به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مردی در شهر ساحلی ینبع با موجودی عجیب که دارای بدن و چهره ای غیر معمولی و راز آلود بوده مواجه شد و شروع به فیلم برداری از آن کرد.

هویت این جانور همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و اطلاعات دقیق و معتبری درباره ماهیت آن تاکنون در پایگاه های خبری عرب زبان به انتشار نرسیده است.

به نظر نمی رسد که از جانب این موجود ناشناخته خطری کسی را تهدید کند اما به محیط بانان ابلاغ شده که اقدامات لازم را درباره آن انجام دهند.

همانطور که در ویدیو می بینید جانور مرموز باله هایی شبیه به ماهی و دمی همانند دلفین دارد که این ظاهر غیر طبیعی اش شگفتی کاربران را به همراه داشت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

انتهای پیام/

موجود رمز آلود و شگفت انگیز در عربستان سوژه رسانه ها شد

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

استخدام فله ای بدون توجه به نخبگان در شهرداری بندر بوشهر/ ۵ میلیارد تومان به مشاورین غیر قانونی شهرداری پرداخت شده است

عضو شورای شهر بوشهر گفت: یک نیروی زحمت کش در خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر 30 سال زباله های مردم را جمع آوری کرده است و امروز برای اشتغال جوان نخبه ای که دارد دچار مشکل است و رنج می برد اما از طرف دیگر فله ای در شهرداری بوشهر نیروهای سفارش شده برخی افراد بدون گزینش و مراحل قانونی استخدام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ در روزهای گذشته خبری از ختلاف دو عضو اصلاح طلب شورای شهر بوشهر منتشر شد رسانه ها به صورت ویژه به آن پرداختند و یک عضو با صدور بیانیه از طرف شورا پاسخ داد و حاضر به حضور در میان مردم حتی در شبکه های اجتماعی نشد وی یک عضو نیز با برگزاری نشست های خبری و حضور در جمع برخی از اصناف پاسخ به شبهات مطرح شده داد.

این اخلاف در شورای شهر بوشهر به گونه ای است که هشت نفر از نه نفر اعضاء شورای شهر بوشهر با رای اصلاح طلبان وارد شورا شده اند و در شورای جدید هیات رئیسه شورا به دست اصلاح طلبان بوده است.

در حالی که اصلاح طلبان با دست های پشت پرده سیاسیون و تندروها شورای شهر بوشهر را مدیریت می کردند باعث متوقف شدن توسعه در شهر بوشهر شدند به گونه ای که مرکز استان بش از یکسال بدون شهردار گذراند و پروژه هایی اجرا شد که بسیاری از اعضاء شورای شهر به لحاظ فنی آن را مردود می داند.

تخلف شرکت شهربان شهرداری از زبان عضو شورا

اکبر توسلی عضو شورای شهر بوشهر در نشست خبری خود با توجه به تنشی که بین وی با رئیس شورا داشت، گفت: مناقصه ای بین من و رئیس شورا پیش امد که بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی واکنش های متفاوتی داشتند که با قصد شفاف سازی اتفاقات خوبی در بوشهر ایجاد شود.

توسلی با بیان اینکه اتفاقاتی که سالها باعث عقب افتادگی بوشهر شده است، اظهار کرد: قراردادهایی که در شهرداری بوشهر با پیمانکار انجام شده بود با عنوان شرکت شهربان برای پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز بوده است تا بتواند بخش قابل توجهی از وظایف شهرداری در قالب بخش خصوصی اجرا شود، اما با پیگیری ها چیزی جزئ خرابی حاصل نشد.

وی افزود: امروز ساخت سازهای غیر مجاز در شهر بوشهر زیاد شده است و با بررسی هایی که انجام شد شرکت شهربان از مسیر خود در راستای وظایف اصلی خارج شده است که قطعا در آن مردم ضرر خواهند کرد.

این عضو شورای شهر بوشهر تصریح کرد: طی جلسه ای با مسئولین شهرداری بوشهر تخلفات شرکت شهربان مورد بررسی قرار گرفت و طی صورتجلسه ای به رئیس شورا ارسال شد و فکر می کردیم صورتجلسه به شهرداری ابلاغ شده است .

ساخت ساز غیر مجاز در 371هزار متر مربع شهر بوشهر

توسلی با بیان اینکه مشکل شخصی با هیچ کس ندارم، اذعان کرد: نماینده مردم باید پیگیر همه امورات باشد و مستنداتی در خصوص تخلفات موجود است که نشان می دهد طی یکسال گذشته در مساحت 371 هزار متر مربع ساخت و ساز های غیر مجاز در شهر بوشهر انجام شده است و 2400  پرونده تخلف به ماده 100 شهرداری ارجاع داده و رای صادر و 31میلیارد تومان جریمه برای شهروندان صادر شده است.

محرومیت محلات جنوبی بوشهر از حداقل ها

وی خاطرنشان کرد: در محلات تنگکات شهروندانی زندگی می کنند که از حداقل ها محروم هستند و با توجه به نظارتی که در ساخت و سازهای صورت نگرفته است اجرای طرح های عمرانی، آموزشی و غیره با مشکلات بسیار بزرگی روبرو است و اگر حادثه ای رخ دهد قطعا گروه های امدادی برای کمک به مردم دچار مشکل خواهند بود.

عضو شورای شهر بوشهر ابراز کرد: شهرداری بندر بوشهر در حوزه وصول درآمد دارای ضعف است که باید چاره اندیشی شود که اگر تدبیر جدی صورت نگیرد خطر بزرگی شهرداری را تهدید می کند، کاهش این حجم بودجه نشان از چیست؟ آیا نباید بر تخلفات نظارت جدی صورت بگیرد؟

توسلی با بیان اینکه شهردار و رئیس شورا از حق مردم دفاع کنند، تصریح کرد: وقتی مالک بعداز ساخت و ساز غیر مجاز خودش جهت مراحل اداری به شهرداری مراجعه کند چه نیازی به حضور شهربان است؛ گزارشات به شهرداری و رئیس شورا جهت پیگیری ارسال شده است.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم سکوت نمی کنم، گفت: رها شدن نظارت بر عملکرد پیمانکاران باعث عدم توسعه در محلات جنوبی شده است و شهرداری باید بر پیمان ها نظارت جدی و مستمری داشته باشد.

با کمال میل حاضر به مناظره با رئیس شورا هستم

عضو شورا در پاسخ به سوال تاخیر در انتخاب شهردار گفت: با شهردار قبل هیچ گونه اختلاف شخصی نداشتم و به دلیل اینکه وی بازنشسته بودند در صحن علنی شورا رای نیاوردند به هیمن دلیل گزینه هایی مطرح شدند که برخی صلاحیت لازم نداشتند و بعداز بیش از یکسال شهردار انتخاب شد.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر افزود: شهرداری مجری برگزاری سیاسیت های شورای شهر است و اگر شورای دانایی داشته باشیم قطعا شهرداری پویا خواهیم داشت و باکمال میل مناظره با رئیس شورا در خصوص مناقشه ای که پیش آمده را قبول می کنم.

توسلی با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح بوشهر دچار ایرادات جدی است، اظهار کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح بوشهر دارای ایرادات جدی است و از شهردار درخواست داشته ام تا پروزه های عمرانی شهرداری را ساماندهی کند؛ در تقاطع غیر همسطح بوشهر اخبار بسیار زیادی وجود دارد که امید وارم خطری ایجاد نشود.

استخدام فله ای در شهرداری بوشهر

وی عنوان کرد: بازدید ها و جلسات مختلفی در خصوص تقاطع غیر همسطح داشته ام و در صحن علنی شورای شهر مطرح کرده ام اما پیگیری جدی صورت نگرفته است به همین دلیل درخواست حسابرسی داشته ام  که همچنان ناکام است.

وی با اشاره به وضعیت اشتغال در بوشهر، تاکید کرد: یک نیروی زحمت کش در خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر 30 سال زباله های مردم را جمع آوری کرده است و امروز برای اشتغال جوان نخبه ای که دارد دچار مشکل است و رنج می برد اما از طرف دیگر فله ای در شهرداری بوشهر نیروهای سفارش شده برخی افراد بدون گزینش و مراحل قانونی استخدام می شوند.

توسلی با اشاره به بودجه سال 97، افزود: در بودجه 3میلیادر تومان برای احداث تلار شهر اختصاص داده شد و قرار شد مسکن و شهرسازی زمین مناسب به شهرداری تحویل دهد که با سهل انگاری شهرداری هنوز زمین تحول داده نشده است و مشکل اصلی این است که جامعه هنری مطالبه گر نیست.

پرداخت غیر قانوین برای مشاورین طرح های شهرداری بوشهر

عضو شورای شهر ادامه داد: استان بوشهر منابع بسیار زیادی دارد چرا باید سهم آن از نفت 3درصد باشد؟ چرا باید بوشهر این همه جوان بیکار داشته باشد؟ چرا بوشهر باید دارای رکود باشد؟ باید سعی کنیم فرهنگ مطالبه گری در مردم تقویت شود.

وی با اشاره به یکی از تخلفات مالی در شهرداری بوشهر تاکید کرد: بیش از 5میلیارد تومان هزینه برای مشاوران طرح های عمرانی شهرداری بوشهر شده است که استفاده از این مشاورین به شکل قانون انجام نشده است.

انتهای پیام/

 

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قیمت خودرو باز هم گران شد| فهرست جدید قیمت‌ محصولات ایران‌خودرو اعلام شد+جدول

استخدام ورودی‌‌های ۹۷ دانشگاه فرهنگیان و رجایی پیمانی شد

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۴۲۸۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نگهداری سلاح غیر مجاز در منزل حادثه آفرید خودکشی جوان 22 ساله در دزفول
 • لاریجانی: باید برای جلب اعتماد عمومی تلاش کرد/ تلاش دشمن ایجاد فضایی یاس آلود است
 • فروش گوشت غیر مجاز در یکی از قصابی های مشهد تکذیب شد
 • آیا فلسفه ورزی با داشتن استاندارد ناسازگار است/فبک؛ نیازمند متولی
 • دستگیری حفاران غیر مجاز در همدان
 • کاهش ۵۸ درصدی واردات کالای غیر نفتی در بندرلنگه/ تردد ۱۸ هزار مسافر دریایی در مسیرهای بین المللی
 • ماجرای صدای مرموز در پایتخت
 • بیرانوند نان زحمتش را می‌خورد/ ژاپنی‌ها خیلی مرموز هستند
 • مرگ مرموز ورزشکار معروف در خوابگاه
 • بازیکن غیر مجاز و کسر امتیاز از عربستان ۲۰۲۳!
 • تهران| غیر از مصوبه شورای تأمین هیچ ارگانی حق برپایی نمایشگاه ندارد
 • پدیده‌ای عجیب و مرموز که وجودش موافقان و مخالفان زیادی دارد!
 • وزارت خارجه: مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است
 • بهرام قاسمی: مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است
 • مستندات جانبازی «حسین فریدون» موجود است
 • سخنگوی وزارت خارجه: مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است
 • کشف بیش از ۵ تن فرآورده‌های خام دامی غیر قابل مصرف
 • کلیه محور‌های مواصلاتی استان زنجان مه آلود است
 • آسمان استان زنجان امروز مه آلود است