رديف

482

626

650

674

610

تبریز

آذربایجان شرقی

1

586

506

634

602

ارومیه

آذربایجان غربی

2

610

506

اردبيل

اردبیل

3

618

650

666

698

634

746

اصفهان

اصفهان

4

602

586

کرج

البرز

5

594

674

ایلام

ایلام

6 570 بندر بوشهر

بوشهر

7

602

650

578

تهران

تهران

8

570

618

642

690

شهرکرد

چهارمحال و بختیاری

9

498

594

بیرجند

خراسان جنوبی

10

482

530

مشهد

خراسان رضوی

11

610

482

بجنورد

خراسان شمالی

12

594

530

آبادان

خوزستان

13

490

514

اهواز

546

626

زنجان

زنجان

14

474

522

سمنان

سمنان

15

570

546

زاهدان

سیستان و بلوچستان

16

474

666

522

746

714

شیراز

فارس

17

506

554

قزوین

قزوین

18

594

826

506

قم

قم

19

498

690

سنندج

کردستان

20

570

666

490

کرمان

کرمان

21

490

538

کرمانشاه

کرمانشاه

22

482

530

یاسوج

کهگیلویه و بویراحمد

23

538

490

گرگان

گلستان

24

626

674

رشت

گیلان

25

498

546

474

570

514

خرم آباد

لرستان

26

642

698

674

626

690

706

ساری

مازندران

27

626

674

594

642

اراک

مرکزی

28

658

618

بندرعباس

هرمزگان

29

618

666

همدان

همدان

30 575 یزد

یزد

31
.

منبع: صدای ایران

خبر بعدی:

درخشش قرارگاه فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی پای کار دفاع از ارزش‌های انقلاب در شبکه‌های بین‌المللی

رضایی گفت: باید سواد رسانه‌ای مردم را بالا ببریم و در این راستا قرارگاه فضای مجازی بسیج برنامه های خوبی را پیش رو دارد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از بشرویه،"سجاد رضایی" مسئول مرکز فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی ظهر روز گذشته (پنج شنبه) در گردهمایی  فعالان فضای مجازی انقلابی شهرستان بشرویه  که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه ،جمعی از فرماندهان پایگاه هاو  فعالان بسیجی  در محل مصلی امام خمینی" مزار شهدای گمنام " برگزار شد با اشاره به اهمیت توجه به ظرفیت های فضای مجازی در راستای تلاش مجاهدانه در این فضا خاطر نشان کرد : کار در حوزه فضای مجازی بسیار حائز اهمیت است و از آنجا که عرصه امروز عرصه جنگ فیزیکی نیست بلکه جنگ رسانه‌ای تمام عیار در بسترهای مختلف شروع شده  و دشمن برنامه‌ریزی گسترده ای  برای تغییر افکار جوانان و نوجوانان از مسیر صحیح انقلاب و ارزش های اسلامی دارد باید همت فعالان مجازی در راستای دفاع از ارزش های انقلابی افزایش یابد.

وی  افزود: جنگ تمام عیار همچنان وجود دارد و برای لحظه به لحظه ما برنامه‌ریزی می‌کند تا از این فضا بر علیه ملت انقلاب اسلامی بهره گیرند، بلکه هزینه های زیادی کرده اند تا نتوانیم جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را بگیریم .

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با تاکید بر افزایش سطح آگاهی و سواد رسانه در بین مردم  وبویژه فعالان مجازی تصریح کرد: امروز دشمن هر آنچه میخواد به کمک ابزارها و نرم افزارهای مختلف به خورد مردم میدهد و با تقطیع،فتوشاپ،سیاه نمایی و دروغ پراکنی تلاش میکند تا جریان ضد انقلاب را پویا کند و در مقابل شبکه‌سازی و جریان‌سازی که دشمن علیه ما انجام می‌دهد نیروهای انقلابی در بسیج برنامه‌های خوبی در پیش گرفته اند  که در بخشی از عرصه‌ها توفیقات خوبی داشته ایم  و این روند باید ادامه یابد .

رئیس بسیج رسانه خراسان جنوبی  در ادامه با اشاره به نقش بسیجیان در انتشار تولید محتوای انقلابی و دینی در شبکه های مختلف اجتماعی خاطر نشان کرد: بهره گیری از توان ، ظرفیت و استعداد  فعالان بسیجی در بخش‌های مختلف رسانه ای،سایبری و شبکه های اجتماعی در راستای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های دینی و سیره  شهدا نیازمند عزم جدی است که در مرکز فضای مجازی سپاه استان و در سطح شهرستان ها برنامه های خوبی پیش بینی شده است.

رضایی خاطرنشان کرد: فعالان فضاهای مجازی در اینستاگرام، توئیتر و تلگرام برای شناسایی ظرفیت‌های شبکه‌سازی قوی فعال شدنده اند و باید امروز به فرموده مقام معظم رهبری از ابزارها برای مبارزه با توطئه دشمنان در جنگ رسانه بهره جست.

رئیس مرکز فضای مجازی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت شدید ضد انقلاب ها و برخی عناصر داخلی در جهت تخریب روحیه مردم بیان کرد:: یکی از شبکه هایی که از گذشته نیز در اختیار منافقان و دشمنان انقلاب بوده اینستا و توئیتر  است که بعضا و متاسفانه برخی سلبریتی ها هم با خط گیری های غیر انقلابی با ایجاد پست ها و تویت های تامل برانگیز برمسائل کشور دامن میزنند وسلامت اجتماعی و ارامش فکری مردم را برهم میزنند .

وی به فعالیت های موثر نیروهای انقلاب در مبارزه با عملیات روانی دشمن در شبکه های بین المللی اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: همچنان که بسیاری از فعالان مجازی این فضا را رصد می کنند و اطلاع دارند امسال شبکه هایی از جمله تلگرام، ایسنتاگرام و تویتر در اختیار منافقان بود و سعی می‌کردند فعالیت زیادی با هشتک‌های ضد انقلاب ، و دعوت مردم به اعتصابات سراسری و تابستان داغ  با محوریت طرح براندازی نظام اجرا کنند و از تیرماه که فضای مجازی با حضور جوانان انقلابی  وارد عرصه  شد ترندهای این شبکه ها از آن مجاهدان سایبری انقلابی و بسیجی گردید و تاکنون بیش از 75 هزار توئیت و پست انقلابی فقط در استان خراسان جنوبی و توسط همین جوانان پای کار در قرارگاه فضای مجازی منتشر شده است.

رئیس بسیج رسانه خراسان جنوبی افزود: یکی از افتخارات قرارگاه فضای مجازی  بسیج خراسان جنوبی که با همت جوانان انقلابی در شهرستان ها صورت پذیرفت  انتشار بیش از  7 هزار توئیت و 9 هزار پست در ایسنتاگرام  بر محور هشتک " کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی " بود که در رتبه های پنجم ترنیدر تویتر قرار گرفت.

رضایی تصریح کرد: ظرفیت  جوانان انقلابی و بسیجی در تلگرام فعال است و 200 هزار بازدید در بخش‌های مختلف با موضوعات مطرح شده انجام شده است.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز زمان ورود به عرصه جهاد مجازی است خاطر نشان کرد: باید سواد رسانه‌ای مردم را بالا ببریم و در این راستا قرارگاه فضای مجازی بسیج برنامه های خوبی را پیش رو دارد.

وی افزود: میدان امروز، جنگ رسانه است و باید از ظرفیت بسیج و فعالان بسیجی در حوزه فضای مجازی حداکثر استفاده را برد و برنامه‌ریزی جدی صورت بگیرد تا شبکه‌سازی فعالان فضای مجازی طبق ظرفیت سنجی ، استعدادها و باشرط آگاه بودن به شبکه های اجتماعی بین المللی  صورت پذیرد.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه از زمان ورود بسیجیان به شبکه های اجتماعی تغییر اساسی بر فضای این شبکه ها حاصل شده بیان کرد: در ابتدای سال منافقان هشتک‌های زیادی علیه جمهوری اسلامی زده و ترند میکرده اد اما از تیرماه فضای مجازی بسیج وارد این حوزه شد که اولین ترندهای توئیتری دست نیروهای انقلابی و بسیجی است.

رضایی افزود: در این مدت بیش از 75 هزار تویتر و پست محتوای انقلابی توسط جوانان بسیجی خراسان جنوبی  کار شد و از دیگر افتخارات در این زمینه  ، برنامه هشتک "چله افتخار" بود که این هشتک در مدت زمان کوتاهی به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد و نشان میدهد نیاز است تا جوانان بسیجی و انقلابی بیش از گذشته و با جدیت وارد عرصه جهاد سایبری شوند.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی سواد رسانه که به همت قرارگاه فضای مجازی بسیج شهرستان بشرویه  برگزار شد  جوانب عملیات روانی دشمنان در شبکه های اجتماعی اینستاگرام ، تویتر و تلگرام با هدف براندازی انقلاب اسلامی مورد بررسی و تحلیل  قرار گرفت.

انتهای پیام/

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

مدارس کدام استان ها فردا ۲۹ دی ماه تعطیل است؟

منبع این خبر، وبسایت sedayiran.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۴۰۴۰۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • یادواره ۴۸۲ شهید بروجن برگزار شد
 • مزایای جراحی‌ های دیجیتال در بازسازی فک و صورت
 • مزایای جراحی‌های دیجیتال/ بازسازی فک و صورت با استفاده از سلول بنیادی و مهندسی بافت
 • مسابقات جامع شطرنج شهرهای مازندران در بابلسر برگزار شد
 • بارش برف برخی از مدارس شهرهای مختلف خراسان شمالی را تعطیل کرد
 • گره کور حل بحران آلودگی هوا کجاست؟
 • وقتی شما تصمیم گیرنده‌ قیمت عکاسی و فیلمبرداری تو چی‌باکی هستید!
 • ساخت "گوشی پزشکی دیجیتال" با قابلیت ترسیم نمودار صدای قلب
 • اولین تولید محتوی دیجیتال پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه رونمایی می‌شود
 • سودان یک ماه پس از تظاهرات گسترده مردمی/ عمرالبشیر: قدرت را به ارتش واگذار می‌کنم/ کشاندن مردم به خیابان‌ها توطئه است + عکس
 • برف و کولاک مانع برگزاری لیگ یک نشد
 • ۵۷۰ میلیارد ریال یارانه برای ساخت خوابگاه‌ها پرداخت خواهد شد/ عدم موفقیت ماهواره «پیام» را به حساب دانشگاه نگذارید
 • تصویب یک فوریت تشکیل شورایاری‌ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر
 • بزرگترین متضرر استانی شدن انتخابات مجلس؛ شهرهای کوچک و اعتبارات آنهاست
 • تشیع پیکر شهیدان سانحه هوایی در شهرهای نهاوند و بهار
 • استانی‌شدن انتخابات پختگی لازم را ندارد/ بااجرای این طرح شهرهای کوچک فراموش می‌شود
 • ​استانی شدن انتخابات موجب نادیده گرفتن حقوق مردم در شهرهای کوچک می‌شود
 • یادواره 482 شهید شهرستان بروجن برگزار شد
 • تصویب طرح یک فوریتی تشکیل شورایاری‌ها در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر