حوادث رکنا: دو فرد دوجنسه که به اتهام قتل مردی با دکترای مدیریت در بازداشت به سر می‌برند در جلسه بازجویی‌ جرمشان را انکار کردند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، صبح روز دوشنبه 22 آبان‌ماه امسال قاضی سجاد منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل Murderاز شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری 101 تجریش از قتل مرد میانسالی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.
تیم جنایی در محل حادثه Incident در خیابان هدیه حوالی خیابان شریعتی با جسد غرق در خون مرد 45 ساله‌ای به نام سروش روبه‌رو شدند که بر اثر ضربه جسم سختی به سرش به کام مرگ رفته بود. در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول از اهالی همان محل و فرد تحصیلکرده‌ای است، مأموران دریافتند وی شب قبل همراه دو زن جوان در آن نزدیکی‌ها دیده شده و با هم در حال مشاجره لفظی بودند.
پس از این تیم جنایی تحقیقات خود را برای شناسایی دو زن جوان ادامه دادند تا اینکه مشخص شد آن دو فرد به نام‌های مرجان 28 ساله و میترا 21 ساله دو جنسه هستند که شب قبل مهمان مقتول بوده‌اند.
در چنین شرایطی مأموران پلیس مرجان و میترا را به عنوان مظنونان حادثه بازداشت کردند. در حالی که پزشکی قانونی اعلام کرده سروش بر اثر ضربه مغزی فوت کرده است دو متهم صبح دیروز در مقابل قاضی منافی آذر قتل مرد میانسال را انکار کردند و مدعی شدند برای رابطه غیر‌اخلاقی مهمان مقتول بوده، اما به خاطر مبلغ توافق شده با هم درگیر شده‌اند که وی خودش به زمین خورده و فوت کرده است. متهمان پس از بازجویی برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.


یکی از متهمان که معروف به مرجان است توضیحاتی درباره شب حادثه داد.
چند سال داری‌؟
28 ساله‌ام.
میترا را از کجا می‌شناسی‌؟
مدتی قبل در یک مهمانی با میترا آشنا شدم. او هم وضعیت من را داشت و به همین دلیل دوستی ما ادامه پیدا کرد.
بیشتر توضیح بده‌؟
من و میترا هر دو دو جنسه هستیم. من از کودکی پسر به‌دنیا آمدم، اما روحیه زنانه داشتم و به همین دلیل با توجه به وضعیت جسمی‌ام تصمیم گرفتم عمل جراحی کنم و زن شوم، اما مشکلاتی پیش آمد که فعلاً موفق نشدم.
چه مشکلاتی‌؟
اول اینکه هزینه این عمل 70 میلیون تومان است که باید برای عمل جراحی به تایلند بروم. مقداری پول فراهم کردم و مقداری هم قرض گرفتم تا به تایلند بروم، اما به من اجازه خروج ندادند و گفتند باید سربازی بروم. دادگاه هم که شکایت کردم اعلام کردند باید به سربازی بروم به همین دلیل دفترچه آماده به خدمت گرفتم، اما روز اعزام سازمان نظام وظیفه مرا قبول نکرد و بعد از این سرگردان شدیم تا الان.
چطور با مقتول آشنا شدید‌؟
واقعیتش آن شب ما داخل خیابان بودیم که مقتول با خودروی بنزش جلو ما توقف کرد و ما را به خانه‌اش دعوت کرد. ما توافق کردیم در مقابل گرفتن یک میلیون و500 هزار تومان ساعتی را با او باشیم. بعد از توافق ما با خودروی خودمان و او هم با خودروی خودش به طرف خانه‌اش به راه افتادیم و دقایقی بعد وارد خانه‌اش شدیم.
مقتول خبر داشت شما دو جنسه هستید‌؟
بله. وضعیت ظاهری ما مشخص بود و ما هم به او گفتیم که دو جنسه هستیم.
چه شد که با هم درگیر شدید‌؟
وقتی خواستم از خانه برویم مدعی شد که پول را به حساب ما واریز کرده است، اما برای ما هیچ پیامکی نیامده بود که به او اعتراض کردیم.
مقتول می‌گفت از حسابش کم شده و از من خواست به داخل خیابان بروم و از طریق عابر بانک حسابم را چک کنم که قبول نکردم و قرار شد، سه نفری با هم به بیرون برویم و پرینت حسابم را بگیرم تا مطمئن شوم پول به حسابم واریز شده است. ما سه نفری به داخل پارکینگ رفتیم که گفت هر کسی با ماشین خودش برود و ما باز قبول نکردیم که با هم درگیر شدیم و میترا با سنگ شیشه خودروی بنزش را شکست. پس از این او از ترس به بیرون فرار Escape کرد. میترا به دنبالش رفت و من با خودروام آنها را تعقیب کردم. کمی آن طرفتر میترا او را گرفته بود و من هم خودرو را نگه داشتم و با هم درگیر شدیم.
یعنی در درگیری با شما به قتل رسید‌؟
نه. ما او را به قتل نرساندیم. مقتول خودش پایش لغزید و با سر به زمین برخورد کرد.
توضیح بده‌؟
وقتی او را گرفتم قفل فرمان را برداشتم و چند ضربه آرام به پاهایش زدم که عقب عقب رفت و با سر به زمین خورد.
یعنی شما او را هل ندادید‌؟
مقتول در خانه‌اش آنقدر کوکائین مصرف کرد و مشروب خورد که تعادل نداشت و خودش به زمین خورد.
بعد چه شد‌؟
وقتی به زمین برخورد کرد و خونی شد ما با اورژانس تماس گرفتیم و بعد هم به نگهبان محله که سرکوچه نگهبانی می‌داد موضوع را خبر دادیم که او گفت: شما بروید و اورژانس می‌آید و ما هم از محل رفتیم.
چه شد که دوباره به محل حادثه برگشتید؟
ما خیلی نگران بودیم. به همین دلیل 15 دقیقه بعد به محل برگشتیم تا او را به بیمارستان برسانیم. مقتول به جدول تکیه داده بود، اما هنوز اورژانس نیامده بود.
وقتی خواستیم به او کمک کنیم در تاریکی متوجه چند مرد شدیم که از آن نزدیکی عبور می‌کردند و ما از ترس فرار کردیم.
درباره بازداشتتان توضیح دهید؟
وقتی که از محل فرار می‌کردیم یک نفر شماره پلاک خودروی‌مان را به پلیس داده بود. مأموران هم ساعتی بعد ما را بازداشت کردند.

منبع: رکنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اعدام قاتلی که اعضای مقتول را در الکل نگه داشت!

قاتل معروف به گوش‌بر که علاوه بر قتل زن جوانی و بریدن گوش‌های او در دو حادثه جداگانه دیگر دو مرد را به قتل رسانده‌ بود در زندان رجایی‌شهر کرج اعدام شد.

به گزارش ایسنا، روزنامه «جوان» نوشت: رسیدگی به پرونده متهم از ۱۳ ‌آذر سال ‌۹۳ همزمان با کشف جسد دختر جوانی به نام «معصومه» کنار یکی از باغ‌های انگور حوالی یافت‌آباد از سوی مأموران پلیس به جریان افتاد.

آن روز مردی به مأموران کلانتری شهرک ولیعصر خبر داد که جسد نیمه‌سوخته زن‌ جوانی را در نزدیکی باغ انگوری مشاهده کرده‌ است. وقتی مأموران به محل حادثه رسیدند با جسد زنی روبه‌رو شدند که گوش‌ها و دماغش بریده شده بود.

بررسی‌ها نشان داد معصومه در محل دیگری به قتل رسیده است و عامل یا عاملان قتل پس از بریدن گوش‌ها و دماغش جسد او را در این مکان آتش زده‌اند.

پس از آن کارآگاهان پلیس‌ آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز کردند تا اینکه دریافتند معصومه از مدتی قبل با مرد متأهلی به نام «مجید» ارتباط داشته و آخرین بار هم با او دیده شده‌ است.

بنابراین مأموران مجید را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها ابتدا منکر جنایت شد اما وقتی مأموران در محل زندگی‌اش دو گوش و بینی مقتول را در داخل ظرف الکلی پیدا کردند ناچار به قتل معصومه اعتراف کرد.

وی در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل با معصومه آشنا شدم و با او ارتباط برقرار کردم تا اینکه همسرم متوجه ارتباط ما شد و از خانه قهر کرد. هر چقدر اصرار کردم او را به خانه برگردانم فایده‌ای نداشت تا اینکه تصمیم گرفتم معصومه را به قتل برسانم. روز حادثه او را به بهانه‌ای به حوالی باغ‌های انگور بردم و او را به قتل رساندم و بعد گوش‌ها و بینی او را بریدم و برای همسرم بردم تا حرف‌هایم را باور کند.

متهم در ادامه تحقیقات به قتل یک مرد راننده آژانس هم که چندی قبل جسدش از سوی مأموران کشف شده‌ بود، اعتراف کرد.

وی در شرح ماجرا گفت: چندی قبل یک‌ میلیون و ۶۰۰‌ هزار تومان به مقتول قرض دادم. او یک میلیون از بدهی‌اش را به من پرداخت کرد اما ۶۰۰ هزار تومان باقی‌مانده‌اش را نمی‌داد تا اینکه چهارم مردادماه سوار پرایدش شدم و سر همین موضوع با هم مشاجره کردیم که او را به قتل رساندم و جسدش را در حوالی بزرگراه آزادگان رها کردم.

در حالی که تحقیقات از متهم ادامه داشت، همسر وی سومین قتل مجید را هم بر ملا کرد.

وی گفت: مدتی قبل شوهرم مقداری لوازم خودرو و دو گوشی تلفن همراه به خانه آورد و گفت از یکی از دوستانش که طلب دارد، امانت گرفته است. وقتی یکی از گوشی‌ها را بررسی کردم عکس مردی را دیدم که از دوستان شوهرم بود. چند روز بعد از آن در خیابان عکس همان دوست شوهرم را دیدم که برایش حجله زده بودند که بستگانش مدعی بودند او به قتل رسیده‌ است و الان احتمال می‌دهم شوهرم او را به قتل رسانده است.

پس از این، متهم در بازجویی‌ها به سومین قتل هم اعتراف کرد و گفت: من و مقتول با هم دوست بودیم تا اینکه مدتی قبل با هم اختلاف پیدا کردیم. روز حادثه سوار خودرواش شدم و او را به قتل رساندم و پس از آن تلفن‌های همراهش و مقداری از لوازم داخل خودرواش را سرقت کردم و به خانه‌ام بردم.

متهم پس از تحقیقات تکمیلی، در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و هیئت قضایی وی را به سه بار قصاص، سه‌ سال حبس، ۱۴۸‌ ضربه شلاق به خاطر سرقت، ۹۹‌ ضربه شلاق به خاطر رابطه نامشروع و پرداخت دیه به خاطر جنایت بر میت محکوم کرد. این حکم در شعبه ۴۷‌ دیوان عالی کشور تأیید و به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد تا اینکه چند روز قبل متهم پس از سیر مراحل قانونی اجرای حکمش در زندان رجایی‌شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

انتهای پیام

قبل از گیردادن به ویلا‌های لواسان، به حوزه لواسان باید گیر بدهید+فیلم

واکنش آملی‌لاریجانی به اظهارات آیت‌الله یزدی: چرا به این وضع افتاده‌اید و به همه توهین می‌کنید؟ سینه‌ام خزانه اسرار مسئولان و آقازاده‌هاست| ساختمان‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، ارث پدرتان است؟| اکبر طبری رئیس دفتر من نبود| چرا درباره معاون اقتصادی سپا

مکارم‌شیرازی خطاب به آملی‌لاریجانی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۷۶۳۵۵۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پیچیدگی دوباره در ماجرای قتل میترا استاد!
 • وکیل نجفی: ما قتل را شبه عمد می‌دانیم
 • اعتراض وکیل مدافع نجفی به دادنامه صادره ثبت شد/ قتل شبه عمد است
 • اعتراض نجفی به دادنامه صادره ثبت شد/ وکیل مدافع نجفی: ما قتل را شبه‌عمد می‌دانیم
 • معتادی در شیراز با چکش مادرش را به قتل رساند؛ قاتل دستگیر شد
 • علیزاده طباطبایی: از ۲ اسلحه به میترا استاد شلیک شده است!/ اسلحه دوم برای نجفی نبود
 • علیزاده طباطبایی: از ۲ اسلحه به میترا استاد شلیک شده است!
 • کشته شدن تبعه افغانستانی با لوله آهنی/ قاتل دستگیرشد+عکس
 • قتل دوست حین خواب شبانه
 • تهران| قتل دوست حین خواب شبانه
 • قتل تبعه افغان با لوله آهنی
 • قاتل محکوم به اعدام در سمنان از چوبه دار رهایی یافت
 • قتل کارگر افغان در یک ساختمان نیمه کاره
 • رهایی قاتل از چوبه دار
 • قتل با لوله آهنی تبعه افغان و دستگیری قاتل متواری
 • قتل با لوله آهنی و دستگیری قاتل متواری
 • بخشیدن قاتل محکوم به اعدام توسط اولیای دم در دامغان
 • قتل مرد ۶۱ ساله با سلاح گرم در الشتر
 • اولیای دم قاتل محکوم به اعدام در دامغان را بخشیدند