Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «اقتصاد آنلاین»
2023-01-29@14:56:31 GMT

مرد‌ها از چه زن‌هایی دوری می‌کنند؟

تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۵۸۷۹۸۵۸

مرد‌ها از چه زن‌هایی دوری می‌کنند؟

مردان تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند؛ پس بهتر است خود را برای همسرتان بیارایید. مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق باشید.مرد‌ها از چگونه زن‌هایی دوری می‌کنند؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تبیان،  آیا در فکر آن هستید که همواره در قلب همسرتان جایگاه ویژه خود را حفظ کنید؟ آیا دوست دارید همان احساس نخستین روز‌های ازدواج بین شما وجود داشته باشد؟ این کار چندان دشوار نیست فقط باید به حالات و رفتار‌های خودتان دقیق‌تر فکر کنید و اگر یکی از خصوصیات زیر را دارید از امروز آن را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

مرد‌ها از زنان پر حرف و وراج خوش‌شان نمی‌آید

مرد‌ها دوست ندارند در قبال هر سوالی که از زن خود می‌پرسند، یک سخنرانی طولانی مدت بشنوند. زنان معمولاً عاشق حرف زدن هستند. مردان دوست دارند که با همسرشان صحبت کنند، اما تمایلی به شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند.

مرد‌ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می‌شوند، خوش‌شان نمی‌آید

برخی از زنان با دیدن هر صحنه‌ای شروع به گریه کردن می‌کنند و توقع دارند که همیشه همسرشان آن‌ها را درک کند. مردان قبول دارند که زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند؛ ولی تحمل اشک‌های مداوم یک زن در خانه کار ساده‌ای نیست.

مرد‌ها از زنانی که زیاد نق می‌زنند و شکوه و شکایت می‌کنند، خوش‌شان نمی‌آید

زنان دوست دارند به مردان تکیه کنند و از جانب آن‌ها مورد حمایت قرار بگیرند؛ ولی مردان زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند.

مرد‌ها به دنبال زنانی هستند که تشنه عشق و محبت باشند

اغلب مرد‌ها دوست دارند مورد محبت و علاقه قرار بگیرند و بی‌احساسی و سردی زن‌ها آن‌ها را به شدت آزار می‌دهد.

مردان دوست ندارند همسرشان به حریم خصوصی‌شان تجاوز کند

شاید حس کنجکاوی خانم‌ها باعث شود که به حریم خصوصی همسرشان تجاوز کنند. زنانی که نقش جاسوس را در مقابل همسرشان ایفا می‌کنند، همواره مورد نفرت همسر خود قرار می‌گیرند.

مردان از زنانی که مدام در حال خرید کردن هستند، خوش‌شان نمی‌آید

تقریباً تمام خانم‌ها عاشق خرید کردن هستند و در این کار بیش از اندازه افراط می‌کنند. برخی مواقع زنان به اجبار همسر خود را نیز همراه می‌برند تا با هم خرید کنند.

مردان از زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند، خوش‌شان نمی‌آید

زن‌هایی که اعتماد به نفس پایینی دارند، مرد‌ها را فراری می‌دهند. مرد‌ها دوست دارند در اطراف زن‌هایی باشند که دردسر کمتری دارند. آن‌ها از گریه کردن و دردسر ساز بودن زنان متنفرند.

مردان از زنانی که دائماً به آن‌ها می‌چسبند، خوش‌شان نمی‌آید

بعضی از زن‌ها مثل چسب به مرد می‌چسبند. این کار مرد‌ها را از اطراف آن‌ها دور می‌کند. مرد‌ها نیاز دارند گاهی اوقات بدون مزاحمت زن‌ها با دوستان خود بیرون بروند.

قدرت رایحه خوش

بوی خوش یکی از قدرتمندترین روش‌ها برای تأثیرگذاشتن روی همسرتان است. براساس پژوهش‌های به عمل آمده ۸۹ درصد از مردان اعتراف کرده‌اند که بوی خوش همسرانشان آن‌ها را جذب می‌کند.

برای جذب همسرتان از یک عطر خوشبو استفاده کنید؛ ولی در مصرف آن زیاده‌روی نکنید. عطر راا پشت گوش‌ها، روی مچ دست، بین زانو‌ها و روی قوزک پا بمالید. بهتر است همواره از یک عطر ثابت استفاده کنید تا بوی آشنایی برای همسر خود داشته باشید.

مطمئن و بااعتماد به نفس باشید

زنی باشید که می‌داند چه می‌خواهد و می‌داند چگونه باید به آن برسد. این کار را آگاهانه انجام دهید، چرا که در داشتن اطمینان یک خطر قرمز نیز وجود دارد و نباید در بروز آن زیاده‌روی کرد.

گاهی اوقات مطمئن بودن با متکبر بودن اشتباه گرفته می‌شود. هیچ کس افراد گردن فراز و متکبر را دوست ندارد. با ایجاد تغییراتی در ظاهر خود شروع کنید.

موهای‌تان را کوتاه کنید، لباس‌های‌تان را تغییر داده و سعی کنید کمی وزن‌تان را کاهش دهید. به هنگام نشستن و ایستادن، ژست راست و محکمی بگیرید و هر کار دیگری که می‌تواند شما را مطمئن‌تر و بااعتماد به نفس بیشتر نشان دهد، انجام دهید.

گاهی اوقات با هم شام را آماده کنید.

خوشبین و مثبت‌نگر باشید

داشتن نگاه خوشبینانه به زندگی و اطرافیان باعث ایجاد آرامش و بذل محبت و عاطفه می‌شود. به رفتار‌های خوب همسرتان بیشتر بیندیشید و جنبه‌های خوب زندگی را فراموش نکنید.

متفاوت باشید

تمام مردان از جذابیت تعریف یکسانی ندارند. چیزی که شما را از دیگران متمایز می‌کند، سبب جذابیت بیشترتان می‌شود.

غافلگیر‌کننده باشید

غافلگیری برای مردانی که اهل ماجراجویی هستند، بهترین روش است. آن‌ها از چنین کار‌هایی لذت می‌برند. با برخی کار‌های دور از ذهن و انتظار برای همسرتان کاری کنید که همیشه در ذهنش بمانید.

شنونده خوبی باشید

مردان معتقدند که زن‌ها دائما در حال حرف زدن هستند. باید به آن‌ها اطمینان دهید که به اندازه کافی گوش می‌دهید.

دلپذیر باشید

همه ما انسان‌های دلپذیر و دوست داشتنی را دوست داریم. از بحث و مجادله بی‌مورد، خصوصاً وقتی که عقایدتان با هم فرق دارد، بپرهیزید. همسرتان را براساس عقایدش مورد ارزیابی قرار ندهید و او را خجالت‌زده نکنید.

مواظب حسادت‌های همسرتان باشید

برای داشتن حس تفاهم باید بدانید که همسرتان چه روحیه‌ای دارد. اگر می‌خواهید در قلب او همیشه جای داشته باشید، بیش از حد از مردی تعریف و تمجید نکنید.

برخی مرد‌ها حسادت خود را پنهان می‌کنند و قدرت ابراز آن را ندارند، اما این حسادت عواقبی در پی خواهد داشت که برای شما خوشایند نیست.

از سکوت همسرتان نهراسید

برخی از زنان با سکوت شوهر در خانه آشفته و نگران می‌شوند و پیش خود فکر می‌کنند که چه چیزی باعث این سکوت شده است؛ اما مرد‌ها دوست ندارند تمام مشغله‌های کاری و فکری خود را با همسرشان در میان بگذارند.

گاهی اوقات لازم است به همسرتان فرصت دهید که تنها باشد و آرامش خود را به دست بیاورد.

بدخلقی نکنید

شاید بیشتر حرف‌های شما منطقی و درست باشد، اما در نحوه بیان حرف‌های‌تان اشتباه می‌کنید. غرولند کردن، بدخلقی و رنجورنمایی باعث فراری شدن همسرتان از محیط خانه می‌شود.

او می‌خواهد در خانه به آرامش و آسایش برسد و شما این فرصت را از او می‌گیرید. مطمئن باشید با گوشه و کنایه حرف زدن، زخم زبان و حرف‌های نیشدار به مقصودتان نمی‌رسید.

تا به حال این کار را انجام می‌دادید، احتمالاً هر بار وضع بدتر از قبل می‌شود؛ پس بهتر است شیوه خود را عوض کنید.

خود را برای همسرتان آراسته کنید

مردان تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند؛ پس بهتر است خود را برای همسرتان بیارایید. مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق باشید.

هیچ‌گاه در پی مقابله به مثل و رفتار‌های تلافی‌جویانه نباشید و با رفتار‌های مناسب به او نیز بیاموزید که چگونه باید رفتار کند.

صرافی ارز دیجیتال

منبع: اقتصاد آنلاین

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.eghtesadonline.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «اقتصاد آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۵۸۷۹۸۵۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

مصیبت های امروز جوامع دوری از اصول دینی و احکام قرآن است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی امام جمعه ملبورن طی مراسمی در شهر ملبورن گفت: متأسفانه مشقت و مصائب امروز جوامع دوری از اصول دینی و سهل انگاری در قبال پیروی از احکامات قرآن کریم است درحالی که سعادت و سربلندی انسان‌ها در دنیا و آخرت در گروی تبعیت از تعلیمات و آموزه‌های اهل بیت عصمت و طهارت است.

نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا ادامه داد: رمز توسعه، پیشرفت و سربلندی یک جامعه در اجرای درست نظام عدالت و دفاع از حقوق مردم نهفته است و با تبعیت از اصول نظام عدالت اقشار مختلف جامعه به حقوق خود می رسند.

وی گفت: عدم آشنایی مردم از آموزه‌های قرآن و پیروی نکردن از اصول اسلامی دلیل اصلی بحران و ناهنجاری‌های موجود در میان ملت‌ها است.

حجت‌الاسلام وحیدی تاکید کرد: دین مبین اسلام همه انسان‌ها را از ارتکاب به ظلم، جفا و خشونت به صراحت منع کرده است لذا مطابق دستورات قرآن و منویات ائمه معصومین علیهم السلام باید راهبردهایی را تدوین و به اجرا گذاشت که از طریق آن حقوق مردم محفوظ و راه عبور از بحران‌ها را پیدا کرد.

وی افزود: جهان اسلام باید موظف به تدوین سیاست و عملکرد براساس تعلیمات دینی و آموزه‌های اهل بیت علیهم السلام باشد و برای این مهم روشنگری در جامعه و افزایش فهم و آگاهی مردم بسیار حائز اهمیت می‌باشد. امام جمعه ملبورن گفت: ملت‌ها باید بیدار باشند و در برابر ظلم، خشونت و بی عدالتی صدای خود را به همنوعان خود و سایر ملت‌های جهان برسانند. نهادهای بین المللی باید با حاکمان ظالم و ناقضان حقوق بشر برخورد نمایند.

کد خبر 5693216

دیگر خبرها

  • «تمام رخ»؛ روایتگر دوری از خانواده و خطر خیانت به وطن
  • وزیر بهداشت قرار بود 15 ماه دوری از نخبگان جامعه پزشکی را جبران کند
  • دوری ۳ هفته‌ای هافبک نساجی از میادین
  • آیا دوری از محیط کار، زوال شناختی را تسریع می‌کند؟
  • رئال مادرید تیم بدون فولبک؛ دوری یک ماهه فرلاند مندی از میادین به دلیل مصدومیت
  • مدل ریش افراد درباره شخصیت درونی آن‌ها چه می‌گوید؟
  • دوری از مردان غریبه راز ۱۰۰ ساله شدن یک زن!+عکس
  • مذاکره نساجی با هافبک پیشین فولاد/ دوری ۳ هفته‌ای عبدی از میادین
  • مصیبت های امروز جوامع دوری از اصول دینی و احکام قرآن است
  • دوری از مردان غریبه راز ۱۰۰ ساله شدن یک زن!