این مردان دختر 16 ساله را لخت در خیابان چرخاندند (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ، چند مرد مسلح به دختری 16 ساله در حضور دوستان و بستگانش حمله کرده و پس از کندن لباسهای تن او ، وی را لخت و عور بین مردم چرخاندند تا انمتقام دوستی و رابطه برادر آن دختر با دختر یکی از بستگانشان را بگیرند ! مردان مهاجم که با خانواده یک دختر نوجوان اختلاف داشتند با حمله به روستای آنها با تهدید اسلحه دختر 16 ساله را به صورت عریان در روستا گرداندند.

 

به گزارش ایران ناز مردان مسلح در یک روستای دورافتاده در شمال غربی پاکستان، یک دختر ۱۶ ساله را به زور مجبور کردند به صورت نیمه عریان در روستا راه برود و گفته‌اند این کار را به خاطر ناموس و غرور خانواده‌شان انجام داده‌اند.

 

 

ساکنان این روستا که از این کار شوکه شده‌اند، گفته‌اند برادر این زن، مدت‌ها پیش رابطه‌ای پنهانی با زنی از خانواده افراد مهاجم داشته و آنها به این خاطر تلافی کرده‌اند.

 

این اتفاق هفته پیش در روستای چادهوان در ۸۰ کیلومتری دیره اسماعیل‌خان در ایالت خیبر پختونخوا پاکستان روی داده است و پلیس تا کنون ۸ نفر را بازداشت کرده و به دنبال فرد نهم است.

 

 

شاهدان گفته‌اند این دختر در حال برگشتن از چشمه ناگهان مورد حمله قرار گرفت.
این دختر خود به خبرنگاران گفته است من و دخترعموهایم از چشمه در حال برگشتن بودیم که این مردان به ما رسیدند.

 

دختر جوان گفت: مردان مهاجم مرا هل دادند و روی زمین افتادم، آنها لباس‌های مرا با قیچی پاره کردند و وقتی دختر عمویم سعی کرد مرا با شالش بپوشاند، آن را از دستش گرفتند.
این دختر از دست مهاجمان فرار کرد و وارد خانه‌ای در همان محل شد اما مهاجمان او را تعقیب کردند و همسایه‌ها تلاش کردند جلوی آنها را بگیرند اما این افراد با سلاح‌هایشان تهدید کردند و مهاجمان یک ساعت بعد روستا را ترک کردند.

 

این دختر ۱۶ ساله جریان پیش‌آمده را در حضور مادر و دخترعموهایش بازگو کرد و مادر او که که همسرش فوت کرده است گفت: بلافاصله پس از شنیدن ماجرا، برای کمک به دخترم رفتم.

 

مادر این دختر گفته است مهاجمان او را مورد تمسخر قرار داده از او سراغ پسرش را می‌گرفتند.

 

یک منبع در راستای این خبر گفت: خانواده افراد مهاجم بر سر رابطه‌ای مربوط به سه سال پیش با خانواده این دختر دشمنی داشتند.

 

او گفته است برادر این دختر متهم بود که موبایلی را به یکی از دختران روستا هدیه داده که از آن برای تماس‌های پنهانی استفاده کند.

 

در آن زمان این ماجرا باعث جنجال و با اعتراض شدید خانواده آن دختر مواجه شد و برای جلوگیری از بروز اختلاف و خون‌ریزی، به مرد جوان دستور داده شد تا ۳۰۰ هزار روپیه (معادل سه هزار دلار) پرداخت کند و ماجرا فیصله یافت.

 

گفتنی است، به نظر خانواده آن دختر هنوز ماجرا را فراموش نکرده است

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

در سایه بی‌توجهی مسئولان قطع ارتباط تلفنی روستای آب‌بید ایذه‌ دو ساله شد

منطقه عشایری آب‌بید بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه در نقطه‌ای صعب العبور قرار گرفته که نزدیک به دوسال شبکه تلفن همراه آن به علت خرابی ترانس دکل مخابراتی قطع است. ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲ استانها خوزستان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایذه، امروزه تلفن همراه و اینترنت یکی از لازمه های بشر در دنیا محسوب می‌شوند و بخش زیادی از کارهای مردم به واسطه همین امکانات انجام می‌گیرد.

منطقه عشایری آب بید بخش سوسن در 100 کیلومتری از مرکز شهرستان ایذه قرار گرفته است، در عصر ارتباطات نزدیک به دوسال است که مردم این منطقه به علت خرابی ترانس دکل مخابراتی از شبکه تلفن همراه محروم هستند. جمعیت 500 نفره این روستا علاوه بر قطعی خطوط تلفن همراه، از قطع بودن تلفن ثابت نیز به دلیل ذکر شده رنج می‌برند.

قطع ارتباط این روستا با دنیای پیرامون، مشکلاتی زیادی برای منطقه به همراه داشته است و زندگی را برای روستاییان سخت تر از همیشه کرده است.

کوچ اجباری در کمین مردم روستای آب بید ایذه

یکی از تأکیدات نظام مقدس جمهوری، توجه به روستاها و ساکنین آنها است اما گویا عزم برخی مسئولان برای فراری دادن مردم روستای آب‌بید جرم شده است.

یکی از ساکنان این روستا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با گلایه از قطعی دوساله تلفن همراه در این منطقه، اظهار داشت: این عدم ارتباط امان مردم روستا را بریده است و برای یک تماس ساده باید بیش از 5 کیلومتر مسیر صعب‌العبور را در سرما و گرما طی کنیم.

دهناشی با اشاره به ضعف مدیران برق و مخابرات گفت: اگر توانایی مدیریت ندارید، کنار بروید تا مدیران شایسته بر سر کار آیند و مردم این روستا بیش از این در عذاب نباشند؛ یعنی نصب یک ترانس برق برای دکل مخابراتی پوشش دهنده این منطقه آنقدر نامه نگاری و دشواری دارد!؟

وی افزود: در صورت تداوم این مشکل قطعا به همراه خانواده از این روستا به سوی مرکز شهر ایذه کوچ می‌کنم چون تحمل این بحران از عهده ما خارج شده است.

یکی دیگر از اهالی آب‌بید نیز در همین زمینه به خبرنگار تسنیم گفت: تاکنون پیگیری‌های ما برای حل این مشکل نتیجه2ای در بر نداشته و به وعده‌های محقق نشده عادت کرده‌ایم.

یوسفی عنوان کرد: اداره مخابرات مشکل را از ترانس تأمین برق دکل تلفن همراه گوراب می‌داند؛ و اداره برق نیز مشکل را به گردن مخابرات می‌اندازد و این وسط تنها دود این موضوع در چشم 500 نفر از ساکنان روستای آب بید می‌رود.


به زودی از تدریس در آب‌بید انصراف می‌دهم

معلم مدرسه عشایری روستای آب‌بید در‌گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در عصر ارتباطات، عدم ارتباطات بسیار زشت و زننده است گویا ما پنج روز از هفته که برای تدریس راهی آب‌بید می‌شویم، در حصر قرار گرفته‌ایم.

چهارتنگی با اشاره به اینکه مادر بیمارم در ایذه چشم انتظار تماس من از محل تدریسم است، گفت: دلجویی و احوالپرسی من تنها درخواست مادرم از من است که به لطف مسئولان  این امید از بنده و مادرم سلب شده است.

وی تاکید داشت: من برای خدمت به مردم محروم این منطقه با کمال میل عازم آب‌بید شدم اما با این شرایط بعد از نوروز 98، به هیچ عنوان راضی به ادامه تدریس در این منطقه نیستم، وقتی از نعمت تنها یک تماس تلفنی در منطقه بی نصیب هستم چگونه باید انگیزه تدریس داشته باشم؟

بی انگیزگی در انتظار معلمان عشایری آب‌بید سوسن

یکی دیگر از معلمان عشایری اظهار داشت: تنها دلخوشی ما در آب بید، تدریس برای دانش آموزان است و پس از پایان کلاس، تنها با نگاه به در و دیوار زمان را سپری می‌کنیم.

وی بیان کرد: دلهره و دلشوره یک دیگر از برکات مسئولان اداره برق و مخابرات ایذه است که به معلمان و مردم روستای آب بید هدیه داده شده است.

بی نتیجه ماندن تلاش‌های خبرنگار تسنیم برای حل مشکل

 خبرنگار تسنیم این موضوع را بارها  به صورت تلفنی و حضوری پیگیری کرده است اما این تلاش‌ها تاکنون بی نتیجه مانده و مسئولان ادارات توزیع برق و مخابرات ایذه مشکل را به گردن همدیگر می‌اندازند و وعده رفع مشکل را می‌دهند، وعده‌ای که تاکنون جامه عمل نپوشیده است.

خبرنگار تسنیم مشکل را به واسطه فرماندار و نماینده شهرستان ایذه در مجلس شورای اسلامی از مدیران مربوطه پیگیری کرده است اما دستورات این دو مقام عالی‌رتبه برای رفع مشکل روستا نیز بی نتیجه مانده است.

به گزارش تسنیم، روستای آ‌ب‌بید در بخش سوسن و در فاصله 100 کیلومتری از مرکز شهرستان ایذه در دل رشته کوه های زاگرس واقع شده است. آب‌بید حدود 500 نفر جمعیت را در قالب 50 خانوار در خود جای داده است و قطعی تلفن همراه و اینترنت، مشکلات عدیده ای برای مردم این روستا به همراه داشته است.

انتهای پیام/

R41468/P/S6,57/CT7

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

عکسهایی از تولد رویا تیموریان در 52 سالگی

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۴۸۱۹۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۷ دلیلی که مردان را از ازدواج منصرف می‌کند!
 • مصدومیت پسر ۵ ساله از ناحیه صورت
 • مصدومیت دختر ۵ ساله از ناحیه دست
 • بلایی که در چهارشنبه سوری تهران بر سر دختر 11 ساله آمد + تصویر تلخ
 • همه آنچه از ناباروری مردان باید بدانید+ علل ابتلا و راه درمان
 • سیل آب آشامیدنی 223 روستا در مازندران را قطع کرد
 • ۷ دلیلی که مردان را از اردواج منصرف می‌کند!
 • مردان هم گریه می کنند
 • شهرهایی که در سیل مازندران غرق شدند/ یک روستا زیر آب رفت/ آخرین وضعیت راه‌های استان +عکس و فیلم
 • روستای حسن‌آباد میاندورود زیر آب رفت/دستور تخلیه روستا داده شد
 • زیر آب رفتن یک روستا در مازندران
 • یک روستا در مازندران زیر آب رفت
 • میزبانی روستا‌های هدف گردشگری فارس از مسافران نوروزی
 • در روستای کامبلاش ورزقان چه خبر است؟/ از ادعای وجود معدن طلا تا خریدِ یک جای کلِ روستا!
 • راز سیاه شکنجه های پرنیا 3 ساله در خانه پدری / این دختر 2 ماه در کنار زوج کودک ربا زندگی راحتی داشت ! + عکس
 • بیماری خطرناک در کمین مردان 60 ساله
 • روحانی: در سال ۹۷ به هزار و ۵۰۰ روستا آب‌رسانی و به ۳ هزار روستا گازرسانی شد
 • رئیس‌جمهور: طی سال ۹۷، یک هزار و ۵۰۰ روستا آب‌رسانی و ۳ هزار روستا گازرسانی شدند
 • قصه هفت ساله زندگی زنی برای مردی که می گفت " مرد خداست"