برترینهای سنگنوردی مستر کاپ معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۵۷۷۲۰۷۸
مسابقات سنگنوردی ترکیبی در بخش مردان با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، اولین دوره مسابقات سنگ نوردی «مستر کاپ» با حضور قهرمانان تیم های ملی، امروز با حضور 9 قهرمان به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان در سالن سنگنوردی کرمان با برگزاری ماده «سرعت» برگزار شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
قهرمان هر ماده در این دوره از مسابقات ملزم به شرکت در هر سه ماده سرعت، بلدرینگ و سرطناب بود و پس از پایان مسابقات، امتیازات کسب شده در سه ماده مذکور محاسبه و «قهرمان قهرمانان» معرفی شد.
نتایج اولین دوره مسابقات «مسترکاپ» در بخش مردان به شرح زیر است:
نتایج رقابتهای ماده سرعت
مقام اول: خسرو هاشم زاده از تهران
مقام دوم: ابوالفضل حسن پور از خراسان رضوی
مقام سوم: سجاد مستجاب الدعوه از خراسان رضوی
نتایج رقابت های ماده بولدرینگ
مقام اول: علی برات زاده از فارس
مقام دوم: حسین فامیل روحانی از تهران
مقام سوم: ابوالفضل حسن پور از خراسان رضوی
نتایج رقابتهای ماده سرطناب
مقام اول: خسرو هاشم زاده از تهران
مقام دوم: رضا کلاسنگیان از گلستان
مقام سوم: محمدعلی آقاداودی اصفهان
سکوی قهرمانی نخستین مسترکاپ ترکیبی به ترتیب زیر است:
1- خسرو هاشم زاده از تهران
2- علی برات زاده از فارس
3- ابوالفضل حسن پور از خراسان رضوی
این رقابتها در بخش بانوان با حضور 11 سنگ نورد فردا برگزار خواهد شد.
سنگ نوردی - کوهنوردیمنبع: ورزش 3
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۵۷۷۲۰۷۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برگزاری نهمین دوره مسابقات روباتیک دانشآموزی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نهمین دوره مسابقات روباتیک دانشآموزی انتخابی مسابقات جهانی، روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت در دانشگاه تهران برگزار میشود. در این مسابقات ۱۳۴۰ دانشآموز در ۲۶ دسته از جمله مسیریاب، جنگجو، حل ماز، برنامه نویسی، آتش نشان و مینیاب شرکت دارند.
مراسم اختتامیه مسابقات نیز ۲۰ اردیبهشت، در پردیس اصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
گفتنی است دانشآموزان سراسر کشور در صورت کسب مقام در این مسابقات، مجوز حضور در دورههای تخصصی آمادگی مسابقات جهانی رباتیک ۲۰۲۴ را کسب مینمایند.
دورههای آمادگی شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۴ از هفته پایانی خرداد در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میشود و کمیته ارزیابی حداکثر تا پایان تیر ماه اعضای اصلی تیم جهانی را انتخاب خواهند کرد.
لازم به ذکر است پیش از این تیم جهانی روباتیک دانشآموزی موفق به کسب مقام سوم جهان در مسابقات ۲۰۱۹ مالزی و مقام نایب قهرمانی در مسابقات ۲۰۲۲ هند و ۲۰۲۳ چین شده بود.
سال گذشته نیز نوجوانان نخبه کشور در مالزی قهرمان آسیا شدند.