خبرگزاري آريا -

مطلب در مورد روز حمل و نقل
در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادي و پويايي افراد در زندگي شهري و روستايي در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومي مي تپد و قطعاً تمامي خدمتگزاران اين عرصه به خوبي آگاه هستند که مسير توسعه و پيشرفت، همواره با فراز و فرودهايي همراه است؛ اما هدف والاي ما، آنچنان که در اساسنامه هاي اتحاديه و سازمانهاي حمل و نقل همگاني کشور نيز ديده شده تلاش براي ارائه خدمات مناسب به مردم شريف ايران اسلامي است.


اس ام اس روز حمل و نقل
26 آذر را که يادآور تعلق‌خاطر رانندگان به معمار کبير انقلاب، حضرت امام خمينيرحمه الله عليه و تلاش فعالان اين عرصه براي کسب عزت و پيشرفت کشور عزيزمان ايران اسلامي مي‌باشد، تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.

روز حمل و نقل و رانندگان
در تاريخ تحولات کشورعزيزمان، روزها و ايام سرنوشت سازي بوده‌اند که نقشي تعيين کننده در شکل‌گيري و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته اند و 26 آذر سال 1362 نيز از آن جمله است. اين روز، روز قدرداني از خدمات ارزشمند رانندگان و ساير دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل کشور و فرصتي مناسب براي بازنگري نيازها و مشکلات اين بخش است.

اس ام اس روز حمل و نقل
اکنون که نماد حرکت و پويايي ايران اسلامي را مي توان در طنين آواي فعالان حوزه حمل و نقل شنيد،
شايسته است به مسير خدمت رساني که مسئولان و مديران اين حوزه طي مي نمايند، بنگريم و همچنين قدر و منزلت خانواده عظيم حمل و نقل را در آيينه تاريخ بيابيم

پيام تبريک به مناسبت روز حمل و نقل
فرارسيدن بيست وششم آذر که به نام روز حمل و نقل و رانندگان ،آراسته گشته است به حضور تمامي فعالان گرانقدر اين حوزه بويژه مديرعاملان سازمانهاي حمل و نقل، شهرداران، مديران کل دفاتر امورشهري و شوراهاي استانداري‌ها، دبيران همتا و همکاران متعهد در سازمانها و رانندگان شريف
صميمانه تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.

26 اذر روز حمل و نقل
حمل ونقل به عنوان يکي از پايه هاي اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ريزان اقتصادي کشور قرار گرفته است به همين مناسبت همه ساله چنين روزي به عنوان روز حمل ونقل گرامي داشته مي شود.

پيام روز حمل و نقل
26 آذرماه، به پاس خدمات طاقت فرساي ناوگان خستگي ناپذير حمل و نقل کشور و براي آگاهي هرچه بيشتر جامعه، با نقش و جايگاه اساسي بخش حمل و نقل در اقتصاد ايران زمين، به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است. اين روز را به تمامي دست اندرکارانِ صنعت حمل و نقل کشور که بي شک رسيدن به توسعه پايدار شهري و عدالت اجتماعي در بخش حمل و نقل در گرو همکاري و مساعي تلاشگران حوزه حمل و نقل مي باشد، تبريک مي گويم.

پيام تبريک روز حمل و نقل
فرا رسيدن 26آذر روز ملي حمل نقل را به همه همکاران صنعت حمل نقل را تبريک مي گويم

مطلب در مورد روز حمل و نقل
روز حمل و نقل را به تمام رانندگان کشور تبريک مي گوييم و از ايشان براي زحمات بسيارشان سپاسگذار هستيم.
حمل و نقل يکي از سرمايه هاي بزرگ يک کشور است کشوري که حمل و نقل ضعيف داشته باشد از نظر اقتصاد بسيار ضعيف مي باشد.

اس ام اس روز حمل و نقل
روز ملي حمل و نقل و رانندگان بر پرچمداران صنعت حمل و نقل و کوشندگان امانتدار و شب زنده داران جاده ها مبارک باد.
گردآوري:بخش سرگرمي بيتوته


منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

قیمت بلیت حمل و نقل عمومی را نمی‌توان خیلی بالا برد

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز (۲۵ دی ماه) که به ادامه بررسی جزئیات لایحه برنامه سوم پنج ساله شهرداری تهران اختصاص داشت، به بررسی ماده ۵۲ پرداختند و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد حذف بند ۱۰ از این ماده را مطرح کرد. در بند ۱۰ این ماده آمده بود؛" شهرداری موظف به برنامه ریزی و قیمت گذاری بلیت حمل ونقل همگانی (ریلی و غیرریلی) با اصلاح فرآیندهای موجود است؛ به نحوی که تا پایان برنامه قیمت تمام شده بلیت توسط مسافر پرداخت شود."

محسن هاشمی در این خصوص گفت: در کشورمان به سوخت سوبسید می‌دهیم و به حمل و نقل همگانی سوبسید نمی دهیم؛ در حالی که سوخت باید گران شود تا مصرف آن پایین تر بیاید و حمل و نقل همگانی باید سوبسید بگیرد تا مردم بیشتر از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: در حمل و نقل همگانی یک سوم از هزینه را باید مسافر پرداخت کند؛ همچنین یک سوم را دولت و یک سوم را شهرداری پرداخت می کند. ما باید همواره این روند را حفظ کنیم و اگر می‌گوییم مسافر باید سهم خود را در حمل و نقل همگانی پرداخت کند منظور همین یک سوم است. بنابراین قانوناً نمی‌توان قیمت بلیت را در حمل و نقل همگانی خیلی بالا برد.

بند ۱۰ با موافقت اعضا حذف شد و ماده ۵۲ با حذف این بند به تصویب رسید.

در ادامه جلسه، اعضا ماده ۴۷ را بررسی کردند. حسن خلیل آبادی درباره این ماده که مربوط به بحث حریم پایتخت است، گفت: عبارت حریم پایتخت با قانون تقسیمات کشوری که مصوبه مجلس است مغایرت دارد. بنابر آن قانون، حریم پایتخت باید محدود به شهر تهران شود؛ وگرنه ورامین، کرج و ... را نیز شامل می شود.

عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در پاسخ به این انتقاد خلیل آبادی گفت: ما یک حریم تهران داریم که در طرح جامع ساماندهی سال ۱۳۷۲ برای تهران تعیین شده و محدوده ای کوچکتر دارد.همچنین در طرح جامع سال ۸۶ یک حریم بزرگتر تعریف شده که به عنوان حریم پایتخت مصوبه شورای عالی شهرسازی است.

وی با اشاره به یک طرح راهبردی که در شورای عالی شهرسازی و معماری آماده شده و به استانداری تهران ابلاغ شده است، گفت: این طرح در مورد هم پوشانی ها بحث دارد و به نظر من ضروری است که متولی حریم پایتخت مشخص شود.

 علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه در طرح جامع تهران برای اولین بار از عبارت حریم پایتخت استفاده شده است، گفت: کلمه حریم پایتخت در اسناد مرجع تصویب که همان شورای عالی شهرسازی و معماری است، به رسمیت شناخته شده و بنابراین هیچ اشکالی در استفاده از این عبارت در لایحه برنامه سوم توسعه شهری تهران نیست.

 در ادامه جلسه ماده ۴۷ با همان عبارت حریم پایتخت به تصویب رسید.در ادامه، ماده ۴۵ با حذف بند ۸ به دلیل تکرار در ماده ۷۱ و اضافه شدن بند ۱۳ که در گزارش کمیسیون تلفیق آمده است، تصویب شد.

ماده ۴۹ با اصلاح عبارتی "توانیابان و کم توانان جسمی و حرکتی" تصویب شد.

ماده ۵۰ نیز با حذف عبارت "همچنین فصای باز و ساخته نشده آن" و جایگزینی آن با عبارت "براساس سند قانونی" به تصویب رسید.

در ماده ۵۱ ویرایش دوم برنامه پنج‌ساله سوم، موضوع شناسه الکترونیک درختان معابر اصلی، میادین و بوستان ها حذف شده بود که به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط ‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران این موضوعات به ماده ۵۱ اضافه شد و این ماده با لحاظ این موضوع به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه، مواد ۴۴، ۴۶ و ۴۸ نیز به تصویب رسیدند.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۰۹۰۷۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • یعقوبی:حمل و نقل یک عنصر پیشگام در توسعه اقتصادی است
 • در ساخت ماهواره و پرتاب‌کننده و به موفقیت‌های بالایی رسیدیم/اضافه شدن ۱۰ فروند به کشتی‌های حمل و نقل قاره‌پیمای کشور
 • از برنامه عملیاتی ایمنی در حمل و نقل شهر تا الزام شهرداری به تهیه طرح جامع پسماند
 • اس ام اس تبریک موفقیت در مسابقات و تحصیل
 • رشد 18 درصدی حمل و نقل کالای استان مازندران
 • توزیع لاستیک بین ناوگان حمل و نقل بوکان
 • واقعیت حمل و نقل عمومی از حرف تا عمل/ رویکرد ویژه برنامه سوم به حمل و نقل عمومی
 • 1270 حلقه لاستیک بین ناوگان حمل و نقل بوکان توزیع شد
 • پيام تبريک موفقيت در تحصيل و مسابقات
 • توزیع بیش از ۱۲۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان بوکانی
 • توجه ویژه به حمل و نقل در برنامه سوم/ ایجاد صندوقی برای پشتیبانی از حمل و نقل عمومی
 • شیراز میزبان همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک
 • مرحله دوم توزیع لاستیک بین رانندگان تاکسی در سمنان آغاز شد
 • خزانه‌دار شورای شهر تهران: نظارتی بر حمل و نقل کالا در سطح شهر وجود ندارد
 • از توجه به باغات و میراث تاریخی تا رد پرداخت قیمت تمام شده بلیت حمل و نقل توسط مسافران
 • 2 شرکت متخلف حمل و نقل در قزوین تعطیل شدند
 • پیشنهاد تخفیف ۵۰ درصدی برای استفاده معلولان از حمل و نقل عمومی
 • حمل و نقل عمومی باید سوبسید بگیرد
 • هاشمی: به سوخت سوبسید می‌دهیم و به حمل و نقل همگانی سوبسید نمی دهیم