موجودات عجیب و مرموز در عصر مدرن

گاهی در داستانها از موجوداتی عجیب نام برده میشود که اگر در دنیای واقعی دیده شوند مو بر انداممان راست میشود. این مطلب در مورد همین موجودات ترسناک می باشد. در جهان مدرن امروز هم چنین موجوداتی وجود دارند آنها در تاریکی پنهان می شوند، از جنگل های دور دست شکار می کنند و در عمق یخی دریاچه ها پنهان می شوند و دور از چشم کنجکاو ما به زندگی خود ادامه می دهند.

گاهی اوقات هم میشود که به طور غیرمنتظره و غیر قابل توضیح ظاهر می شوند و پس از آن هم به طور اسرار آمیزی از بین می روند ویا ناپدید میشوند. آن ها معمولا شاهدان را در حالی که از ترس زیاد شوکه شده اند و متاسفانه اکثرا بدون هیچ گونه سر نخی رها می کنند. با این حال، داستان های شاهد عینی این موجودات همچنان ادامه دارد و باعث می شوند که تخیل ما همچنان بدون سند و مدرک باقی بمانند.با مطلب امروز ما همراه باشید تا 5 مورد از مرموز ترین موجودات جهان را برایتان توصیف کنیم. بعضی از آنها احتمال وجودشان بیشتر از بقیه می باشد، با این حال درک و باور این مطلب و همچنین قضاوت ،از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ایبا شماست.

image

1-پاگنده یا یتی

این موجود از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای، کمی شبیه به انسان می باشد، پوستش مودار است و احتمالا پر مشاهده ترین موجود ناشناخته در جهان است. این موجودات با اسامی مختلفی صدا می شوند و در مناطق منزوی و کوهستانی تقریبا در هر گوشه ای از دنیا دیده شده اند. تعداد کثیر مشاهدات، که بسیاری از شهروندان قابل اعتماد گزارش شده است یتی را یکی از به احتمال واقعی ترین موجودات جهان تبدیل کرده است. ممکن است این موجودات عجیب را به زودی پیدا کنیم. هرچه بشر عمیق تر و عمیق تر پیش میرود این احتمال هم قویتر میشود که فناوری ممکن است به جستجوی این موضوع کمک کند. توصیف هایی که از آنها شده به این صورت است:
– بلندتر از مردان معمولی (دو تا سه متر)
– موهای بلند سفید قهوه ای
– بوی قوی و زننده
– پاهای بزرگ، همانطور که ردپاهایشان گواهی می دهند
– دارای تنفر زیاد از انسان ها

image

2- هیولای لخ نس (نِسی)

با وجود تجهیزات الکترونیکی و پیچیده متعدد امروزی، این هیولاها در دریاچه های مختلفی در دنیا مشاهده شده اند ولی همچنان از دست دانشمندان دور مانده اند. با وجود این ها، مشاهدات، اگرچه نادر و کم است، اما همچنان ادامه دارد. هیولای لخ نس (نِسی) بدون شک آشناترین و مرموزترین موجود آبزی می باشد. توصیف این موجود از مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای هم شگفت انگیز است:
 – یک موجود غول پیکر با گردنی بلند
– سری که شباهت به سر اسب دارد
– دارای برآمدگی گوژ مانندی در پشتش 

image

3- چوپاکابرا

هرچند که بعضی از مشاهدات به دهه 1970 میرسند، چوپاکابرا «مکنده بز» اساسا یک پدیده دهه 1990 است و آوازه  آن تا حد زیادی توسط اینترنت پخش شده است. این مشاهدات در سال 1995 به صورت جدی شروع شد و گزارش هایی از موجودات عجیب و غریب که دام های کشاورزان از جمله جوجه ها، اردک ها، بوقلمون، خرگوش و البته بز ها و گاهی اوقات صدها حیوان را یک جا و در یک شب می کشت. کشاورزان که با روش های کشتار سگ های وحشی و سایر شکارچیان آشنا بودند، مدعی بودند که روش های شکار این موجودات عجیب و مرموز متفاوت بوده است.بطور مثال حیواناتی را که کشته بودند نه می خوردند نه به جای دیگری می کشاندند. ولی در عوض، این موجود عجیب قربانیان را با زخم های متعدد و زیادی مجروح می کرد تا کاملا خون آن ها ریخته شود.در توضیحات عجیب و غریب شاهد عینی آمده در باره این مجموعه موجودات عجیب و غریب و موجودات عجیب و افسانه ای بصورت زیر است:
اندازه شامپانزه
مانند کانگورو می ایستد و می پرد
دارای چشم های درخشان و قرمز بزرگ
پوست خاکستری و بازوهای پر از مو
زبانی مار مانند
زانوهای تیز
دارای تیغ هایی روی ستون فقرات که مانند یک فن باز و بسته می شوند
بعضی معتقدند که آن ها بال هم داشته اند

image

4-  شیطان جرسی

گفته ها حاکی از این است که موجود وحشتناکی وجود دارد که چوب کاج را پرت می کند، و به دلیل داشتن ظاهر ترسناک آن، نام شیطان جرسی را به خود اختصاص داده است. افسانه شیطان جرسی تقریبا به اواسط سال 1700 میلادی میرسد، زمانی که به عنوان علامت فاجعه یا جنگ مشهور شد، اما تا اوایل دهه 1900 مشاهدات دیگری گزارش نشد. برخی از محققان ادعا می کنند که بیش از 2000 شاهد گزارش کرده اند که این موجودات عجیب و ترسناک را در طول قرن ها دیده اند. با وجود تعداد کم گزارشات، ولی کم و بیش، مشاهدات تا امروز ادامه داشته است.و اما توصیف ها از این موجود هولناک متفاوت هستند، اما این ویژگی های رایج ترین موارد ذکر شده است:
– حدود 9 متری
– سرش مانند سگ  نژاد کالی و چهره ای مانند یک اسب
– گردنی بلند
– بال هایی حدود 60 سانتی متر
– پاهای پشتی مانند پرنده ماهی خوار بزرگ
– سمی مانند سم اسب
– راه رفتنش توسط پاهای عقب در حالی که پاهای کوتاه جلویی اش را که پنجه داشند بالا نگه می دارد

image

5- شیطان دوور

واقع در ماساچوست، در طول چند روز برای نخستین بار یک موجود عجیب و غریب دیده شد. این موجود عجیب که شیطان دوور نام گرفت با اینکه به تعداد انگشت شمار دیده شده  اما یکی از ترسناک ترین ،هولناکترین و مرموز ترین موجود جهان مدرن به شمار می آید. اولین گزارش مشاهده توسط بیل بارتلت 17 ساله انجام شد، او و سه دوستش در ساعت 10:30 شب در شمال شهر کوچک نیوانگلند ،در حال رانندگی بودند. در تاریکی شب، بارتلت ادعا کرد که یک موجود غیر عادی را در کنار یک دیوار سنگی در کنار جاده دیده است (چیزی که هرگز قبل از آن دیده نشده بود و نمی توانست شناسایی کند.) ولی پسران دیگر آن را نمی دیدند، اما برای آنها واضح بود که بارتلت با دیدن آن شروع به لرزیدن کرد. وقتی او به خانه رسید، به پدرش در مورد تجربه مشاهده اش گفت و موجود را ترسیم کرد.تنها چند ساعت بعد از دیدار بارتلت، ساعت 12:30 صبح، جان باکستر قسم یاد کرد که او هم همان موجود را وقت خارج شدن از خانه دید. پسر 15 ساله موجود را زمانی که دستانش را دور تنه درختی پیچیده بود دیده بود و هیولا را درست شبیه چیزی که بارتلت گزارش کرده بود توصیف کرد.روز بعد هم، فرد 15 ساله دیگری، اَبی برابام، یکی دیگر از دوستان بیل بارتلت، گفت که این موجود، مدت کوتاهی در نور چراغ اتومبیل ظاهر شد در حالی که او و دوستانش رانندگی می کردند. باز هم، توصیفات همان بود. این موجودات عجیب را بدین گونه توصیف میکنند:
– قدی حدود 1 متر و بیست سانت با چهارعدد پا
– بدن بدون پوست با بافتی خشن
– اندامی کشیده و صورتی رنگ پریده
– سر بزرگ هندوانه شکل، با چشمان بسیار بزرگ نارنجی

image

ژاپن صدرنشین قدرتمندترین پاسپورت جهان در سال 2018| ایران در کدام جایگاه قرار گرفته است؟

تصاویر| تجمع اعتراضی دانشجویان هنگام سخنرانی روحانی

نرخ سکه، طلا، دلار و دینار عراق امروز ۲۳ مهر

منبع: مجله همگردی

منبع این خبر، وبسایت hamgardi.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۲۹۸۷۲۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • راهکار بزرگان نظام سلامت پس از چهار سال شنیده شد؛ بازگشت قاضی‌زاده به توصیه‌های طریقت منفرد
 • آسیب شدید به ۱۷ فروند اف - ۲۲ آمریکایی در طوفان
 • بازپرداخت وام‌های بانکی کشاورزان خسارت‌دیده گلستانی تا ۳ سال تمدید می‌شود
 • فرهنگ رفتار با روشندلان را بیاموزیم - افسانه گلباغی*
 • کارنامه عجیب و غریب برانکو در جام حذفی
 • مجازِ حقیقی در دنیای امروز، با «چهار نوع واقعیت» مواجهیم که معنای زندگی و انسان‌بودنمان را تغییر می‌دهند
 • بهره برداری از دو طرح کشاورزی در کیار
 • طناز طباطبایی روی پوستر تروما
 • طناز طباطبایی بازیگر «تروما» شد
 • پوشش متفاوت طناز طباطبایی روی پوستر یک نمایش/عکس
 • طناز طباطبایی بازیگر ترومای افسانه ماهیان شد
 • بازیگران «تروما» معرفی شدند
 • فردوسی پور باز هم حاشیه ساز شد!
 • قدرت عجیب این میوه در نابودی سلول‌های سرطانی!
 • تصاویر دیده نشده از نابغه علم فیزیک جهان
 • لوگوی «تروما» رونمایی شد
 • افتتاح اولین مرکز هوشمند برای دانش آموزان آسیب دیده بینایی در مشهد
 • افسانه حسن‌نایبی: با مدعی قهرمانی بسکتبال دختران آسیا همگروه شدیم
 • مرعشی:بارها از هاشمی شنیده‌ام که نباید کشور را همیشه در پرتگاه نگه داریم/الان اصلا وقت مذاکره نیست
 • افسانه گل یخ از ستاره احمدی بعداز صفر منتشر می‌شود