به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ بانک آینده در راستای ارج نهادن و تأمین نیازهای اعتباری و ارزش‌آفرینی هرچه بیشتر اقشار متخصص جامعه، شامل اساتید دانشگاه، اعضای محترم جامعه نظام پزشکی، وکلا و سردفتران رسمی و مهندسان عضو جامعه نظام مهندسی، بسته اعتباری ویژه متخصصان را ارائه کرده است:

گروه های هدف:

1)حرفه‌های پزشکی:

1-1- پزشکان و دندانپزشکان متخصص و فوق تخصص.

1-2- پزشکان عمومی.

1-3- دندانپزشکان عمومی.

1-4- دامپزشکان.

1-5- داروسازان.

1-6- کارشناسان علوم آزمایشگاهی.

1-7- رادیولوژیست‌ها (پزشکی و دندانپزشکی)

1-8- سایر رشته‌های مربوطه(پزشکی، پیراپزشکی، مامائی و ...).

2) وکلا و سردفتران رسمی (دفاتر رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق).

3) مهندسان (ساختمان و عمران).

4) اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه‌ها.

ویژگی‌ها و شرایط:

اعطای تسهیلات به منظور خرید دفتر کار، مطب و داروخانه ویژه متخصصان. اعطای تسهیلات در قالب عقود مشارکتی و با دو شیوه بازپرداخت تدریجی یا بازپرداخت یکجا در سررسید. زمان بازپرداخت تسهیلات در حالت اقساطی، حداکثر پنج سال (60 ماه) و در حالت بازپرداخت یکجا حداکثر یک‌ساله (12 ماه) می‌باشد. نرخ سود تسهیلات، مطابق ضوابط و مقررات مصوب بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران خواهدبود اعطای تسهیلات به منظور تجهیز دفتر کار، مطب و داروخانه ویژه متخصصان.

2-1-اعطای تسهیلات خرید ابزارکار، تجهیزات اداری و رایانه‌ای، تجهیزات پزشکی دفتر کار، مطب و داروخانه در قالب عقد مشارکت مدنی (بخش خدمات) با دو شیوه بازپرداخت اقساطی یا بازپرداخت یکجا در سررسید.

2-2- زمان بازپرداخت تسهیلات در حالت اقساطی، حداکثر پنج سال(60 ماه) و در حالت یکجا در سررسید حداکثر یکساله (12 ماه) می‌باشد.

2-3- نرخ سود تسهیلات، مطابق ضوابط و مقررات مصوب بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران است.

تسهیلات ویژه مشاغل تخصصی (مبالغ به ریال)

شرح مشاغل

تجهیزات، لوازم و وسایل کار

مدت بازپرداخت (حداکثر)

خرید محل کار و یا مطب

مدت بازپرداخت (حداکثر)

اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه

500 میلیون

60 ماه

5 میلیارد

60 ماه

حرفه‌های پزشکی

پزشکان و دندانپزشکان متخصص و فوق تخصص 5 میلیارد 60 ماه

10 میلیارد

60 ماه پزشکان عمومی 1 میلیارد 60 ماه

5 میلیارد

60 ماه دندانپزشکان عمومی 1 میلیارد 60 ماه

5 میلیارد

60 ماه دامپزشکان 1 میلیارد 60 ماه

5 میلیارد

60ماه داروسازان (داروخانه‌ها) 1 میلیارد 60 ماه

10 میلیارد

60 ماه کارشناسان علوم آزمایشگاهی 3 میلیارد 60 ماه

10 میلیارد

60 ماه رادیولوژیست‌ها (پزشکی و دندانپزشکی) 3 میلیارد 60 ماه

5 میلیارد

60 ماه سایر رشته‌های مربوطه (پیراپزشکی، مامائی و ...) 1 میلیارد 60 ماه

5 میلیارد

60 ماه

وکلا و سردفتران رسمی

500 میلیون 60 ماه

5 میلیارد

60 ماه

مهندسان (ساختمان و عمران )

500 میلیون 60 ماه

3 میلیارد

60 ماه

401 بانک آینده بانک مرکزی نظام مهندسی بانک ولی الله سیف

منبع: ایسکانیوز

خبر بعدی:

دولت برنامه‌ای در خصوص افزایش وام مسکن ندارد/مسکن دار شدن اقشار کم‌درآمد از برنامه‌های مستمر وزارتخانه است

وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت برنامه‌ای در خصوص افزایش وام مسکن ندارد چرا که با افزایش این وام قیمت مسکن هم بیشتر شده و قشرهای هدف دچار مشکل می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز پنج‌شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های ۵۲۸ واحدی مسکن اقشار کم‌درآمد در کوی کوثر اراک در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برنامه‌های محوری دولت دوازدهم جریان بخشیدن به تولید مسکن است. پروژه مسکونی مجتمع کوثر در قالب پروژه ۴۰۰ هزار واحدی جدید توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و از پروژه‌های موردنظر دولت است که با اراضی جدیدی که استاندار مرکزی در جوار این مجموعه در نظر گرفتند آن را ادامه خواهیم داد.

وی بابیان اینکه این مجموعه تا ۸۰۰۰ واحد مسکونی قابلیت گسترش دارد عنوان کرد: این مجموعه می‌تواند قشرهای کم‌درآمد و ضعیف را در خود اسکان دهد. همچنین این مجموعه کیفیت خوبی از لحاظ موقعیت دارد و بنیاد مسکن هم استانداردهای شهرسازی و معماری را در آن به‌خوبی رعایت کرده است به‌طوری‌که تناسب فضاها، چیدمان، نرخ پراکندگی بلوک‌ها و عدم اشراف آن‌ها به یکدیگر ستودنی است.

وزیر راه ضمن تأکید بر اینکه ایجاد مسجد به عهده بنیاد مسکن بوده است اظهار کرد: مدرسه و سایر فضاها با مشارکت مردم و خیرین در دستور کار قرار خواهد گرفت تا مردم از همه امکانات لازم برخوردار شوند.

وی با تبریک به ۵۲۸ خانوار ساکن در این مجتمع بابت تحویل این واحدها گفت: امیدواریم تمامی مردم در یکی دو سال آینده کلید مسکن خود را تحویل بگیرند و در مسکن خود ساکن شوند.

اسلامی برنامه دولت برای مسکن اقشار کم‌درآمد را تشریح کرد و گفت: دولت برای اقشاری که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی هستند زمین در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) و یا سازمان بهزیستی قرار خواهد داد. همچنین حدود ۶۰ هزار واحد از پروژه‌های مسکن مهر در سطح کشور به کمیته امداد ارائه‌شده که این سازمان حدود ۱۰ هزار واحد آن را انتخاب کرده و آن را تکمیل می‌کند.

وی ادامه داد: معاهده‌ای هم بین بنیاد مسکن و کمیته امداد وجود دارد که سازمان برنامه‌وبودجه آن را حمایت کرده است.

مسکن دار شدن اقشار کم‌درآمد از برنامه‌ای مستمر راه و شهرسازی است

وزیر راه و شهرسازی مسکن دار شدن اقشار کم‌درآمد را برنامه‌ای استمراری خواند و گفت: دهک‌های یک و دو را سازمان‌های حمایتی پوشش خواهند داد. همچنین دولت برای دهک‌های سه تا هفت این‌طور در نظر دارد تا شرکت‌ها و انبوه‌سازان با همین شیوه اقدام به احداث کنند و زمین و تسهیلات بانکی در اختیار آنان قرار داده شود تا مردم متناسب با استطاعت خود واحد خود را انتخاب کنند.

دولت برنامه‌ای در خصوص افزایش وام مسکن ندارد

اسلامی بابیان اینکه دولت برنامه‌ای در خصوص افزایش وام مسکن ندارد اظهار کرد: دلیل آن‌هم این است که افزایش این وام باعث افزایش قیمت مسکن شده و قشرهای هدف دچار مشکل می‌شوند. هدف دولت کنترل قیمت تمام‌شده است و با تدبیرهایی که در دستور کارداریم فکر می‌کنیم این کار مؤثر باشد.

وزیر راه در مورد برنامه این وزارت برای سفرهای نوروزی گفت: مقدمات فراهم‌شده و ستادها تشکیل‌شده‌اند. همچنین سازمان راهداری با مشارکت پلیس و واحدهای امدادی در قسمت‌هایی که وضعیت هوا اجازه داده و سردی هوا مانع نشود نسبت به روکش و ترمیم جاده‌ها، خط‌کشی‌ها، علائم و هوشمند سازی جاده‌ها اقدام می‌کند.

وی در پایان سهم مردم در سفرهای نوروزی را ۹۹ درصدی دانست و افزود: مردم بیشترین سهم را در سفرهای نوروزی دارند و اگر درست رانندگی کنند انشا الله سال بی حادثه‌ای را پشت سر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/

 

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

منبع این خبر، وبسایت www.iscanews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۶۷۷۴۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تورم سال ۹۷ چقدر می‌شود؟
 • کنگره میرعلی تبریزی «واضع خط نستعلیق» در تبریز برگزار می‌شود
 • سردار قاسمی: فتنه 98، اقتصادی و معیشتی است/همه اقشار را درگیر خود می‌کند/شهیدان مدافع وطن نتیجه دیپلماسی لبخند است/باید لیبرالیسم را دفن کنیم تا موفق شویم
 • اسلامی: پاسخگویی به تقاضای مسکن اقشار کم درآمد و متوسط اولویت دارد
 • سرانجام ماجرای "پزشکان فراری از کارتخوان" به کجا رسید؟
 • پیش‌بینی وزیر اقتصاد: تورم حداکثر ۲۷.۸ و رشد اقتصادی منفی ۲.۵ درصد برای سال جاری
 • دلار ۴۲۰۰ برای واردات کالا‌های اساسی جلوی افزایش تورم را نگرفت/ سیاست ارزی دولت، پشت جبهه‌های تولید داخلی را زمین می‌زند/ نتیجه ارز دولتی؛ رانت، فساد و زیرمیزی است
 • پیش‌بینی وزارت اقتصاد درباره حداکثر تورم سال ۹۷
 • تورم حداکثر ۲۷.۸ و رشد اقتصادی منفی ۲.۵ درصد برای سال جاری
 • تکرار| وزیر راه در اراک: وام مسکن افزایش نمی‌یابد
 • روند لاک‌پشتی پرداخت تسهیلات در بروجرد؛ قفل بانک‌ها بر اشتغال روستایی
 • آسمان خوزستان در انتظار سامانه بارش زا
 • بهره برداری از طرح ۵۲۸ واحدی مسکن اقشار کم درآمد در اراک+عکس
 • رتبه دهم بروجرد در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی/ طرح های بلاتکلیف برای دریافت تسهیلات
 • پرداخت اختیاری حق ویزیت در چند مطب پزشکی در قزوین
 • شهرستان نایین پزشک متخصص ثابت ندارد
 • محکومیت سنگین کادر پزشکی در مرگ کودک گرگانی
 • 40 میلیارد ریال تسهیلات برای دانشجویان دکتری پرداخت شد
 • ۸۰۰۰ واحد مسکونی اقشار کم درآمد در استان مرکزی احداث می شود