خبرگزاري آريا - وب سايت روزياتو - حسين علي پناهي: زوج هاليوودي بودن به اين معنا خواهد بود که خانواده شما همواره زير ذره بين قرار داشته و بحث بسياري از رسانه ها و مجلات زرد به داستان زندگي شما و خانواده شما مربوط خواهد بود. در اين ميان به طور ويژه زماني که اين سلبريتي ها داراي فرزند مي شوند پاپاراتزي ها و رسانه ها در کل تلاش دارند که زندگي اين کودکان را نيز پوشش دهند.
زماني که اين کودکان دوقلو باشند توجه بيشتري جلب کرده و موضوع هيجان انگيزتر خواهد بود.
بايد بدانيد که در دنياي سلبريتي ها از آن چه که فکر مي کرديد دوقلوهاي بيشتري وجود دارد. در ادامه اين مطلب شما را با 15 سلبريتي معروف که فرزندان دوقلو دارند آشنا خواهيم کرد.
1- جنيفر لوپز و مارک آنتوني
دختر و پسر دوقلوي اين دو با نام هاي ماکسيميليان و امي در سال 2008 بدنيا آمدند هر چند والدين آن ها اکنون از هم جدا شده اند.

2- برد پيت و آنجلينا جولي
ناکس و ويوين در سال 2008 بدنيا آمدند و اکنون در کنار ديگر فرزندخوانده هاي والدينشان زندگي مي کنند. البته برد پيت يک سال است که ديگر به اين خانواده تعلق ندارد هر چند گاهي با آن ها ملاقات مي کند.

3- چارلي شين و بروک مولر
باب و مکس در سال 2009 بدنيا آمدند و همراه با پدر و مادر خود زندگي مي کنند.

4- جوليا رابرتز و دني مودور
فينيوس و هيزل دو دختر جوليا رابرتز در سال 2004 بدنيا آمدند.

5- سارا جسيکا پارکر و متيو برودريک
ماريون و تابيتا دو دختر دوقلوي اين زوج سرشناس در سال 2009 بدنيا آمدند و زندگي خوبي در کنار پدر و مادر خود دارند.

6- ماريا کري و نيک کانون
موروکان و مونرو دختر و پسر دوقلوي اين زوج در سال 2011 بدنيا آمدند هر چند اين دو ديگر با هم زندگي نمي کنند.

7- جورج دبليو و لارا بوش
باربارا و جنا دو دختر دوقلوي رييس جمهور سابق ايالات متحده در سال 1981 بدنيا آمده اند.

8- ربکا روژمين و جري اوکانل
دولي و چارلي دوقلوهاي روژمين و اوکانل در سال 2008 بدنيا آمدند.

9- مايکل جي فاکس و تريسي پولان
آکوينا و شويلر دو دختر دوقلوي اين زوج در سال 1995 بدنيا آمده اند.

10- شان کامبز و کيم پورتر
دليله و جسي دختران دوقلوي اين زوج در سال 2006 بدنيا آمده اند.

11- ري و آنا رومانو
متيو و گرگوري دو فرزند اين زوج هاليوودي در سال 1993 بدنيا آمده اند.

12- دنزل واشنگتن و پائولتا پيرسون
اليويا و مالکوم در سال 1991 بدينيا امده و به پدر و مادر خانواده دوست خود افتخار مي کنند.

13- ريکي مارتين
متئو و والنتينو در سال 2008 بدنيا آمدنده اند. لازم به ذکر است که اين دو با استفاده از روش رحم اجاره اي به دنيا آمده اند.

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

اجماع بر سر ناکارآیی محدودیت زوج و فرد

به گزارش ایلنا، عصر روز سه شنبه ۲۵ دی‌ماه جلسه شورای ترافیک شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، رئیس پلیس راهور تهران و نمایندگان وزارت کشور و استانداری برگزار شد.

دستور اصلی این جلسه، بررسی شیوه مدیریت محدوده زوج یا فرد و تأثیر آن بر ترافیک و آلودگی هوای تهران بود. در این جلسه، گزارش مطالعات انجام‌شده توسط گروه برنامه‌ریزی حمل و نقل دانشگاه تربیت مدرس که با نظارت مرکز مطالعات شهرداری و استادان دانشگاه تهران انجام شده بود، ارائه شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این گزارش، تجارب جهانی در زمینه تردد نوبتی خودروها و پیامدهای آن در کوتاه‌مدت و بلندمدت ارائه شد. مطالعات صورت‌گرفته نشان می‌دهد که اجرای طرح‌های تردد نوبتی در کشورهای مختلف صرفا در کوتاه‌مدت، نتیجه مثبت داشته و در بلندمدت اثر معکوس بر روی  آلودگی هوا داشته است.

نتیجه این گزارش مطالعاتی، این بود که شیوه کنونی اجرای طرح زوج یا فرد کارآیی خود را از دست داده و نه‌ تنها تأثیری بر حجم ترافیک و آلودگی هوا ندارد، بلکه اثر معکوس هم داشته و نیاز به راهکارهای جایگزین آن وجود دارد.

مشاور طرح از دانشگاه تربیت مدرس در این جلسه ضمن ارائه نتایج نظرسنجی‌های مربوط به طرح ترافیک جدید، خاطرنشان کرد که میزان موافقت و رضایت شهروندان از طرح ترافیک جدید که در اسفند ۹۶ کمتر از ۴۰ درصد بود، در دی‌ماه ۹۷ به بیش از ۷۰ درصد رسیده است که نشان از موفقیت این نوع طرح‌ها دارد.

اعضای اصلی شورای ترافیک در این جلسه با بررسی ابعاد مختلف پیشنهادهایی که برای جایگزینی نحوه کنترل محدوده زوج و فرد مطرح شده است، به ناکارآیی شیوه فعلی و لزوم تجدیدنظر در آن اذعان داشتند و در عین حال بر ضرورت توجه به ابعاد اقتصادی و اجتماعی این پیشنهادها تاکید کردند.

بر این اساس مقرر شد تغییرات نحوه کنترل این محدوده به شکلی انجام شود که رویکرد اصلی به سمت کنترل آلودگی هوا باشد، عدالت بیشتری بین پلاک‌های زوج و فرد ایجاد شود و به مردم و به‌ویژه ساکنان محدوده زوج یا فرد، فشار اقتصادی مضاعف وارد نشود.

سردار مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در این جلسه اشاره کرد که برای هماهنگی‌های بیشتر، در عالی‌ترین سطوح پلیس در خصوص بازنگری در محدوده زوج یا فرد جلساتی برگزار شده است. وی با اشاره به اینکه پلیس هم نظرسنجی‌هایی را در این باره انجام داده و گزارش‌هایی درباره ابعاد ترافیکی این موضوع در دست تهیه دارد، خاطرنشان کرد که گزارش نهایی پلیس در این زمینه تا پایان هفته آینده آماده خواهد شد.

پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم تاکید کرد که در شهرهای مختلف جهان، یا از الگوی مدیریت تقاضا استفاده می‌کنند و یا محدودیت تردد نوبتی؛ و تلفیق این دو روش به شکلی که در سال‌های اخیر در تهران برقرار بوده، یک ابداع غیرقابل توجیه است که فایده‌ای بر آن مترتب نیست و مشکلات زیادی هم ایجاد کرده است. وی بر این مبنا خواستار تجدیدنظر در این باره شد و تصریح کرد که باید حقوق شهروندان و ملاحظات اجتماعی در این باره دقیقا در نظر گرفته شود.

حناچی شهردار تهران نیز در جمع‌بندی بحث تأکید کرد که باید اطلاع‌رسانی خوبی در این زمینه برای شهروندان انجام شود و ابعاد ناکارآمدی طرح زوج یا فرد برای افکار عمومی تبیین شود. وی بر لزوم مشارکت و همراه‌سازی شهروندان در تصمیم‌های مهم شهری تاکید کرد و گفت: این موضوع به قدری بااهمیت هست که تا جلسه بعد و تکمیل گزارش‌های کارشناسی درباره جزئیات آن صبر کنیم.

در نهایت اعضای شورای ترافیک شهر تهران با تایید عدم کارآیی شیوه فعلی کنترل محدوده زوج یا فرد، به کمیته کارشناسی این شورا مأموریت دادند در هفته آینده نظرات نهایی خود را درباره سناریوهای پیشنهادی جایگزین و ابعاد اجتماعی، ترافیکی و زیست‌محیطی آنها به شورای ترافیک ارائه کنند.

شورای ترافیک شهر تهران که مرجع قانونی تصمیم‌گیری درباره مسائل ترافیکی پایتخت است، در ادامه جلسه با حضور مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به موضوع برگزاری نمایشگاه کتاب در محل مصلای تهران و پیامدهای ترافیکی آن پرداخت.

اعضای این شورا تأکید داشتند در صورتی که برگزاری نمایشگاه در مصلا موجب ایجاد ترافیک در شهر شود، با برگزاری آن در این مکان مخالف هستند و باید محل برگزاری آن به شهر آفتاب منتقل شود.

در عین حال شورای ترافیک این امکان را نیز بررسی کرد که اگر نمایشگاه کتاب سال ۹۸ بتواند به صورت «نمایشگاه بدون خودرو» برگزار شود به نحوی که هیچ پارکینگی برای ناشران و بازدیدکنندگان در محوطه مصلا در نظر گرفته نشود و همه افراد برای تردد از حمل و نقل عمومی استفاده کنند، با برگزاری نمایشگاه در مصلای تهران موافقت می‌شود.

در نهایت تصمیم بر این شد که مسئولان ستاد برگزاری نمایشگاه در این خصوص بررسی لازم را انجام دهند و نتیجه را برای اخذ تصمیم نهایی به دبیرخانه شورای ترافیک اعلام کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

وزیر ارتباطات: ماهواره «پیام» در مدار قرار نگرفت| ماهواره "دوستی" در انتظار حضور در مدار+فیلم

محمد جواد شمس صدام ایران صبح امروز اعدام شد + فیلم اعدام

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۲۸۵۳۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • طرح زوج و فرد دائمی کارایی ندارد / دریافت عوارض غیرقانونی است
 • ثبت 50 فقره موبایل قاپی در کارنامه زوج تبهکار
 • تعیین تکلیف پولی شدن طرح و زوج فرد
 • اتفاق نظر شورایی ها بر تغییرات در محدوده زوج یا فرد
 • پورسیدآقایی: اجرای همزمان طرح ترافیک و زوج‌وفرد ابداعی غیرقابل توجیه است
 • تعیین تکلیف پولی شدن طرح و زوج فرد در هفته آینده
 • طرح زوج و فرد کارآیی خود را از دست داده است
 • اجماع بر سر ناکارآیی محدودیت زوج یا فرد/ تصمیم‌گیری نهایی به جلسه بعد موکول شد
 • طرح زوج و فرد کارآیی ندارد
 • اجماع مدیران شهری بر سر ناکارآیی محدوده زوج یا فرد
 • خوشتیپ‌ترین زوج‌های مشهور جهان در سال ۲۰۱۸+تصاویر
 • مهم‌ترین زوج‌های هنری موسیقی ایران
 • جاسازی دوربین مخفی در حمام خانه یک زوج جوان / فیلم ها منتشر می شد
 • موسوی‌خوئینی‌ها: هاشمی اگر می‌خواست کاری را انجام بدهد، هر مانعی را کنار می‌زد| او جلوی صف می‌ایستاد و از تهمت‌ها و فحاشی‌ها هراسی نداشت| ماجرای دیدار موسوی خویینی و کروبی با هاشمی پیش از انتخابات 76| منتظری و شهید بهشتی دفتر یادبود تسخیر لانه را امضا نکر
 • موسوی‌خوئینی‌ها: هاشمی اگر می‌خواست کاری را انجام بدهد، هر مانعی را کنار می‌زد/ او جلوی صف می‌ایستاد و از تهمت‌ها و فحاشی‌ها هراسی نداشت/ ماجرای دیدار موسوی خویینی و کروبی با هاشمی پیش از انتخابات 76
 • کندوکاوی در سرآغاز پیدایش نشانه‌های خودشیفتگی در تئاتر دیروز و امروز ما
 • محسنین خوزستان بیش از ۲۵ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند
 • بیماران بدون صاحب در بیمارستان های فارس سامان می یابند
 • تذکر به دیوان عدالت اداری برای حل مشکلات فرزندان ایثارگران