت الله جامعه را احیا کرد.

وی تصریح کرد: اینکه انقلاب ۴۰ سال در مقابل طوفان‌ها ایستاده به دلیل ولایت مداری مردم است. دشمن در این ۴۰ سال پشت مرزهای ما مانده است و ان شاء الله با همت و تلاش مردم و جوانان جرات نزدیک شدن به حریم ایران و به حریم  ولایت را به گور خواهند برد.

وی ادامه داد: کوته فکری است که فکر کنیم گرگ از خوی درندگی خود دست بر می دارد، خوی استکباری جز ذات دشمن است. دنیای امروز تقابل دو نظام حق و باطل است و حیات استکبار با خون ملت هاست. اگر کشوری راه تغذیه آنها را سد کنند با تمام قدرت در پی حذف آن هستند.

حجت الاسلام پهلوزاده خاطرنشان کرد: حضرت امام زنده است، چون راه او زنده است. فتنه هایی برای اسلام دیده اند از جمله حرکت انقلاب را منحرف کنند.

تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی

حجت‌الاسلام محمد صادق عاشوری در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیراف اظهار داشت: ۲۹ دی ماه مصادف با پایان جنگ ۲۲ روزه در نوار غزه، جهت تکریم و تجلیل از مقاومت و حماسه مردم این منطقه، از سوی جمهوری اسلامی ایران به عنوان «روز غزه» نامگذاری شده است.

وی اضافه کرد: به‌رغم فشار و محاصره، گروه‌های مقاومت مانند حماس و جهاد اسلامی در نوار غزه رشد زیادی کرده و مانع طرح های توسعه طلبانه رژیم غاصب صهیونیستی شده‌اند. رژیم صهیونیستی طی سه جنگ نابرابر و سنگین سعی کرد مقاومت را در غزه نابود کند، اما موفق نشد و بلکه هر بار شکست تازه ای در کارنامه خود ثبت کرد.

امام جمعه سیراف تصریح کرد: آینده فلسطین و نوار غزه روشن است، طبق پیش بینی رهبر معظم انقلاب، فلسطینی ها در آینده نزدیک به پیروزی نهایی می رسند، چون اهل مقاومت هستند.

عاشوری با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) خاطرنشان کرد: در تاریخ مظلومیت شیعه ، شاید واقعه ای جانگدازتر و جانسوزتر از شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا(س) نباشد، چراکه شهادت ایشان در واقع علاوه بر جایگاه والا و بی نظیری که آن حضرت نزد خداوند، رسول گرامی اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دارند.

وی ادامه داد: حضرت زهرا(س) بهترین راه برای مبارزه با برنامه تخطئه و فریب دشمن را آگاهی رساندن و بصیرت افزایی درباره تبیین شخصیت ولی زمان و ویژگی های متمایزکننده او قرار داده بود. به همین دلیل در مواقع مختلف از مجاهدت های حضرت علی(ع) در لحظه های سرنوشت ساز جنگ های صدر اسلام سخن می گفت و رشادت ها و جانبازی ها و دلاوری های مولی امیر المومنین علی (ع) را به خاطر مردم می آورد.

 امام جمعه بندر سیراف افزود: یکی دیگر از اقدام های روشنگرانه آن حضرت، افشای ماهیت جریان براندازی و بیان ریشه های سیاست ستیز با علی(ع) بود. آن حضرت معتقد بود کسانی که علی(ع) را از صحنه بیرون کرده اند، از شدت عمل او در برابر مخالفان دین و قاطعیتش در مقابل دشمنان اسلام و زیاده خواهان و افزون طلبان بیم دارند، آنان می دانند علی(ع) در اجرای عدالت ذره ای کوتاهی نخواهد کرد و در راه تحقق احکام الهی از مرگ نمی هراسد، ازاین رو او را کنار زدند تا به آسانی به اهداف شخصی و خواسته های نفسانی شان دست یابند.

وی با بیان اینکه بازداشت مجری شبکه پرس تی وی تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی بیان است گفت: این حادثه علاوه بر اینکه نقض آشکار حقوق بین الملل است، به دلیل اینکه نامبرده شهروند آمریکا نیز محسوب می شود، نقض آشکار آزادی بیان و فعالیت‌های رسانه‌ای در کشوری است که مدعی دفاع از حقوق بشر بوده و به خود اجازه می دهد به همین بهانه سایر کشورها را تحت فشار قرار دهد.

عاشوری ادامه داد: در این خصوص سزاوار است علاوه بر دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران، سازمان های مردم نهاد برای آزادی ایشان حداکثر ظرفیت خود را به کار انداخته و با محکوم کردن این اقدام غیرقانونی، آزادی این خبرنگار متعهد را خواستار شوند.

خطیب نماز جمعه بندر سیراف به اهداف سفر منطقه ای وزیر خارجه آمریکا و نشست لهستان پرداخت و بیان کرد: وزیر خارجه آمریکا هدف خود از سفر به برخی کشورهای منطقه را معرفی کشورمان به عنوان عنصر بی‌ثبات‌ساز منطقه معرفی کرده که در نهایت قرار است منجر به برگزاری یک همایش بین المللی دو روزه طی روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن در لهستان شود.

وی اضافه کرد: در راستای تحلیل اهداف آمریکا از این سفر می توان به طرح ۱۹ ماده ای کنگره آمریکا اشاره کرد که اخیرا برای اعمال فشار مضاعف بر ایران در دستورکار قرار داده است. بر اساس طرح مذکور، هدف اصلی آمریکا فشار بر ایران در راستای تغییر رفتار ایران در منطقه است. نوک پیکان فعالیت‌های منطقه‌ای آمریکا تحدید فعالیت های نیروی قدس سپاه است.

عاشوری اظهار داشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای افزایش فشار بر ایران، کارگروه مشترکی را برای ایجاد نارضایتی داخلی در ایران تشکیل داده‌اند. طبق گزارش پایگاه اکسیوس آمریکا، فعالیت این کارگروه مشترک تلاش برای تشویق اعتراضات در داخل ایران و افزایش فشار بر دولت ایران است.

وی تاکید کرد: برگزاری همایش ضد ایرانی در اروپا (لهستان)، بار دیگر این گزاره را تأیید می کند که اروپا نیز عملا در زمین بازی ایران هراسانه آمریکا وارد شده و در حال ایفای نقش است.

امام جمعه سیراف افزود: به رغم برگزاری مکرر این نشست‌ها در طول ۴۰ سال گذشته، امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها از بین نرفته، بلکه قدرت اول منطقه شده است و از سوی دیگر، افراد شرکت کننده در همایش مطرح شده، همه یا از بین رفته اند، یا در وضع اسفناکی به سر می برند.

وی بیان کرد: بی شک افراد شرکت کننده در نشست ورشو نیز به وضعیت مشابه آنان دچار خواهند شد، اما جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه به راه خود ادامه خواهد داد.

لزوم توجه به نیازهای مردم

شیخ محمد جمالی در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت در مسجد جامع خلفای راشدین کنگان با تاکید بر لزوم رعایت حقوق والدین از طرف فرزندان اظهار داشت: خانواده رکن اساسی اجتماع است و مرکب از سه ضلع پدر، مادر و فرزندان است.

امام جمعه اهل سنت کنگان گفت: پدر و مادر دو قائمه اساسی و بنیادین خانواده هستند و در اسلام  پدر و مادر جایگاه ویژه دارند و بعد از خدا برترین جایگاه اخلاقی، پدر و مادرند و خداوند در قرآن کریم فرزندان را به پاسداشت این جایگاه سفارش کرده است.

وی حفظ حرمت پدر و مادر و احسان به آنان در میان خویشان را در درجه اول اهمیت دانست. و افزود: احترام به والدین  نه تنها در دنیا حتی بعد از فوت را نباید فراموش کرد و دادن خیرات و صدقات و طلب مغفرت برای آنان در آخرت را نباید فراموش کرد.

جمالی در خطبه دوم نماز به ضرورت تبین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در مقطع حساس کنونی، بیان کارآمدی نظام دینی مستلزم برنامه‌ریزی جامع و فراگیر، با همکاری مردم و تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

وی با اشاره به لزوم پاسخگوئی به مشکلات جامعه، تلاش در راستای رضایت‌مندی مردم را بسیار مهم تلقی کرد و صدای مردم شنیدن و به حرف‌های آنها توجه کردن را لازم و ضروری دانست و گفت: باید  روحیه پرسشگری در بین مردم تقویت کرد و امید را به جامعه تزریق کرد.

خطیب جمعه اهل سنت کنگان خاطرنشان کرد: بیان واقعیت‌ها موجب اعتماد عمومی می‌شود، بنابرین باید منتقد خود باشیم  و عملکرد خود را زیر ذره‌بین ببریم و مخاطبان را درک کنیم و به حل مسائلی که در اجتماع وجود دارد بپردازیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و خدمات و کارهای بسیار بزرگی که در این مدت انجام گرفته، از مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه فرماندار کنگان قدردانی کرد و مردمی بودن را مهمترین وجهه انقلاب اسلامی دانست و لزوم توجه بیشتر به مردم را مورد تاکید قرار داد.

کد خبر 4516422

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

فیلم:: تعرض چندین پسر به دو دختر در ائل‌گلی تبریز

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۲۶۶۰۶۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بازگشت مدعیان آزادی بیان به قرون وسطی؛ خبرنگاران خواستار آزادی زن مسلمان آمریکایی هستند
 • دستگیری مرضیه هاشمی ثابت کرد که «آزادی» در غرب شعاری پوچ است/ آزادی زن صرفا در برهنگی است؟!
 • ناگفته‌های خانواده تنها مهماندار زن در هواپیمای بویینگ ٧٠٧ / حقایقی تکان‌دهنده از فقر در آمریکا و اروپا که نمی‌دانید! / در گورستان لهستانی‌ها چه خبر است؟ / سورپرایز عجیب پارس خودرو
 • رسانه‌های جهان خواستار آزادی مرضیه هاشمی شدند
 • ورزشگاه 42 هزار نفری محمد بن زاید میزبان دیدار ایران و عمان
 • واکاوی پروژه شکست خورده ورزشگاه ۱۵هزار نفری یاسوج/پیری زودرس و فرسایش تدریجی در انتظار آشیانه پرندگان+تصاویر
 • برگزاری تمرینات پرسپولیس در ورزشگاه تهرانسر و پشت درهای بسته
 • برگزاری تمرینات پرسپولیس در ورزشگاه تهرانسر پشت درهای بسته
 • هشدار ای‌اف‌سی به باشگاه استقلال و هوادارانش
 • کوچ سایپا از ورزشگاه دستگردی/ ورزشگاه شهرقدس میزبان بازی‌های سایپا در لیگ قهرمانان
 • درخواست جامعه رسانه‌ای برای آزادی فوری مرضیه هاشمی
 • AFC به استقلال و هوادارانش هشدار داد
 • انتظار ۱۵ ساله برای افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه +تصاویر
 • نمایندگان پارلمان انگلیس خواستار آزادی دو زندانی بحرینی شدند
 • طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان همچنان روی هوا !
 • اجناس با وجود ارزانی دلار همچنان گران به دست مردم می رسند/ دستگاه دیپلماسی برای آزادی خبرنگار شبکه پرس تی وی فعال شود
 • بسیج عمانی‌ها برای پرکردن ورزشگاه مقابل ایران
 • اصفهان| طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان به لیگ هجدهم نمی‌رسد
 • کدام انسان آزاده‌ای است که از گسترش عدالت، از برافراشته شدن پرچم دادگری و رفع ظلم در سراسر جهان، خرسند نشود