رکنا: نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون جمعه میهمان برنامه دورهمی و مهران مدیری بود.

حجم ویدیو: 16.33M | مدت زمان ویدیو: 00:02:32

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 1 دی ماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نیوشا ضیغمی بازیگر Actor جوان سریال در چشم باد بود.

مهران مدیری بعد از ورود نیوشا ضیغمی به استودیوی دورهمی و سلام و احوال پرسی با مردم به سرعت سراغ سوال هایش رفت و از این بازیگر جوان درباره بادیگارد داشتن پرسید و گفت :توی عکس ها یه خانومی بادیگارد شما بود و حتی شنیده بودم که میگویند بادیگارد نیوشا ضیغمی با بادیگارد مهران مدیری ازدواج کرده است . این حقیقت دارد؟ نیوشا ضیغمی با خنده گفت :این ماجرا از زمان مطرح شد که من برای اکران یک فیلم رفته بودم و آنجا خانمی از انتظامات همراه من بود و گفته شد که این خانم بادیگارد من است.

نیوشا ضیغمی درباره شروع فعالیتش در دنیای سینما Cinema و تلویزیون گفت:من 14 سال پیش با سریال در چشم باد وارد دنیای هنر Art شدم و بعد از آن خیلی اتفاقی بیشتر به سمت سینما کشیده شدم و از سال 83 تاکنون 38 فیلم سینمایی Movie دارم. من زمانی که وارد سینما شدم خیلی تنها بود و خدا و شانس با من همراه بود و توانستم به جایگاهی که دارم برسم اما هرگز دوست نداشتم که جای کسی را بگیرم و همیشه از موفقیت خودم خوشحال میشدم.

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو درباره حواشی اخیر نیوشا ضیغمی پرسید که گفت:من همیشه سعی کرده ام که از حواشی دوری کنم اما همیشه حاشیه وجود دارد. مثلا چند وقت پیش حواشی درباره جدایی من از همسرم شکل گرفت.

نیوشا ضیغمی درباره ماجرای آشنایی با همسرش گفت:من 8 سال پیش سر یک پروژه سینمایی با همسرم آشنا شدم و نزدیک به 9 ماه بعد ازدواج کردیم.

مجری دورهمی درباره شایعه پولدار بودن همسر نیوشا ضیغمی از او سوال کرد که گفت:ما زندگی غیر معمولی نداریم اما زندگی ما در رفاه کامل است . من شایعات زیادی درباره همسرم میشنوم اما خیلی از آنها واقعیت ندارد. هرکس معیارهایی در زندگی دارد که براساس آنها انتخاب میکند و زندگی میکند اما همیشه به این معتقدم که پول خوشبختی نمی آورد.

بازیگر سریال در چشم باد درباره حضور هنرمندان در کرمانشاه صحبت کرد و معضل بچه های کار در جامعه گفت و درباره ستاره بودن در سینما صحبت کرد.

خبر مادر شدن نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش شد

مهران مدیری درباره مادر شدن نیوشا ضیغمی پرسید که خنده و مکث این هنرمند جوان باعث شد تا مهران مدیری به مادرشدنش پی ببرد و نیوشا ضیغمی تایید کرد که قرار است مادر شود و مهران مدیری برای هر سه آنها آرزوی سلامتی Health و خوشحالی کرد.

در ادامه این گفتگو نیوشا ضیغمی از کارگردان های خوب کشورمان نام برد و از محمدحسین لطیفی و مسعود جعفری جوزانی به عنوان کارگردان های خوب کشورمان صحبت کرد.

بازیگر در چشم باد در بخشی از این گفتگو به همیشه رژیم بودنش اشاره کرد و از استعداد چاقی اش گفت و خاطره ای مهران مدیری و درسی که از این هنرمند کشورمان گرفته بود صحبت کرد و به حضورش در لوکیشن شبهای برره اشاره کرد.

در بخش پایانی برنامه نیوشا ضیغمی یک جای قلم نقره که متعلق به پدرش بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

منبع: رکنا

خبر بعدی:

رسوایی یک رستوران سنتی در قلب تهران / سه پرس کباب 744 هزار تومان! / تعزیرات فاش کرد

رکنا: یک رستوران سنتی در محدوده مرکز تهران برای سه پرس غذا شامل کباب و جوجه مبلغ 744 هزار تومان دریافت کرده بود که پس از بررسی های گشت تعزیرات مشخص شد در این فاکتور بیش از 400 هزار تومان تخلف گرانفروشی داشته است.

به گزارش رکنا، گشت مشترک تعزیرات بر اساس یک شکایت مردمی به دلیل گرانفروشی با حضور قاضی تعزیرات، بازرسان اتاق اصناف، کارشناس بهداشت محیط و کارشناس دامپزشکی از این رستوران بازدید کرد.

فاکتور عجیب این رستوران که تقریبا مربوط به 744 روز پیش است، ١5درصد حق سرویس و بابت پارک سه خودرو نیز مبلغ ٩٠ هزار تومان دریافت کرده است و این در حالی است که پارکینگ هم ندارد.

علاوه بر این با بررسی منوی غذاها توسط بازرس اتاق اصناف، مشخص شد که فاکتور سه پرس غذا شامل کباب و جوجه به مبلغ 744 هزار تومان مربوط به چهارم آذر است و در این مدت باز هم این رستوران قیمت غذاهای خود را افزایش داده است و در واقع اگر با قیمت های جدید فاکتور صادر شود مبلغی بالغ بر یک میلیون تومان خواهد شد.

مریوان قادرپور، بازرس اتاق اصناف و کارشناس امور تالارها نیز با بررسی مدارک این رستوران گفت: این رستوران مجوزی از اتحادیه رستوران ها ندارد فقط یک معرفینامه از سازمان گردشگری ارائه شد.

 5٠ درصد گرانفروشی در یک پرس جوجه کباب بدون برنج

رسول توحیدلو، بازرس اتاق اصناف با بررسی منوی قیمت این رستوران گفت: قیمت یک پرس جوجه با استخوان در منوی این رستوران 4٩ هزار تومان قید شده است در حالی که در این رستوران جوجه کباب با استخوان درجه یک زعفرانی را به ازای هر کیلو ٢٢ هزار تومان که در هر سیخ 6٠٠ گرم عرضه می شود و ١٣ هزار و ٢٠٠ تومان است به علاوه موادی که در کنار غذا سرو می شود و با در نظر گرفتن هزینه های سربار شامل آب، برق، شارژ و تلفن همچنین سایر هزینه ها از جمله دستمزد، مالیات، اجاره بها و استهلاک و سود مجاز اتحادیه رستوران ها که ١5درصد است باید 31 هزار و 360 تومان باشد.

بازرسی آشپزخانه

تیم گشت به آشپزخانه این رستوران سنتی هم رفت تا کارشناسان وضعیت بهداشتی و کیفیت غذا را بررسی کنند.

بر اساس اعلام نظر مرضیه مرادی، کارشناس بهداشت محیط، دمای این آشپزخانه که در زیرزمین قرار داشت بسیار بالا بود و گوشت ها در محیط باز قرار داشت. لباس کارگران بسیار کثیف و غیربهداشتی بود همچنین همه کارکنان کارت بهداشت نداشتند.

مرادی با بررسی یخچال ها گفت: مواد پخته و خام تفکیک نشده است و در یخچال کنار هم قرار دارد همچنین هیچ یک از اقلام داخل یخچال برچسب تاریخ تولید و مصرف ندارند.

وی اظهار داشت: تخته کار گوشت سفید و قرمز باید مجزا باشد اما هر دو نوع گوشت روی یک تخته در حال آماده سازی است که این موضوع از نظر بهداشتی ایراد دارد ضمن اینکه تخته گوشت ترک برداشته و بار میکروبی آن بالاست.

کارشناس دامپزشکی با بررسی گوشت هایی که روی تخته کار قرار داشت، تازگی آنها را تایید کرد اما پس از بررسی یخچال اعلام کرد که گوشت های فاقد مشخصات و برچسب وجود دارد.همچنین در یخچال این رستوران گوشت های وارداتی برزیلی مشاهده شد که مدیر داخلی این رستوران گفت که این گوشت ها برای کارگران است اما از نظر قاضی تعزیرات پذیرفته نشد.

براساس اعلام نظر بهروز طالبیان، رئیس گشت های تعزیرات تهران و قاضی شعبه 46، وجود گوشت تنظیم بازار در رستوران ها، تالارها و کبابی ها تخلف است زیرا این گوشت ها ویژه مصرف خانواده است و به قیمت 29 هزار تومان با هدف تامین مایحتاج خانوار عرضه شده است.

وی ادامه داد: باید بررسی شود که این واحد صنفی گوشت های تنظیم بازار را از کجا و به چه ترتیب تهیه کرده است زیرا مشتریان انتظار دارند که گوشت گوسفندی تازه برای این غذای گران استفاده شده باشد نه گوشت یخی.

در پایان این گشت، پس از بررسی های لازم مقداری ماهیچه پخته شده و غذای آماده داخل یخچال این رستوران معدوم شد همچنین گوشت های فاقد مشخصات برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه منتقل شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

پدر مست عروس به جای داماد در اتاق حجله به دخترش تجاوز کرد! زنده شدن ناگهانی زن مرده در سردخانه + جزییات بی آبرویی دیگر در شبکه من و تو / خوردن استفراغ توسط دختران بلوچ + جزییات آزار و اذیت زن جوان در بیابان های مشهد/ این زن خالکوبی عجیب بدن 3 جوان متجاوز را دیده بود + عکس دختر رزمی کار شهرستانی پسر پلید تهرانی را ادب کرد مریم رجوی در نزدیکی ایران چه می کند؟ / او نقشه پلیدی در سر دارد مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا محمد جواد شمس صدام ایران صبح امروز اعدام شد + فیلم اعدام آرایشگاه زنانه راز شومی داشت که بسته شد ؟ حسین محب اهری درگذشت خبرنگار زن تلویزیون ایران در آمریکا دستگیر و شکنجه شد / روسری را از سرش برداشتند !+ عکس جزییات تکه و پاره کردن دختر بچه در لواسان توسط سگ از زبان خودش !+عکس های تکاندهنده زوج شکنجه گر استخوان های کودک 4 ماهه را شکستند+ عکس توبه شرور معروف و خطرناک / او یک تنه 200 نفر را حریف بود ! ارتباط تصویر چهره حکاکی شده بر سطح مریخ با ایران چیست؟+ عکس

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

واکنش‌ها به ازدواج همسر شهید حججی +عکس

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۲۴۰۷۷۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اطلاعات گلگسی A40 و A50 فاش شد
 • این 3 مرد خطرناک راز مخوفی داشتند/درهای تخریب شده منازل همه چیز را فاش کرد + جزییات
 • استاندار اصفهان: اجازه نمی‌دهم مدیری که سنگ‌اندازی می‌کند در این شهر باشد
 • آن هاتاوی سخت ترین لحظات مجری گری مراسم اسکار را فاش کرد
 • جزئیات جدیدی از «معامله قرن» ترامپ فاش شد
 • سومین دورهمی فعالان مجازی استان البرز برگزار شد
 • تصادفی که راز پنهان مرد مسلح را فاش می‌کند +عکس
 • راز نگاه مرموز «مونالیزا» فاش شد
 • دلایل حراج دارایی‌های دلاری مسکو فاش شد
 • نخست‌وزیر روسیه دلایل حراج دارایی‌های دلاری مسکو را فاش کرد
 • نقشه عراقی ها برای مهار ستاره تیم ملی فاش شد!
 • شهرستان راز و جرگلان در انتظار جایگاه‌های CNG
 • دورهمی های خیابانی، قطعه گمشده شهر
 • مرجانه گلچین و مهران غفوریان در مر قانون
 • مهران مدیری در نقش یک شیاد! +عکس
 • در نمایشگاه CES ۲۰۱۹ چه گذشت؟ دورهمی غول‌های فناوری!
 • دورهمی غول‌های فناوری!
 • رمزگشایی از راز عجیب‌ترین و اسرار آمیزترین شهر جهان + تصاویر
 • مهران مدیری تا آخر عمر بدهکار من است!