رضا باغستانی مدیر استادیومورزشی شهدای شهر قدس، پس از پایان دیدار پیکان و پرسپولیس اظهار داشت، امیدورام جایگاه های بیشتری برای علاقمندان به فوتبال احداث کنیم تا شرمنده هوادران نباشیم


به گزارش خبرگزاری برنا در تهران، رضا باغستانی مدیر استادیومورزشی شهدای شهر قدس، پس از پایان دیدار پیکان و پرسپولیس اظهار داشت، امیدورام جایگاه های بیشتری برای علاقمندان به فوتبال احداث کنیم تا شرمنده هوادران نباشیم.

وی افزود، امروز شاهد فوتبال زیبایی از دو تیم بودیم و تماشاگران نیز توانستند در این مجموعه به راحتی تیم مورد علاقه خودرا تشویق نمایند.

باغستانی گفت، جهت برگزاری این دیدار حساس عوامل زیادی از جمله، مسئولان سازمان لیگ و هیات فوتبال استان، یگان ویژه، پلیس انتظامی و راهور، شهردار و کارکنان زحمتکش  شهرداری قدس زحمات زیادی را متحمل شدند که جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم.

 

 

 

خبرنگار: سید علیرضا کیایی

منبع: خبرگزاری برنا

خبر بعدی:

دست زن ایرانی مسلمان پُر است

مراسم تجلیل از نعیمه اسلاملو، نویسنده برتر حوزه حجاب و خانواده در قالب طرح چهل قلم با حضور مسئولین استانی و دوستداران وی در رشت برگزار شد.

به گزارش مشرق، مراسم تجلیل از نعیمه اسلاملو، نویسنده برتر حوزه حجاب و خانواده، در قالب طرح چهل قلم با حضور نعیمه اسلاملو، نویسنده و پژوهشگر در حوزه حجاب و خانواده؛ پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی، نماینده و مسئول آستان قدس رضوی در استان گیلان؛ جمعی از مسئولان، کتابداران استان، علاقمندان به آثار نعیمه اسلاملو و اصحاب رسانه در رشت برگزار شد.

نگاه متعالی انسان به جایگاه زن، مظلوم واقع شده است

در این مراسم نعیمه اسلاملو با قدردانی از اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان در برگزاری چنین مراسمی به تشریح دغدغه‌هایش پرداخت. این نویسنده با بیان اینکه علاقه چندانی به رشته‌های علوم انسانی نداشت اما دغدغه‌های فرهنگی‌اش هدایت کننده وی در این مسیر بود گفت: نگاه متعالی اسلام به جایگاه زن مظلوم واقع شده است چراکه اسلام زیباترین و متعالی‌ترین دیدگاه‌ها را نسبت به زن دارد اما به این امر حتی در داخل کشورمان هم چندان پرداخته نشده است.

بیشتر بخوانیم:

انقلابی در اندیشه‌ها در آستانه چهلمین سالِ انقلاب فضای دو قطبی حجاب کمرنگ‌تر شده / همه کشورها برای «پوشش اجتماعی» قانون دارند / مواجهه متناقض برخی مسئولین و فعالان حجاب عجیب و غریب است حکایت دختران دبیرستانی و رمان‌های عاشقانه

وی تاکید کرد: انقلاب دستاوردهای بسیاری در حوزه زنان دارد و باید این دستاوردها برای زنان جامعه اسلامی بیان شود تا توطئه‌های دشمن ناکام بماند.

اسلاملو کتاب «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» را پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین تالیف خود دانست و بیان کرد: این کتاب با بهره‌گیری از قالبی عاشقانه تلاش می‌کند تا جایگاه زن در اندیشه اسلامی و تعارض آن با اندیشه غربی را تبیین کند. وی با بیان اینکه زن‌ها تاریخ را می‌سازند گفت: باید ریشه‌های مبانی زندگی را زنان پاکدامن بسازند.

اسلام همیشه برای زنان ارزش قائل شده است

نویسنده برتر حوزه حجاب و خانواده کشور با بیان اینکه دغدغه اصلی من برای حضور در عرصه کتاب روشنگری برای بانوان بود اظهار کرد: با مشاهده تلاش ضدانقلاب برای تخریب وجهه زن در کشور، انگیزه‌ام برای کتاب نوشتن بیشتر شد.

نعیمه اسلاملو با اشاره به اینکه همواره در جامعه اسلامی به زنان اهمیت داده‌شده است بیان کرد: اسلام همیشه برای زنان ارزش قائل شده است.

وی با بیان اینکه هر کتابی را برای هر قشری نمی‌نویسیم گفت: برخی از کتاب‌های ما مخصوص خانواده‌ها و متولیان فرهنگی است و برخی دیگر از کتاب‌ها مخصوص نوجوانان و جوانان است.

زن ایرانی مسلمان دستش پر است و دست زن غربی خالی است

نویسنده برتر حوزه حجاب و خانواده کشور با اشاره به اینکه زندگی‌نامه برخی از شهدا به شکل روایت در برخی از کتاب‌های من موجود است تصریح کرد: آثار من در شبکه‌های اجتماعی نیز موجود است و مخاطبان می‌توانند استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه جایگاه زن ایرانی در دنیا بسیار بالا است بیان کرد: دنیا باید بداند که اسلام هیچ محدودیتی برای زنان ندارد و غرب در حال دروغ‌پراکنی در دنیا است.

مهدوی: یکی از شاخصه‌های معنوی جامعه توجه به کتاب‌خوانی است

مسئول و نماینده آستان قدس رضوی در استان گیلان نیز با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های معنوی جامعه توجه به کتاب‌خوانی است اظهار کرد: علما صاحبان نور هستند و در قرآن بیان‌شده که برای هر ورق از کتابی که ارزشمند است ثواب در نظر گرفته‌شده است.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی با اشاره به اینکه در دین ما به فواید کتاب‌خوانی خوب اشاره‌ شده بیان کرد: اگر یک مؤمن یک ورق کتاب برای خدا بنویسد در نظر خداوند ارزش والایی دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی از کتاب‌ها می‌توانند در زندگی مردم تأثیرگذاری بالایی داشته باشند گفت: به همین دلیل است که تأکید داریم که باید از نویسندگان متعهد و ارزشی حمایت شوند تا تعداد کتاب‌های تأثیرگذار در جامعه افزایش پیدا کند.

مسئول آستان قدس رضوی در استان گیلان با اشاره به اینکه دستگاه های مختلف با هم افزایی می توانند در حوزه فرهنگ کتاب‌خوانی و تحکیم بنیان های جامعه قدم بردارند تصریح کرد: اداره کل کتابخانه‌های استان گیلان و سپاه قدس گیلان همواره در زمینه کتاب و کتاب‌خوانی فعالیت های خوبی داشته اند و در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه و خانواده برنامه های متنوعی دارند.

کرمی: کتاب‌خوان کردن کودکان جزو برنامه‌های ما است

مدیرکل اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان در این مراسم با بیان اینکه در گیلان آمار کتاب‌خوانی رو به رشد است گفت: قرار دادن کتاب در سبد خانواده ها، کتاب‌خوان کردن کودکان و مادران از برنامه های اصلی نهاد کتابخانه های عمومی در دوره جدید است و در این دوره هم افزایی بسیار خوبی در این حوزه با سازمان ها، نهادها و انجمن های مردم نهاد داشته ایم.

پریسا کرمی همچنین با اشاره به برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی بعنوان یکی دیگر از برنامه های این مجموعه فرهنگی برای کتابداران، اعضا و علاقمندان در حوزه های مختلف تربیتی، آموزشی و علمی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در کتابخانه های عمومی سراسر استان از منافع ارزشمند این کارگاه های آموزشی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه شیوه کتاب‌خوانی در کشور تغییر کرده است گفت: نهاد کتابخانه های عمومی امروز با پیش بینی برنامه های مختلف برای اقشار مختلف مردم سعی در جذاب سازی خواندن کتاب برای همه دارد و برای رسیدن به این هدف مهم با تغییر برخی از شیوه های سنتی کتابخوانی خصوصاً در کتابخانه ها فعالیت های متعددی در دست اقدام دارد.

وی همچنین با اشاره به عدم استقبال مردم از ابزارهای نوظهور برای مطالعه کتابهای الکترونیک نیز گفت: لذت خواندن کتاب کاغذی جایگاه خود را دارد و نمی توان هیچ جایگزینی برای کتاب تعریف کرد.

طرح ملی «چهل قلم» در ۳۱ استان برگزار می‌شود

پریسا کرمی در ادامه از حجاب به‌عنوان پاسداشت و بهداشت معنوی جامعه در نظام اسلامی یاد کرد و گفت: انقلاب اسلامی به زن ارزش داده و جایگاه او را در جامعه تبیین کرده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان هدف از برگزاری طرح ملی «چهل قلم» را معرفی ۴۰ نویسنده از میان نویسندگان متعهد کشور دانست و افزود: اسلاملو با قلم خود سعی در الگوسازی و ایجاد راهکارهای نوین در امر کتابخوانی با محوریت عفاف و حجاب کرده است.

تجلیل از سالها تلاش نعیمه اسلاملو، نویسنده برتر حوزه حجاب و خانواده کشور با اهدای لوح یادبودی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و اهدای هدایایی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، سپاه قدس گیلان و شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر رشت، امضای لوح یادبود این مراسم و جشن امضای آثار این نویسنده با حضور دوستداران وی پایان بخش این مراسم بود.

بازی تندروهای ایران در زمین ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد| آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو+جدول

مدارس کدام استان‌ها فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه تعطیل است؟

منبع این خبر، وبسایت www.borna.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۸۳۰۰۳۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اسلام زیباترین و متعالی‌ترین دیدگاه‌ها را نسبت به زن دارد
 • انتقاد هواداران تراکتورسازی از عملکرد نه‌چندان خوب شجاعی/ کاپیتان تبریزی‌ها در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می‌کند؟
 • کانون های مساجد، بهترین جایگاه برای مسلح کردن جوانان به اصول عقاید
 • بناکار: شرمنده هواداران شدیم
 • نویر: برنده شدیم اما کلین‌شیت نکردیم
 • شرمنده هواداران شدیم/ حفظ سهمیه کار سختی بود که انجام شد
 • آغاز ساخت جایگاه عرضه سوخت در امیریه دامغان
 • لاله زارهای اصفهان شرمنده از روی مادران دلسوخته حادثه تروریستی زاهدان
 • یادگاری «یامین‌پور» برای علاقمندان + عکس
 • عملیات احداث جایگاه عرضه سوخت در امیریه آغاز شد
 • راهیان نور دانشجویی امسال با رشد بیشتری برگزار می‌شود/ مشکلات اقتصادی مانعی برای این اردو‌ها نخواهد بود
 • بررسی رقم عیدی ۹۸ کارگران؛ سربلند در عدد، شرمنده در عمل
 • سرمربی ماشین‌سازی: روی اشتباهات سریالی غافلگیر شدیم
 • حواشی دیدار سپیدرود-ماشین سازی؛ از حضور مدیر بازاریابی سازمان لیگ در جایگاه ویژه تا حدود 50 هوادار تبریزی در ورزشگاه
 • حاشیه بازی پیکان - سپاهان| حضور کرانچار و درخواست قلعه‌نویی از هواداران سپاهان/ پای هواداران پرسپولیس به ورزشگاه باز شد + عکس
 • استاندار آذربایجان در جایگاه خبرنگاران (عکس)
 • حاشیه دیدار تراکتورسازی-استقلال| حضور استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز در جایگاه خبرنگاران + عکس
 • ازدحام جمعیت در گیت‌های بلیط فروشی/ هواداران آبی به ورزشگاه یادگار امام وارد شدند
 • حاشیه دیدار تراکتورسازی - استقلال| حضور هواداران پشت درهای بسته ورزشگاه + عکس