خبرگزاری شبستان: با حکم دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، معاون فرهنگی‏، هنری و آموزش، سرپرست معاونت پشتیبانی و امور استان‏‌ها و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل این ستاد عالی در دوره جدید فعالیت آن منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب‌رضا ارزانی؛ مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در احکام جداگانه‌ای مرتضی طاهریان را به سمت «معاون فرهنگی‏، هنری و آموزش» مرتضی کریمی را به سمت «سرپرست معاونت پشتیبانی و امور استان‏‌ها» و حسین علی‌جعفری را به سمت «مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل» این ستاد عالی منصوب کرد.

 

بنا بر این گزارش در حکم انتصاب معاون فرهنگی‏، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، آمده است:

 

جناب آقای مرتضی طاهریان

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین‌ وسیله به عنوان «معاون فرهنگی‏، هنری و آموزش» ستادعالی کانون‏‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منصوب می‏‌گردید.

ضروری است ضمن مشورت با اصحاب دانش، فرهنگ و هنر و بهره‏‌گیری شایسته از ظرفیت‏‌های گسترده نهادها و مراکز دینی و فرهنگی کشور به ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به بازبینی فعالیت‏‌های گذشته اقدام نموده و زمینه توسعه برنامه‏‌های موثر و نیز اصلاح برنامه‏‌های فاقد اولویت و خارج از مأموریت را فراهم نمایید و علاوه بر مأموریت‏‌های ذاتی این حوزه، توجه ویژه به موضوعاتی همچون قرآن و عترت، حمایت و تربیت گروه‏‌های هنری و هنرمندان مسجدی، تمرکز جدی بر آموزش‏‌های تخصصی و کاربردی در کلیه سطوح کانونی، تقویت و تداوم برنامه‏‌های گروهی و جمعی از جمله اوقات فراغت و ایجاد عرصه‏‌های رقابتی ویژه اعضای محترم کانون‏‌ها (حول محور مأموریت‏‌های ستادعالی) توجه مضاعف به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و نیز توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی بر مبنای مطالعه مفید، از انتظارات و مطالبات مهم اینجانب از این معاونت به شمار می‏‌آید.

بی‏‌شک تحول جدی و رو به جلو در عرصه فرهنگ و هنر مبتنی بر مسجد، فقط به لطف خداوند متعال، عنایات حضرات معصومین علیهم‌السلام و تلاش شبانه‏‌روزی جنابعالی و همکاران محترم‏‌تان محقق می‏‌شود و در این مسیر تمامی معاونین و مدیران محترم ستادی و استانی یاری‏‌گر شما هستند.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

همچنین در حکم انتصاب سرپرست معاونت پشتیبانی و امور استان‏‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، آمده است:

 

جناب آقای مرتضی کریمی

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین وسیله به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و امور استان‏‌های ستادعالی کانون‏‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منصوب می‏‌گردید.

امید است در سایه لطف الهی و با جلب همکاری کلیه همکاران ستادی و استانی و با توجه به اهداف و سیاست‏‌ها، تکالیف و مأموریت‏‌ها و همچنین رسیدگی و نظارت بر امور مالی، اداری، پشتیبانی، استان‏‌ها، اعتبارات، رفاهی و پرسنل، قراردادها و بخشنامه‏‌ها، زمینه‏‌های لازم جهت اجرای بهتر برنامه‏‌های سالانه ستاد عالی و استان‏‌ها را فراهم آورده و روند سازماندهی و توسعه کیفی و کمی کانون‏‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور را به نحوی شایسته تسهیل فرمایید.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

در حکم انتصاب سرپرست مشاور دبیر و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، نیز آمده است:

جناب آقای دکتر حسین علی‌جعفری

سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به عنوان «مشاور دبیر و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور» منصوب می‌شوید.

امید است با جلب همکاری کلیه همکاران ستادی و استانی و با توجه به اهداف ستاد عالی در آن حوزه، مشتمل بر: سخنگویی، مدیریت پرتال اخبار و اطلاع رسانی، ارتقاء سطح کیفی و کمّی روابط عمومی در سطح کشور و بین‌الملل، گسترش ارتباطات برون سازمانی، افزایش سطح بهره‌وری روابط عمومی در دبیرخانه‌های استانی، ایجاد هماهنگی و وحدت روّیه بین سایر سطوح ستاد عالی، تهیه و تنظیم گزارش‌های دوره‌ای با همکاری سایر معاونان و مدیران، فراهم‌سازی مطالب و انتشار نشریات ادواری، همچنین مدیریت و نظارت بر امور تولید محتوای کتاب و امور چاپ و نشر موفق و مؤید باشید.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

 

 

پایان پیام/397

منبع: شبستان

خبر بعدی:

تمامی انتصابات صورت گرفته در استان با نظر استاندار است

شهرکرد- ایرنا- اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی انتصابات صورت گرفته در استان با نظر استاندار و با مراقبت نسبت به اصل تفکیک قوا صورت گرفته است.

به گزارش ایرنا در این اطلاعیه که روز چهارشنبه یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است : در پاسخ به برخی مطالب منتشر شده در نشریات، رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات این استان اعلام می شود که ، در انتخاب یا انتصاب یک مدیر در هر دولتی با هر گرایش سیاسی، افراد و یا دستگاه های مختلفی به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم نظر و مشورت می دهند اما تصمیم گیرنده نهایی در این انتصابات عالی ترین مقام اجرایی آن استان است.
این اطلاعیه تصریح کرده است: برهمین اساس نمایندگان مجلس شورای اسلامی هیچگاه در خصوص عزل و نصب های صورت گرفته در استان ورود جدی نکرده و بنا بر انجام چنین رفتاری در آینده نیز وجود نخواهند داشت چرا که دخالت در امور اجرایی به منزله نادیده گرفتن اصل تفکیک قوا است و بی شک قانونگذاران نسبت به این اصل قانونی بیش از همگان اشراف دارند.
در اطلاعیه روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری با رد هرگونه دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات استان، تاکید شده است: نمایندگان اگرچه به عنوان یک اهرم مشورتی و فراتر از آن یک مرجع نظارتی می توانند نظر خود را در خصوص کارآمدی و یا ناکارآمدی مدیران و عزل ونصب آنها بیان دارند اما در نهایت مطابق قانون، انتصاب یا عزل مدیران دستگاه های اجرایی با موافقت استاندار و وزیر مربوطه انجام می گیرد؛ همان طور که تمام انتصاباتی که تاکنون در استان انجام گرفته با نظر مساعد استاندار بوده و چنین فرایندی در آینده نیز تداوم خواهد داشت.
7363/

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

واکنش‌ها به ازدواج همسر شهید حججی +عکس

منبع این خبر، وبسایت shabestan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۷۳۴۰۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ضرورت تعیین ردیف بودجه مجزا برای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
 • برنامه‌های کانون‌های مساجد کهگیلویه و بویراحمد در آستانه 40 سالگی انقلاب
 • ضرورت برگزاری باشکوه مراسمات دهه فجر/ اجرای سرود انقلاب از مهمترین برنامه های کانون های مساجد است
 • تشریح برنامه های انقلاب در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
 • اجرای ۲۰ ویژه‌برنامه دهه فجر در کانون‌های مساجد ایلام
 • اجرای 20 ویژه برنامه ایام الله دهه فجر در کانون‌های مساجد ایلام
 • کانون‌های مساجد، بازوی پرتوان ائمه جماعات هستند
 • بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در امور آموزش عالی شد
 • ثبت ۴۰ هزار عضو کانون های مساجد گیلان در سامانه سجا
 • کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوجبلاغ تجهیز می شوند
 • قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی منصوب شد
 • تاکید بر بهره گیری از ظرفیت هنر در کانون های مساجد
 • بودجه تخصیصی کانون های فرهنگی هنری مساجد ساوجبلاغ مصوب شد
 • اجرای سرود ۱۰۰۰ نفری انقلاب توسط کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
 • قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در امور آموزش عالی منصوب شد
 • بیژن رنجبر، قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی شد
 • «دکتر بیژن رنجبر» قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی شد
 • ۱۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان زنجان افتتاح می شود
 • حضور تیم ارزیابی ستاد عالی کانون های مساجد در آذربایجان‌شرقی