مدت زمان یک رابطه جنسی داغ چقدر است؟

 

یکی از مهمترین رابطه بین زن و شوهر رابطه جنسی میباشد در ذهن تعداد زیادی از همسران سوال پیش می‌آید که یک رابطه جنسی لذت بخش با همسر باید چند دقیقه به طول بینجامد؟ اگر همسران از هم آغوشی باهم مسرور و خرسند باشند, چشمشان رابه روی تعداد زیادی از خطاهای یک دیگر خواهند بست. یک رابطه جنسی ایده آل در دوران کوتاه رخداد نمی افتد.

 

کمیت در رابطۀ جنسی مهم است. آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت طول بکشد, رضایت بخش نیست. یک آمیزش ایده آل حداقل نیم ساعت وقت میخواهد. لذت جنسی یک لذت بسیار تاثیرگذار و مفرح است نباید کوتاه ودر حد رفع نیاز باشد.

 

در واقع طولانی و مسرت بخش بودن آن از نشانه هاي رضایت جنسی است. متنوع کردن فعالیتهای جنسی سبب طولانی تر شدن رابطه خواهد شد.در تعداد زیادی از اوقات ممکن است حوصله ي یک آمیزش طولانی را نداشته باشید اما بعد از نوازشها و تحریکات اولیه این حوصله و میل هم ایجاد خواهد شد.

 

چگونه دوران رابطه جنسی را بیشتر کنیم
گاهی هر چه دوران تحریک و نوازشهای مثلاً الکی بیشتر باشد, رابطه ي بهتری شکل خواهد گرفت پس برای آغاز عجله نداشته باشیداما اگر آدم کم حوصله اي باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است یا تندخویی و رفتاری عصبی دارید به طول مدت رابطۀ جنسی امید نداشته باشید.

 

در واقع لازم است, طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان دهید تا همسرتان هم با خیال آسان همه ی ي خواسته هایش را مطرح کند.باید بتوانید بخشهای مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و تماس رابا هم تجربه کنید.

 

وقتی حوصله می‌کنید ودر مهلت مناسب باهم یک رابطه ي دوران بر را تجربه می‌کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به برترین شکل ارضا خواهید شد. این ارضای کافی و کامل, هم اخلاق تان رابه لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می‌کند و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم افزایش می‌دهد.

 

برای طول دادن یک رابطه اول باید مهلت و محل مناسب وجود داشته باشد. مثلاً لازم است که از خواب رفتن بچه ها مطمئن باشید. در مرحله ي بعد لازم است که آرامش داشته باشید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نباشد تا همسرتان هم پریشان نشده و آمیزش تان دستپاچه و نصفه و نیمه تمام نشود.

 

در آغاز رابطه طوری وانمود کنید که نیت دارید با همسرتان به اصطلاح ور بروید. مخصوصا اگر همسرتان تمایل نشان نمی‌دهد یا فکر می‌کنید, مخالف است این روش خوبی است.طوری وانمود کنید که اصلا نیت رابطه جنسی ندارید, فقط می‌خواهید از روی عادت و شیطنت کمی با او ور بروید. دراین صورت او مخالفت نشان نخواهد داد.

 

شما هم مهلت بیشتری برای تحریک کردن خواهید داشت. گاهی هر چه دوران تحریک و نوازشهای مثلاً الکی بیشتر باشد, رابطه ي بهتری شکل خواهد گرفت پس برای آغاز عجله نداشته باشید. اگر مرد هستید و با همسرتان بازی می‌کنید از دیر ارضا شدن او خسته نشوید بلکه این دوران را حتی با شیطنتهای خودتان طولانی تر کنید.

 

به مرور طول دوران شما را هم وسوسه ي بیشتری خواهد کرد و برای لذت بردن هر چه بیشتر آماده می‌کند.وقتی حوصله میکنید ودر مهلت مناسب باهم یک رابطه ي دوران بر را تجربه میکنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به برترین شکل ارضا خواهید شدوقتی تحریک و تمایل در هردو طرف بالا گرفت, رابطه رابه سوی فرود و نهایت نبرید.

 

بلکه سعی کنید, بازیهای مختلف و مهیجی را وارد رابطه کنید. تماس دهانی و نوازش قسمتهای مختلف … هر کدام می‌تواند چند دقیقه دوران رابه خود اختصاص دهد. و همه ی ي این ها باید قبل از ارضا شدن هردو طرف صورت بگیرید.

 

وقتی یکی از همسران ارضا شد, دیگر ادامه ي بازی کار سخت و ناراحت کننده اي خواهد بود پس ضرورت دارد, ارضاء هردو طرف به طول بیفتد. یعنی زود ارضائی و زود انزالی با رعایت هاي لازم برای هیچ کدام از طرفین رخداد نیفتد.

 

ایران ناز دوران که طولانی شود و تحریک ها موثر واقع شوند, هر اقدامی از لذت دوچندان و بیش از حد توقع برخوردار خواهد شد. پس زود میدان را خالی نکنید و حوصله داشته باشید تا این رخداد برای شما هم بیفتد.

 

بنابر این به کمیت رابطۀ جنسی دقت داشته باشید و سعی کنید هر از گاهی یک رابطۀ مفصل با همه اجزا و بخشهای متنوع آنرا تجربه کنید و قلب و روحتان را از یک لذت حلال سرشار کنید. دراین صورت قطعا یک قدم در مسیر تفاهم و صمیمیت درخانواده هم برداشته اید

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

لذت خرید نوروزی زیر سقفی از معماری اصیل ایرانی

ارومیه - ایرنا - بازار تاریخی ارومیه با طاق های آجری چشم نوازش لذت خرید نوروزی زیر سقفی از معماری اصیل ایرانی را دوچندان کرده است و کالای مدرن و سنتی را در فضایی باستانی به گردشگران عرضه می کند.

به گزارش ایرنا بازار تاریخی ارومیه با راسته های تودرتو و حجره های متنوع همچنان از پر رفت و آمدترین مکان ها برای اهالی و مسافران به ویژه در ایام نوروز به شمار می رود.
سردرب ورودی اصلی بازار ارومیه از سمت مسجد اعظم یکی از زیباترین و خوش نقش ترین جلوه های معماری است که ذوق و علاقه هر فرد ایرانی را به خود جلب می کند.
یکی از منحصربه فردترین ویژگی های بازار تاریخی ارومیه تنوع اقلام و کالاها در این بازار به شمار می رود و وجود مغازه های طلافروشی، بزازی، فرش فروشی و عرضه لبنیات در کنار هم نقش و نگار خاصی را به این بازار تاریخی داده است.
یکی از فعالان صنف طلافروشی که مدت 30 سال گذشته را در بازار تاریخی ارومیه فعالیت کرده است نیز بر این موضوع اذعان دارد که گردشگران بیشتر از اهالی منطقه از خرید در بازار تاریخی ارومیه لذت می برند و لذت خرید همراه با گردش در یک اثر تاریخی را در دفترچه خاطره خود ثبت می کنند.
محمدرضا خداوندگار ادامه داد: وجود راهنمایان گردشگری و کارشناسان آگاه به تاریخچه این بازار هم در جذب گردشگران داخلی و خارجی تاثیرگذار بوده و ایام نوروز فرصت مناسبی برای هدایت مسافران به بازار تاریخی ارومیه است.
رضا نصیری، یکی دیگر از اصناف این بازار تاریخی که در راسته فرش فروشان فعالیت می کند، گفت: جذب مسافران داخلی و خارجی از ویژگی های منحصر به فرد این بازار است و رونق اقتصادی را برای این منطقه به ارمغان می آورد و باید مسوولان با تبلیغات موثر اقدام شایسته ای در این زمینه انجام دهند.
وی افزود: اداره کل میراث فرهنگی استان مرمت برخی از راهروها را آغاز کرده و این امر مقدمه ای برای رونق این بازار تاریخی شده است.
موسی قلی فتح جو، یکی از مس فروشان بازار ارومیه که 26 سال در این بازار فعالیت کرده است نیز افزود: جذب گردشگران داخلی و خارجی به رونق اقتصادی تمامی اصناف بازار تاریخی ارومیه منجر می شود و میراث فرهنگی طی سال های اخیر در این خصوص فعال بوده است.
افشار فتحی، یکی از بزازان این بازار با 26 سال سابقه کار نیز با اشاره به اینکه مرمت راسته بزازان چهره آن را زیباتر کرده است، افزود: چهره زیبا و چشم نواز این بازار مردم را به گشت و گذار طولانی در راسته های متعدد و متنوع آن ترغیب می کند.
کارشناسی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی نیز گفت: بازار تاریخی ارومیه در حال حاضر در مرکز شهر قرار گرفته و پلان کلی آن به شکل مستطیل ناقص در بین خیابان های امام خمینی(ره)، عسگر آبادی، اقبال و مهاباد محصور است.
«برزویه جوانی» با اشاره به اینکه این بازار در گذشته حدود 80 هزار مترمربع مساحت داشت، افزود: در حال حاضر 13 هزار مترمربع از این بازار مسقف در شمال خیابان امام خمینی (ره) و 37 هزار مترمربع در قسمت جنوبی این خیابان تحت حفاظت و بهسازی قرار دارد.
وی ادامه داد: این بازار یکهزار و 576 باب مغازه دارد و حدود 6 هزار نفر به طور مستقیم و نزدیک به 40 هزار نفر به طور غیرمستقیم در آن کسب درآمد می کنند.
وی ادامه داد: در بازار تاریخی ارومیه تعداد هفت تیمچه و سرای به نسبت بزرگ، پنج حمام قدیمی و یک باب مسجد جامع با پنج هزار مترمربع مساحت وجود دارد که قدمت آنها به دوره های سلجوقی، صفویه، افشاریه، زندیه و قاجاریه می رسد.
به گفته وی مسگران، زرگران، چاقوسازان، فرش فروشان، بذر فروشان، بلورفروشان، کفاشان، عطاران و بزازان از راسته های پررونق این مجموعه تاریخی است.
جوانی اظهار داشت: از اوایل قرن 14 هجری شمسی و آغاز دخل و تصرف های شهری، بخش های قابل توجهی از بافت تاریخی بازار ارومیه تخریب شد یا اتصال آنها از هسته مرکزی از هم گسیخت.
وی افزود: حمام اتحادیه، دوشابچی بازار، گرمابه علی مصطفی، راسته غلام خان، بازار نجاران و دیگر آثار تاریخی به علت پراکندگی و دخل و تصرف، نیازمند رسیدگی دائم و اعمال ضوابط و مقررات ویژه است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی نیز بازار تاریخی ارومیه را از جمله اماکن مهم گردشگرپذیر این استان بر شمرد و گفت: برای معرفی بیشتر این بازار تاریخی به گردشگران نوروزی روزانه صدها مسافر از طریق اتوبوس گردشگری به این بازار راهنمایی خواهند شد.
جلیل جباری ادامه داد: با هدف معرفی این بازار به گردشگران داخلی و خارجی، هتل های ارومیه نیز تورگردی های خود را به مقصد این بازار تاریخی هدایت می کنند.
وی افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی یکی از مهمترین راهکارها برای جذب گردشگر به ویژه در ایام نوروز و تابستان است و باید از این فضا برای شناساندن هرچه بیشتر و بهتر جاذبه های گردشگری استان بهره برداری شود.
وی اضافه کرد: در سال های اخیر اقدامات مناسبی در جهت افزایش مسافران ورودی به استان به ویژه در ایام نوروز و تابستان انجام شده که نتیجه آن رشد بازدید از اماکن گردشگری آذربایجان غربی بوده است.
رییس اتاق اصناف ارومیه نیز گفت: بازار تاریخی ارومیه در تعطیلات نوروزی فعال بوده و پذیرای گردشگران و مردم محلی است.
اصغر طاهری پور در مورد صنف های سنتی و قدیمی این بازار که برای گردشگران دارای جذابیت است، ادامه داد: چاقوسازی یکی از قدیمی ترین صنف های این بازار به شمار می رود و در حال حاضر نیز راسته چاقوسازان این بازار فعال است.
به گزارش ایرنا پس از انجام مطالعات لازم در سال‌های 1358 و 1359 هجری شمسی اقداماتی برای ثبت بازار تاریخی ارومیه در ردیف آثار ملی کشور معمول شد و این اثر در سال 1362 شمسی به شماره 1639 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
پس از ثبت این بازار در فهرست آثار ملی و اعمال ضوابط و مقررات ثبتی آن، با حمایت های قانون و مشارکت و همکاری کسبه نسبت به احیا و اصلاح بخش های قدیم به فرم اولیه و هماهنگ با معماری اصیل آن اقدامات فراوانی شده است.
9918/3072

فردوسی‌پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند| فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی‌کنم

رئیس بانک مرکزی: نرخ ارز به آرامی در حال کاهش است| چه کسانی می‎خواهند دلار گران شود؟

فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۴۷۷۸۹۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سفری ارزان به جاذبه های کویری در یزد تماشای ستارگان با حس خوب آرامش شبانه
 • صندلی داغ طرفداری: مهدی آزادی؛ موتور سواری در نیوکمپ
 • فرصت خوردن بهترین برنج دنیا را از دست ندهید
 • کانالس: با دیدن مسی در تلویزیون لذت می بریم اما در زمین، از دست او زجر می کشیم!
 • تفاوت مصرف «مواد مخدر» بین زنان و مردان
 • اندیشه پویا؛ لذت کامل با پول یک پیتزای ناقابل!
 • گرت بیل: از دیدن بازی هانری و برگکمپ لذت می بردم؛ با کریستیانو رونالدو رابطه خوبی داشتیم
 • زیبایی‌های دریاچه زریوار مریوان؛ قلب کردستانِ زیبا
 • همه چیز درباره رشد و تکامل ذهنی در کودکان صفر الی شش ساله(+اینفوگرافی)
 • «تقابل در شمال؛ اتوپیای لذت»/ماجرای چند عدد بلال و شلیک تیرهوایی
 • ۱۰ نکته در مورد تفاوت مصرف «مواد مخدر» بین زنان و مردان
 • دوفصلنامه علمی ـ ترویجی «فقه و حقوق خانواده» در پله 69
 • نقره داغ شدن مرغ فروشان شهرک غرب
 • یوفا، رونالدو را نقره داغ کرد
 • دروغ‌های آمدنیوز بازهم صدای اپوزیسیون را درآورد/ آخرین پست اینستاگرامی صفحه منتسب به رهبر انقلاب در سال ۹۷/خودنمایی خانم بازیگری که بدون بادیگارد از خانه پا بیرون نمی‌گذارد!
 • بازار داغ دوخت لباس کردی
 • تربیت جنسی نیازمند سیاست‌گذاری کلان است/ منتظر ابلاغ سیاست‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم
 • #عیدتون_مبارک | امیدواریم در قلّه هشت ۹۸ بمانیم +تصاویر
 • #داغ_های_مجازی | داغ‌ترین هشتگ‌های فضای مجازی در سالی که گذشت