باکس گل ارزان ، باکس گل رز ارزان ، جعبه کادو برای گل ، باکس گل چوبی ،گل رز داخل جعبه ، باکس گل مصنوعی ، سفارش جعبه گل رز ،باکس گل شیشه ای

در این بخش از سایت انواع باکس گل و  گل جعبه ای در رنگ های مختلف با چیدمان و گل آرایی  های متنوع و زیبا  برای هدیه دادن به عزیزانتان تهیه شده است.

در این جعبه گل رز از ۹ شاخه گل رز  باکیفیت در رنگ های ملایم صورتی و آبی استفاده شده است.

تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل  مطابق عکس بوده همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان برگ آرایی به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

قیمت : ۹۵,۰۰۰ تومان

در این جعبه گل از ۱۸شاخه گل رز با کیفیت استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل  مطابق عکس بوده همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

قیمت : ۱۴۵,۰۰۰تومان

در این جعبه گل از ۱۸ شاخه گل رز زرد با کیفیت استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل مطابق عکس بوده و همینطور چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

قیمت : ۱۵۵,۰۰۰تومان

در این باکس گل از ۱۶ شاخه گل رز صورتی و سفید زیبا و با طراوت  استفاده شده است.پر پشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

قیمت : ۱۳۵,۰۰۰تومان

در این جعبه گل از ۴ شاخه گل رز با کیفیت و همچنین از گل نرگس استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل مطابق عکس بوده همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

قیمت : ۵۵,۰۰۰تومان

این باکس گل ساده  و زیبا گل آرایی شده با گل های رز سفید در قالب حرف G   شامل ۱۳ عددگل رز به رنگ سفید و گل های میخک به رنگ سرخ  می باشد، باکس گل مقرون به صرفه گلفروشی رضوان بهترین انتخاب برای هدیه دادن در انواع مناسبت ها است که میتوانید این جعبه گل را  برای استفاده در جشن ها و سوپرایز کردن عزیزانتان  انتخاب کنید.

۱۶۰,۰۰۰تومان

در این جعبه گل از ۱۲ شاخه گل رز شاداب و با کیفیت به رنگ آبی   استفاده شده است که گل رز آبی به همراه روبان همرنگ آن ،در این جعبه جلوه ای متفاوت و خاص ایجاد کرده اند.تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل مطابق عکس بوده ، همینطور چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

۹۸,۰۰۰تومان

در این باکس گل ساده و خاص از ۹ شاخه گل رز با کیفیت استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

۶۶,۰۰۰تومان

در این باکس گل خاص و شیک از  گل ژربرا, آلسترومریا و گل داوودی با کیفیت استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

۸۰,۰۰۰تومان

جعبه لوکس چوبی ، جهت قرار دادن گل و هدیه ،این محصول کاربردهای دیگری را نیز دارد.از قبیل قرار دادن اقلام زینتی و جواهر-ساعت -هدیه و …

۶۰,۰۰۰تومان

باکس گل شیشه ای

۱۷۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل لاکچری-طرح ترمه-رز قرمز
۱۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل پلکانی -رز آبی
۱۱۵,۰۰۰ تومان

باکس گل شیشه ای
۹۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل هنری-طرح نیلو
۱۴۰,۰۰۰ تومان

صندوقچه گل – طرح صدف
۱۴۰,۰۰۰ تومان

ساتین

منبع: ساتین

خبر بعدی:

«شیشه» باکس آفیس را گرفت/ شیامالان یک بار دیگر ترس آفرید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، «شیشه» یا «گلس» فیلم جدید شیامالان به تنهایی روز جمعه ۱۶ میلیون دلار فروخت و فروشش در نخستین تعطیلات آخر هفته اکرانش در بازار داخلی آمریکا را به ۴۷.۱ میلیون دلار رساند. این فیلم در ۳۸۴۱ سالن سینما و در ۴ روزی که تعطیلات آخر هفته مارتین لوتر کینگ بود، این موفقیت را کسب کرد.

به نظر می‌رسد این فیلم در میان همه فیلم‌هایی که در تعطیلات پایان «هفته مارتین لوترکینگ»، اکران شده‌اند سومین فیلم پرفروش باشد و پس از افتتاحیه فیلم «تک‌تیرانداز آمریکایی» کلینت ایستوود با فروش ۱۰۷.۲ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۵ و کمدی «تنها بران» با فروش ۴۸.۶ میلیون دلار قرار بگیرد.

در خارج از آمریکا نیز «شیشه» با فروش ۴۸.۵ میلیون دلار در ۵۵ بازار منطقه در ۳ روز موفق ظاهر شده و فروشش را در مجموع در بازار جهانی در چهار روز به ۹۵.۶ میلیون دلار رسانده است.

این فیلم که با بازی ساموئل ال جکسون، بروس ویلیس و جیمز مک‌اووی و بودجه ۲۳ میلیون دلاری ساخته شده قسمت نهایی از سه‌گانه شیامالان است که فیلم نخست آن ۱۹ سال پیش ساخته شد و با عنوان «نشکن» با بازی ویلیس و جکسون روی پرده رفت و ۳۰ میلیون دلار فروخت.

دومین فیلم با عنوان «شکاف» در سال ۲۰۰۰ در نخستین اکرانش ۴۰ میلیون دلار فروخت و در مجموع در آمریکا فروشی ۱۳۸ میلیون دلاری را ثبت کرد و در سراسر جهان ۲۷۸.۵ میلیون دلار فروخت.

با این حال «شیشه» با اقبال منتقدان روبه رو نشده و در سایت راتن تومیتوز تنها ۳۶ درصد امتیاز آورده که در مقایسه با امتیاز ۷۶ درصدی «شکاف» و ۶۹ درصد «نشکن» خیلی پایین‌تر است.

در همین حال «قسمت بالا» هم به فروش خود ادامه داده و با فروش ۱۹.۵ میلیون دلاری در ۴ روز آخر هفته، جایگاه دوم را در اختیار دارد. این فیلم با احتساب فروش امروز (دوشنبه) در نهایت فروشش را به ۵۰ میلیون دلار در دو هفته می‌رساند.

«آکوامن» ‌هم در جایگاه سوم با فروش ۱۲.۱ میلیون دلار دیگر جای گرفته و در مجموع فروشش را از ۳۰۰ میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا فراتر برده است. این فیلم در بازار بین‌المللی ۱۴.۳ میلیون دلار دیگر فروخت و مجموع فروشش را به ۱.۰۶ میلیارد دلار رساند.

در مکان چهارم انیمه ژاپنی «دراگون بال سوپر: برولی» قرار گرفته که از چهارشنبه اکرانش را شروع کرد و ۷ میلیون دلار فروخت و در مجموع فروشش در چهار روز آخر هفته را به ۱۲ میلیون رسانده است. این انیمیشن با همکاری فاکس قرن بیستم بین‌المللی با همکار ژاپنی «تویی» ساخته شده و تاکنون با فروش ۳۲ میلیون دلاری در ژاپن موفق به فروشی ۵۰ میلیون دلاری در بازار جهانی شده است.

یک جفت فیلم متعلق به کمپانی سونی در مکان ۵ و ۶ قرار گرفته‌اند که شامل «راه بازگشت یک سگ به خانه» با فروش ۹.۵ میلیون دلار دیگر در این آخر هفته و مجموع فروش ۱۱ روزه ۲۳.۷ میلیون دلاری است و «اسپایدر من: در اسپایدر-ورس» نیز در ششمین هفته اکرانش ۹.۲ میلیون دلار دیگر کسب کرد و فروشش را در بازار داخلی آمریکا به ۱۶۰.۲ رساند. این فیلم در بازار جهانی ۳۲۴.۸ میلیون دلار در مجموع تاکنون فروخته است.

در جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا که دیروز برندگانش را شناخت این انیمیشن  بهترین انیمیشن بلند شناخته شد.

کد خبر 4518969

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت saten.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۵۷۸۴۱۵۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ابرقهرمان‌های جدید صدرنشین باکس آفیس/ اینفوگرافی
 • واکنش کمیته داوران والیبال به انتقادها؛ ۴ بازی پر اشتباه داریم!
 • لباس دخترانه مجلسی و شیک (+عکس)
 • یک میلیون و ۶۰۰ هزار شاخه گل نرگس در ماژین برداشت می شود
 • انتقام جالب زن جوان از همسرش
 • ظاهر زیبا به از سیرت زیبا؟!
 • جراحی لاغری مادرزن، عروسی را به عزا تبدیل کرد/ انتقام زن جوان با حراج ایکس باکس شوهرش
 • انتقام زن جوان با حراج ایکس باکس شوهرش
 • قوانین شیک پوشی در 40 سالگی
 • یک شاخه گل برای بانوان تبریزی
 • کلاهبرداری در فضای مجازی/ ۵ میلیون تومان برای جعبه خالی قرص لاغری
 • لاغری به چه قیمتی؟ / 5 میلیون تومان برای جعبه خالی قرص لاغری !
 • 5 میلیون تومان برای جعبه خالی قرص لاغری
 • قیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در شیراز؛ یکشنبه ۳۰ دی‌ماه + جدول
 • ۱۰ گام ساده برای رسیدن به پوستی زیبا
 • پیش‌بینی نامزدهای نهایی اسکار 2019
 • دلیل حواشی لیگ‌برتر والیبال از زبان رئیس اسبق کمیته داوران
 • هیولای شبکه های اجتماعی در جعبه پرنده
 • گران‌ترین شکلات‌های جهان؛ شکلات یک میلیون دلاری! (+عکس)