امیر ارسلان محمد پور فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت ، توجه ویژه به منابع نیروی انسانی و استفاده صحیح و به جا از ظرفیت ها و توانایی نیروها جهت اهداف مدیریتی شامل 2 بخش می باشد که از جمله سیاست های کاری بنده در سمت فرماندهی استان کرمان می باشد


به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  امیر ارسلان محمد پور فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : توجه ویژه به منابع نیروی انسانی و استفاده صحیح و به جا از ظرفیت ها و توانایی نیروها جهت اهداف مدیریتی شامل ۲ بخش می باشد که از جمله سیاست های کاری بنده در سمت فرماندهی استان کرمان می باشد .

وی گفت : بخش اول ماموریت ذاتی است که متعلق به همه رده های سپاه می باشد و آن دفاع از ارزش ها و دستاوردهای نظام اسلامی ایران ، عمق بخشی به انقلاب و مبارزه با تهدیدات نرم و نیمه سخت است .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان خاطر نشان کرد : بخش دوم ماموریت سازمانی و محوله می باشد که در تاریخ ۵ دی سال ۱۳۶۳ با فرمان تاریخی امام (ره) برای جلوگیری از هواپیما ربایی به سپاه فرودگاه واگذار شده است و تا کنون که بیش از ۳۰ سال از انقلاب می گذرد ، سپاه حفاظت هواپیمایی با توکل بر خداوند متعال و تقدیم ده ها شهید و جانباز توانسته ماموریت خود را صد درصد با موفقیت به سرانجام برساند .

محمد پور افزود : این اتفاق ها تنها با تربیت و آموزش نیروهای متخصص و زبده و توانمند صورت گرفته است که در طول این سال ها با خدمت صادقانه و دلسوزانه ماموریت حساس ، خطیر و خطرناک امنیت هوانوردی کشور ایران را با سربلندی تمام تضمین نموده اند تا در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند .

وی با بیان این که ماموریت یگان حفاظت هواپیمایی ایجاد زمینه برای تحقق کامل امنیت در سفرهای هوایی برای مردم است ، عنوان کرد : این امنیت از طریق بازرسی بدنی و وسایل همراه مسافرین صورت می گیرد  که به جهت ایستایی بودن آن اهمیت فوق العاده ای پیدا می کند .

محمد پور با اشاره به این که سپاه حفاظت فرودگاهی تنها رده ای از سپاه است که ماموریت ایستایی دارد ، ابراز داشت : همکاران بنده هم باید ماموریت حساس و مهم امنیتی خود را به نحو احسن انجام دهند و هم باید الگوی عملی یک پاسدار لایق و شایسته نظام را ارائه نمایند تا مردم عزیز امنیت با لبخند را به عینه لمس و تجربه نمایند .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان یاد آور شد : تحقق اهداف سازمانی و ماموریت های محوله در این فضا و شرایط عملا سخت به نظر می رسد ولی به لطف خداوند متعال و همکاری صمیمانه همه نهادهای نظامی ، امنیتی ، انتظامی ، اداره کل فرودگاه های استان و همت و تلاش صادقانه و دلسوزانه شبانه روزی همکاران یگان توانسته با موفقیت عمل نماید و رضایت مندی بالای ۹۸ درصدی مسافرین را کسب کند.

وی ادامه داد : بنابراین ایجاد فضای اتحاد ، همدلی ، تعامل و همکاری صمیمانه در تمامی ادارات و نهادهای دولتی ، نظامی ، انتظامی و امنیتی می تواند معجزه گونه آن ها را در رسیدن به اهداف و خدمت رسانی به مردم کمک کند .

محمد پور توضیح داد : بهره مندی از تجارب مدیریتی ارزشمند سپاه دهه ۶۰ و تلفیق آن با علم مدیریتی روز با مد نظر قرار دادن نوع ماموریت و نیاز سازمان و جامعه و بهره مندی مناسب از منابع نیروی انسانی و ایجاد زمینه برای نیروی رشد و بروز توانایی و استعدادها شاکله سیاست کاری جدید مدیریتی یگان را تشکیل می  دهد .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان بیان کرد : تحول و تعالی در حوزه های اندیشه ، گفتار ، رفتار ، اخلاق و ارتباطات نظم و انضباط معیشت و کرامت و عملکرد نیروها در دستور کار یگان بوده است و تا کنون قدم های مفید و موثری برداشته شده است که نمونه بارز آن تهیه منشور ۳۵ گانه اخلاق مدیریتی فرماندهان و نیروهای یگان می باشد که در حال اجرایی شدن می باشد.

وی با بیان این که توجه ویژه به آموزش برای توانمند نمودن نیروها و تقویت آمادگی جسمانی آن ها از برنامه های ویژه یگان می باشد ، افزود : تا کنون در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است که یکی از آن ها راه اندازی باشگاه یگان می باشد.

محمد پور گفت : همکاری صمیمانه با کلیه نهادهای کشوری و لشکری مستقر در استان اعم از دفاتر ائمه جمعه ، استانداری ، اعضای شورای نگهبان ، نمایندگان مجلس ،فرمانداری ها ، ادارات کل دادگستری ، نیروی انتظامی ،هوانیروز ، پدافند هوایی ، بنیاد شهید و حفظ آثار و سایر رده های نظامی سپاه و ارتش در دستور کار قطعی یگان بوده و تا کنون هیچ مشکلی در خصوص ارائه خدمات امنیتی و تشریفاتی نداشته ایم.

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان اظهار داشت : توجه ویژه به معیشت کارکنان و مشارکت دادن خانوادگی آن ها و بازنشستگان در برنامه ها و مراسمات معنوی ، فرهنگی ، تفریحی و زیارتی در دستور کار یگان بوده است  و ان شاء الله با قدرت تمام تداوم می یابد زیرا در تقویت روحیه کارکنان و خانواده های آن ها تاثیر خوبی داشته است .

وی تشریح کرد : توجه ویژه به نگهداری نیروها با انجام اقداماتی همچون تقویت بنیه معنوی، فرهنگی و سیاسی نیروها از طریق برگزاری دوره ها و کلاس های بصیرت افزایی ، فضا سازی فرهنگی ، برگزاری مراسمات و کارگاه های از اولویت های یگان است .

محمد پور خاطر نشان کرد : نظارت و کنترل برای جلوگیری از آسیب دیدگی نیروها ، راه اندازی شوراها و کمیسیون های تخصصی در راستای بهره مندی از نظر جمع برای اتخاذ تصمیمات صحیح فنی و کارشناسی ، برگزاری منظم و مرتب جلسات هم اندیشی با تمامی نیروهای ستاد و نیروهای تابعه و ابلاغ انتظارات و سیاست ها ی کاری به صورت مستقیم و چهره به چهره از جمله کارهای یگان است .

وی ادامه داد : ۱۷ جلسه هم اندیشی تا کنون برای انجام ماموریت ذاتی و رسیدن به اهداف مدیریتی برگزار شده است و همچنین در استقبال و تشییع شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با سازمان حفظ آثار ، بنیاد شهید و خانواده معظم شهدا و سایر نهادهای نظامی و انتظامی همکاری فعال داشته ایم .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان با اشاره به این که برگزاری جلسات کاری با مسئولین افزود : برگزاری چنین جلساتی باعث شده تا با استفاده از دیدگاه ها و نظرات ارزشمند آن ها برای بهبود روش ها و تسهیل در تحقق ماموریت ها بهره مند شویم .

محمد پور اضافه کرد : سرکشی های مرتب و منظم برنامه ای و سرزده بر تمامی حوزه های کاری یگان در کرمان و شهرستان های دارای فرودگاه در جهت رفع ایرادات و مشکلات تاثیر بسزایی داشته است و در طول ۳ ماه ۹ بار از فرودگاه های تابعه بازدید به عمل امده است.

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان با بیان این که در راستای ارزیابی توان رزمی و اطاعت پذیری و تاثیرات کیاست های کاری جدید یگان در روحیه نیروها ، فرخوان قرمزی را عملیاتی نموده ایم ، بیان کرد : علی رغم پراکندگی نیروها و وسعت جغرافیایی صد درصد نیروهای جامع هدف در این فراخوان حضور یافته اند تا مهر تاییدی بر ولایت مداری و مدال افتخاری بر نظم و انضباط و اطاعت پذیری پاسداران این یگان باشد .

وی توضیح داد : با تقویت سخت افزاری و نرم افزاری یگان اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی بر تمامی حوزه های فرودگاهی استان و شهرستان های تابعه داریم و از سوی دیگر توجه ویژه به نگهداری و مصرف صحیح بیت المال و رعایت نکات ایمنی در تمامی حوزه های کاری برای جلوگیری از وقوع سوانح و حوادث صورت می گیرد .

محمد پور گفت : از سال ۱۳۶۳ تا کنون همواره گارد آهنین حفاظت سپاه فرودگاهی با توکل بر خداوند و با داشتن انگیزه و توان رزمی بالا توانسته هر گونه هواپیما ربایی را با شکست روبرو کند و در کل سپاه فرودگاه ویترین سپاه است و باید بهترین پاسداران با بهترین عملکردها در آن به کار گیری شوند.

 

انتهای پیام/

شروط حسن عباسی برای مذاکره ایران با آمریکا: مسلمان شوند، حجاب را به رسمیت بشناسند، بساط اسراییل، ربا و سایت‌های پورن را جمع کنند| باید آمریکایی‎ها را شیعه دوازده‎امامی کنیم!+فیلم

"مسکو با تهران هماهنگ نیست"| در نشست ضدایرانی امارات چه گذشت؟

امیرعباس هویدا که بود؟ از تولد تا اعدام +تصاویر

منبع: بسیج نیوز

منبع این خبر، وبسایت basijnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۸۴۰۸۶۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • فرمانده نیروی هوافضای سپاه: شهدا امنیت را برای جامعه اسلامی به ارمغان آوردند
 • ۱۷۴۶ متر از اراضی ملی منطقه حفاظت شده ارسباران رفع تصرف شد
 • حکایت لبخند معلمی که شوق پرواز داشت
 • بیش از 21 هزار ماموریت فوریت پزشکی در کردستان ثبت شد
 • امنیت محیط‌بانان، قربانی سودجویی شکارچیان غیرمجاز
 • نشست هم‌اندیشی روز دانشجو در کرمان برگزار شد
 • فرمانده سپاه قدس گیلان: امنیت پایدار منطقه حاصل ایستادگی جمهوری اسلامی در برابر استکبار جهانی است
 • همدان میزبان مسابقات جودو یگان ویژه کشور
 • بازدید سرلشکر موسوی از یگان های هجومی نزاجا
 • همدان میزبان مسابقات جودو یگان ویژه کشور شد
 • لغو پروانه شکار برای شکارچیان متخلف
 • استمداد محیط زیست برای همکاری در حفاظت از پرندگان مهاجر
 • ماموریت اربعین با امنیت و آرامش بی نظیری برگزار شد
 • لبخند یک محکوم به مرگ در یک قدمی چوبه دار
 • قارچ و بیماری‌های پوستی ارمغان تشک‌های کثیف ورزشگاه نهاوند برای قهرمان کشتی+فیلم
 • تداوم بارش باران توام با هوای مه آلود تا فردا در اردبیل
 • چهارمین یگان حفاظت از اراضی کشاورزی کشور در همدان فعال شد
 • معرفی فرمانده جدید سپاه پاسداران بندرگز
 • مسابقات پهلوانی و زورخانه ای یگان های ویژه ناجا در شهرکرد + فیلم
 • ماموریت دانشگاه مذاهب اسلامی بسیار حساس و پیچیده است