به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛برخی افراد به هنگام سرقت، سعی می‌کنند سارق را دنبال کرده و او را بگیرند اما بهترین شیوه برای بازپسگیری اموالتان، نشستن روی زمین و یا استقرار در جای خود است.

 

 

 

 

 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/   بهترین راه مقابله با سارق + فیلم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

دستگیری ۳ توزیع کننده مواد مخدر با ۲ کیلو گرم هروئین در شازند/توقیف ۶ هزار بسته تنباکوی خارجی قاچاق در دلیجان

در ۲۴ ساعت گذشته به تلاش مامورین نیروی انتظامی مجموعه ای از باندهای قاچاق و سرقت در حوزه های مختلف در استان مرکزی دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ در ۲۴ ساعت گذشته به تلاش مامورین نیروی انتظامی مجموعه ای از باندهای قاچاق و سرقت در حوزه های مختلف در استان مرکزی دستگیر شدند.

دستگیری ۳ توزیع کننده مواد مخدر با ۲ کیلو گرم هروئین در شازند

در عملیات پلیس شهرستان شازند ۲ کیلو گرم هروئین و مقادیری شیشه در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد.

سرهنگ " محمد عقیل سلگی " فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در راستای مبارزه همه جانبه با پدیده شوم مواد مخدر، روز گذشته ماموران پاسگاه انتظامی "زالیان" این شهرستان، هنگام کنترل خودروهای عبوری در سطح محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی اظهار کرد: مأموران در بازرسی از خودروی مورد نظر موفق به کشف ۲ کیلو گرم هروئین و مقادیری شیشه که به شیوه ماهرانه ای در داخل خودرو جا سازی شده بود، شدند.

این مقام انتظامی در پایان با تأکید بر ارتقاء دانش و مهارت همگانی در امر مبارزه هدفمند با معظل جهانی مواد مخدر افزود: در این عملیات ۳ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

اعتراف سارق حرفه ای به سرقت ۱۸ دستگاه دوچرخه در اراک

سارقی حرفه ای بعد از دستگیری در عملیات ماموران کلانتری ۱۵ شهر صنعتی اراک به سرقت ۱۸ دستگاه دوچرخه در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ " امیر مختاری " فرمانده انتظامی شهرستان اراک در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام گزارش هایی از سرقت تعدادی دوچرخه در شهرستان اراک، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تکمیل تحقیقات فنی پلیس، سارقی سابقه دار در این زمینه شناسایی و در عملیات مأموران کلانتری۱۵ شهر صنعتی سوار بر یک دستگاه دوچرخه سرقتی، دستگیرشد.

این مقام انتظامی بیان کرد: سارق دستگیرشده در ادامه تحقیقات پلیس به سرقت ۱۸ دستگاه دوچرخه در شهرستان اراک اعتراف کرد.

مختاری در پایان با تأکید بررعایت نکات ایمنی در حفظ و حراست از وسایل نقلیه شخصی از سوی افراد افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

توقیف ۶ هزار بسته تنباکوی خارجی قاچاق در دلیجان

درعملیات پلیس شهرستان دلیجان، ۶ هزار بسته تنباکوی خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد.

سرهنگ " علی هاشمی" فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان در این خصوص گفت: مأموران آگاهی پلیس این شهرستان در هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و در عملیاتی خودرو را  متوقف کردند.

وی عنوان کرد: در بازرسی انجام شده از این خودرو، تعداد ۶ هزار بسته تنباکوی خارجی قاچاق، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریالی محوله قاچاق کشف شده، افزود: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

خودروی حامل لباس های قاچاق در اراک متوقف شد

در عملیات پلیس شهرستان اراک ۲ هزار و ۱۲ ثوب انواع لباس خارجی قاچاق از یک دستگاه خودروی سواری به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ " امیر مختاری " فرمانده انتظامی شهرستان اراک در این باره گفت: روز گذشته، مأموران یگان امداد پلیس این شهرستان در هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری حامل کالا مشکوک شده و به منظور بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور موفق به کشف ۲ هزار و ۱۲ ثوب انواع لباس زنانه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی ۱۰۰  میلیون ریال، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با قدردانی از تعامل فراگیر شهروندان در انجام موفقیت آمیز مأموریت های مختلف پلیسی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، به دستگاه قضائی معرفی شد.

پلمب کارگاه تولید رشته آشی غیر مجاز در دلیجان

در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان دلیجان یک کارگاه تولید رشته آشی غیر مجاز شناسایی و پلمب شد.

سرهنگ "علی هاشمی" فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان در تشریح این خبر گفت: در ادامه روند نظارت بر واحدهای صنفی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی از فعالیت یک کارگاه رشته بری غیر مجاز در داخل یک واحد مسکونی در شهرستان دلیجان با خبر شدند.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات پلیس تیمی از ماموان اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه نمایندگان اداره بهداشت، صنعت معدن تجارت و اداره تعزیرات حکومتی از کارگاه مورد نظر بازدید کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بازرسی از کارگاه فوق مشخص شد این کارگاه علاوه بر فعالیت غیر مجاز و بدون مجوز از مواد اولیه غیر بهداشتی نیز در تولید رشته ها استفاده می کند.

هاشمی تصریح کرد: در اجرای این طرح نظارتی ۴۹ کیسه آرد و ۳۵ کیسه نمک غیر بهداشتی و ۲ هزار و ۸۰۰ بسته رشته آماده کشف و با هماهنگی مقام قضائی این کارگاه غیر مجاز پلمب شد.

دستگیری ۲ سارق و کشف ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی محلات

در عملیات ماموران انتظامی شهرستان محلات ۲ نفر سارق اماکن خصوصی دستگیر و به ۷ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

سرهنگ"جعفر شمس بیرانوند" فرمانده انتظامی شهرستان محلات در تشریح جزئیات این خبر گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان محلات ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود : در تحقیقات اولیه پلیس ۲ نفر سارق شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان در شهرستان محلات دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف سارقان به ۷ فقره سرقت از اماکن خصوصی در محلات خاطر نشان کرد: هر دو سارق پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات در پایان با اشاره به اینکه در بررسی بعمل آمده از سارقان مشخص شد آنها ساکن شهرستان های همجوار بوده و در پوشش راننده آژانس و نگهبان معدن مرتکب سرقت شده اند از شهروندان خواست تا از اعتماد به افراد ناشناس و مشکوک به ویژه در امر نگهبانی اماکن خصوصی جداً خودداری کرده و در صورت مشاهده این قبیل افراد مراتب را به شماره تلفن ۱۱۰ پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

 

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی‌پذیرفتیم

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

رامین مهمانپرست و مریم کاویانی / رامین مهمانپرست همسر مریم کاویانی کیست؟

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۴۲۴۵۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دستگیری ۵۸ نفر سارق و کشف ۱۴۹ فقره سرقت در بوشهر
 • از زنده رود تا خلیج فارس مواج
 • دستگیری ۱۰۴ سارق و توزیع کننده موادمخدر در مرکزی/ کشف ۷۵فقره سرقت
 • دستگیری ۶ سارق در خدابنده
 • دوره آموزشی توانمند سازی شیوه های انس کودکان و نوجوانان با نماز
 • دستگیری سارقان کابل و تجهیزات برقی با ۴ فقره سرقت در خدابنده
 • 6 سارق توسط پلیس خدابنده دستگیر شد
 • دستگیری سارقی با پوشش زنانه
 • نگاهی گذرا به مهمترین رویداد‌های چهارشنبه یکم اسفندماه در مازندران
 • سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی در بهشهر زمین‌گیر شد
 • دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی در بهشهر
 • دستگیری ۲۵۷ موادفروش و سارق در استان مرکزی/ کشف ۵۳ فقره سرقت
 • سارق زن نما در البرز دستگیرشد
 • تعقیب و گریز بامدادی پلیس با سارق ایربگهای پژو ۲۰۶ + تصاویر
 • عکس/ دستگیری سارق ایربگ پژو ۲۰۶
 • سارق ساختمان های نیمه کار در تالش حین سرقت دستگیر شد
 • عکس/ دستگیری سارق ایربگ خوردوهای یوسف آباد
 • دستگیری ۲ سارق قطعات خودرو در رشت
 • شیوه محاسبه بدهی های شهرداری مبنای علمی ندارد/ اعلام می کنم نسبت ها و اعدادی که به عنوان سرفصل بدهی ها اعلام شده یک دروغ بزرگ است/ شورای پنجم تبدیل به باشگاه سیاسی شده است