یک مرد چینی با انتشار ویدئویی که در آن با پارچه ای عجیب خود را نامرئی می کند، کاربران را متحیر کرد.


به گزارش شریان نیوز،یک شهروند چینی شیرین‌کاری جالب خود را با کاربران به اشتراک گذاشت، او در صفحه اجتماعی خود ویدئویی منتشر کرد که تاکنون 21 میلیون بازدید داشته است.

فیلم اینگونه آغاز می شود که در فضایی سبز ناگهان مردی نامرئی جلوی چشمان شما ظاهر می شود در حالی که پارچه ای عجیب در دست او دیده می شود.

همانطور که در فیلم مشهود است مرد با استفاده از پارچه خود را نامرئی کرده و شما قادر به تشخیص او در محیط نخواهید بود.

ناگفته نماند که برخی کابران معتقدند که پارچه هیچ ویژگی خاصی نداشته و آنچه ما در تصویر می بینیم تنها حقه های دنیای تصویر وجلوه‌های ویژه است، این در حالی است که عده ای دیگر این پارچه را یک اختراع عجیب می دانند.

پیوستها
حجم فایل: 9951 KB

منبع: شریان

خبر بعدی:

ورود فیفا به دزدی وقیحانه و جنجالی عربستان از قطر/ تماشای پخش زنده تمرین ایران؛ برنامه موردعلاقه چینی ها! / لو رفتن نقشه کی روش مقابل لیپی توسط کارشناس ایرانی! / عکس هایی از تمرین جالب تیم ملی در چمن حیاط هتل / ولخرجی شیخ جوان اماراتی برای خالی نماندن ورز

جام ملتهای آسیا 2019 در امارات به مرحله یکچهارم نهایی رسیده است و قرار است هشت قدرت راه یافته به این مرحله، فردا و پس فردا چهاربازی حساس برای تعیین تیم های حاضر در نیمه نهایی را برگزار کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، در آستانه رقابت های سرنوشت ساز، صدها میلیون نفر از هواداران فوتبال در کشورهای حاضر و حتی کشورهایی که تیم شان زودتر از تورنمنت حذف شده است، تشنه آخرین اطلاعات از وضعیت تیمها و ستاره های شان در این مرحله هستند ؛ در این میان اما چینی ها حساسیت و پیگیری را از حد گذرانده اند و با درخواست های خود، تلویزیون ملی چین را مجبور کرده اند که حق پخش تمرین تیم ملی ایران حریف قدرتمند این کشور را هم خریداری کند. 

چینی ها برای پخش زنده تمرین تیم ایران، دست به جیب شدند!

در اقدامی عجیب و خارج از عرف تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از تلویزیون ملی چین به صورت زنده پخش خواهد شد. آنها دیروز موفق به کسب این مجوز نشده بودند و بعد از پانزده دقیقه ناچار شدند تمرین را ترک کنند.

تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران به حدی برای چینی ها اهمیت پیدا کرد و تماشای بازیکنان ایران تا حدی برای صدها میلیون نفر چینی جذابیت داشت که تصاویر آن برای چین به صورت زنده مخابره شد! کمتر دیده شده است که تمرین تیم ملی کشوری برای هواداران کشور رقیب تا این حد حساس و دیدنی شود. تلویزیون ملی چین بخاطر کنجکاوی مردم این کشور ناچار شد با پرداخت رقم مربوطه به دارنده حق پخش انحصاری مسابقات، تمرین شاگردان کی روش را روی آنتن زنده ببرد! 

این تمرینات در شرایطی در زمین شماره 3 ورزشگاه کریکت برگزار می‌شد که دوربین‌های پخش زنده تلویزیون چین مجوز پوشش آنلاین برنامه‌های تاکتیکی کی‌روش را گرفته و در محل تمرین حضور داشتند. تیم ملی فوتبال ایران فردا به مصاف تیم ملی فوتبال چین خواهد رفت و اغلب چینی ها باور دارند تیم کشورشان حریف بهترین تیم آسیا نخواهد شد.

 

ریخت و پاش ۲۷هزاردلاری شیخ جوان اماراتی برای آبروی تیم ملی

خالی ماندن استادیوم های میزبان هنگام بازی تیم ملی این کشور به کابوس فدراسیون فوتبال امارات و مسوولان سیاسی این کشور بدل شده است. مسئولان اماراتی که دوست ندارند ورزشگاه شان مثل چهاربازی قبلی رقابت ها خالی از تماشاگر باشد دست به کار شده اند و این بار سعید مبارک، رئیس شرکت انرژی ملی ابوظبی ۱۰۰ هزار درهم (کمی بیش از ۲۷ هزار دلار) برای خرید بلیت‌های این دیدار هزینه کرد تا آن را بین علاقه‌مندان اماراتی توزیع کند.

امارات در دوره قبلی جام ملت‌ها توانست به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌ها راه یابد و این دوره کار آنها برای تکرار نتیجه دوره قبل سخت‌تر است چرا که باید برابر استرالیا قرار بگیرد. برنده دیدار استرالیا و امارات در نیمه نهایی با برنده دیدار قطر و کره جنوبی دیدار می‌کند. پیش از این برخی چهره های متمول داخلی نظیر حسین هدایتی که بخاطر تخلفات مالی اش زندان را تجربه می کند، در برخی بازی های پرسپولیس برای پر کردن استادیوم 100هزارنفری دست به چنین شیوه ای زده اند اما عجیب است که ورزشگاه های کوچک امارات با جوایز و بلیت رایگان هم پر نمی شود.

 

دعوای تازه بر سر سرقت تازه سعودی ها از قطر

فیفا و پنج کمیته دیگر در گام مهمی که برای مبارزه با سرقت و نقض حقوق از سوی کانال عربستانی (beoutQ) برداشته شد، روز سه شنبه بیانیه ای مشترک برای تقبیح سرقت و نقض حقوق شبکه بین اسپرت قطر توسط کانال مشکوک سعودی و هر آنچه سرقت حق پخش انحصاری شبکه بین اسپورت است، صادر کرد.

این بیانیه مشترک از طرف فیفا، کنفدراسین های فوتبال اروپا و آسیا، نماینده لیگ برتر انگلستان، نماینده لالیگا و نماینده بوندسلیگا علیه این اقدام شبکه سعودی امضا و منتشر شد تا به این ترتیب این کمیته ها و سازمان ها در دعوای دو کشور عربستان و قطر ورود کنند. در این بیانیه به طور رسمی، واضح و صریح اقدام شبکه «بی اوت کیو» عربستان مبنی بر پخش غیرقانونی مسابقات فوتبال که آخرین مورد آن جام ملت های آسیا بوده، محکوم شد و این عمل شبکه مذکور به طور واضح نادیده گرفتن حق مالکیت مخصوص کنفدراسیون ها و لیگ های حرفه ای اروپایست.

در ادامه این بیانیه آمده است: کنفدراسیون ها و نمایندگان لیگ ها به زودی با شرکاء و مراجع مشخص جهت پیگیری حقوق اجتماعی خود عمل خواهد کرد. این بیانیه، چهارمین بیانیه در خصوص عملکرد شبکه بی اوت کیو عربستان بوده که اقدام به پخش غیر قانونی مسابقات جام ملتهای آسیا نموده است.پیش از این سه بیانیه نیز توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر شد که در مورد حق پخشی که منحصرا به بین اسپورت تعلق دارد ، به شبکه عربستانی تذکر داده است.

اولین بیانیه در 5 ژانویه منتشر شد،که در آن اقدام برخی از شبکه ها مبنی بر پخش غیر قانونی مسابقات را خلاف توافق صورت گرفته در کنفدراسیون فوتبال آسیا دانسته است. کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام و تاکید کرد که به طور کاملا جدی با هرگونه عملی که خلاف این توافقات انجام شود،برخورد می نماید و هرآنچه که برای احقاق حق شرکای تجاری خود لازم است ،انجام می دهد.

بیانیه دوم ،روز 9 ژانویه صادر گردید که برای اولین بار اقدام شبکه بی اوت کیو عربستان مبنی بر پخش غیرقانونی جام ملت ها را محکوم نمود. با پخش غیرقانونی مسابقات توسط صدا و سیمای لبنان ،بیانیه سوم جهت جلوگیری هر چه زودتر این اقدام ، صادر شد.

در همه این بیانیه ها، بر رعایت حق شرکای تجاری و صاحبان حق پخش مسابقات تاکید بسیار شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا حق قانونی خود در پیگیری این تخلف را محفوظ دانسته است. در ادامه این مجادله حالا فدراسیون فوتبال آسیا در کنار 5 کمیته و سازمان دیگر نسبت به این اقدامات عربستان سعودی واکنش نشان دادند تا به این ترتیب این جدال میان دو کشور، ابعاد تازه تری بگیرد.

 

پرده برداری چراغپور از تغییر شیوه تیم ملی در دوبازی آخر

جلال چراغپور کارشناس فوتبال ایران درباره تغییرات مکرر کی روش در خط دفاعی و به خصوص پست دفاع وسط عنوان کرد: «ایران مقابل پاس بلند و فرارهای طولانی، نقطه ضعفی ندارد. شاید گاهی یک نفر از دست مدافعان در برود، اما در بازی با عمان در مجموع از ٣٠ - ٣٥ پاس بلند، فقط یک فرار آن هم در دقیقه یک موفقیت‌آمیز بود. در نتیجه مدافعان ما روی پاس‌های بلند بسیار خوب عمل می‌کنند و مشکلی وجود ندارد.»

این کارشناس فوتبال صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: «در مورد فرارهای مستقیم هم مدافعان ایران سرعت خوبی دارند و از این بابت نیز مشکلی ما را تهدید نمی‌کند. در نتیجه مقابل چین هم مشکلی نخواهیم داشت، چون این تیم هم می‌خواهد از فاصله زیاد و با پاس‌های بلند به سمت دروازه حمله کند، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن این نقطه ضعف ما دیده خواهد شد. شاید هم تا آن زمان این نقطه ضعف با تدابیر کادرفنی پوشش داده شود.»

چراغپور اعتقاد دارد که کی روش ایده نوینی برای خط دفاعی در ذهن دارد و می خواهد آن را در بازی های بعدی مورد استفاده قرار دهد. او گفت: «اگرچه سیستم بازی ما بازی با ٤ مدافع است اما کی‌روش می‌خواهد یک هسته مرکزی در خط دفاع ایجاد کند و مقابل عمان با میدان دادن به روزبه چشمی این موضوع را تمرین کرد. به عبارت بهتر تیم‌ملی در بازی‌های بعدی احتمالا با ٣ مدافع مرکزی بازی کند به طوری که چشمی را به عنوان هافبک عقب‌گیر بازی دهد و یک هسته مرکزی را با پورعلی‌گنجی، حسینی و چشمی درست کند. در این صورت دو دفاع چپ و راست تبدیل به مدافع - هافبک خواهند شد و احساسم این است کادرفنی تیم ملی به دنبال سیستم ١-٤-٥ برای مرحله نیمه نهایی است.»

 

‍ تمرین سبک تیم‌ملی فوتبال در چمن حیاط هتل!

بازیکنان تیم‌ملی فوتبال ایران، امروز صبح (چهارشنبه) در هتل محل اقامتش در امارات تمرین سبکی را برگزار کرد. در این تمرین که زیر نظر کادرفنی تیم‌ملی برگزار شد، بازیکنان تمرین سبکی همراه با توپ داشتند و سپس زیرنظر میک مک‌درموت، دستیار کارلوس کی‌روش، تمرینات بدنی و کششی در دستور کارشان قرار گرفت.

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قیمت خودرو باز هم گران شد| فهرست جدید قیمت‌ محصولات ایران‌خودرو اعلام شد+جدول

منبع این خبر، وبسایت shariyan.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۲۵۰۴۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • راهنمای جامع پارچه تارتان
 • نوستالژی بازی رسانه چینی؛ روزی که مهدی مهدوی کیای 20 ساله کابوس چینی ها شد
 • ترانزیت ترافیک کشور تا پایان سال به یک ترابیت برثانیه می رسد
 • فیلتر راه مناسبی برای ارتقای پیام رسان های داخلی نیست
 • بافت نوعی پارچه ایرانی بعد از ۱۰۰سال فراموشی +‌ تصویر
 • توصیه رسانه‌های چینی برای پیروزی برابر ایران
 • رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: از پیام رسان‌های داخلی ناامید نشده‌ایم/ هیچ شبکه اجتماعی ارجحیت ترافیک ندارد
 • بافت اولین پارچه بَرَک شمشیری بشرویه بعد از یک قرن از فراموشی
 • رئیس زیرساخت: از پیام رسان‌های داخلی ناامید نشده‌ایم
 • از پیام رسان‌های داخلی ناامید نشده‌ایم
 • روزنامه چینی کیالونگ: جهانبخش گران‌ تر از کل تیم ملی فوتبال چین!
 • اپلیکیشن خاصی ارجحیت ترافیکی در شبکه دیتای کشور ندارد / فیلتر راه مناسبی برای ارتقای پیام رسان های داخلی نیست
 • فیلترینگ تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی ضربه زد
 • ترانزیت اینترنت کشور به یک ترابیت برثانیه می‌رسد
 • فیلترینگ راه مناسب ارتقای پیام‌رسان‌های داخلی نیست
 • اپلیکیشن چینی بدهکاران را لو می دهد!
 • فناوری های جالبی که هنوز به بازار نیامده اند
 • کنایه بامزه یک کاربر توییتر به بهاره رهنما+عکس
 • فناوری‌های شگفت‌انگیزی که هنوز به بازار نیامده‌اند+تصاویر