رکنا: آشوبگران با ربودن یک کامیون آتش نشانی در شهرستان دورود باعث کشته شدن دو نفر شدند.

حجم ویدیو: 24.80M | مدت زمان ویدیو: 00:03:56

افرادی که از چند روز قبل اقدام به آشوب و اختلال در نظم عمومی کشور کرده بودند، این بار با ربودن یک کامیون آتش نشانی و رها کردن آن در سطح بزرگراه باعث تصادف Crash و کشته شدن دو نفر در شهرستان دورود لرستان شدند.


نعمتی فرماندار شهرستان دورود نیز درباره این موضوع توضیحاتی ارائه داده است که در ادامه قابل مشاهده است.

منبع: رکنا

خبر بعدی:

دولت برای رفع مشکلات مردم از افراد متخصص کمک بگیرد

آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه مردم ‌مانند گذشته و با همان حرارت پای انقلاب ایستاده اند، گفت: مشکل لاینحلی در کشور وجود ندارد، اگر دولت نمی تواند مشکلات مردم را برطرف کند از افراد متخصص کمک بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، آیت الله «سید احمدعلم الهدی» امروز (۳اسفند) در خطبه های نماز جمعه به وقایع هفته پیش رو از جمله ولادت حضرت فاطمه (س) و سالروز شهادت سردار باکری اشاره کرد و در ادامه به مبحث شیطان شناسی از دیدگاه نهج البلاغه پرداخت و بیان کرد: حضرت علی (ع) در نهج البلاغه دو شگرد از شگردهای شیطان را بیان می کنند، شگرد اول این است که شیطان راههای خودش را برای انسان سهل و آسان قرار می دهد و به عبارتی هموار می کند.

 

امام جمعه مشهد اظهار کرد: شیطان برای فریب انسان سه هدف کلی را در نظر دارد؛ اول ابنکه انسان را از خدا دور کند و به عنوان عنصر یاغی در مقابل خدا قرار دهد؛ دومین هدف شیطان تباه کردن آخرت انسان است و هدف سوم او این است که علاوه بر تباه کردن آخرت انسان دنیای وی را نیز به تباهی بکشاند و انسان را در دنیا به مشقت، بدبختی و بی آبرویی برساند.

 

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه بنای شیطان این است که انسان را از خدا جدا کند و در مقابل حضرت حق قرار دهد؛ افزود: انسان مومن که خدا را باور دارد گناه کردن برایش سخت است و در برابر کوچکترین گناه وحشت زده می شود.

 

وی با اشاره به اینکه پیامبر گرامی اسلام (ص) در یکی از وصیت های خود می فرمایند: وقتی مومن در برابر گناه قرار می گیرد خودش را زیر سنگی می بیند که نزدیک است بر فرق او فرود آید، افزود:شیطان برای اینکه انسان مومن مرتک گناه شود، گناه را برای انسان بسیار کوچک‌، زیبا و لذیذ جلوه می دهد تا انسان در برابر گناه احساس خطر نکند و در واقع راههای گناه را بر وی هموار می کند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه گاهی انسان های مومن و متدین نیز در ارتباطات و برخوردها به گناه کشیده می شوند؛ افزود: وقتی انسان برای مرتبه اول گناه می کند ترس و لرز دارد، با تکرار گناه به مرور زمان کارش به جایی می رسد که غیر از گناه نمی کند و از خود گناه لذت می برد.

 

امام جمعه مشهد با بیان اینکه این اتفاق در دوره جوانی زیاد پیش می آید که انسان گناه برایش ایجاد قدرت نمایی می کند و قدرت و جسارت می دهد، ادامه داد:گناه در جوانی مستی می آورد و موجب می شود که با ارتکاب گناه احساس غرور و قدرت کند و در نتیجه می خواهد این احساس را در جامعه نشان دهد.

 

وی با اشاره به اینکه شیطان گره گره دین شما را می گشاید و دروازه های بی دینی را بر روی شما افتتاح می کند، اظهارداشت:مرحله دوم انقلاب به عنوان گام دوم انقلاب بعد از چهل سال آغاز شده است، مقام معظم رهبری مدظله در بیانیه ای فرمودند: در این مرحله با تکیه بر ۴۰ سال گذشته باید قدم دوم ما که در تکمیل این انقلاب و در ادامه راه انقلاب که حاکمیت جهانی امام زمان (عج) است را مردم بردارند.

 

آیت الله علم الهدی اظهار داشت: آنچه که در چهل سال اول انقلاب تجربه شد، ایثارگری ها و فداکاری های انسان های انقلابی در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن بود که بنیه اصلی انقلاب بوده است یعنی اگر انقلاب را یک درخت فرض کنیم آنچه که این درخت را در این چهل سال حفظ کرده است خون شهدا بوده است.

 

وی افزود: دوم اینکه بار اصلی این انقلاب بر روی دوش مردم بوده است، مردم در این مدت در همه عرصه ها حضور داشتند و شهادت را به عنوان یک فرهنگ در جامعه به وجود آورده اند و هر کجا خطری متوجه انقلاب شد مردم پای انقلاب ایستادند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه این حضور مردم در صحنه های انقلاب از کوچک و بزرگ به ویژه نسل سوم و چهارم انقلاب دشمن را مستاصل کرده است با اشاره به سومین تجربه چهل سال اول انقلاب گفت: دشمن در این مدت با جنگ، تحریم و توطئه با ما مبارزه کرد تا انقلاب را شکست دهد اما در نهایت خودش شکست خورد.

 

امام جمعه مشهد شکست دشمن در همه دشمنی هایش علیه انقلاب اسلامی و درخشیدن نهادهای انقلابی از جمله سپاه در مقابل توطئه ها را به عنوان چهارمین و پنجمین تجربه ۴۰ سال اول انقلاب عنوان کرد و اظهارداشت:در هفته گذشته مردم نشان دادند که مانند ۴۰ سال اول پای انقلاب ایستاده اند، در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و حضور مردم در تشییع پیکر شهدای مرزبان مردم ۵ نکته را به نمایش گذاشتند.

 

آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه این افراد که عمدتا از نسل سوم و چهارم انقلاب بودند معلوم شد شهادت و ایثار با همان قدرت ۴۰ سال اول برقرار است، اظهارداشت:حضور باشکوه مردم اصفهان در تشییع این شهدا نشان داد که همچنان مردم ‌مانند گذشته و با همان حرارت پای انقلاب ایستاده اند.

 

وی با بیان اینکه دشمن با این حمله تروریستی نشان داد ضعیف است، افزود: دشمن از یک طرف می گوید گزینه نظامی روی میز است و از طرف دیگر به عده ای تروریست برای ضربه به انقلاب تکیه کرده است، دشمن در هفته ای که گذشت در نشست ورشو که در لهستان برگزار شد شکست خورد و در واقع در هر حرکتی شکست خورده است.

 

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مردم دنیا وقتی پای تحلیل اقتدار ایران آمدند با تحلیل حرکت مردم در ۲۲ بهمن این دو حادثه را در حاشیه و تحت اشعاع از آمریکا و اسرائیل حساب کردند، گفت: نهادهای انقلابی به ویژه سپاه با شناسایی عوامل حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در کمتر از سه روز ثابت کرد که قدرت ایثارگران ما در یک‌نهاد انقلابی نظامی بسیار زیاد است.

 

وی با بیان اینکه مردم نشان دادند که مانند ۴۰ سال اول انقلاب در کنار انقلاب هستند ادامه داد: حالا نوبت مسئولین است تا گرفتاری های مردم را برطرف کنند، ما مشکل لاینحلی در مملکت نداریم و اگر دولت نمی تواند مشکلات مردم را برطرف کند از افراد متخصص کمک بگیرد شکه در کشور فراوان این افراد هستند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر احساس مسئولیت باشد مشکلات برطرف می شود و کارها زودتر انجام‌می شود، تظهارداشت: می گویند گوسفند قاچاق می شود مگر ما ستاد مبارزه با قاچاق نداریم، مگر شما امکان کنترل ندارید تا نگذارید هر چیزی قاچاق شود.

پایان پیام/648

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۳۶۹۱۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آتش سوزی هولناک در خیابان نواب
 • حادثه وحشتناکی که برای یک مکانیک هنگام تعمیر کامیون آمد + فیلم
 • صهیونیست ها یک کودک را کشتند و30 تن را زخمی کردند
 • آتش سوزی در یک منزل مسکونی در قزوین
 • بارش غافلگیرانه برف در شهر گناه + فیلم
 • ‌احمدی‌نژاد: می‌گفتند تعطیلات را زیاد کنیم مردم می‌روند گناه می‌کنند
 • خاطره احمدی‌نژاد از مخالفان تعطیلات عید فطر: می گفتند تعطیلات را زیاد کنیم مردم می روند گناه می کنند
 • سردخانه صنعتی سبزوار دچار آتش سوزی شد
 • دستگاه جوش در مغازه صافکاری در اهواز آتش به پا کرد/یک نفر مصدوم شد
 • دستگاه جوش در یک مغازه صافکاری آتش به پا کرد/یک نفر مصدوم شد
 • شعله های آتش کانکس نگهبانی را سوزاند
 • دو مصدوم به دنبال تصادف کامیون با تریلی
 • حبس راننده سمند پس از تصادف با کامیون (+تصاویر)
 • تصادف کامیون ترانزیت ترکیه درخاوران
 • حبس راننده سمند پس از تصادف شدید با کامیون + تصاویر
 • ورود ۴۰ کامیون سرپوشیده ائتلاف آمریکا از سوریه به عراق
 • حضور به موقع پلیس سرپل ذهاب جان راننده کامیون را نجات داد
 • ۴۰ کامیون سرپوشیده ائتلاف آمریکا از سوریه وارد عراق شد
 • آتش‌نشانی یاسوج خودروی اطفای حریق نردبام‌دار ندارد