خبرگزاري آريا - برترين ها - نگين فاني نام: اينستاگرام، اين روزها تبديل به دفترچه خاطرات تصويري خيلي ها شده است. بسياري از چهره هاي شناخته شده دنياي هنر و ورزش هم، از اين طريق با طرفداران خود در دورترين نقاط جهان در ارتباط هستند. از سوي ديگر سعي دارند با اين روش هواداران بيشتري نيز براي خود دست و پا کنند که اين نيز خود به يک رقابت حيثيتي ميان سلبريتي هاي قرن 21 تبديل شده است.
حتي گاهي اوقات عکس هايي به اشتراک مي گذارند که جنجال بسياري به راه انداخته و خبرساز مي شوند، توجه رسانه ها و مردم به آنها جلب مي شود و شهرت بيشتري نيز براي آنها به ارمغان مي آورند. در اين سري مطالب ما سعي داريم به طور هفتگي گزيده اي از عکس هاي چهره هاي محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاريم.
فعاليت «بيانسه» در اينستاگرام اين روزها به طور عجيبي زياد شده است، بايد ديد چه اتفاقي قرار است بيفتد!

پيدا کردن ارتباط بين اين کفش هاي فوق نوک تيز «ريحانا» و لباس هاي اسپورتي که پوشيده کمي دشوار به نظر مي رسد، ولي ري ري مي تواند همه چيز را طوري با هم ترکيب کند که خيلي هم زيبا و متناسب به نظر برسند.

«تيلور سوييفت» در يکي از عکس هاي فوتوشوت جديدش براي عکس روي جلد مجله ي «ووگ»، شماره ي ويژه ي ژانويه.

«ليدي گاگا» تعطيلات و مهماني هاي سال نو را از حالا شروع کرده است.

«مايلي سايرس» و بچه هاي تيمش در برنامه ي «The Voice».

«سلنا گومز» در حال کار در استوديو؛ زير اين عکس گفته بود تا سال بعد همين جا خواهد بود!

«جنيفر لوپز» همراه با «ونسا هاجنز» در پشت صحنه ي فيلم «Second Act» که اين روزها مراحل فيلم برداري را مي گذراند.

«کيم کارداشيان» و دخترش نورث در يکي از عکس هايي که اين روزها به مناسبت نزديک شدن کريسمس در صفحه اش به اشتراک مي گذارد.

«آنجلينا جولي» در مهماني مجله ي «هاليوود ريپورتر» يک سخنراني تأثير گذار در مورد برابري جنسيتي در در دنيا انجام داد.

اين هم عکس سر تا پايي که از «جسيکا آلبا» خواسته بوديد، باور بفرماييد ما هيچ تقصيري در اين که شکمش در عکس ها معلوم نيست نداريم.

باز هم «دريک»، باز هم غم و تنهايي.

«لانا دل ري» و «جرد لتو» که هر دو از طرفداران پر و پا قرص و چهره هاي تبليغاتي برند «گوچي» هستند، در کنار «الساندرو ميشل» طراح سرشناس و يکي از مديران اين برند.

«زک افرون» در مراسم افتتاحيه ي فيلم «بزرگترين شومن» با اين همه خوش تيپي احتمالا نگذاشته به هيچ کس غير از خودش توجه شود.

«شان مندس» بالاخره اعلام کرد که شايعات در مورد عشق او و «کاميلا کابيو» صحت ندارند و آنها فقط دوست هاي صميمي هستند و هيچ چيز ديگري بين آنها اتفاق نخواهد افتاد؛ ببينيم و تعريف کنيم!

از طرف ما چيزي در مورد استايل «ريتا اورا» گفته نشود بهتر است، شما خودتان هر چه دلتان خواست بگوييد.

«راک»، «نيک جوناس» و «کوين هارت» در افتتاحيه ي فيلم «جومانجي» در برلين؛ خبر: راک دارد يک بار ديگر پدر مي شود.

«رايان رينولدز» همراه با مادرش در جشنواره ي کاميک کان برزيل شرکت کرد؛ مادرش کمي در استفاده از غرفه ي تتوي جشنواره زياده روي کرده است، اما خوب از آنجايي که اين آثار هنري موقتي هستند جاي نگراني نيست.

«نينا دوبرو» و «پال ويسلي» پس از مدت ها بار ديگر با هم ديدار کردند و خبر اين ديدار دوستانه را با هوادارانشان هم در ميان گذاشتند.

«نايل هوران» پس از اجرا در کنسرت جينگل بال، با اين لباس بابا نوئلي بامزه، فعاليت هاي سال 2017 خود را پايان داده و پس از بيش از هفت هفته به خانه بازگشت تا تعطيلات کريسمس را آغاز کند.

«هري استايلز» پس از آخرين اجرايش در سال ميلادي جاري. اين برنامه در توکيو برگزار شد.

«زندايا» براي حضور در مراسم اعلام نامزدهاي جايزه ي «گلدن گلوب» طلايي پوش شد تا لباسش با اسم جايزه هماهنگي داشته باشد. فيلم «بزرگترين شومن» که زندايا در آن ايفاي نقش کرده است نامزد دريافت سه جايزه شده است.

«انسل الگورت» با اين عکس از زمان سفرش به ژاپن تولد برادرش را به او تبريک گفت؛ حدس زدن اين که کدام يک از آقايان برادرش است نبايد کار سختي باشد.

«نيل پاتريک هريس» و «مت ديمون» در يکي از اکران هاي فيلم جديد مشترکشان به نام «Downsizing» در نيويورک؛ به قيافه ي مت نمي آيد زياد از چيزي که نيل دارد مي گويد خوشش آمده باشد.

«درو بريمور» در کنار داگلاس، حيوان خانگي جديدش که از بازماندگان فجايع سال گذشته در آمريکا است، يکي از حيواناتي که پس از آتش سوزي ها و سيل هاي بي شمار بي خانمان شده اند. او بقيه را هم به پذيرفتن سرپرستي اين حيوانات دعوت کرده است.

«ادگار راميرز»، «ريکي مارتين» و «درن کريس» در مهماني افتتاحيه ي فصل جديد سريال «داستان جنايي آمريکايي» که در مورد قتل «جياني ورساچه» توسط يک قاتل زنجيره اي است. ادگار در اين سريال که قسمت اول فصل دوم آن 17 ؤانويه پخش خواهد شد، نقش جياني را بازي مي کند.

«فرگي» و «کلي کلارکسون» در يکي از کنسرت هاي جينگل بال راديو «iHeart» در کانادا.

«جاستين بيبر» همراه با آقاي جناب واعظ کليسايشان داشته مي رفته ناهار بخورد که با ديدن عکاس ها به اتفاق اين اداها را براي آنها درآورده اند.

«الن دي جنرس» امسال به مناسبت فرا رسيدن کريسمس چندين روز جايزه هاي فراواني به تماشاچيان برنامه اش هديه داد. يکي از اين روزها هم به تمام حاضران در سالن ايکس باکس هديه داد!

«جنيفر لارنس» روي جلد مجله ي «هاليوود ريپورتر».

«اد شيرن» هفته ي گذشته در کاخ باکينگهام حاضر شد تا نشان MBE (عضو رتبه ي امپراتوري بريتانيا) را از دست پرنس چارلز دريافت کند!

«هيو جکمن» و همسرش در حال رفتن به مراسم افتتاحيه ي فيلم «بزرگترين شومن»؛ فقط انگار آرايشگر خانم جکمن فراموش کرده آرايش موهاي او را تکميل کند.

«آرمي همر» در فوتوشوت «مستر پورتر»؛ آرمي براي بازي در فيلم «من را با نامت صدا کن) نامزد دريافت جايزه ي گلدت گلوب شده است.

«سارا پالسون» 42 ساله در مصاحبه با مجله ي «اديت» در مورد عشقش به «تيلور هولاند» 74 ساله صحبت کرده است.

«نيک جوناس» در يک فاز بسيار کريسمسي.

«چارلي هونام» را هميشه در ليست آقايان خوش تيپ هاليوود قرار مي دهيم، اما اين بار چندان در اين مورد مطمئن نيستيم.

«جيسون موموا» به خاطر قرار گرفتن عکس «زوئي کراويتز» روي جلد مجله ي «ال» به او تبريک گفت. جيسون با ازدواج با «ليزا بونت»، مادر زوئي، حالا ديگر ناپدري او محسوب مي شود!

«گل گدوت» همراه با بقيه ي قهرمانان «ليگ عدالت» همراه با ورژن هاي کوچکترشان در ايس کاميک کان در نيويورک.

«متيو مک کانهي» و «جرارد باتلر» در حال خوش گذراني همراه با عيال هاي مربوطه در ميامي.

«جسيکا چستين» در سفري که براي مصاحبه هاي مطبوعاتي فيلم «Molly’s Game» به دور اروپا دارد مادرش را هم با خود همراه کرده است.

«کاترين هيگل» در حال لذت بردن از ساعات آغازين روز در کنار فرزندانش.

«کاترين لنگفورد» با اين که سابقه ي چنداني در دنياي سينما و تلويزيون ندارد اما با بازي در سريال «13 دليلي چرا...» توانسته به جمع نامزدهاي جايزه ي گلدن گلوب بپيوندد.

«مليسا مک کارتي» در برنامه ي زنده ي «جيمي کيمل» به عنوان مجري همراه حاضر شده و با اين لباس هاي کريسمسي با «ديو فرانکو» مصاحبه کرد. ديو حتي گوزن هم که بشود از آن گوزن هاي خوش تيپ است!

قاعدتا بايد خيال «کارا دلوينيه» از اين که آقاي شير به او آسيبي نخواهد رساند خيلي راحت باشد که اينطور با خونسردي دارد سلفي مي گيرد.

پسر کوچولوي «نيمار» در تلاش براي زدن مخ پدر جان و به دست آوردن آنچه مي خواهد.

عکس يادگاري «کريس رونالدو» همراه با برج ايفل، توپ طلاي پنجمش، مادر و پسر ارشدش.

از قيافه ي «بائه سوزي» معلوم است يا خيلي خسته شده يا از نتيجه ي کار آرايشگرهايش راضي نيست.

«کيم ته يون»عکس هايي از موزيک ويديوي جديدي که ظاهرا قرار است براي کريسمس روانه ي بازار کند را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

«کيم سو هيون» هم از قافله جا نمانده و به اشتراک گذاشتن عکس هاي کريسمسي اش را شروع کرد.

در حالي که فکر مي کرديم «جي چانگ ووک» هم تا آخر سربازي اش از اينستاگرام غايب خواهد بود با ديدن اين عکس او کلي ذوق کرديم.

مي دانستيد «کريستال جونگ» خواهر «جسيکا» است؟! راستش ما که نمي دانستيم.

«پارک سئو جون» در کنار هم بازي هاي سابقش در سريال «Hwarang» که سال گذشته طرفداران زيادي پيدا کرده بود.

«سلمان خان» در حال سفر با جت اختصاصي اش همراهبا خانواده به مقصد دهلي نو براي يکي از اجراهاي تور دابانگ.

مثل اين که «هريتيک روشن» ناگهان علاقه ي زيادي به عکس گرفتن از زاين زاويه از چهره اش پيدا کرده است.

«رانورير سنگ» در تبليغات آديداس.

«سيف علي خان» همراه با مادرش «شارميلا تاگور» هنرپيشه ي قديمي باليوود.

اين هم همسر «سيف علي خان»، «کارينا کاپور» در کنار دوست صميمي اش «کاران جوهر» در جشن تولد دختر «راني موکرجي» ديگر ستاره ي باليوودي.

«سونام کاپور» در يکي از فوتوشوت هاي جديدش.

«اُزجان دنيز» به بهانه ي بازي در فيلم جديدش براي مدتي خودش را از رنگ کردن موهايش راحت کرده و از حالت طبيعي آنها لذت مي برد.

«کيوانچ تاتليتوغ» که براي مدتي از بازي در سريال هاي تلويزيوني استعفا داده و گفته فعلا فقط در تبليغات و فيلم هاي سينمايي ايفاي نقش خواهد کرد دارد از روزهاي استراحتش لذت مي برد.

«پلين کاراهان» اين روزها در تلويزيون ترکيه اجراي يک برنامه ي آشپزي را به عهده دارد و اين بار مهمان او کسي نبود جز دوست عزيزش «سليم بايراکتار» يا همان سنبل خان سريال «حريم سلطان».

«هازال فيليز» که پس از سريال «Kara Sevda» با بازي در سريال «رويا» شهرتي حتي بيشتر از قبل هم پيدا کرده است ماه گذشته پس از چند سال از همسرش جدا شد.

«گيزم کاراجا» اين روزها درگير بازي در سريال جديدي به نام «گناه انسانيت» شده که قرار است در آن مثل هميشه که نه، اما مثل بيشتر وقت ها، نقش يک دختر ثروتمند را بازي کند.

«آيچا آيشين توران» در صحنه اي از سريال «مريم» که طرفداران زيادي هم پيدا کرده است.

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

معرفی فیلم و سریال‌های نوروزی شبکه «شما»

سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی در ایام نوروز در ساعت‌های مختلف از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

به گزارش صدای ایران از مهر، مهدی قاسمی مدیر شبکه شما درباره پخش فیلم و سریال‌های نوروزی از این شبکه گفت: چند سریال ایرانی در باکس‌های مختلف صبحگاهی، عصرگاهی و شبانگاهی برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سریال‌های «پدرام و پدربزرگ»، «شوق پرواز»، «آجی بال» به زبان ترکی با زیرنویس فارسی، «قطعه گمشده» به ترتیب ساعت‌های ۹، ۱۱:۴۵، ۱۸ و ۲۳ روی آنتن می‌روند.

قاسمی با اشاره به اینکه باکس ویژه برای فیلم‌های سینمایی در شبکه در نظر گرفته است تصریح کرد: مخاطبان شبکه شما می‌توانند فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی «دا… آنا… مادر»، «کوچه پشت کلانتری»، «سین هشتم، سین نهم، سین دهم»، «اشنوگل»، «بابابهار»، «بادیگارد»، «کفش‌های میرزا نوروز»، «ایستاده در غبار»، «خواستگار محترم»، «تحفه هند»، «پاکباخته»، «به روح پدرم»، «اخراجی ها ۲»، «زاپاس»، «ناردون»، «قندون جهزیه» و «ماجرای نیمروز» را هر روز ساعت ۱۵ تماشا کنند.

مدیر شبکه شما در خصوص سریال «پدرام و پدر بزرگ» گفت: این سریال به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی میرعابدینی کاری از شبکه استانی صدا و سیمای گلستان و با حضور بازیگرانی همچون جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، احمدرضا اسعدی، رامتین خدا پناهی، زهرا امامی و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و امین سیبانی است که در ایام نوروز راس ساعت ۹ از شبکه شما پخش می‌شود. این سریال در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای با موضوع اجتماعی خانوادگی و مخاطب خاص کودک و عام در قالب یک ماجرای داستانی به معرفی آیین‌ها و آداب و رسوم اقوام گلستانی می‌پردازد.

وی با اشاره به پخش مجدد سریال «شوق پرواز» در ساعت ۱۱:۴۵ اظهار کرد: شبکه شما سریال «آجی بال» را نیز به زبان ترکی و با زیرنویس فارسی برای مخاطبان هر روز ساعت ۱۸ پخش خواهد کرد. این سریال حکایت جوان ۳۰ ساله‌ای به نام بابک است که سودای شهرت و درآمد از طریق انتشار آلبوم موسیقی دارد؛ اما با بحران مالی خود و خانواده‌اش مواجه می‌شود. بابک نهرین، فاطمه شکری، سنا پورسعیدی، غلامرضا باقری‌توفیقی، زکیه کریمی، بهمن تقی‌پور، زیبا فرج‌اللهی بازیگران، نادر محمدپور ساعی‌ور نویسنده و تهیه کننده و قربانعلی طاهرفر کارگردان این سریال هستند.

قاسمی با بیان اینکه سریال ویژه «قطعه گمشده» در صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شده و در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۴ از شبکه شما پخش خواهد شد، گفت: تهیه‌کننده این سریال حسین سنگسری و کارگردان روح‌الله فخروست و اسماعیل محرابی، سوگل طهماسبی، اردلان شجاع کاوه، آتش تقی پور، کامیار شکیبایی، مینا نوروزی‌ فر و اشکان اشتیاق بازیگران آن هستند. این سریال روایت جوانی مبتکر به نام امیرعلی است که آرزوی ساخت یک ماشین را دارد ولی بخاطر وضع نامناسب مالی موفق نمی‌شود اما در نهایت با حمایت خانواده و کمک مسئولان موفق می‌شود خودرو را بسازد.


مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

پیش بینی هواشناسی در نوروز 98

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۳۲۲۰۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رونمایی از پوستر سریال «کاشوخین»/ پخش در نوروز 98
 • بیوگرافی دمت اوزدمیر بازیگر و مدل جذاب سریال های ترکیه ای +تصاویر
 • خواننده خندوانه، بازیگر سریال «زیر همکف» شد/ تصاویر
 • پخش سریال‌های «بانوی عمارت» و «نون. خ» از شبکه جام‌جم
 • انتشار تیزر‌ «بر سر دوراهی» از شبکه دو/ همکاری تازه عوامل سریال «پدر» در آستانه پخش
 • «ستاره ساز» استعداد‌های فوتبالی را معرفی می‌کند
 • حضور خواننده «خندوانه» در یک سریال +عکس
 • همکاری «بر سر دوراهی» با عوامل سریال «پدر»
 • فیلم و عکس از سریال نوروزی شبکه دو - «بر سر دو راهی»
 • هومن گامنو خواننده خندوانه، در سریال «زیر همکف» +عکس
 • «ستاره ساز» استعدادهای فوتبالی را معرفی می‌کند/ معرفی مجری
 • مسابقه استعدادیابی ستاره‌ساز در نوروز ۹۸
 • قسمت نهم فصل دوم سریال ممنوعه منتشر شد + دانلود قانونی
 • ویدئویی از سریال نوروزی شبکه اول - «نون.خ»
 • ستاره‌شناسان منظومه شمسی در حال شکل گیری جدیدی را کشف کردند
 • گاف‌های وحشتناک سریال لحظه گرگ و میش از دید کیهان/ چرا یاسمن با شوهر سابقش رابطه داشت؟!
 • هدف برخی به جای لذت بردن از سریال سوتی گرفتن است/ طرفدار هیچ گروه و دسته ای نیستم
 • کارگردان «گرگ و میش»‌: برخی سریال می‌بینند که فقط سوتی بگیرند
 • فصل جدید «پنج ستاره» از تابستان