نفرات منتخب تراکتورسازی از سوی مجتبی حسینی اعلام شدند
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۶۶۶۸۳۵۳
نفرات منتخب تراکتورسازی از سوی مجتبی حسینی، سرمربی موقت این تیم در دیدار با سایپا مشخص شدند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :در نخستین بازی هفته بیستم لیگ برتر تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان سایپا است.
تراکتور که در ۱۹ بازی گذشته لیگ فرزین گروسیان را در ترکیب داشت، امروز برای نخستین بار ژوردی مارتینز برزیلی را درون چارچوب دارد؛ محمدرضا مهدیزاده و محمد نادری مدافعان میانی این تیم هستند و محمد ایرانپوریان و رضا شربتی در دو جناح خط دفاعی این تیم بازی میکنند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
مهدی کیانی و مهدی مهدیپور هافبکهای دفاعی و میانی این تیم هستند و کمی جلوتر از آنها دانیال اسماعیلیفر و احسان پهلوان بهعنوان وینگر به میدان میروند؛ در خط حمله تراکتور برابر سایپا هم محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی به کار گرفته شدهاند.
ترکیب تراکتورسازی مقابل سایپا به صورت زیر است:
ژوردی مارتینز
محمدرضا مهدیزاده
محمد نادری
محمد ایرانپوریان
رضا شربتی
مهدی کیانی
مهدی مهدیپور
دانیال اسماعیلیفر
احسان پهلوان
محمد ابراهیمی
فرزاد حاتمی
منبع: پارس فوتبال
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۶۶۶۸۳۵۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
نفرات برتر جشنواره خوشنویسی امیر فرهنگ و هنر در بیجار معرفی شدند
به گزارش خبرنگار مهر، اولین جشنواره خوشنویسی امیر نظام گروسی پیش از ظهر جمعه با حضور خوشنویسان کشوری در مجتمع فرهنگی هنری امیر نظام گروسی برگزار شد.
در بخش تحریر از زحمات غفور اسکندری از شاهین شهر، فاطمه نساجی از شهر ری تقدیر شد و رتبه سوم به ایوب شیری از شهین دژ رسید.
همچنین رتبه دوم به محمد حسن عطاری از تبریز و رتبه اول مسعود حمیدی از سقز رسید.
در بخش شکسته از زهره مرادی از سنندج و نجفعلی مرادی از بیجار تقدیر و
رتبه سوم به راحینا تیموری از سنندج رسید.
همچنین رتبه دوم این بخش به عابدین پویا از سنندج و رتبه اول محمد عثمانی از بانه رسید.
در بخش نستعلیق از آقای آوات مظهری سنندج و بهروز مخلصی از بانه بانه وریا اسدی سنندج تقدیر به عمل آمد
رتبه سوم این بخش نیز به صورت مشترک به کورش کلهر از بیجار احمد سنگینی از بانه، رتبه دوم ناصر شریفی سقز و رتبه اول به محمد بهرامی از مریوان رسید.
گفتنی است؛ در این جشنواره ۱۹۰ اثر از شهرهای مختلف کشور به جشنواره رسید.
کد خبر 6095684