موجودات عجیب و مرموز در عصر مدرن

گاهی در داستانها از موجوداتی عجیب نام برده میشود که اگر در دنیای واقعی دیده شوند مو بر انداممان راست میشود. این مطلب در مورد همین موجودات ترسناک می باشد. در جهان مدرن امروز هم چنین موجوداتی وجود دارند آنها در تاریکی پنهان می شوند، از جنگل های دور دست شکار می کنند و در عمق یخی دریاچه ها پنهان می شوند و دور از چشم کنجکاو ما به زندگی خود ادامه می دهند. گاهی اوقات هم میشود که به طور غیرمنتظره و غیر قابل توضیح ظاهر می شوند و پس از آن هم به طور اسرار آمیزی از بین می روند ویا ناپدید میشوند. آن ها معمولا شاهدان را در حالی که از ترس زیاد شوکه شده اند و متاسفانه اکثرا بدون هیچ گونه سر نخی رها می کنند. با این حال، داستان های شاهد عینی این موجودات همچنان ادامه دارد و باعث می شوند که تخیل ما همچنان بدون سند و مدرک باقی بمانند.با مطلب امروز ما همراه باشید تا 5 مورد از مرموز ترین موجودات جهان را برایتان توصیف کنیم. بعضی از آنها احتمال وجودشان بیشتر از بقیه می باشد، با این حال درک و باور این مطلب و همچنین قضاوت ،از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ایبا شماست.

1-پاگنده یا یتی

این موجود از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای، کمی شبیه به انسان می باشد، پوستش مودار است و احتمالا پر مشاهده ترین موجود ناشناخته در جهان است. این موجودات با اسامی مختلفی صدا می شوند و در مناطق منزوی و کوهستانی تقریبا در هر گوشه ای از دنیا دیده شده اند. تعداد کثیر مشاهدات، که بسیاری از شهروندان قابل اعتماد گزارش شده است یتی را یکی از به احتمال واقعی ترین موجودات جهان تبدیل کرده است. ممکن است این موجودات عجیب را به زودی پیدا کنیم. هرچه بشر عمیق تر و عمیق تر پیش میرود این احتمال هم قویتر میشود که فناوری ممکن است به جستجوی این موضوع کمک کند. توصیف هایی که از آنها شده به این صورت است:
– بلندتر از مردان معمولی (دو تا سه متر)
– موهای بلند سفید قهوه ای
– بوی قوی و زننده
– پاهای بزرگ، همانطور که ردپاهایشان گواهی می دهند
– دارای تنفر زیاد از انسان ها

2- هیولای لخ نس (نِسی)

با وجود تجهیزات الکترونیکی و پیچیده متعدد امروزی، این هیولاها در دریاچه های مختلفی در دنیا مشاهده شده اند ولی همچنان از دست دانشمندان دور مانده اند. با وجود این ها، مشاهدات، اگرچه نادر و کم است، اما همچنان ادامه دارد. هیولای لخ نس (نِسی) بدون شک آشناترین و مرموزترین موجود آبزی می باشد. توصیف این موجود از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای هم شگفت انگیز است:
 – یک موجود غول پیکر با گردنی بلند
– سری که شباهت به سر اسب دارد
– دارای برآمدگی گوژ مانندی در پشتش 

3- چوپاکابرا

هرچند که بعضی از مشاهدات به دهه 1970 میرسند، چوپاکابرا «مکنده بز» اساسا یک پدیده دهه 1990 است و آوازه  آن تا حد زیادی توسط اینترنت پخش شده است. این مشاهدات در سال 1995 به صورت جدی شروع شد و گزارش هایی از موجودات عجیب و غریب که دام های کشاورزان از جمله جوجه ها، اردک ها، بوقلمون، خرگوش و البته بز ها و گاهی اوقات صدها حیوان را یک جا و در یک شب می کشت. کشاورزان که با روش های کشتار سگ های وحشی و سایر شکارچیان آشنا بودند، مدعی بودند که روش های شکار این موجودات عجیب و مرموز متفاوت بوده است.بطور مثال حیواناتی را که کشته بودند نه می خوردند نه به جای دیگری می کشاندند. ولی در عوض، این موجود عجیب قربانیان را با زخم های متعدد و زیادی مجروح می کرد تا کاملا خون آن ها ریخته شود.در توضیحات عجیب و غریب شاهد عینی آمده در باره این مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای بصورت زیر است:
اندازه شامپانزه
مانند کانگورو می ایستد و می پرد
دارای چشم های درخشان و قرمز بزرگ
پوست خاکستری و بازوهای پر از مو
زبانی مار مانند
زانوهای تیز
دارای تیغ هایی روی ستون فقرات که مانند یک فن باز و بسته می شوند
بعضی معتقدند که آن ها بال هم داشته اند

4-  شیطان جرسی

گفته ها حاکی از این است که موجود وحشتناکی وجود دارد که چوب کاج را پرت می کند، و به دلیل داشتن ظاهر ترسناک آن، نام شیطان جرسی را به خود اختصاص داده است. افسانه شیطان جرسی تقریبا به اواسط سال 1700 میلادی میرسد، زمانی که به عنوان علامت فاجعه یا جنگ مشهور شد، اما تا اوایل دهه 1900 مشاهدات دیگری گزارش نشد. برخی از محققان ادعا می کنند که بیش از 2000 شاهد گزارش کرده اند که این موجودات عجیب و ترسناک را در طول قرن ها دیده اند. با وجود تعداد کم گزارشات، ولی کم و بیش، مشاهدات تا امروز ادامه داشته است.و اما توصیف ها از این موجود هولناک متفاوت هستند، اما این ویژگی های رایج ترین موارد ذکر شده است:
– حدود 9 متری
– سرش مانند سگ  نژاد کالی و چهره ای مانند یک اسب
– گردنی بلند
– بال هایی حدود 60 سانتی متر
– پاهای پشتی مانند پرنده ماهی خوار بزرگ
– سمی مانند سم اسب
– راه رفتنش توسط پاهای عقب در حالی که پاهای کوتاه جلویی اش را که پنجه داشند بالا نگه می دارد

5- شیطان دوور

واقع در ماساچوست، در طول چند روز برای نخستین بار یک موجود عجیب و غریب دیده شد. این موجود عجیب که شیطان دوور نام گرفت با اینکه به تعداد انگشت شمار دیده شده  اما یکی از ترسناک ترین ،هولناکترین و مرموز ترین موجود جهان مدرن به شمار می آید. اولین گزارش مشاهده توسط بیل بارتلت 17 ساله انجام شد، او و سه دوستش در ساعت 10:30 شب در شمال شهر کوچک نیوانگلند ،در حال رانندگی بودند. در تاریکی شب، بارتلت ادعا کرد که یک موجود غیر عادی را در کنار یک دیوار سنگی در کنار جاده دیده است (چیزی که هرگز قبل از آن دیده نشده بود و نمی توانست شناسایی کند.) ولی پسران دیگر آن را نمی دیدند، اما برای آنها واضح بود که بارتلت با دیدن آن شروع به لرزیدن کرد. وقتی او به خانه رسید، به پدرش در مورد تجربه مشاهده اش گفت و موجود را ترسیم کرد.تنها چند ساعت بعد از دیدار بارتلت، ساعت 12:30 صبح، جان باکستر قسم یاد کرد که او هم همان موجود را وقت خارج شدن از خانه دید. پسر 15 ساله موجود را زمانی که دستانش را دور تنه درختی پیچیده بود دیده بود و هیولا را درست شبیه چیزی که بارتلت گزارش کرده بود توصیف کرد.روز بعد هم، فرد 15 ساله دیگری، اَبی برابام، یکی دیگر از دوستان بیل بارتلت، گفت که این موجود، مدت کوتاهی در نور چراغ اتومبیل ظاهر شد در حالی که او و دوستانش رانندگی می کردند. باز هم، توصیفات همان بود. این موجودات عجیب را بدین گونه توصیف میکنند:
– قدی حدود 1 متر و بیست سانت با چهارعدد پا
– بدن بدون پوست با بافتی خشن
– اندامی کشیده و صورتی رنگ پریده
– سر بزرگ هندوانه شکل، با چشمان بسیار بزرگ نارنجی

منبع: مجله همگردی

خبر بعدی:

بایکوت شبکه‌های وهابی توسط علمای اهل سنت +فیلم

به گزارش جام نیوز، شبکه‌های وهابی فارسی زبان که با نامهایی چون «کلمه» ، «نور» ، «توحید» و...  با پول عربستان سعودی و شیوخ خلیج فارس مشغول فعالیت علیه جمهوری اسلامی هستند، بارها نشان داده‌اند که هدفی جز اختلاف افکنی بین شیعیان و اهل سنت ندارند. این شبکه ها بارها به صراحت اعلام کرده‌اند که براندازی نظام جمهوری اسلامی از اهداف مهم آنهاست.


این در حالی است که بسیاری از علمای اهل سنت بارها در مخالفت با تفرقه افکنی این شبکه‌ها متذکر شده‌‌اند که این شبکه‌ها مخالف امنیت، آسایش و پیشرفت مردم هستند و امنیت آنها را نشانه رفته‌اند. در ادامه برخی از مواضع براندازانه شبکه‌های وهابی و پاسخ علمای اهل سنت به آنها را مشاهده می‌کنید.

 

پاسخ علمای اهل سنت به شبکه‌های وهابی:
 

آخوند فرهمند: آن رسانه هایی که خودشان را از اهل سنت می دانند به اسم کلمه، وصال حق ، نور که از ماهواره پخش می شود و از قرآن صحبت می کند در حالیکه یک ساعت از برنامه را از پنجاه دقیقه از قران و ده دقیقه علیه اهل سنت صحبت می کند.


مولوی عبدالغنی دهانی: آمده اند یک عده‌ای را به نام اهل سنت شبکه دادند و ساپورت مالی می کنند و برنامه به آنها می دهند، قصدشان براندازی نظام است. ولی آنها مطمئن باشند که جامعه اهل سنت هیچ وقت گوش به حرف این شبکه ها نمی‌دهند.


مولوی علی ماهیگیر: پشت این شبکه‌ها مشخص است چه کسانی هستند، آنهایی که با کشور، با ایران زاویه دارند، نه با نظام و جمهوری اسلامی با ایران زاویه دارند. نمی خواهند یک ایران مستقل و یک ایران پیشرفته و مترقی ببینند.
 

 

دانلود

 

 

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

مصباحی‌مقدم: چطور مردم به خودشان اجازه می‌دهند که به اعضای شورای نگهبان یا مجمع تشخیص تکلیف کنند که این کار را بکنید یا نکنید؟!| آیا نباید به ساختاری که نظام ایجاد کرده اعتماد کنند؟

مزد 98 روی پله آخر

منبع این خبر، وبسایت hamgardi.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۲۹۸۷۲۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ادعای قابل توجه حسین هدایتی در دادگاه
 • جنایات نیوزلند نتیجه اسلام هراسی و اسلام ستیزی غربی هاست/اختلاس‌های عجیب و غریب نتیجه ضعف نظارت دستگاه‌های امنیتی و نظارتی است
 • وام 8700 کشاورز خسارت دیده چهارمحال و بختیاری استمهال شد
 • بررسی ۱۰ اقدام عملی حضرت علی(ع) برای سامان یافتن نظام اقتصاد
 • بهروز غریب‌پور «اُپرای حافظ» را به صحنه می‌برد
 • پاسخ واشنگتن‌پست به شبهه هایی درباره حجاب اسلامی
 • منطقه آزاد اروند منطقه ای ناب به وسعت گردشگری ایران
 • 256 مسافر حادثه دیده در آذربایجان غربی امدادرسانی شدند
 • امدادرسانی به ۲۵۶ حادثه دیده در برف و کولاک آذربایجان غربی در ۲۴ ساعت گذشته
 • امدادرسانی به ۲۵۶ حادثه دیده در برف و کولاک آذربایجان غربی
 • جان مردم فقط در زمان قالیباف مهم بود؟! +عکس
 • سواد «هواکشی» مدیران شهری ظرف یک سال چند برابر شد/ جان مردم فقط در زمان قالیباف مهم بود؟! +عکس
 • توضیح عجیب شهرداری برازجان درباره عکس جنجالی: جایی که کارگران نشسته اند، بارها محل نشستن شهردار بوده
 • مسئول نمایشگاه کتاب آستارا: یار مهربان در جامعه غریب است
 • خاله سوسکه به خانه هشتم رسید
 • عکس عجیب و غریب سحر قریشی
 • (تصاویر) آثار عجیب و غریب یک هنرمند
 • عجیب و غریب ترین آداب و رسوم مردمان چین در مراسم سوگواری
 • افسانه پاکرو درکنار بازیگر مشهور تُرک روی پوستر یک فیلم/ عکس