ساعت 24-زهره فکور صبور بازیگر 39 ساله کشورمان عکس های جدیدی از خودش به عنوان مدل آرایش عروس را منتشر کرده است.

زهره فکور صبور بازیگر کشورمان عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرده است.

این بازیگر 39 ساله به عنوان مدل آرایش و مدل لباس عروس فعالیت کرده است.


 
زهره فکور صبور مدل آرایش عروس سیمرغ

منبع: ساعت24

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تعمیر موبایل؛ همه‌چیز درباره مخارج و هزینه‌ تعمیر گوشی موبایل

فرارو- تنها مرتبه‌ای که میزان جستجو‌های اینترنتی برای اطلاع از قیمت تعمیرات گوشی‌های موبایل بیشتر از حالا بوده، به بهمن سال ۹۳ برمی‌گردد. در آن زمان قیمت دلار با جهشی ناگهانی از حدود سه هزار و ۱۰۰ تومان در ابتدای سال به سه هزار و ۵۰۰ تومان در ماه‌های آخر سال رسیده است. بر اثر همین اتفاق در بهمن ۹۳ شاهد بیشترین میزان جستجوی اینترنتی برای تعمیر گوشی موبایل بوده‌ایم.   از یک سال پیش تا الان قیمت دلار سه، چهار برابر شده و از قیمت موبایل هم خودتان بهتر خبر دارید. پس طبیعی است که مردم دوباره بخواهند عوض خرید گوشی جدید دنبال تعمیر گوشی فعلی‌شان بگردند، اما اگر از قیمت قطعات یدکی و هزینه‌های تعمیرات موبایل بی‌خبرید بگذارید همین حالا بگوییم خواندن این نوشته ممکن است عصبانی‌تان کند. یک آیفون XS مکس را در نظر بگیرید که قیمتش حدود ۲۲ میلیون تومان است. حالا فرض کنید یک لحظه غفلت باعث شده این محبوب میلیون تومانی از دست‌تان رها شود و از ارتفاعی نه چندان زیاد سقوط کند.   از اینجا به بعد باید تصاویر را به شکل صحنه آهسته دید. گوشی در هوا تاب می‌خورد، شما در حالی که التماس و التجا از اعماق وجودتان بیرون می‌زند به سمتش شیرجه می‌زنید، اما کار از کار گذشته است. گوشی با صدای نرم به زمین برخورد می‌کند. دوباره بالا می‌آید و این بار چند سانتیمتر آنطرف‌تر دوباره از سمتی دیگر به زمین می‌خورد. ضربان قلب‌تان سرعت گرفته و فشارتان افتاده. گوشی را برمی‌دارید و متوجه می‌شوید صفحه‌نمایش آن خرد شده است! لعنتی... لعنتی. فایده‌ای ندارد، چون حتی اگر فحش‌هایی به مراتب بدتر بلد باشید و نصیب زمین و زمان کنید باز حداقل هفت میلیون تومان ناقابل خرج روی دست‌تان می‌ماند. بله! هفت میلیون تومان فقط برای خرید قطعه یدکی و هزینه تعویض و دستمزد تعمیرکار را هم باید جداگانه محاسبه کرد. اگر باتری همین گوشی را خراب دست‌کم باید یک میلیون تومان پول بدهید.
بگذارید خیالتان را راحت کنم. اوضاع برای بقیه گوشی‌ها چندان بهتر نیست. مثلا اگر صفحه‌نمایش گوشی Galaxy A3 مدل سال 2017 را بشکنید برای تعویض آن باید حدود یک میلیون تومان خرج کنید. در حالی که قیمت خودش در بازار دست‌دوم‌ها به حدود یک و نیم میلیون تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌رسد. برای همین باید مراقب باشید. باید خیلی مراقب باشید. مراقب گوشی‌تان باشید!  
هزینه تعمیر صفحه‌نمایش شکسته
فقط یک لحظه طول می‌کشد. کافی است حواستان پرت شده باشد یا گوشی از دست‌تان سر بخورد. حتی با وجود داشتن قاب محافظ امکان دارد صفحه‌نمایش گوشی شما بشکند. در این مواقع خسارت زیادی به بار می‌آید. در آیفون XS مدل Max این عدد معادل هفت میلیون تومان خواهد بود! بیشتر بخوانید: آیا خرید بیمه‌ برای گوشی‌های موبایل عاقلانه است؟صفحه‌نمایش آیفون XS را شش میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌فروشند. این قیمت برای آیفون X. به چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد. اگر به صفحه‌نمایش آیفون XR صدمه وارد کنید باید برای پرداخت حداقل چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به عنوان هزینه تعمیرات آماده باشید. صفحه‌نمایش آیفون هشت پلاس دو میلیون و ۵۷۰ هزار تومان است. آیفون هشت دو میلیون و ۲۲۰ هزار تومان، آیفون هفت پلاس یک میلیون و ۶۶۰ هزار تومان، آیفون 6S پلاس و آیفون هفت یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان خرج روی دست‌تان می‌گذارد. خرج تعمیر صفحه‌نمایش شکسته آیفون 6 پلاس ۹۹۰ هزار تومان، آیفون 6S حدود ۹۷۰ هزار تومان، آیفون شش حدود ۶۵۰ هزار تومان و آیفون SE حدود ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.
صدمه زدن به گوشی‌های گرانقیمت سامسونگ کار خیلی عاقلانه‌ای نیست، چون به سادگی نمی‌توان قطعه یدکی آن را پیدا کرد. این وضعیت تا گلکسی Note 9 ادامه پیدا می‌کند و تعویض قطعه خراب پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرج روی دست‌تان می‌گذارد. صفحه‌نمایش شکسته گلکسی S9 را در حال حاضر با پرداخت سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعویض می‌کنند. هزینه تعویض قطعه برای گلکسی S8 حدود سه میلیون تومان است.   به گزارش فرارو، در بین گوشی‌های جدید سامسونگ می‌توان به گلکسی A20، A30 و A50 اشاره کرد که صفحه‌نمایش کامل آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. مشابه این وضعیت در مورد گوشی‌های میان‌رده سامسونگ دیده می‌شود. مثلا اگر صفحه‌نمایش گلکسی J7 Pro را بشکنید حداقل یک میلیون و 300 هزار تومان خرج برای خودتان می‌تراشید. در J4 و J5 هزینه به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌رسد. قیمت صفحه‌نمایش یدکی در مدل‌های قدیمی سال 2017 مثل A5 و A3 به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌رسد.
گوشی‌های LG از نظر خسارت وارد شده به صفحه‌نمایش هم رفتار مهربان‌تری با کاربر دارند. مثلا اگر صفحه V30 که پرچمدار این برند است را بشکنید باید یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بپردازید. صفحه‌نمایش G6 حدود ۳۰۰ هزار تومان ارزان‌تر فروخته می‌شود و برای شکستن صفحه‌نمایش Q6 باید حدود ۷۰۰ هزار تومان پول بدهید. یکی از نکات قابل توجه در مورد گوشی‌های ال. جی امکان پیدا کردن قطعه یدکی برای مدل‌های قدیمی است. چون به عنوان مثال هنوز می‌توان با پرداخت ۴۵۰ هزار تومان صفحه‌نمایش شکسته G3 و G2 که مال حداقل پنج سال پیش هستند را تعویض کرد.
دربین گوشی‌های هواوی پرخرج‌ترین خسارت به صفحه‌نمایش شکسته Mate 10 Pro وارد می‌شود، چون برای تعویض آن باید دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان پرداخت کرد. صفحه‌نماش شکسته بقیه گوشی‌های این برند با پرداخت مبلغی زیر یک میلیون تومان قابل تعویض هستند. درست مثل گوشی‌های جدید برند نوکیا که معمولا می‌توان بیشتر از ۸۰۰ هزار تومان خرج روی دست‌تان نمی‌گذارند. بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی هوآوی برای تمام بودجه‌ها هزینه تعمیر باتری معیوب
حتی اگر مثل جان‌تان از باتری گوشی‌های موبایل مراقبت کنید، آن‌ها باز هم به مرور زمان خراب می‌شوند. اگر این اتفاق برای یک آیفون‌های جدید مثل XS ،XS Max و XR رخ بدهد باید حدود یک میلیون خرج کنید. هزینه تعویض باتری معیوب در آیفون X دست‌کم ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود. تعویض باتری خراب آیفون‌های سری هشت و هفت برایتان حدود ۴۰۰ تومان تمام می‌شود. باتری آیفون‌های قدیمی‌تر مثل سری شش را حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌فروشند. آن وسط آیفون هفت است که مهربانانه باتری جدیدش را با قیمت ۱۸۰ هزار تومان عرضه می‌کنند.
در مورد محصولات سری گلکسی سامسونگ می‌توان کمی غفلت به خرج داد. البته که هنوز این کار در مورد S8 پلاس و S9 پلاس ۳۰۰ هزار تومان برایتان خرج می‌تراشد. باتری خراب بقیه گوشی‌های سامسونگ را با هزینه ۲۰۰ هزار تومان و کمتر می‌توان جایگزین کرد.
هزینه تعویض باتری خراب در گوشی‌های ال. جی درست مثل هزینه تعویض صفحه‌نمایش معبوب پایین است. مثلا باتری نو برای V30 که گوشی شاخ و گرانقیمت‌شان است با قیمت ۲۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در مورد گوشی‌های میان‌رده مثل Q6 و سری K خرج تعویض باتری خراب به زحمت تا ۲۰۰ هزار تومان می‌رسد.
این قابلیت فوق‌العاده را که از برخی جهات نعمتی بزرگ محسوب می‌شود را در مورد گوشی‌های هوآوی هم شاهد هستیم. باتری خراب Honor 10 و P20 را می‌توان با ۲۰۰ هزار تومان تعویض کرد. موهبتی که نصیب خریداران گوشی‌های برند نوکیا هم می‌شود. البته هزینه تعویض باتری خراب گوشی‌های پرفروش برند هوآوی ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود. همچنین گوشی‌های شیائومی که چند سالی است در بین ایرانی‌ها گل کرده‌اند همین اندازه بابت تعویض باتری خرج روی دست‌تان می‌گذارند.

هزینه خرید شارژر یدکی
آدابتور شارژ به سختی خراب می‌شود، اما اتفاق است دیگر و گاهی از سر بدشانسی و بداقبالی قسمت افراد می‌شود. وقتی این اتفاق رخ دهد بعضی‌ها شارژر متفرقه می‌خرند، اما توصیه‌ها و سفارش‌های زیادی درباره استفاده از شارژر اصلی شده است، چون مدل‌های متفرقه می‌توانند خسارت‌های بزرگی به جا بگذارند. اگر چنین اتفاقی برای آیفون‌تان افتاد خساست به خرج ندهید. با ۳۰۰ هزار تومان می‌توان یک آدابتور شارژر و یک سیم اورجینال خرید. شارژر اصلی گوشی‌های هوآوی ۲۰۰ هزار تومان است. با ۱۶۰ هزار تومان می‌توان مجموعه شارژ اصلی برای نوکیا خرید. آدابتور شارژ اصلی گوشی‌های LG را هم حدود ۱۰۰ هزار تومان می‌فروشند.
هزینه تعویض قاب و شاسی‌شکسته
خیلی باید آدم بی‌مبالاتی باشید که به قاب و شاسی گوشی آسیب بزنید. اگر این اتفاق در مورد گوشی‌های آیفون افتاد حسابی باید خودتان را سرزنش کنید. چرا؟ چون قاب و شاسی آیفون XS به تنهایی چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. حتی در مقام مقایسه رقم زیادی است، چون مثلا همین قطعه را می‌توان در آیفون X با دو میلیون عوض کرد و خرج تحمیلی به آیفو‌ن‌های قدیمی‌تر زیر یک میلیون تومان است. بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ برای تمام بودجه‌ها اگر از آیفون‌ها فاکتور بگیریم بیشترین هزینه با ۸۰۰ هزار تومان برای U11 از برند hTC ثبت شده است، اما به طور عادی در بیشتر موارد می‌توان با ۲۰۰، ۳۰۰ هزار تومان یک قاب و شاسی جدید برای بقیه گوشی‌ها خرید.

هزینه تعویض لنز دوربین
فکرش را هم نمی‌کنید، اما دوربین گوشی‌های موبایل که با آن تند تند عکس می‌گیرید، می‌توانند به شکلی ناجوانمردانه و ناگهانی خراب شوند. در این مورد باید خیلی مراقب آیفون هفت پلاس باشید، چون خرج تعویض قطعه معیوب حداقل یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. حدود ۲۰۰ هزار تومان گران‌تر از همین قطعه برای آیفون X و ۴۰۰ هزار تومان بیشتر از همین قطعه برای آیفون هشت پلاس.
دوربین گوشی‌های گلکسی S8 را می‌توان با ۳۰۰ هزار تومان عوض کرد. تقریبا همان اندازه‌ای که عوض کردن قطعه خراب دوربین G5 ال. جی و Mate9 هوآوی هزینه می‌تراشد. دوربین اصلی بقیه گوشی‌ها را می‌توان با ۲۰۰ هزار تومان عوض کرد.
بخشی از خرابی‌ها شامل حال دوربین جلو یا همان دوربین سلفی می‌شود. خرج تعویض این قطعه در آیفون هفت پلاس ۳۶۰ هزار تومان است. خرابی دوربین سلفی آیفون‌های سری هشت را می‌توان با پرداخت ۲۵۰ هزار تومان جبران کرد. این هزینه در آیفون‌های سری شش به ۲۴۰ هزار تومان می‌رسد.
چنانچه خسارت وارد شده به حدی باشد که تنها شیشه لنز شکسته، خدا را شکر کنید. خرج تعویض شیشه در آیفون‌های سری X. حدود ۷۵ هزار تومان است. شیشه شکسته دوربین در نوت هشت را می‌توان با ۶۵ هزار تومان عوض کرد. اگر شیشه دوربین گوشی‌های LG شکسته باشد می‌توان با پرداخت ۶۰ هزار تومان یک شیشه جدید خرید. این هزینه برای بیشتر گوشی‌های هوآوی به ۵۰ هزار تومان می‌رسد. شیشه شکسته دوربین گوشی‌های نوکیا را می‌توان با ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان تعویض کرد و بالاخره شیشه شکسته گوشی‌های مثل J2 و A3 انقدر کم است که دوست دارید هی آن‌ها را بشکنید و دوباره از نو بخرید. فقط ۲۰ هزار تومان!

  هزینه تعویض قاب پشتی
قاب پشتی گوشی می‌تواند فقط بر اثر انفجار تروریستی خراب شود. اگر این کار را کرده‌اید باید به شما تبریک گفت، چون در بدترین حالت حدود ۴۰۰ هزار تومان خرج روی دست خودتان گذاشته‌اید. در بسیاری از گوشی‌ها، اما اشتباه شما با پرداخت ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قابل جبران است.

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

واکنش فائزه هاشمی به ولنگار خطاب‌کردن زنان توسط علم‌الهدی و کمپین «چهارشنبه‌های طلایی»: اگر صاحبان قدرت به دنبال وزن‌کشی هستند، اجازه دهند کسانی که مانند آنها فکر نمی‌کنند هم تجمع برگزار کنند| سیاست‌های چکشی دیگر جوابگو نیست

دلارام هاشمی، بازیگر جوان تئاتر درگذشت

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۷۶۷۹۰۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نگاه سیاسی و ابزاری به بانوان در مسئله حضورشان در ورزشگاه‌ها مشهود است
 • معرفی جدیدترین مدل شورولت کوروت با نصف قیمت پورشه 911 + تصاویر
 • ماشین عروس 34 نفر را مصدوم کرد
 • بهشتی مثل یک ملت بود! / شماره ۲۲ نشریه دانشجویی «هم‌شاگردی» منتشر شد
 • جدیدترین رتبه بندی بین المللی مجلات علوم پزشکی کشور منتشر شد
 • تماشاچیان امروز تئاتر تنها برای دیدن چند بازیگر به سالن‌ها می‌روند/متاسفانه تئاتر امروز برای بقا به سلبریتی نیاز دارد
 • نخستین تصویر تام کروز در فیلم «تاپ گان» منتشر شد
 • روایتی از کودک همسری در صوفیان و شبستر؛ حجله‌ای برای عروس‌های کوچک
 • پسر و عروس سفیر در سالهای آخر+عکس
 • حجله‌ای برای عروس‌های کوچک
 • جديدترين مدل جوراب هاي ساق بلند بچگانه
 • لباس عروس فوق العاده زیبا الهام حمیدی/ عکس
 • تریلر جدید FIFA 20 منتشر شد +فیلم
 • خسرو شکیبایی ساکن همیشگی خانه سبز/آقای بازیگر از روزی روزگاری تا خواهران غریب
 • کتاب "سنووری گه رانه وه" اثر نویسندە مهابادی منتشر شد
 • واکنش «عراقچی» به ادعای «ترامپ»/سپاه: به زودی تصاویر ناوچه آمریکایی را منتشر می کنیم
 • سرعت زیاد کار دست عروس و داماد داد + تصاویر
 • اطلاعات قراردادهای کلان شهرداری تهران منتشر شد
 • افشای نقش ترامپ در پرداخت حق السکوت به بازیگر زن