صبح امروز و طی مراسمی فرمانده انتظامی سروستان معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سروستان ما، روز گذشته و با حضور اعضای شورای اداری سروستان، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد.


در این مراسم که در سالن اجتماعات فرمانداری سرستان برگزار شد، سرهنگ ذوالقدری؛ جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان فارس ضمن تقدیر از خدمات شایسته سرهنگ دوم حکمت الله حیدری، فرمانده سابق نیروی انتظامی سروستان، سرهنگ عبدالرسول مجتهدی را به عنوان فرمانده جدید این نیرو در شهرستان سروستان معرفی کرد.

انتهای پیام/

منبع: دانا

خبر بعدی:

کشف ۵۸۸ تن مواد مخدر از ابتدای سال/ تریاک اول شد

به گزارش ایسکانیوز، سردار حسین اشتری در همایش تخصصی معاونان ستادی، رؤسای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ها و معاونان عملیات فرماندهی مرزبانی سراسر کشور با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) گفت: بر روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل و ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود و رحمت می فرستیم و آرزوی طول عمر توام با سلامتی و صحت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) داریم.

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این نشست تخصصی به ویژه سردار محمد مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا افزود: امید است دستاوردهای این همایش باعث پیشرفت و سرعت در مأموریت ها شود.

ایران پرچمدار مبارزه با مواد مخدر

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری جلسات کاهش آسیب های اجتماعی با حضور سران قوا و مسئولان دستگاه های مختلف محضر مقام معظم رهبری گفت: معظم له بر لزوم تمرکز برای پنج آسیب اجتماعی تأکید ویژه ای داشتند که معضل اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر نیز یکی از این پنج آسیب مطرح شده بود.

وی با اشاره به آثار و تبعات زیان بار مواد مخدر گفت: بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در همسایگی کشور ما است و این موضوع باعث شده تا همواره با آسیب ها و معضلات مواد مخدر درگیر باشیم، جمهوری اسلامی ایران پرچمدار و نیروی انتظامی نیز در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است.

سردار اشتری با اشاره به مبارزه قاطع و محکم جمهوری اسلامی ایران با مواد مخدر گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون در راه مقابله با ورود مواد مخدر به کشور بیش از ۴ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی شده است.

عالیترین مقام انتظامی کشور در ادامه با تشریح عملکرد پلیس برای مقابله با مواد مخدر افزود: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۵۸۸ تن انواع موادمخدر توسط پلیس کشف شده است که تریاک در صدر این کشفیات است.

وی گفت: با توسل بر اندیشه، برنامه ریزی، اشراف اطلاعاتی و تجهیزات به روز می توان روند پیشگیری و مقابله با مواد مخدر را سرعت داد و تقویت کرد، البته در کنار این مولفه ها باید با تکیه بر ابتکار عمل و نوآوری نیز به صورت جدی تری با ورود مواد مخدر به کشور مبارزه کرد.

لزوم بهره‌مندی از دیپلماسی بین‌المللی

سردار اشتری تأکید کرد: با بهره مندی از قدرت دیپلماسی بین المللی نیز می توان برای پیشگیری و جلوگیری از ورود مواد مخدر از کشورهای مبدأ به کشور بهره برد و در واقع باید در حوزه بین المللی و داخلی، سهم و نقش دستگاه ها و نهادهای مسئول مشخص و مطالبه شود.

وی با تأکید بر اینکه همه نهادهای متولی در مبارزه با مواد مخدر باید سهم و نقش خود را به خوبی ایفا کنند، تصریح کرد: اتخاذ رویکردهایی که دارای کمترین هزینه و بیشترین اثرگذاری باشد نیز در این مسیر باید مورد توجه قرار گیرد و به سمتی برویم که از تکنولوژی روز و تجهیزات نوین بهره کافی برده تا کمترین خسارات به ویژه از نظر نیروی انسانی به سازمان تحمیل شود.

بهره مندی از تجهیزات پهپادی برای مقابله با مواد مخدر

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: متأسفانه شاهدیم که بار کم کاری و کج کارکردی برخی سازمان ها به نیروی انتظامی تحمیل می شود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به گزارش سردار زاهدیان در بهره مندی از تجهیزات پهپادی برای مقابله با مواد مخدر تأکید کرد: الصاق پیوست های اطلاعاتی در اجرای مأموریت های مبارزه با مواد مخدر یک ضرورت انکارپذیر است و بدون اشراف اطلاعاتی نمی توان در این عرصه به نقطه ایده آل رسید.

سردار اشتری با تأکید بر ضرورت تمرکز بر روی باندها و شبکه های اصلی تولید و توزیع مواد مخدر تصریح کرد: به هیچ وجه به قاچاقچیان کلان و خرده فروشان مواد افیونی و مخدر اجازه جولان نمی دهیم و پاک سازی محیط های آلوده از مواد مخدر از اولویت های پلیس است.

وی افزود: جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر به عنوان یکی از برنامه های پلیس است که به صورت جدی دنبال و اجرایی می شود، به طوری که امسال پلیس در پایتخت و مناطقی چون شوش و هرندی این گروه از افراد پرخطر و معتاد را جمع آوری و به مراکز نگهداری تحویل داد.

لزوم اشراف اطلاعاتی بر فضای مجازی

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم اشراف اطلاعاتی بر فضای مجازی تأکید و بیان کرد: امروز شاهدیم که قاچاقچیان مواد مخدر از بسترهای سایبری و مجازی برای توزیع و فروش بهره می برند که همه این تحرکات در رصد پلیس است اما باید از همه ظرفیت های موجود در مبارزه با مواد مخدر در این حوزه نیز بهره کافی و وافی ببریم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: لازم است از شیوه های عملیات روانی نیز برای ارتقاء آگاهی عمومی و معرفی آسیب های مواد مخدر به جامعه بهره ببریم و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با همکاری معاونت اجتماعی ناجا می توانند در این حوزه اقدامات اجتماعی، فرهنگی و هنری موثری را انجام دهند.

وی در ادامه با اشاره به شرفیابی جمعی از فرماندهان و رؤسای پلیس های تخصصی محضر مقام معظم رهبری تصریح کرد: فرماندهی معظم کل قوا از عملکرد نیروی انتظامی اظهار رضایت کردند، این رضایت مندی را به همه خانواده پلیس تبریک می گویم همه ما باید برای حفظ و ارتقاء این سرمایه بزرگ تلاش کنیم و افتخار سربازی معظم له را قدر بدانیم و تدابیر مقام معظم رهبری را ملاک عمل قرار می دهیم.

سردار اشتری با بیان اینکه از زحمات تک تک فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان ناجا قدردانی می کنم، افزود: بنده بر تلاش های آحاد فرماندهان و کارکنان واقف هستم و هر کجا که لازم باشد از این زحمات دفاع می کنم.

توجه به دغدغه های کارکنان و تزریق روحیه دهی

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان گفت: بنده و هیات رئیسه ناجا به جد دغدغه بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را داریم و اقداماتمان را در این راستا ادامه می دهیم، البته باید از حمایت های سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز تشکر کنم، چرا که ایشان همواره یکی از حامیان نیروی انتظامی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح برخی از اقدامات برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان ناجا یادآور شد: نهضت تأمین مسکن کارکنان در سال آینده کلید می خورد و این مهم، یکی از پروژه های بهبود وضعیت معیشتی کارکنان است.

سردار اشتری بر لزوم برخورد پدرانه و دلسوزانه فرماندهان با نیروهای زیرمجموعه تأکید و تصریح کرد: با توجه به دغدغه های کارکنان و تزریق روحیه دهی، می توان در اجرای بهتر مأموریت ها، موفق بود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: در آستانه چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و خوشبختانه این انقلاب پرنشاط و باشکوه مسیر موفقیت ها را طی می کند، باید این سرمایه مهم را قدر بدانیم و شکر نعمت کنیم.

فرمانده ناجا در پایان گفت: ان شاء الله بتوانیم سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم و فرصت و توفیق خدمتگزاری را قدر بدانیم.‌

انتهای پیام/

20 / 20 مواد مخدر اعتیاد سردار حسین اشتری کشف مواد مخدر فرمانده نیروی انتظامی کشف ۵۸۸ تن مواد مخدر از ابتدای سال سردار محمد مسعود زاهدیان مبارزه با مواد مخدر دیپلماسی بین‌المللی لزوم اشراف اطلاعاتی بر فضای مج

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قدس: فروش گوشت سگ در مشهد!

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۱۱۴۵۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شکاری شهید اردستانی بازدید کرد
 • برگزاری کلاس های آموزشی برای پارکبانان، پاکبانان و سبزبانان باهمکاری نیروی انتظامی
 • کشف دام‌های قاچاق در کوهدشت
 • شکارچی پلنگ در رودبار دستگیر شد
 • جزییات دردناکترین مرگ برای یک زن در خاش
 • سرهنگ «هندی‌ورکانه» فرمانده سپاه ناحیه بهار شد
 • کشف ۵۸۸ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون
 • راهپیمایی 22 بهمن را پرشورتر از گذشته برگزار كنیم
 • مراسم تکریم و معارفه فرمانده گردان 102 امام حسین برگزار شد
 • فرمانده سپاه ناحیه بهار معرفی شد
 • پوشش زنده مناظره زاکانی و تاجزاده/ تاجزاده: نقش نیروی انتظامی در حوادث سال ۸۸ مخرب بود
 • کشف ۸۳ راس قاچاق در بویین زهرا
 • نشست فرهنگی جمعی از روحانیون شهرستان انار با حضور فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان
 • خط و نشان پلیس برای قاچاقچیان مواد مخدر
 • اشتری: بار کم‌کاری برخی سازمانها به نیروی انتظامی تحمیل می‌شود
 • برگزاری جلسه مشترک نیروی انتظامی و سپاه پیرامون فریضه امر به معروف
 • درخواست فرمانده ناجا برای افزایش بودجه نیروی انتظامی
 • نیروی انتظامی قزوین در مناطق عملیاتی غرب 59 شهید تقدیم کرده است
 • برخورد مرگبار عابر با کامیون