پایان ووشوی قهرمانی کشور با معرفی سانداکاران برتر
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۵۲۶۷۹۰۸
عصر امروز (پنجشنبه، چهارم آبان) رقابتهای ووشوی قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر همه اوزان در بخش ساندا به پایان رسید.
به گزارش ایسنا، رقابتهای ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور (انتخابی تیم ملی) از روز سهشنبه به میزبانی استان زنجان با حضور بیش از ۳۰۰ ووشو کار در قالب ۳۴ تیم از ۳۱ استان، همچنین منطقهی آزاد کیش آغاز شد و عصر امروز (پنجشنبه، چهارم آبان) با معرفی نفرات برتر در بخش ساندا به پایان رسید.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
به گفتهی حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشوی ایران، نفرات برتر این رقابتها، جواز حضور در مرحله نخست اردوی تیم ملی ووشوی ایران را که به منظور حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را برگزار خواهد شد، به دست میآورند.
از صبح امروز (پنجشنبه، چهارم آبان) رقابتهای مرحلهی نیمه نهایی این مسابقات در بخش ساندا برگزار شد و عصر امروز نیز فینالیستهای مشخص شده در مقابل هم به روی سکو رفتند که با تمام شدن این مبارزات، نفرات برتر همهی اوزان به شرح زیر مشخص شدند:
وزن منهای ۵۲ کیلوگرم:
۱) مسعود انصاری(زنجان الف)
۲) نجمالدین علیمرادی(کرمان)
۳) محسن ریاحی(تهران) و محمد اوژند(هرمزگان)
وزن منهای ۵۶ کیلوگرم:
۱) اکبر محمدزاده(زنجان الف)
۲) مهزیار محمدنژاد(هرمزگان)
۳) یاسر سالارزهی(سیستان و بلوچستان) و محمدحسین رئیسی(کرمان)
وزن منهای ٦٠ کیلوگرم:
۱) رضا سبحانی(بوشهر)
۲) سعید جاوید(البرز)
۳) علی محمدی(قزوین) و یونس سالاریان(مازندران)
وزن منهای ٦٥ کیلوگرم:
۱) حمیدرضا سهندی(تهران الف)
۲) محمدرضا ابراهیمیان(تهران ب)
۳) آرمین افراز(البرز) و امیرحسین مرشدشیرازی(مرکزی)
وزن منهای ٧٠ کیلوگرم:
۱) میلاد قزلسفلو(گلستان)
۲) محمدرضا ریگی(سیستان و بلوچستان)
۳) سعید شعبانی(قزوین) و محمد هیبتی(چهارمحال و بختیاری)
وزن منهای ٧٥ کیلوگرم:
۱) امیر کریمی(کردستان)
۲) محمد گرشاسبی(تهران الف)
۳) محسن شهبازی(قزوین) و عباس شیخی(اصفهان)
وزن منهای ٨٠ کیلوگرم:
۱) حسن یلا(مازندران)
۲) یزدان کرمینژاد(بوشهر)
۳) فرشاد نظرنیا(کرمانشاه) و پدرام محمدعظیمی(زنجان ب)
وزن منهای ٨٥ کیلوگرم:
۱) مرتضی نوروزی(سمنان)
۲) امین نوری(اصفهان)
۳) فرشید میرزایی(تهران الف) و سعید زاهدی(خراسان رضوی)
وزن منهای ٩٠ کیلوگرم:
۱) اعتصام گنجیان(چهارمحال و بختیاری)
۲) عادل سعید(اردبیل)
۳) عبدالله غلامی(تهران ب) و سجاد پورجهانی(خراسان شمالی)
وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم
۱) محمد نصیری(مازندران)
۲) محمدحسین طاهری(چهار محال و بختیاری)
۳) قشم شهبازی(یزد) و آرمان بازیاری(خراسان شمالی)
انتهای پیام
منبع: ایسنا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۵۲۶۷۹۰۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
6 طلا برای ووشوی ایران در انتخابی جام جهانی
به گزارش "ورزش سه"، روز نخست رقابتهای انتخابی جامجهانی ووشو ۲۰۲۴ از صبح امروز (چهارشنبه) با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار از 38 کشور جهان به میزبانی شهر جیانگیئن در کشور چین آغاز شد و ملیپوشان ایران برابر حریفان خود قرار گرفتند.
در مسابقات روز نخست نمایندگان ایران با حریفان رقابت کردند که حاصل تلاش آنها 6 طلا، یک نقره و ۳ برنز بود.
در رقابتهای امروز مصطفی حسنزاده در فرم ننگوئن، صدیقه دریایی در وزن ۶۵- کیلوگرم، شهربانو منصوریان در وزن ۷۵- کیلوگرم با برتری مقابل حریفی از چین، معین تقوی در وزن ۹۰ کیلوگرم ساندا، زهرا کیانی در فرم چانگچوان با پشت سرگذاشتن نماینده چین و هلیا اسدیان در فرم ننگوئن به مدال طلا رسیدند.
شاهین بنیطالبی در فرم ننگوئن نقره گرفت و زهرا جلیلی (۲مدال برنز) در فرمهای چانگ چوان و گون شو برنز و هلیا اسدیان در نانچوان دو مدال برنز در تالو بدست آوردند.
امروز همچنین سهیلا منصوریان در وزن 60- کیلوگرم یک برد و یک باخت کسب کرد، محمدرضا ریگی در وزن ۸۵- کیلوگرم نماینده اردن را مغلوب کرد و سهیل موسوی در وزن 75- کیلوگرم در مبارزه با «سعد بوجکا» دارنده مدال نقره جهانی از مراکش پیروز شد.
همچنین در پیکارهای بخش تالو حسین قبله نما در چانگچوان، زهرا کیانی در فرم جینشو، شاهین بنیطالبی و مصطفی حسنزاده در نندائو موفق به کسب مدال نشدند.
فردا (پنجشنبه ۶ اردیبهشتماه) نیز پیکارها تالو پیگیری میشود و هر ۶ نماینده کشورمان با حریفان در فرمهای مختلف رقابت خواهند کرد. همچنین در بخش ساندا محسن محمد سیفی، علی خورشیدی، سهیل موسوی و محمدرضا ریگی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.