به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در یکی از محله های استان دقهلیه مصر سه زن که با برقعه صورت خود را پوشانده بودند بر سر اختلافات خانوادگی مردی را با حمله ناگهانی خود غافلگیر کردند.

در میان درگیری همسر یکی از زنان نیز به کمک آنها آمد و مرد نگون بخت را تا حد بیهوش شدن کتک زدند، در همین حین همسایگان در صحنه درگیری حاضر شدند و قربانی را از مخمصه نجات دادند.

پس از تحقیقات ماموران کاشف به عمل آمد که این نقشه هجوم ناگهانی به یک اختلاف بزرگ بر سر ارث و میراث مربوط بوده است.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

انتهای پیام/

ماجرای حمله سه زن برقعه پوش به مرد نگون بخت

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

عجیب و غریب‌ترین ویژگی‌های معماری در سراسر دنیا / از سوراخ آدم رو تا پنجره‌های جادوگر! + تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، گاهی اوقات، وقتی به ساختمان‌های قدیمی نگاه میکنیم با خودمان فکر می‌کنیم آیا طراحان و سازندگان آن اصلا فکر کرده اند؟ اگر فکر کرده‌اند چرا چنین چیز عجیبی ساخته‌اند. گاهی هم یک ایده واقعا خوب پشت هر تصمیم معماری عجیب وجود دارد و برخی از این چیز‌های عجیب مفید هم هستند.  

بیشتر بخوانید:رمز و راز‌های پنهان در پشت ساخت عجیب‌ترین معماری جهان!+ تصاویر 

مایکروویو آغاز قرن بیستم، اروپا  
رادیاتور‌های دوکاره در آغاز قرن بیستم در اروپا محبوب بودند. این رادیاتور‌ها به مردم اجازه می‌دادند غذایشان را گرم و کفش‌هایشان را خشک کنند. امروزه این کمدهای کوچک به سختی پیدا می‌شوند، چون تکنولوژی مدرن جایگزین آن‌ها شده است. خانه‌های امروزی با برق گرم می‌شوند، چون گرمایش با آب داغ و بخار انرژی بسیار زیادی مصرف می‌کند.
یخچال خروشچف، شوروی  
خانه‌هایی که در دهه ۶۰ میلادی ساخته می‌شدند و مردم روسیه به آن‌ها خانه‌های خروشچف می‌گفتند، یخچال‌های فصلی داشتند. دیوار‌های ضخیم این خانه‌ها به معماران اجازه می‌داد طاقچه مخصوصی طراحی کنند که ساکنان بتوانند محصولات فاسد شدنی و کنسرو شده خود را در فصل زمستان در آن نگهداری کنند.
پنجره‌های مسدود شده، بریتانیا  
پنجره‌های مسدود شده در ساختمان‌های قدیمی بریتانیا نمونه خوبی از تاثیر قوانین مسخره بر فرهنگ است. در قرن هفدهم، بریتانیایی‌ها و اسکاتلندی‌ها به ازای تعداد پنجره‌های خانه‌شان مالیات می‌دادند. در آن زمان، فقط ثروتمندان می‌توانستند همه پنجره‌های خانه‌شان را شیشه کنند.   تعدد پنجره در آن زمان قابل مقایسه با داشتن جت شخصی و قایق تفریحی در این دوران است. چون تولید شیشه بسیار سخت و پرهزینه بود. اگر مردم نمی‌خواستند مالیات بدهند، پنجره هایشان را با آجر مسدود می‌کردند. فقرا هیچ پنجره‌ای در خانه خود نداشتند و تا نسل‌ها مجبور بودند در تاریکی کامل زندگی کنند.
پرنده ققنوس، استکهلم (سوئد)  
سر در برخی ساختمان‌ها در مرکز تاریخی استکهلم نمادی از پرنده ققنوس دیده می‌شود. این مدال بزرگ در قرن هجدهم نماد ثروت و گرانقیمت بود. در آن زمان خانه‌های شهر نزدیک به یکدیگر ساخته می‌شدند، بنابراین وقتی آتش می‌گرفتند، کل بلوک یا منطقه نابود می‌شد. آتش نشانان ابتدا ابتدا خانه‌هایی را خاموش می‌کردند که این نماد را روی خانه‌هایشان داشتند، و بعد خانه فقرا را خاموش می‌کردند. نماد ققنوس مثل بیمه آتش سوزی بود. جالب است بدانید شرکت بیمه آتش سوزی سوئیس که این نماد را در آن زمان می‌فروخت هنوز هم فعالیت دارد.
سوراخ آدم رو، ویسبادن (آلمان)  
در این سوراخ در ویسبادن، آلمان شبیه فضاپیمای میلنیوم فالکون در جنگ ستارگان است. در واقعیت این ورودی سیاهچال کانال «Salzbach» است که امروزه برای گشت و گذار استفاده می‌شود.
در‌های سالن‌های بار، غرب ایالات متحده  
ویژگی همه سالن‌های معتبر غرب وحشی در‌های لولادار است که به راحتی به هر دو طرف باز می‌شوند. در نگاه اول، شاید این ویژگی کاملا بیهوده به نظر برسد. اما این در‌ها هدف خاصی داشتند. اولین هدف آن‌ها تهویه هوا است؛ و دومین هدف این است که چشم ساکنان مذهبی و وارسته شهر از داخل سالن بار دور بماند. علاوه بر این کسانی که می‌خواستند از این سالن‌ها استفاده کنند نور را از دور می‌دیدند و متوجه می‌شدند که باز است. سومین دلیل بیشتر اقتصادی است، شکل این در‌ها که «بال‌های خفاش» نامیده می‌شد، حتی بدون تابلو هم این سالن‌ها را از بقیه ساختمان‌های شهر متمایز می‌کرد.
نبودن طاقچه پنجره، مونته‌نگرو و بلغارستان  
در بلغارستان و مونته‌نگرو ساخت طاقچه لب پنجره مرسوم نیست. شاید برای کسانی که برای کار به بلغارستان می‌روند این عجیب باشد، اما دلیل آن دیوار‌های خانه‌های بلغارستان و مونته نگرو است که به خاطر آب و هوا نازک هستند و در واقع جایی برای گذاشتن طاقچه نمی‌ماند. علاوه بر این، در زبان آن‌ها هیچ کلمه‌ای برای این قسمت وجود ندارد.
پنجره بین حمام و آشپزخانه، شوروی  
پنجره بین حمام و آشپزخانه ویژگی خانه‌های خروشچف است. کسانی که در این خانه‌ها زندگی می‌کنند دلیل آن‌ را نمی‌دانند. اول از همه، این پنجره از نظر بصری فضا را بزرگتر می‌کند، دلیل دوم این است که این پنجره نور را بیشتر می‌کند. این راه حل طراحی در خانه‌های جدید دگر استفاده نمی‌شود.
کشیدن نخ برای روشن و خاموش کردن لامپ  
حمام‌های خانه‌های بریتانیایی هنوز کلید‌های کشیدنی برای لامپ دارند. دلیلش هم این است که رطوبت و برق یک ترکیب خطرناک هستند. کلید‌های لامپ معمولی در حمام‌ها استفاده نمی‌شدند، چون ساکنان می‌ترسیدند آن‌ها را برق بگیرد. این نوع کلید‌ها در خارج از حمام قرار داده می‌شدند، اما بریتانیایی‌ها تصمیم گرفتند این مشکل را حل کنند و از کلید‌هایی استفاده کنند که با یک نخ کشیده می‌شود.
در‌های شیر، آمریکا و بریتانیا  
امروزه خریدن شیر برای ما مشکل نیست، انواع بی‌شماری از محصولات شیر در فروشگاه‌ها وجود دارد. با این حال، تا اواسط قرن بیستم، شیرفروش‌ها شیر را به در خانه‌ها می‌رساندند. دیوار برخی خانه‌ها در‌های کوچکی برای شیر داشت که شیرفروش آن را باز می‌کرد و بطری شیر را درون دیوار قرار می‌داد.
پنجره‌های جادوگر، ورمونت  
پنجره‌های مورب یکی از ویژگی‌های خانه‌های قدیمی ورمونت است. اما چرا به آن‌ها پنجره جادوگر می‌گویند؟ یک افسانه قدیمی می‌گوید که به دلایل ناشناخته، جادوگران نمی‌توانند سوار بر جارو‌های پرنده خود از پنجره‌های مورب وارد شوند.
اما دلیل منطقی‌تری هم برای این پنجره‌ها وجود دارد، در اتاق زیرشیروانی به سختی می‌توان فهمید که پنجره معمولی را کجا باید نصب کرد؛ بنابراین مجبور بودند با چرخاندن ۴۵ درچه پنجره‌ها راهی پیدا کنند. پنجره‌ها در اتاق زیر شیروانی نور بهتر و تهویه مورد نیاز را فراهم می‌کنند.   منبع: برترین ها انتهای پیام/ ویژگی‌های عجیب خانه‌های سراسر جهان

بازی تندروهای ایران در زمین دونالد ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

فشار برای عدم تصویب پالرمو با طومار و تحصن در مساجد، یک روز قبل از جلسه مجمع

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۴۸۱۸۰۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای درگیری در هندبال
 • جزئیات درگیری در لیگ برتر هندبال!
 • جزئیات درگیری در لیگ برتر هندبال/ کتک کاری، گاز اشک ‌آور و ۸ مصدوم!
 • هلاکت ۹ نظامی سعودی طی درگیری‌ها در مرز یمن
 • رفتن به خانه‌ی بخت آموزش نیاز دارد/ روند صعودی طلاق در خراسان رضوی
 • جزئیات درگیری عجیب در لیگ هندبال/ شلیک تیر و نقش برادر مدیرعامل!
 • کشته شدن ۹ نظامی سعودی طی درگیری‌ها در مرز یمن
 • فریب دختران دم بخت با خودروی شاسی بلند و ویلا
 • فالوئرهای شما را باگ اینستاگرام حذف می‌کند!
 • درگیری دژاگه و نورافکن/ اعتراض نیمکت استقلال
 • حواشی دیدار تراکتورسازی-استقلال؛ از اعتراض شفر به اتفاقات روی سکو تا درگیری هواداران تراکتور و استقلال
 • درگیری هواداران تراکتور و استقلال
 • کمک خیران نوعروسان دیباجی را به خانه بخت فرستاد
 • پیروزی فوتبال بر سیاست؛ داستان عجیب حکیم العریبی بازیکن بحرینی + فیلم
 • کشف یک موجود 4 متری عجیب الخلقه+ فیلم
 • عجیب ترین آداب و رسوم ولنتاین در کشورهای جهان
 • ظاهر ترسناک برنده جایزه بخت آزمایی جامائیکا
 • ازدواج چشم بسته داماد جوان را به خاک سیاه نشاند/ زن جوان به خاطر طلاهایش در دام شوم مردان طمع‌کار افتاد/ مرد شیاد از جیب مردم زانتیا خرید
 • بخت استوکس جلوی استقلال باز می‌شود؟