خبرگزاري آريا - برترين ها - اميررضا شاهين نيا: سلامي دوباره خدمت همه شما عزيزان و همراهان مجله اينترنتي برترين ها. مثل هميشه با گزيده اي از فعاليت چهره ها در شبکه هاي اجتماعي در روزهاي گذشته در خدمتتان هستيم. از اين که امروز هم ما را انتخاب کرده ايد بسيار سپاسگزاريم.
ستاره هاي خوشتيپ در مراسم اکران خصوصي فيلم "پل خواب"، ساخته پر سر و صداي اُکتاي براهني که گزينه پيشنهادي ما براي سينما رفتن در اين روز هاست. ساعد سهيلي بازيگر پر کار اين روزهاي سينما دارد مسير تبديل شدن به يک سوپراستار را به خوبي مي پيمايد. هومن سيدي هم که نيازي به تعريف ما ندارد.

ليندا کياني در حال اجراي يک کنسرت. اين که حرکت دست ليندا چه تاثيري در کيفيت همخواني کردن او دارد، نکته اي است که کسي از آن خبر ندارد.

عکس جالب سردار آزمون با لباس ايل و تبارش، ترکمن هاي عزيز.

سلفي خانگي حميد گودرزي بدون شرح خاصي. فقط لطفا از اين به بعد پيش از سلفي گرفتن به نقش و طرح تابلويي که پشت سرتان در عکس حضور دارد دقت کنيد تا دردسر نشود.

سلفي ماشيني سارا رسولزاده، بازيگري که که اين حرفه را همانند خيلي هاي ديگر مثل شهاب حسيني و نويد محمد زاده، از مجري گري در تلويزيون شروع کرده است.

خواهران منصوريان هم به جمع تيم فوتبال سلبريتي ها اضافه شده اند. نميگوييم تيم فوتبال هنرمندان چون خيلي از حاضرين در اين تيم هنرمند نيستند و صرفا چهره شناخته شده هستند. شراره رخام خيلي دل و جرأت دارد که با اين صورت پلاستيکي خود را در معرض توپ و ضربه قرار ميدهد.

مريم پاليزبان بازيگر توانا و گزيده کار سينما و تئاتر، در سالروز درگذشت زنده ياد عارف قزويني شاعر آوانگارد و تصنيف سراي انقلابي کشورمان، از او ياد کرد. اشعار ساختارشکنانه عارف و غزليات حماسي او تاثير شگرفي در جريانات انقلابي دوره مشروطه داشت، تاثيراتي که تا زمان اتقلاب اسلامي ادامه داشت. با تصنيفي معروف از عارف قزويني يادش را تکميل ميکنيم:
"از خون جوانان وطن لاله دميده
از ماتم سرو قدشان سرو خميده
در سايه گل بلبل از اين غصه خزيده
گل نيز چو من در غمشان جامه دريده
چه کج‌رفتاري اي چرخ، چه بدکرداري اي چرخ
سر کين داري اي چرخ، نه دين داري، نه آيين داري اي چرخ"

سلفي علي اوجي با کوروش تهامي و همسر جان روي پله برقي مجتمع کوروش. احتمالاً اين سلفي ساعت 10 صبح روز يکشنبه گرفته شده که کوروش انقدر خلوت است.

دانيال عزيز شما که انقدر سعي داري اين چيزي که به زبان نمي آورم باشي، چرا چند دکمه ديگر از پيراهنت را باز نکردي؟!

اشکان جان اين مشکل دولت نيست، اين مشکل مردم خوزستان است که خانه هاي خود را منطقه اي ساخته اند که در معرض گرد و خاک است! انقدر حال مسئولين عزيز را مکدر نکن!

مهتاب ثروتي بازيگر خوب سينما و تلويزيون که اين روز ها فيلم "حريم شخصي" از احمد معظمي را در پرده دارد، با اين سلفي خروجي تلاش هاي شبانه روزي آرايشگر عزيز براي صاف کردن موهايش را به نمايش گذاشته است. سلفي هم در لحظه اي گرفته شده که در حين گوش دادن لئونارد کوهن است! اي کاش يک ويدئوي چند ثانيه اي ميگذاشت که شکي که بين لئونارد کوهن و سه برادر خداوردي در موسيقيِ اين لحظه هست، برطرف ميشد.

زبانمان مو درآورد و آخر سر نتوانستيم سلفي گرفتن در آينه را به عزيزان ياد بدهيم!

اميد حاجيلي که براي اجراي کنسرت به خوزستان رفته، اين تصوير را از فرودگاه ماهشهر به نمايش گذاشته که شرحي براي آن لازم نيست!

آفرين هاني جان، همين طوري ادامه بده تا با موفقيت ها و افتخار آفريني هايت روح پدر عزيزت هم شاد باشد.

چه جالب، پدر و عموي سروش رفيعي دوقلو هستند.

عکس هنري شقايق خانم فراهاني، با شعري زيبا از روزبه بماني که اکثرا آن را شنيده ايد.

لقمان حکيم در بدبينانه ترين حالت هم تصور نميکرد روزي جمله اش زير چنين سلفي اي درج شود.

امير کاظمي با اين پست حسابي اميرحسين رستمي را شرمنده کرد و از اينکه در همه حال هواي او را دارد، از وي تشکر کرد.

محمدرضا دلپاک، صدابردار و صدا گذار نامي و بين المللي کشورمان، جزو آکادمي اسکار و هيئت ژوري ده ها جشنواره سينمايي معتبر خارجي و رکورددار دريافت سيمرغ بلورين از جشنواره فيلم فجر با 10 سيمرغ. سينماي ايران به داشتن استاد دلپاک افتخار ميکند.

بهاره کيان افشار با سياه و سفيد کردن عکس سعي در القاي حس زمستان به تصوير داشته، چون در واقعيت خبري از زمستان نيست.

خاطره بازي پرستو صالحي با عکسي قديمي از سينماگران جوان و محبوب آن روز ها، در کنار علي قربانزاده، حديث فولادوند و رامبد شکرآبي.

نميدانم محسن مسلمان از کجا شنيده که جليقه با پيراهن يقه بسته روي شلوار مد روز محسوب ميشود که در تمامي عکس هاي امسال همين تيپ را زده است.

وقتي سعي داري با موهاي فر بلند خودت را شبيه تيم برتون کني ولي خبر نداري که شبيه منگوله گوش ميرزا شده اي.

گشت و گذار احسان خواجه اميري و محمد عليزاده در اصفهان.

عکس يادگاري آذين رئوف و بهاره رهنما در يکي از سالن هاي تئلاتر. ولي انصافا و جدا از شوخي بهاره خوب وزنش را کم کرده است. آفرين.

سلفي برزو ارجمند و سيامک انصاريِ توئيتر باز در مسير هامبورگ، براي اجراي نمايششان در اين شهر.

اگر بخواهيم کپشن هليا امامي (که ربطي به تصويرش ندارد) را ادامه دهيم، قطعاً به "بدبخت شويد" و "بستري شويد" خواهيم رسيد.

ليلا اوتادي اگر پس از هر نوبت ورزش در باشگاه سلفي نگيرد، اشتراکش از باشگاه لغو خواهد شد.

داريوش خان فرهنگ ميهمان نمايش گلاب آدينه و همکاران بود که اين سلفي در پايان کار گرفته شد.

خاطره بازي ناب کوروش سليماني با عکسي مربوط به سريال "آواز مه" در کنار خسرو شکيبايي، فرخ نعمتي و ساير عزيزان. روح عمو خسرو قرين شادي و رحمت باشد.

آرام جعفري اين عکس را انداخته چون مثلا در کنار اين توپ هاي پلاستيکي حس نوستالژيک و خاطره انگيز پيدا کرده است. نميداند که در جنوب و حواشي همين شهر هنوز همين توپ هاي پلاستيکي تنها تفريح و مرهم درد هاي کودکان محروم شهر است.

عجب عکسي! سه اسطوره فوتبال، سينما و موسيقي در کنار هم در يک فرودگاه. ابراهيم ميرزاپور، مهدي اميني خواه و اميد جهاااااان.

مريم خدارحمي و آناهيتا همتي اين سلفي را با عنوان "ديدار پس از سال ها" به اشتراک گذاشته اند. مثلا ما به خاطر نمي آوريم که همين چند ماه پيش در يک افتتاحيه در کنار هم ايستاده بودند.

زهره فکور صبور مدل لباس، ميک آپ و اکسسوري عروس شده است.

پيمان معادي و محمود کلاري در پشت صحنه فيلم "بمب" که اخيراً يک عاشقانه هم به انتهاي عنوان آن اضافه شده، در انتظار اکران در جشنواره فيلم فجر.

عکس هاي برفي مونا برزويي و همسر جان در يکي از پيست هاي اسکي فعال در اين چند روز.

ستاره هاي ايراني ليگ هلند ميهمان اين آقاي محترم بوده اند. مطمئناً کارشان را راه انداخته است و مشکلي را حل کرده است.

در اين وانفساي القاب عجيب و غريبي که به افراد در سينما داده ميشود، بد نيست سولماز غني را هم "اسکيموي سينماي ايران" بناميم.

سلفي باران کوثري و پدر عزيزش جهانگير خان کوثري در اکران خصوصي "پل خواب".

ذوق ساعد سهيلي از اين که بزرگمرد ادبيات ايران به اکران خصوصي فيلمشان آمده است.

تبريک ويژه به پريناز خانم ايزديار که برنده جايزه بهترين بازيگر زن فستيوال فيلم داکا شده است. فستيوالي معتبر در سينماي آسيا.

اين قصه ي مسخره سر دراز دارد.

اميد و آزاده اسماعيل خاني در غياب مادرشان گوهر خيرانديش به اکران خصوصي فيلم "پل خواب" رفتند. تصاوير امروز هم به انتها رسيد. ممنون از وقتي که در کنار ما سپري کرديد. شب و روزتان خوش.

مثل هميشه منتظر نکات پيشنهادي و انتقاداتتان هستيم. چه از طريق گذاشتن نظرات زير همين مطلب چه از طريق ايميل info@bartarinha.ir. براي ارتباط با نويسنده مطالب هم مي‌توانيد با حساب کاربري amirrezashahinnia در اينستاگرام ارتباط برقرار کنيد.
با سپاس از همراهي تان

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

این شب‌ها در فرمول یک از گپ و گفت با بحری تا حضور رضا صادقی

بحری با تعریف ماجرای ترجیح درآمد دو میلیون تومانی ایران به ۸ هزار یورویی هلند برای خدمت، انگیزه بسیاری از فعالان اجتماعی را برای خدمت به مردم دو چندان کرد؛ رضا صادقی و افشین قطبی هم جزو مهمانان امشب معرفی سرباز فداکار اهوازی هستند. ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴ فرهنگی رادیو و تلویزیون نظرات - اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، یکی از اتفاقات جالب توجه ویژه‌برنامه‌های نوروزی امسال ایده «فرمول یک» است که چهره‌های مردمی را روی آنتن می‌آورد. اتفاقی که علی ضیاء مجری و تهیه‌کننده‌اش درباره این ایده و استراتژی جدید می‌گوید: "ایده و استراتژی اصلی پیگیری و ساخت برنامه‌ای با هدف انتخاب چهره برگزیده سال با رویکرد اجتماعی، تلاش برای دیدن افرادی در بطن جامعه است که با وجود کارهای بزرگ و مهم‌شان تاکنون به هر دلیلی آن‌طور که باید یا دیده نشده‌اند و یا کمتر دیده شده‌اند". فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما هم اعتقاد دارد  یکی از اتفاقات خوبی که در تلویزیون به سرمنزل مقصود رسید انتخاب چهره سال از میان مردم بود که به 11 چهره مردمی فعال در عرصه اجتماعی رسیدند.

البته او درباره اهدای جوایز به این چهره‌ها هم این توضیح را داد که: "این چهره‌ها نیازی به پول و هدیه‌های مادی ندارند و به همین‌خاطر با مشارکت بنیاد احسان برکت یک پولی را درنظر گرفتیم هرکدام از این یازده شخصیت در قالب سفیران اجتماعی، اقدامات عام‌المنفعه‌ای را در مناطق خودشان انجام دهند. از نظر ما همه این دوستان چهره سال هستند اما به دلیل جذابیت و مشارکت مردمی در انتخاب نهایی، یک چهره نهایتاً به عنوان چهره سال معرفی می‌شود".

رئیس شبکه یک هم در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم‌،‌ تأکید کرد:  فرهنگ انتخاب چهره‌های مردمی و معرفی به عنوان الگو برای مردم را در سال‌ آینده ادامه خواهیم داد. سال 98 چهره هفته و چهره ماه هم معرفی خواهیم کرد که نهایتاً به چهره سال خواهیم رسید. چون معتقدیم فقط چهره‌های معروف نیستند که قابل اهمیت هستند و جامعه باید بداند در محیط اطراف و پیرامونی‌شان آدم‌هایی هستند در عین گمنامی اتفاقات بزرگی را رقم می‌زنند. همیشه افراد موثر در حوزه‌های اجتماعی دیده نمی‌شوند و گمنام می‌مانند.

یکی از اتفاقاتی که در ویژه‌برنامه نوروزی «فرمول یک» افتاد حضور طناز بحری بود که  یکی از 11 چهره طرح انتخاب چهره مردمی «فرمول یک» پزشکی که درآمد 8هزار یورویی اش در هلند را رها کرده و حالا با ماهی 2 میلیون تومان به مردم کشور خودش خدمت میکند و او از انگیزه هایش برای این کار گفت. بحری به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: من دو سال پیش که به ایران برگشتم فیلم و عکس‌های من در فضای مجازی پخش می‌شد و یکی از دلایلی که من تصمیم گرفتم بیایم و مصاحبه کنم این بود که برخی چیزهای غیرواقعی پخش می‌شد که می‌خواستم درباره‌شان توضیح بدهم. مثلا از من به عنوان نابغه پزشکی جهان و القابی که خیلی نمی‌پسندیدم نام برده می‌شد. چون غیرواقعی بودند و به نظرم درست نیستند. من کاری کردم که وظیفه‌ام بوده انجام بدهم.

وی افزود: بعد از مطرح شدن اسم من در برنامه «فرمول یک» لطف مردم که همیشه محبت داشتند و قدردانی می‌کردند، بیشتر هم شد. حتی بیماران به من تبریک می گفتند و همکاران هم بیلبوردهای مرا دیده بودند و سوال می‌کردند ماجرا چیست؟ یکی از دوستان می‌گفت همکاران بیمارستان شریعتی اگر حین رانندگی این بیلبوردها را ببینند چون انتظار چنین چیزی را ندارند سکته می کنند. البته این یک شوخی است.

این پزشک متعهد یادآور شد: مستند «میراث آلبرتا» برای دانشجویانی ساخته شد که یا به خارج از کشور نروند و یا اگر رفته‌اند به وطن خودشان بیایند. پخش این مستند که البته قبلتر ساخته شده بود با برگشت من همزمان شد. این یک فرصت برای من است تا کار و دینم را برای مردمی که مظلوم واقع شده‌اند ادا کنم. مردمی که راه حق را بر باطل انتخاب کردند تا درست زندگی کنند و کشورشان را خودشان بسازند. این یک فرصت جالب است که من آن را به کشتی نوح قیاس می‌کنم.

بحری تاکید کرد: شرایط در ایران ساده نیست و خیلی‌ها عمدا کارهای بدی می‌کنند که به این شرایط دامن بزنند. خیلی‌ها کم‌کاری می‌کنند. به هر حال مردم ایران راهشان را انتخاب کرده‌اند و من عقیده دارم همانطور که همیشه حق بر باطل پیروز می‌شود، ایران هم این مسیر را طی و از این شرایط عبور کرده و خودش را اثبات می‌کند. ایران کاری خواهد کرد که مردم ایران به احترام او بایستند و مقابل استکبار جهانی خواهد ایستاد.

رئیس صدا و سیما: فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماندپنج قسمت «نون.خ» تحویل شبکه یک شد + فیلمآغاز ویژه‌برنامه نوروزی شبکه یک از امشب/ میزبانی از چهره‌ها به مدت 5 شب + فیلمعلی ضیاء: از 25 اسفند تا تحویل سال روی آنتن هستیم/دیده نشده‌ها را در شبکه یک دیدنی می‌کنیممسابقات تلویزیونی و تاک‌شوهای شبانه به شبکه یک اضافه می‌شوند/ برنامه تحویل سال با اجرای علی ضیاء چهره سال را از مردم انتخاب می‌کند

وی تصریح کرد: شاید چون این حرف‌ها در ایران تکرار شده مردم آن را به عنوان شعار ببینند اما واقعیتی است که دارد اتفاق می‌افتد. شما اگر بیرون ایران باشید این را بیشتر متوجه می‌شوید. جو منفی که رسانه‌های خارجی ایجاد کرده‌اند اذهان مردم منفی شده است و نمی‌توانند به درستی این ظلم را ببینند، بنابراین اشتباهات و کم‌کاری‌ها برایشان پررنگ‌تر می‌شود و ظلم واقعی که از بیرون اتفاق می‌افتد کمتر ببینند.

این پزشک با بیان اینکه احساس می‌کنم پس از کاری که در برنامه «فرمول یک» صورت گرفت وظیفه‌ام سنگین‌تر شده است، ادامه داد: این فرصتی برای من هم هست، چون کار برای انجام زیاد است و من تصمیم داشتم کارهایی را شروع کنم. من دو سالی که برگشتم بیشتر باید روی خودم کار می‌کردم، چون مثلا با فارسی مشکل داشتم و از آنجایی که از 10 سالگی ایران نبودم با فارسی نوشتن مشکل داشتم و دستخط‌ها را هم نمی‌توانستم بخوانم. از آنجایی که در ایران کار کردن هم خیلی متفاوت است، نیاز به جا افتادن داشتن.

بحری در پایان گفت: ما در ایران کمبود دارو داریم و درمان بیماران مشکل است و اگر بتوانیم دپویی داشته باشیم که بعدها از آن استفاده کنیم. من بیشتر در کار پیوند سلول‌های بنیادی هستم و در این فیلد خیلی کارها می‌شود کرد. درمان سختی است و مراکز کمی در ایران هستند که این کار را انجام می‌دهند. بیمارستان شریعتی این را انجام می‌دهد و اگر بشود آن را گسترش داد خیلی خوب می‌شود. تعداد دهنده‌های ما فقط 52 هزار نفر است و با توجه به جمعیت 80 میلیونی باید این تعداد بیشتری باشد و ما اگر از طریق خیرین بودجه به دست بیاوریم می‌توانیم این بانک را گسترش بدهیم.

امشب خواننده مشکی‌پوش با افشین قطبی به «فرمول یک» می‌رود

به گزارش تسنیم، علی ضیا امشب در سومین قسمت از برنامه تحویل سال خود میزبان خواننده مشکی پوش، مجری ورزشکار، مربی سابق تیم ملی و دو تن از 11 چهره مردمی برتر سال است. علی ضیا امشب میزبان رضا صادقی خواننده، علی انصاریان ورزشکار و مجری، مجتبی محمدی سرباز خوزستانی که در حادثه تروریستی اهواز جان چند نفر را نجات داد و یکی از 11 چهره مردمی، زیبا عزیزی چهارمین زن موفق روستایی جهان در سال 2018 و یکی دیگر از 11 چهره مردمی، افشین قطبی مربی تیم فولاد خوزستان، خانواده شهید نورخدا و مقداد باقرزاده آموزگار یکی از دورترین و محروم‌ترین روستاهای ایران است. علی ضیا تا سه‌شنبه ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را هر شب ساعت 22:15 روی آنتن می‌برد، چهارشنبه نیز برنامه در دو بخش 19 تا 20:30 و 23 تا 2 بامداد پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

R1515/P/S4,1430/CT7 واژه های کاربردی مرتبط رسانه ملی تلویزیون شبکه یک

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

مصباحی‌مقدم: چطور مردم به خودشان اجازه می‌دهند که به اعضای شورای نگهبان یا مجمع تشخیص تکلیف کنند که این کار را بکنید یا نکنید؟!| آیا نباید به ساختاری که نظام ایجاد کرده اعتماد کنند؟

مزد 98 روی پله آخر

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۷۴۴۱۸۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • معرفی جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019 شیک، مدرن، جوان‌پسند و مقرون به صرفه
 • ۶۲۲ کیلومتر از راههای کشور روسازی آسفالت می شود
 • نامزدهای چهره سال هنر انقلاب معرفی شدند
 • عکس/ پنج سلفی همزمان با آقای معاون اول
 • عکس: آخرین سلفی جهانگیری در سال ۹۷!
 • نامزدهای ابتدایی کسب عنوان چهره فرهنگی سال معرفی شدند
 • معرفی نامزدهای چهره سال هنر انقلاب
 • ۱۴ نامزد اولیه چهره سال هنر انقلاب معرفی شدند/ نویسندگان گوی سبقت را ربودند
 • معرفی جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019
 • چهره های مشهور ایرانی متولد 27 اسفند + تصاویر
 • ۱۴ نامزد اولیه چهره سال هنر انقلاب اسلامی معرفی شدند
 • سلفی مهراوه‌ شریفی‌نیا و حمید گودرزی/ عکس
 • مهمترین چهره سیاسی سال ۹۷ را بشناسید
 • ۲۵ گوشی موبایل برای میلیاردر‌ها
 • عکس/ سلفی مهراوه‌ شریفی‌نیا و پسرعموی نوروزی‌اش
 • چهره‌های پیشنهادی هنر انقلاب از ۱۸ استان کشور معرفی شدند
 • شناسایی تماشاگران متخلف بازی فولاد - سپاهان با دوربین چهره‌زنی
 • چهره سال هنر انقلاب استان خراسان‌رضوی معرفی می‌شود
 • 5 چهره خبرساز موسیقی در سال ۹۷/ از حمید هیراد تا همایون شجریان