رکنا: دو مرد اهل کره جنوبی با پارک کردن کامیون خود در محل نامناسب حادثه ای تلخ را رقم زدند.

حجم ویدیو: 3.56M | مدت زمان ویدیو: 00:00:34

به گزارش گروه ترجمه رکنا؛ تصاویر دوربین های مداربسته از یک خیابان پرتردد در کره جنوبی صحنه تصادف Crash شدید یک ماشین شاسی بلند با دو مرد که در پشت یک کامیون قرار داشتند را نشان می دهد.

در این ویدیو مشاهده می کنید که این دو مرد ماشین خود را در منطقه ای نامناسب در خیابانی پر تردد پارک کرده اند و مشغول انجام کارهایشان در پشت این کامیون هستند که یک ماشین شاسی بلند به شکلی دردناک با آن ها برخورد می کند.

منبع: رکنا

خبر بعدی:

مساوی پربرخورد ایران با عراق

به گزارش فارس از امارات، آخرین مسابقه تیم ملی ایران مقابل عراق در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آل مکتوم دبی آغاز شد و در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم ملی ایران که پیش از بازی با عراق صعودش را قطعی کرده بود با یک مساوی به عنوان صدرنشین گروه به مرحله بعد برسد و مسیر ساده تری را برای رسیدن به مراحل بعدی پیش رویش قرار بگیرد. مسابقه با عراق کاملا فیزیکی بود و بارها بازیکنان دو تیم باهم برخوردهای خشنی داشتند. کی روش پیش از مسابقه گفته بود جام ملت ها بعد از این مسابقه آغاز می شود و اکنون تیم ملی ایران در مرحله یک هشتم جام ملت های آسیا به احتمال فراوان باید با فلسطین بازی کند.

داور:  روشن ایرماتوف( ازبکستان)

کمک داوران: رسولف و سدیف( ازبکستان)

کارت زرد: امجد و احمد ابراهیم و علی عدنان از عراق و سامان قدوس  و وحید امیری از ایران

کارت قرمز:-

گل:-

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید مجید حسینی، ووریا غفوری، میلاد محمدی، روزبه چشمی( 80- اشکان دژاگه)، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش( 63- مهدی طارمی)، وحید امیری، سامان قدوس( 74- مهدی ترابی) و سردار آزمون

سرمربی: کارلوس کی‌روش

ترکیب تیم ملی عراق:

جلال حسن،احمد ابراهیم، علی فائز، علی عدنان، صفا هادی، احمد حسن( 48- رسن)، مهند علی( 70- علا عباس) ، همام طارق، امجد عطوان، حسین السعیدی( 70- محمد داود) و علاء مهاوی

سرمربی: سرکو کاتانچ


دقیقه ۳+ ۹۰

ضربه کرنر عراق را مدافعان ایران برگشت دادند.
 


دقیقه ۲+۹۰
علی عدنان ضربه کاشته تیم عراق را زد که توپ به کرنر رفت.
 


دقیقه ۹۰

کی روش به شدت به داور مسابقه به دلیل نگرفتن خطا روی سردار آزمون معترض شد.
 


دقیقه ۸۹
خطای علا علی روی میلاد محمدی در کنار خط طولی زمین انجام شد.
 


دقیقه ۸۷
عراق در نیمه دوم ۵۲ درصد صاحب توپ و میدان بود و تیم ملی ایران ۴۸ درصد.
 


دقیقه ۸۳
ضربه کاشته ایران را دژاگه روی دروازه عراق فرستاد که توپ به سردار آزمون رسید و ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه عراق به بیرون رفت.
 

محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص ۲۵ دقیقه سوم بازی ایران و عراق گفت: کی‌روش تعویض‌های هجومی انجام داد و باعث شد تا روند هجومی تیم ملی با حضور طارمی و ترابی بیشتر شود. البته کاتانچ هم تعویض‌های هجومی داشت و حتی دیدیم که نزدیک بود دروازه تیم ایران را باز کنند که بیرانوند عملکرد خوبی داشت و اجازه باز شدن دروازه ایران را نداد. ما نباید ارسال های مستقیم را انجام دهیم چون خط دفاع عراق با بازی بسته به خوبی این توپ ها را دور می کند و باید بازی را به جناحین ببریم تا بتوانیم دروازه عراق را تهدید کنیم.

 


دقیقه ۷۹
شوت ترابی از کنار دروازه عراق راهی اوت شد.
 


دقیقه ۷۷

ارسال طارق همام با ضربه سر مهاجم عراق همراه شد که بیرانوند با یک واکنش عالی توپ را از کنج دروازه راهی کرنر کرد.کرنر تبدیل به ضد حمله برای ایران شد که در نهایت احمدابراهیم روی ترابی مرتکب خطا شد.
 


دقیقه ۷۲

ضربات بازیکنان تیم ملی به مدافعان پرتعداد عراقی برخورد کرد و در نهایت در کمال تعجب داور ازبکستانی خطای قدوس را اعلام کرد!این تصمیم داور باعث اعتراض ملایم کی روش به داور شد و او با نیشخند به این تصمیم داور اعتراض کرد.
 


دقیقه ۶۹
شوت بازیکن عراقی را بیرانوند به راحتی مهار کرد.
 


دقیقه ۶۸
برخورد امیری و طارق همام باعث مصدومیت هر دو بازیکن شد.بازی به دلیل مصدومیت این دو بازیکن از ناحیه سر متوقف است.
 


دقیقه ۶۷
شوت مهند علی را بیرانوند مهار کرد.
 


دقیقه ۶۴

برخورد ابراهیمی با علی فائز بازیکن عراقی باعث مصدومیت شدید این بازیکن عراق شد.
 


دقیقه ۶۲
امیری دست بشار رسن را گرفت که داور این خطا را ندید و باعث اعتراض شدید سرمربی عراق به داور شد.
 


دقیقه ۶۱
کی روش قصد دارد مهدی ترابی را وارد میدان کند و در حال دادن تذکرات تاکتیکی به این ملی پوش در کنار زمین است.
 


دقیقه ۵۹
خطای مهند علی روی امید ابراهیمی در میانه زمین رخ داد.
 

 

محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص ۲۵ دقیقه دوم بازی ایران و عراق گفت:در نیمه اول بازی از سوی تیم ایران و عراق کیفیت لازم را نداشت. البته تیم ملی ما برتری خوبی نسبت به عراق داشت اما به گل نرسیدیم. تا اینجای بازی ما بر بازی سوار هستیم اما در تیم ملی آرامش نمی بینم و به نظرم این ضعف تیم ملی تا اینجای بازی است. خط دفاع عراق به خصوص روی زمین نقاط ضعف زیادی دارد و با آرامش می توان از این خط دفاع عبور کرد. با بردن توپ به جناحین و ارسال های خوب می توانیم به گل برسیم.

 


دقیقه ۵۶
پرتاب بلند وحید امیری را مدافعان عراقی بازهم دفع کردند.
 


دقیقه ۵۵

ضربه کاشته عراق را علی عدنان زد که بیرانوند به راحتی توپ را مها کرد. پرتاب بلند او به سامان قدوس نرسید.
 


دقیقه ۵۴
ارسال طارق همام را مدافعان ایرانی دفع کردند.
 


دقیقه ۵۱
ارسال خطرناک بازیکن عراقی را بیرانوند با تیزچنگی مهار کرد و یک فرصت گلزنی از عراق گرفت.
 


دقیقه ۴۹
شوت بازیکنان تیم ملی بازهم به دست مدافعان عراقی خورد اما داور بازهم اعتقادی به پنالتی نداشت.
 


دقیقه ۴۸
قدوس ضربه کرنر ایران را زد که مدافعان توپ را برگشت دادند.
 


دقیقه ۴۷
ارسال غفوری را مدافعان عراق دفع کردند.
 


دقیقه ۴۶
ضربه کرنر عراقی ها را سردار آزمون دفع کرد.
 


دقیقه ۱+۴۵

شوت بازیکن عراق را بیرانوند مهار کرد و توپ را با دست برای میلاد محمدی پرتاب کرد که او توپ را از دست داد.
 


دقیقه ۴۵
شوت سردار آزمون به دست مدافع عراق برخورد کرد اما داور ازبکستانی خطای پنالتی نگرفت تا بازهم باعث اعتراض بازیکنان ایران شود!
 


دقیقه ۴۴
عراق یک ضد حمله نصفه و نیمه داشت که در نهایت با خطا روی کنعانی زادگان به پایان رسید.
تا این دقیقه ۵۸ درصد توپ و میدان در اختیار ایران و ۴۲ درصد در اختیار عراق بود.
 


دقیقه ۴۳
پرتاب بلند امیری به آزمون رسید شوت او به مدافع عراقی برخورد کرد و توپ به جهانبخش رسید که شوت بی دقت او از بالای دروازه عراق به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۹
خطای سامان قدوس روی بازیکن عراقی باعث شد که بازیکنان دو تیم با یکدیگر در میانه زمین درگیر شوند!درگیری به قدری شدید شد که کمک داور هم برای جدا کردن بازیکنان به میانه میدان آمد.صفا هادی در این صحنه دچار مصدومیت شد. بازیکنان عراق و سرمربی این تیم مدعی بودند که داور باید قدوس را با کارت قرمز از زمین اخراج می کرد!


دقیقه ۳۸
خطای جهانبخش روی بازیکن عراقی یک ضربه کاشته برای حریف به همراه داشت که ضربه کاشته با ضربه سر بازیکن عراقی همراه شد و توپ از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۵
شوت یاسین بازیکن عراقی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۴
امجد بازیکن عراقی خطای خشنی روی امیری انجام داد که داور به این بازیکن کارت زرد نشان داد.
 


دقیقه ۳۳

سردار آزمون دچار مصدومیت شد که بازیکنان عراق توپ را به بیرون زدند تا به وضعیت مهاجم ایران رسیدگی شود.مشکل آزمون جدی نبود و او به بازی برگشت.
 

محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص ۲۵ دقیقه اول بازی ایران و عراق گفت:بازی را باید به ۲ بخش تقسیم کنیم. در ۱۰ دقیقه اول عراق بهتر بازی کرد اما در ۱۵ دقیقه دوم بازی در اختیار ملی پوشان ما بود. در جناح چپ زوج میلاد محمدی و وحید امیری خیلی خوب است و ارسال های امیدوار کننده‌ای داشتند. البته تا این لحظه بازی روانی که انتظار داشتیم را از تیم ملی ندیدم و شاید اگر ضربه سر آزمون گل می‌شد دفاع فشرده و متراکم عراق باز می‌شد.

 


دقیقه ۳۰

در ضربه کرنر داور خطای مجید حسینی روی دروازه بان عراق را اعلام کرد.در این صحنه جلال حسن دروازه بان عراق دچار مصدومیتی جزیی شد.
 


دقیقه ۲۸
مدافعان عراق مدام به زیر توپ می زنند تا حملات ایران دفع شود.امیری اوت را به شکل بلند پرتاب کرد که توپ را مدافعان برگشت دادند و شوت سامان قدوس از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.
 


دقیقه ۲۷
شوت از راه دور سردار  آزمون به مدافعان عراقی برخورد کرد و به بیرون رفت.امید ابراهیمی در محوطه جریمه عراق سرنگون شد اما داور ازبکستانی اعتقادی به پنالتی به سود ایران نداشت.


دقیقه ۲۵
سامان قدوس بازهم با خطا در میانه میدان متوقف شد که اعتراض سامان را به داور در پی داشت.
 


دقیقه ۲۳
این ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه را قدوس زد که توپ به دیواره دفاعی برخورد کرد. توپ برگشتی را میلاد محمدی زد که شوت بی دقت او با اختلاف از کنار دروازه با فاصله زیاد به بیرون رفت.
 


دقیقه ۲۰
کرنر ایران را سامان قدوس روی دروازه عراق فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند. توپ برگشتی در نهایت به کرنر رفت.قدوس دوباره این ضربه کرنر را روی دروازه عراق فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند اما در نهایت امید ابراهیمی پشت محوطه جریمه با خطا متوقف شد.این اعلام خطا باعث اعتراض شدید بازیکنان عراق به داور شد! در حالیکه خطای همام روی ابراهیمی کاملا آشکار بود.


دقیقه ۱۹
ارسال بازیکنان عراق به مهند علی رسید که ضربه سر او از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۱۷
پرتاب بلند امیری در محوطه جریمه به آزمون رسید و ضربه سر او را دروازه بان عراق مهار کرد.
 


دقیقه ۱۶
سامان قدوس بعد از لایی زدن به طارق همام با خطا متوقف شد.تا این دقیقه عراقی ها مرتکب ۵ خطا و بازیکنان تیم ملی فقط ۲ خطا انجام دادند.


دقیقه ۱۵
ارسال امیری روی دروازه عراق را دروازه بان به راحتی مهار کرد.
 


دقیقه ۱۲

ارسال روی دروازه عراق به سردار آزمون رسید و ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه عراق به بیرون رفت. این حساس‌ترین و بهترین موقعیت گلزنی مسابقه بود که از دست رفت.
 


دقیقه ۱۱

ضربه کاشته پشت محوطه جریمه عراق را سامان قدوس زد که توپ به دیواره دفاعی برخورد کرد.
 


دقیقه ۱۰

علیرضا جهانبخش از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد و در این لحظات تیم ایران ۱۰ نفره بازی می کند. او بیرون زمین مشغول مداواست.
 


دقیقه ۹

سردار آزمون از داور خواست رفتار بازیکن عراقی را دقیق تر نگاه کند زیرا با دست او به صورت آزمون ضربه می زند!
 


دقیقه ۸
توپ بیشتر در میانه میدان در جریان است و کمتر موقعیت گلی روی دروازه ها ایجاد می شود.
 


دقیقه ۶
پاس پشت دفاع مدافعان را بیرانوند به راحتی مهار کرد.
 


دقیقه ۴
مهند علی مهاجم عراق در کمند  آفساید مدافعان ایرانی قرار گرفت.
 


دقیقه یک
عراق حتی نتوانسته توپ را از نیمه زمین رد کند! بازیکنان این تیم مدام توپ را دفع کردند. پرتاب بلند اوت میلاد محمدی بعد از دفع مدافعان عراقی به قدوس رسید و شوت این بازیکن از کنار دروازه عراق به بیرون رفت.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۷۷۵۳۶۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • لحظه تصادف وحشتناک یک زن در بوکان+ فیلم
 • رونمایی از شاسی بلند مفهومی Entranze +تصاویر
 • 2 دستگاه کامیون حامل احشام قاچاق در قزوین توقیف شدند
 • دستگیری مالخر لاستیک و رینگ‌های خودرو‌های شاسی بلند
 • تردد ۱۲۱ هزار کامیون ترانزیتی از مرز پرویزخان
 • تردد ۱۲۱ هزار کامیون ترانزیتی از مرز پرویز خان
 • توقیف ۲ دستگاه کامیون حامل احشام قاچاق در بوئین زهرا
 • رونمایی از شاسی بلند مفهومی Entranze در نمایشگاه خودرو دیترویت +عکس
 • صعود شاگردان کی‌روش با تساوی برابر عراق/ صدرنشینی ایران در گروه D +عکس
 • مرگ وحشتناک یک مرد بر اثر برخورد با بال هلی کوپتر+ عکس
 • کامیون های عراقی در چذابه سوخت رابه قیمت روز خریداری می کنند
 • کیا موتور از شاسی بلند جدیدش رونمایی کرد
 • کیا موتور از شاسی بلند جدیدش رونمایی کرد / کیا تلوراید محصول لوکس و سخت 2020 (+عکس)
 • برخورد عجیب کامیون با تابلوی علائم راهنمای شهری
 • فرار مرگبار از دیوار آمریکا با ماشین شاسی بلند/تصویر
 • فاجعه ای تلخ / تصادف وحشتناک خودروی حامل دانش آموزان کرمان
 • سه کامیون بار چوب فاقد مجوز توقیف شد
 • کامیون‌هایی که انسان‌ها را له می‌کنند! / جان آدم‌ها به قیمت ۶۰ هزار تومان!
 • بیش از ۳۸۸۳ کامیون ترانزیتی از مرز مهران تردد کردند