تمام ازدواج های پنهان و آشکار  گوگوش و همسرانش محمود قربانی ، بهروز وثوقی ، داریوش اقبالی ، همایون مصداقی ، محمدرضا شاه و مسعود کیمیایی

گوگوش (فائقه آتشین) بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ایران که محل بحث و بررسی بیشتری دارد و در این گزارش به آن خواهیم پرداخت در هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ به دنیا آمد و هنگامی که دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دایه ارمنی او نام گوگوش را برایش انتخاب کند.

خانواده اش اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از شوروی به ایران مهاجرت کرده‌ بودند. پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی ۲ سال داشت از یکدیگر جدا شدند. وی با پدرش به دوره گردی می پرداخت و در این گشتن ها آوازه خوانی می کرد.

گوگوش نامی ارمنی برای پسران است. در کودکی دایه ارمنی‌اش او را با این نام صدا می‌کرد و بعدها این نام را به عنوان نام هنری‌اش برگزید.

گوگوش از همان زمان کودکی خوانندگی و بازیگری را همراه با پدرش آغاز کرد و وارد عرصه به اصطلاح کاباره ای دوران شاهنشاهی شد.

instagram googooshofficial

فعالیت در کاباره ها و آشنایی با محمود قربانی
رقاصه گردی های گوگوش در کاباره های تهران و حضور در فیلم های نازل و مبتذل از گوگوش چهره ای در همین تیپ درست کرده بود تا این که با محمود قربانی کاباره دار تهرانی آشنا شد و با او ازدواج کرد.حاصل ازدواج اول گوگوش به دنیا آمدن یک پسر به نام کامبیز بود که در بیست و سوم آذر ماه سال ۱۳۴۷ به دنیا آمد.


عروسی گوگوش و محمود قربانی

سال های زندگی خواننده کاباره ای با قربانی زمان زیادی دوام نیاورد و گوگوش در سال ۱۳۵۴ و پس از آشنایی و همکاری با بهروز وثوقی از قربانی طلاق گرفت و با بهروز وثوقی زندگی می کرد.

ازدواج دوم گوگوش یک ازدواج جنجالی در سال  ۱۳۵۴  بود با هنر پیشه معروف بهروز وثوقی که در آن زمان زوج سینمای ایران نامیده شدند و در چند فیلم از قبیل همسفر و پنجره با هم هنرنمائی کردند .

ولی متأسفانه این ازدواج یکسال و اندی بعد به جدائی کشید ، گفتنی است که جدائی این دو بمانند ازدواجشان تیتر اول بسیاری از مجله ها و روزنامه های وقت را به خود اختصاص داد .

بهروز وثوقی هم گوگوش را نخواست
زندگی با زنی که بیشتر ساعات عمرش در کاباره ها و فیلم های نازل می گذراند عرصه زندگی با گوگوش را بر بهروز وثوقی هم تنگ کرد تا مدت زمان زندگی این دو به عدد یک سال برسد و در سال ۵۵ بهروز وثوقی گوگوش را در کاباره های تهران به حال خود واگذارد.البته زندگی با برخی خوانندگان لس آنجلسی در طول مدت کوتاه ۵۵ تا ۵۷ دائما بر سر زبان ها بود.

تکه ای از روزنامه های سال ۱۳۵۵ ازدواج مخفیانه داریوش و گوگوش

یکسال پس از جدائی اش از بهروز وثوقی ، روابط  جنجالی عاشقانه اش با داریوش اقبالی ( خواننده) تیتر خبرها شد در سالهای ۵۵ تا ۵۶ روابط عاشقانه داریوش و گوگوش که به تازگی از بهروز وثوقی طلاق گرفته بود خبر ساز تمامی تیترهای خبری مجلات و مطبوعات آنروزها بود و این روابط  که به یک ازدواج پنهانی ختم شد یکسال و نیم بطول انجامید، در آن روزها به روایتی بهروز وثوقی بارها خواسته بود که با داریوش کتک کاری کند و برای مدت ها او را تهدید می کرده  پس از آنکه داریوش توسط یک زن مورد حمله با اسید قرار گرفت  او که هفتاد درصد شنوائی اش را از دست داده بود مدتی بعد از ایران خارج و به انگلیس رفت برای معالجه و خوب ظاهرأ این پایانی بود برای روابط  عاشقانه گوگوش و داریوش.

گوگوش و همایون مصداقی

پس از آن با جوانی بنام  همایون مصداقی صاحب یک شرکت بیمه دراواخر سال ۱۳۵۷ ازدواج کرد که مدتی پس از آن انقلاب شد و این ازدواج تا سال ۱۳۶۸ ادامه داشت که دوباره به طلاق انجامید و در نهایت گوگوش از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۲ همسر مسعود کیمیائی کارگردان سرشناس سینمای ایران بود .

گوگوش و مسعود کیمیایی

سریال طلاق ها و ازدواج های مجدد گوگوش همچنان ادامه دار است
زندگی مشترک گویی برای خواننده سابق کاباره ای سلطنتی معنا ندارد.گوگوش از همایون مصداقی هم جدا می شود و این بار با یک کارگردان ایرانی زندگی مشترک خود را آغاز می کند.مسعود کیمیایی آخرین صید در تور این خواننده بد سابقه نبود.

فرار گوگوش به لس آنجلس
خواننده مبتذل راهی آمریکا می شود.ابهامات فراوان زندگی خصوصی گوگوش در ایران و حرف و حدیث های اطراف او فضایی دور از انتظار برای او رقم زده بود تا ورودش به آمریکا با عقده گشایی های سیاسی و اجتماعی همراه باشد.

گوگوش اینبار در دامن گروه های اپوزیسیون
فرار گوگوش به آمریکا و فضای لس آنجلسی او را وارد فعالیت های جدید کرد تا ورودش به آمریکا سر آغازی باشد برای عقده گشایی های سیاسی گوگوش.(باشگاه خبرنگاران اطلاعات موثقی از زندگی پشت پرده سیاسی و خصوصی گوگوش در آمریکا دارد که در این خبر مجال پرداختن به انها نیست و در وقت مقتضی اسناد و مدارک آن را هم منتشر خواهد کرد)

سن واقعی گوگوش محل شک و شبهه های بسیار

یکی از پر ابهام ترین نقاط زندگی گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه کوچک شده فائقه آتشین حکایت از آن دارد که گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ در تهران است.اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلی گوگوش نشان می دهد کامبیز پسر گوگوش و محمود قربانی کاباره دار معروف تهران در سال ۱۳۴۷ به دنیا آمده است ، با این حساب حد اقل گوگوش هنگامی که ۱۷ سال بیشتر نداشته ازدواج کرده و باردار شده است که بر اساس سند در اختیار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلی است.

در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران که منتشر خواهد شد تاریخ تولد فائقه آتشین سال ۱۳۲۳ درج شده و این به این معنی است که گوگوش در حال حاضر ۶۸ سال دارد نه ۶۲ سال.

البته شایعات دیگری هم در خصوص تاریخ تولد او در سال ۱۳۱۹ مطرح است که با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد ۱۳۲۳ صحیح است.

چهره بدون آرایش گوگوش

پیرزن صاحب رکورد در عمل های جراحی زیبایی همچنان قربانی می گیرد

ورود به آمریکا برای ادامه فعالیت های خانم آتشین حاشیه های بسیاری را برای نزدیکان او به همراه داشت.ابتدا او زندگی خانوادگی (مهرداد_آ) آهنگ ساز و خواننده لس آنجلسی را به هم ریخت و بعد شایعات ازدواج او با فردی به نام بابک سعیدی مطرح شد تا دست آخر و بعد از برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش اینبار نام هومن خلعتبری مطرح شود.
پیرزن خواننده در خصوص ازدواج چند باره اش می گوید : من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد.

کلیه اطلاعات مطرح شده که دنباله بسیار جالبی خواهد داشت توسط یکی از نزدیکترین افراد به این خواننده ارائه شده است که نام وی محفوظ خواهد بود تا اینکه خود اجازه انتشار نامش را بدهد.

ماجرای گوگوش و محمدرضا پهلوی

گفته می شود فائقه آتشین فرزند دیگری نیز دارد که حاصل رابطه نامشروع وی با محمدرضا پهلوی است.

«شادی پهلوی» که مدعی ازدواج پنهانی شاه مخلوع و گوگوش است، چندسال پیش توانسته بود از طریق آزمایش DNA نسبت فامیلی‌اش با خاندان سلطنتی را ثابت کند.

او همچنین از کامبیز قربانی خواسته بود با حضور در ترکیه، به همین آزمایش تن دهد تا خواهر و برادری شان اثبات شود.

عکس شادی پهلوی

 

آکادمی حاشیه ساز

آکادمی موسیقی گوگوش یک برنامه تلویزیونی بود که ظاهرا با هدف شناسایی استعدادهای ناشناخته در موسیقی پاپ ایرانی تأسیس شد. گوگوش به همراه هومن خلعتبری و بابک سعیدی تیم داوری این برنامه را تشکیل می‌دادند. طی این برنامه عده ای معرفی می شدند و در معرض انتخاب مخاطبان شبکه من‌و‌تو قرار می گرفتند.

 

معرفی بی‌ضابطه برخی چهره‌ها و حذف مشکوک برخی دیگر از گردونه رقابت، زمینه‌ساز نارضایتی و متهم شدن دست‌اندرکاران آکادمی به «تقلب» شد و در نهایت به تعطیلی و توقف این پروژه در سال ۲۰۱۴ انجامید.

 

علاوه بر تقلب، سوءاستفاده ابزاری و غیراخلاقی عوامل آکادمی از شرکت کنندگان، اختلاف هیأت داوری برای ادامه کار، ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری و… همگی از جمله عواملی بودند که آکادمی را به بن‌بست رساند.

شاید حاشیه‌های ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری، پررنگ‌ترین چالش این آکادمی بود. داستان تا بدان‌جا پیش رفت که هر دو وادار به واکنش شدند و در تریبون آزاد “رادیو زمانه” (radiozamaneh) لب به گلایه گشودند و به مخاطبان ناراضی خود تاختند.

در بخشی از پیام مذکور به قلم خلعتبری آمده بود: «حواشی آکادمی این روزها گریبان همه ما را گرفته، از هنرجوها تا اساتید… نمی دانم چه اهمیتی دارد که ما زن و شوهریم یا نه؟ آیا قرار است ازدواج کنیم؟ آیا دوست دختر و دوست پسریم یا همکار ساده؟… چرا من به خانم گوگوش خیره می شوم و چرا بابک سرش را پایین می گیرد؟ چرا من بدلباس هستم؟ چرا مو ندارم؟ چرا گوگوش جواهرات قیمتی می اندازد؟ آیا صورتش را عمل زیبایی کرده؟ آیا من به درد گوگوش می خورم؟ آیا او به درد من می خورد؟ و هزاران هزار حرف و حدیث دیگر… تا زمانی که ما مسابقه خوانندگی و رقابت برای صدای بهتر را با میدان جنگ عقاید اشتباه می گیریم، همان بهتر که رأی ما را در نتایج دخیل نکنند! اگرچه به رأی من و تو با وجود تمام اشتباهات اهمیت داده می شود…»

وضعیت نامناسب پسر گوگوش و برادرش

فائقه آتشین مشهور به گوگوش خواننده لس آنجلسی نامی است که بار دیگر با آکادمی شبکه من و تو بر سر زبان ها افتاد و خیلی زود و با برگزاری تنها دو دوره پرتنش در نحوه اجرا که موجب نارضایتی مخاطبان گردید، تعطیل شد، البته بروز اختلاف میان هیئت داوران بویژه با هومن خلعتبری نیز در جمع شدن بساط برنامه نقش موثری داشت. اما وی کیست و تنها فرزند پسرش اکنون چه می کند؟

گوگوش و پسرش کامبیز

پسر گوگوش

تنها پسر وی کامبیز است که ۴۱ سال دارد، فرزند گوگوش از همسر اولش محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد.

کامبیز پس از انقلاب همراه پدرش از ایران خارج شده و ابتدا به فرانسه و بعد آمریکا آمد و مدتها مادرش را ندید.

کامبیز همچنین با شهرام کاشانی خواننده پاپ مقیم لس آنجلس کارهای مشترکی را اجرا کرد. مادر شهرام کاشانی نیز مانند گوگوش برای مدت کوتاهی با محمود قربانی ازدواج کرده بود (که بعدا طلاق گرفتند) و لذا شهرام و کامبیز برادر ناتنی می باشند.

کامبیز، همسر سابق و فرزندش

گوگوش و پسرش کامبیز و مادر محمود قربانی

 

منبع: ساتین

خبر بعدی:

مراسم اختتامیه مسابقات قرآن کریم همسران شهدا و ایثارگران برگزار شد

مراسم اختتامیه مرحله اول سی امین دوره مسابقات قرآن کریم روز شنبه 27 بهمن ماه با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در قم برگزار شد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمد حسن کاویانی راد در این مراسم، گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی با سه جبهه در هر دوره مواجه بودیم؛ جبهه اول زور بود که در دوره انقلاب و دفاع مقدس با آن مقابله کردیم و پیروز شدیم، جبهه دوم جبهه زر است که با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی به مواجه با ملت ایران آمده است.


وی اضافه کرد: اما جبهه سوم که در دهه پنجم انقلاب با آن مواجه‌ایم جبهه تزویر است. میدان تزویر میدان ریای سازماندهی شده و هدفمند است که دشمن ملت در نقش دلسوز ملت ظاهر می‌شود و نسل انقلابی و ایثارگر در مقام بدهکار باید توضیح بدهد.


معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد تأکید کرد: باید بتوانیم تهدیدات امروز را مدیریت کنیم و همانند دوران دفاع مقدس به موفقیت دست یابیم. جامعه وقتی توجیه شود و مسائل را شفاف برایشان بیان کنیم، می‌داند چه باید کرد زیرا شفافیت در سخن و عمل، اراده مقابله را تقویت می‌کند و این موجب پیروزی در این جبهه است.


حجت‌الاسلام کاویانی با بیان اینکه تمسک به قرآن کریم فتنه‌ها را خنثی می‌سازد، افزود: قرآن پرده شوم تزویر را می‌شکافد و تزویر گران را رسوا می‌سازد. امروز نیازمندیم تا قدرت و دانش و زندگی خود را با قرآن تنظیم کنیم تا از افراط و تفریط به دور باشیم. هر کس متناسب با ظرفیت خود از این سرچشمه حیات بهره‌مند می‌شود و نباید بگذاریم این اتصال با قرآن قطع شود که برگزاری این مسابقات و آموزش‌های قرآنی نیز با همین هدف است.


وی عنوان کرد: شما همسران شهدا و ایثارگران رکن مدیریت خانواده و مؤثر در تربیت نسل‌ها هستید لذا انس با قرآن می‌تواند خانواده‌ای قرآنی را تربیت کند. از سویی شاخص ایثارگری از شما الگویی به جامعه معرفی می‌کند که می‌توانید موجب نشر فرهنگ قرآنی به شکلی مؤثر در سطح جامعه باشید.


در بخش دیگر این مراسم سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: قرآن کتاب هدایت و نور الهی برای روشن کردن مسیر صحیح زندگی و سعادت دنیا و عقبی است و به همین جهت تمسک به این کتاب آسمانی ضروری است.


گفتنی است، در این مسابقات که چهار روز به طول انجامید، ۱۸۰ نفر از همسران شهدا و ایثارگران از استان‌های مختلف کشور در هتل شاهد قم با هم به رقابت پرداختند و ۱۷ نفر به مقام‌های اول تا سوم سی امین دوره مسابقات قرآن کریم همسران شاهد و ایثارگر دست یافتند.
انتهای پیام

افزایش نجومی قیمت خودروهای داخلی | مسئولان دقیقاً چه می‌کنند؟

بازی تندروهای ایران در زمین ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

غلامحسین مطهری ‌اصل کیست؟ +عکس

منبع این خبر، وبسایت saten.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۶۳۸۱۰۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مادران و همسران شهدا اسوه هاي صبر و ايستادگي هستند
 • فرزندان شهدا و جانبازان سرمايه‌هاي کشور هستند
 • بحران پیری جمعیت؛ الگوی زاد و ولد را باید تغییر دهیم
 • تکریم مادران و همسران شهدا در شیرگاه
 • سلبریتی‌هایی که سر سفره عقد پا به فرار گذاشتند! /تصاویر
 • ٩٤ هزار عروس و داماد با وام بانک صادرات ایران زندگی مشترک خود را آغاز کردند
 • 95 دانش آموز پسر برای بازدید مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند
 • سلبریتی‌هایی که از سر سفره عقد فرار کردند!
 • بزرگداشت مادران و همسران شهدا در فراهان برگزار شد
 • چهره‌های مشهوری که از سر سفره عقد پا به فرار گذاشتند! + تصاویر
 • چنبره طلاق بر زندگی زوج‌های جوان/شبکه‌های مجازی عامل اصلی خیانت زوجین به یکدیگر است
 • شوکه شدن عروس و داماد از وقوع حادثه غیرمنتظره در جشن عروسی! +فیلم
 • مهریه در اسلام، حق مسلم خانم‌هاست اما بخشیدن آن برکت‌ها و خیرهای بسیاری در زندگی مشترک دارد
 • سقوط عروس و داماد و میهمانانش به داخل کانال فاضلاب+ عکس
 • قربانی: تمام توان و هم و غمم سپاهان است
 • قربانی: بازی کردن در زمین ورزشگاه شهر قدس بسیار کار دشواری بود
 • قربانی: فقط به سپاهان فکر می کنم
 • تمدن‌سازی اسلامی، آرمان اصلی گام دوم انقلاب است/ حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است
 • علی اکبر قربانی ارکستر سازهای ملی را رهبری کرد