Web Analytics Made Easy - Statcounter

خبرگزاری میزان- برنامه جدید بی ام و؛ بازنگری در طراحی و ارایه رقیبی برای مرسدس، مشخصات گلکسی اس ۹، سنجش کیفیت هوا با اپلیکیشن موبایلی و ... را در بسته فناوری امروز میزان بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، برنامه جدید ب ام و؛ بازنگری در طراحی و ارایه رقیبی برای مرسدس، مشخصات گلکسی اس ۹، سنجش کیفیت هوا با اپلیکیشن موبایلی و .

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

.. را در بسته فناوری امروز میزان بخوانید.

برنامه جدید ب ام و: بازنگری در طراحی و ارایه رقیبی برای مرسدس Project One

دیجیاتو: چنانچه کانسپت های اخیر ب ام و یعنی Z4، سری 8 و X7 را دیده باشید، حتما خواهید گفت که این خودروها شباهت زیادی به محصولات پیشین باواریایی ها نداشته و دچار تغییرات بنیادینی شده اند. البته با وجود همه این تغییرات، مدل های مذکور خصوصیات ذاتی یک ب ام و را دارا بوده و کاملا گویای تبار خود هستند. آدریان ون هایدونک مدیر دپارتمان طراحی ب ام و در مصاحبه با نشریه انگلیسی Autocar با تایید آغاز تغییرات در طراحی محصولات این کمپانی، اظهار کرده: گسترش محصولات رده بالا چیزی است که از مدت ها پیش خواستار آن بوده ایم، زیرا مشتریان ما خواهان چنین مدل هایی هستند. ما عقیده داریم فضا برای این کار وجود داشته و در این راستا مدل هایی مثل سری 8 و X7 را توسعه داده ایم. با ورود به سال 2018 ما طیف جدیدی از خودروها را روانه بازار خواهیم کرد که شامل Z4 و چند مدل دیگر می شوند. در یک و نیم سال آینده شش یا هفت مدل جدید با نشان ب ام و ارائه خواهند شد. آقای ون هایدونک در ادامه صحبت های خود به تحولات گسترده ای که قرار است در بین محصولات ب ام و رخ دهد اشاره کرده و افزوده در مدت کوتاه اخیر، ب ام و مدل های جدید زیادی را توسعه داده که این مساله هم در نوع خود بی نظیر بوده و هم امکان ایجاد انقلاب در طراحی یک برند را راحت تر می کند. در زبان طراحی جدید ب ام و از پیچیدگی و خطوط موجود بر روی بدنه کاسته شده و پیکره کلی خودروها ساده تر می شود؛ همچنین جزئیات بدنه در کانون توجه قرار گرفته و دقت زیادی صرف طراحی آنها خواهد شد. در داخل کابین نیز تعداد دکمه ها کاهش می یابد که این مساله به دلیل رشد روز افزون فناوری های هوشمند و خودکار شدن تجهیزات، قابل پیش بینی بود. در مصاحبه دیگری که آقای دیرک هکر معاون ارشد بخش M ب ام و با Autocar انجام داده، احتمال عرضه رقیبی برای مرسدس Project One مورد بحث واقع شده است. به گفته آقای هکر در حال حاضر چنین تقاضایی در بازار وجود نداشته و باواریایی ها به جای توسعه یک ابر اتومبیل، بر روی فناوری های نوین و استفاده از تکنولوژی های دیجیتال تمرکز کرده اند، اما در بلند مدت شاید شرایط متفاوت باشد. هر موقع ساخت رقیبی برای Project One در دستور کار قرار گیرد، این مساله به راحتی عملی خواهد شد.


مشخصات گلکسی اس ۹ (Galaxy S9)

زوم تک: گلکسی اس 9، سال ۲۰۱۷ میلادی در حال تمام شدن است و بر اساس خبرها احتمالا در اوایل سال آینده، یعنی سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد معرفی پرچمداران جدیدی از کمپانی های معروف خواهیم بود. انتظار داریم که در کنفرانس بین المللی MWC که قرار است در بارسلونا برگزار شود کمپانی های سامسونگ و ال جی پرچمداران جدید خود را معرفی نمایند. هر چه به زمان معرفی گلکسی اس ۹ سامسونگ نزدیک تر می شویم، شایعات در خصوص این گوشی هوشمند نیز بیشتر می شود و اخیرا نیز خبری در مورد طراحی این پرچمدار آینده منتشر شده است و به نقل یک سایت خبرگزاری چینی، تصاویر منتشر شده مربوط به گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس می باشد. براساس این اطلاعات درز یافته گویا کمپانی سامسونگ قصد دارد سیستم تشخیص چهره اس ۹ را از لحاظ امنیتی ارتقا دهد و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد که سامسونگ نیز قصد دارد با کمپانی اپل در این خصوص رقابت کند. حال اگر به تصاویر منتشر شده کمی دقت کنیم، خواهیم دید که پرچمدار آینده این کمپانی شباهت زیادی به پرچمدار قبلی، یعنی گلکسی اس ۸ خواهد داشت، البته اگر این تصاویر درست باشند! اگر با دقت به مشخصاتی که در تصویر درج شده توجه نمایید، خواهید دید که محل قرارگیری سنسور اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش اعلام کرده است و مطمئنا این کمپانی برای بکارگیری این قابلیت با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد، هرچند که تا کنون بر اساس شایعات قبلی، به استفاده ی از این سنسور در زیر صفحه نمایش اشاره شده بود. در خبر منتشر شده از منابع چینی یکی از قابلیت هایی که حذف شده است جک ۳.۵ میلی متری هدفون می باشد که اگر سامسونگ نیز واقعا دست به انجام چنین کاری بزند، همانند کمپانی های اپل و اچ تی سی خواهد شد و قطعا برای استفاده از جک ۳.۵ میلی متری باید از یک دانگل استفاده نماید.


برخی از کاربران آیفون X خود را زودتر از موعد دریافت می‌کنند

گزارش ها حاکی از آن است که کمپانی اپل قصد دارد برای برخی از افرادی که آیفون X را پیش خرید کرده اند، گوشی آن ها را زودتر از موعد تحویل دهد! اگر تا کنون خبرها را دنبال کرده باشید می دانید که کمپانی اپل قرار بود از روز ۵ آبان پیش فروش گوشی آیفون X را آغاز کرده و احتمال می رود از ۱۲آبان نیز عرضه رسمی این گوشی هوشمند را آغاز کند. تعجبی ندارد که موجودی این گوشی هوشمند پس از گذشت ۱۰ دقیقه از زمان آغاز پیش فروش به پایان برسد، زیرا آیفون X یکی از گوشی های هوشمندی است که بسیاری از کاربران منتظر آغاز پیش فروش آن بودند و پس از این مدت ۱۰ دقیقه ای کمپانی اپل اعلام کرد که تاریخ تحویل گوشی هایش را به ۶ هفته پس از انجام فرآیند پیش ثبت نام موکول خواهد کرد! آیفون Xاکنون بنا بر دلایل نامشخص برخی از کاربران که آیفون X سفارش داده بودند و زمان تحویل خود را یک یا دو هفته پس از پیش سفارش ثبت کرده بودند، اکنون تغییراتی در تاریخ تحویل آن ها ایجاد شده بود! تعدادی از کاربران ادعا کرده اند که پس از ثبت سفارش تاریخ تحویل آیفون X آن ها از ۱۰ تا ۱۷ نوامبر اعلام شده بود ولی اکنون به تاریخ ۳ نوامبر کاهش یافته است. این موضوع توجه بسیاری از وبسایت های خبری را به خود جلب کرد. همان طور که گفته شد اکنون دلیل چنین موضوعی اصلا مشخص نیست ولی آنطور که گمانه زنی می شود، احتمالا تعدادی از کاربران درخواست پیش خرید خود را لغو کرده اند که اپل توانسته موجودی خود را افزایش دهد و مدت زمان ارسال سفارشات را کمتر نماید. برخی از کاربران که مدت زمان طولانی تری را برای دریافت گوشی هوشمند به آنها اعلام شده است نیز اکنون می توانند امیدوار باشند، احتمال دارد تاریخ تحویل آیفون ها جلوتر بیوفتد.


سنجش کیفیت هوا با اپلیکیشن موبایلی

گیزمگ: علم به ما می‌گوید که گیاهان به بهبود کیفیت هوا کمک کرده و فضا را برای ما مطبوع‌تر می‌کنند. اما تیم توسعه‌دهنده این اپلیکیشن، یک گام فراتر رفته و بیش از صد مقاله علمی را برای توسعه این اپلیکیشن مرور کرده‌اند. این اپلیکیشن که "تعادل زندگی گیاهی"(Plant Life Balance) نام دارد، یک سیستم رتبه‌بندی برای درک چگونگی تاثیر گیاهان مختلف بر کیفیت هوا و بهبود زندگی شهروندان است. این اپلیکیشن چگونگی جذب ترکیبات آلی فرار و سایر ذرات مانند گرد و غبار، گرده، بخار و دوده توسط گیاهان و همچنین عملکرد گیاهان در بهبود بهره‌وری و رفتار اجتماعی را نشان می‌دهد. Plant Life Balance همچنین تاثیر میزان کوچکی و بزرگی برگ گیاهان بر این روند را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد. برای استفاده از این اپلیکیشن تنها کافیست تا کاربران یک عکس با گوشی هوشمند خود از فضای اتاق گرفته و همچنین تعداد و اندازه گیاهان موجود در این اتاق را در اپلیکیشن وارد کنند. پس از آن این اپلیکیشن داده‌ها را آنالیز کرده و وضعیت سلامت اتاق را بررسی کرده و به آن نمره می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند با کپی کردن تصویر گیاهان مجازی بر روی عکس اتاق، تاثیر وجود گیاهان جدید بر فضای اتاق را بسنجند. این اپلیکیشن رایگان بوده و برای سیستم‌های عامل iOS و Android در دسترس است.

دردسر جدید گوگل به خاطر یک ایموجی

دیلی‌میل: روز شنبه یکی از کاربران یک اسکرین‌شات از هر دو ایموجی چیزبرگر در گوگل و اپل توییت کرد و قرارگیری متفاوت پنیر را در این دو ایموجی نشان داد. این عکس نشان می‌داد که پنیر در ایموجی گوگل زیر برگر قرار گرفته، در حالی که در ایموجی اپل روی برگر قرار دارد. "پیچای" روز یکشنبه در پاسخ به این توییت نوشت: همه کارهایمان را رها می‌کنیم و روز دوشنبه آن را اصلاح می‌کنیم. البته اگر مردم به توافق برسند که کدام درست است! با توجه به ایموجی‌پدیا که یک مرجع و منبع استنادی ایموجی‌ها است، گوگل تنها شرکت فناوری در دنیا است که پنیر چیزبرگر در ایموجی آن زیر برگر قرار دارد. در حالی که در ایموجی شرکت‌های اپل، سامسونگ، فیسبوک و دیگر شرکت‌ها این طور نیست. با این وجود مشخص نیست که آیا گوگل واقعا این ایموجی را تغییر خواهد داد یا خیر. جالب اینجاست که بحث بر سر جای قرارگیری پنیر در چیزبرگر هنوز داغ است.

 

انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

 

منبع: خبرگزاری میزان

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mizan.news دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری میزان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۵۳۵۴۵۱۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

تفاوت اصلی WWE و AEW از نظر نویسنده سابق کشتی کچ

وینس روسو، به اظهارنظر درباره تفاوت اصلی WWE و AEW پرداخت.

WWE و AEW اکنون بزرگترین کمپانی‌های کشتی کچ جهان به شمار می‌روند و البته برکسی پوشیده نیست که WWE با اختلاف در صدر این لیست جای گرفته است. به اعتقاد وینس روسو این فاصله زیاد بین WWE و AEW یک دلیل اصلی دارد.

طرفداری | از دیدگاه هوادران این دو کمپانی روشی کاملا متفاوت را در تولید برنامه‌های خود در پیش گرفته‌اند. درحالیکه AEW بیشتر تمرکز خود را بر روی ساخت مسابقاتی سرشار از نمایش‌های تکنیکی و مهارت‌های ورزشی برجسته قرار داده است، WWE بیشتر سرمایه خود را بر جنبه داستان پردازی و ساخت استوری‌لاین‌هایی جذاب گذاشته است. با این وجود، به اعتقاد وینس روسو تفاوتی که این دو کمپانی در هدف اصلی خود دارند، سبب شده که این اختلاف فاحش بین آنها به وجود بیاید.

وینس روسو، نویسنده سابق کشتی کچ در مصاحبه با Sportskeeda اظهار داشت که پولساز بودن یک تصمیم همیشه برای WWE مهمترین مسئله است، در حالیکه تونی خان به نظر چندان به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد.

تفاوت AEW و WWE در این است که هر آنچه WWE انجام می‌دهد برای پول است و البته انتقادی به آنها وارد نیست چون هدف از حضور در این حرفه همین است. 

از دست ندهید ????????????????????????

سوپرگل مسی به کانزاس سیتی (فیلم) لایک جنجالی پدیده منچستریونایتد: من را سپر بلا نکن! گل آکروباتیک و دیدنی ژائو فلیکس به کادیز (فیلم) رقص عبدالکریم حسن در تمرین پرسپولیس با آهنگ عربی (فیلم)

دیگر خبرها

  • الوپیک به مشهد رسید
  • تفاوت اصلی WWE و AEW از نظر نویسنده سابق کشتی کچ
  • قیمت گوشی آیفون ۱۳ (۲۶ فروردین) + بررسی و مشخصات iPhone 13
  • مشکل لمس سری گلکسی اس ۲۳؛ سامسونگ می‌گوید گوگل مقصر است!
  • طراحی نرم‌افزار اندازه‌گیری علائم حیاتی با چهره انسان توسط محققان کشور
  • فشار صهیونیست‌ها به اپل در پی جنجال پرچم فلسطین
  • بازیگران اصلی بازار سینما
  • وضعیت آلودگی هوای تهران امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ + شاخص به تفکیک مناطق
  • قیمت گوشی داریا باند + بررسی و مشخصات daria bond
  • کارگران با حقوق یک ماه خود چه موبایلی می‌توانند بخرند؟