امیر ارسلان محمد پور فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت ، توجه ویژه به منابع نیروی انسانی و استفاده صحیح و به جا از ظرفیت ها و توانایی نیروها جهت اهداف مدیریتی شامل 2 بخش می باشد که از جمله سیاست های کاری بنده در سمت فرماندهی استان کرمان می باشد


به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  امیر ارسلان محمد پور فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : توجه ویژه به منابع نیروی انسانی و استفاده صحیح و به جا از ظرفیت ها و توانایی نیروها جهت اهداف مدیریتی شامل ۲ بخش می باشد که از جمله سیاست های کاری بنده در سمت فرماندهی استان کرمان می باشد .

وی گفت : بخش اول ماموریت ذاتی است که متعلق به همه رده های سپاه می باشد و آن دفاع از ارزش ها و دستاوردهای نظام اسلامی ایران ، عمق بخشی به انقلاب و مبارزه با تهدیدات نرم و نیمه سخت است .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان خاطر نشان کرد : بخش دوم ماموریت سازمانی و محوله می باشد که در تاریخ ۵ دی سال ۱۳۶۳ با فرمان تاریخی امام (ره) برای جلوگیری از هواپیما ربایی به سپاه فرودگاه واگذار شده است و تا کنون که بیش از ۳۰ سال از انقلاب می گذرد ، سپاه حفاظت هواپیمایی با توکل بر خداوند متعال و تقدیم ده ها شهید و جانباز توانسته ماموریت خود را صد درصد با موفقیت به سرانجام برساند .

محمد پور افزود : این اتفاق ها تنها با تربیت و آموزش نیروهای متخصص و زبده و توانمند صورت گرفته است که در طول این سال ها با خدمت صادقانه و دلسوزانه ماموریت حساس ، خطیر و خطرناک امنیت هوانوردی کشور ایران را با سربلندی تمام تضمین نموده اند تا در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند .

وی با بیان این که ماموریت یگان حفاظت هواپیمایی ایجاد زمینه برای تحقق کامل امنیت در سفرهای هوایی برای مردم است ، عنوان کرد : این امنیت از طریق بازرسی بدنی و وسایل همراه مسافرین صورت می گیرد  که به جهت ایستایی بودن آن اهمیت فوق العاده ای پیدا می کند .

محمد پور با اشاره به این که سپاه حفاظت فرودگاهی تنها رده ای از سپاه است که ماموریت ایستایی دارد ، ابراز داشت : همکاران بنده هم باید ماموریت حساس و مهم امنیتی خود را به نحو احسن انجام دهند و هم باید الگوی عملی یک پاسدار لایق و شایسته نظام را ارائه نمایند تا مردم عزیز امنیت با لبخند را به عینه لمس و تجربه نمایند .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان یاد آور شد : تحقق اهداف سازمانی و ماموریت های محوله در این فضا و شرایط عملا سخت به نظر می رسد ولی به لطف خداوند متعال و همکاری صمیمانه همه نهادهای نظامی ، امنیتی ، انتظامی ، اداره کل فرودگاه های استان و همت و تلاش صادقانه و دلسوزانه شبانه روزی همکاران یگان توانسته با موفقیت عمل نماید و رضایت مندی بالای ۹۸ درصدی مسافرین را کسب کند.

وی ادامه داد : بنابراین ایجاد فضای اتحاد ، همدلی ، تعامل و همکاری صمیمانه در تمامی ادارات و نهادهای دولتی ، نظامی ، انتظامی و امنیتی می تواند معجزه گونه آن ها را در رسیدن به اهداف و خدمت رسانی به مردم کمک کند .

محمد پور توضیح داد : بهره مندی از تجارب مدیریتی ارزشمند سپاه دهه ۶۰ و تلفیق آن با علم مدیریتی روز با مد نظر قرار دادن نوع ماموریت و نیاز سازمان و جامعه و بهره مندی مناسب از منابع نیروی انسانی و ایجاد زمینه برای نیروی رشد و بروز توانایی و استعدادها شاکله سیاست کاری جدید مدیریتی یگان را تشکیل می  دهد .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان بیان کرد : تحول و تعالی در حوزه های اندیشه ، گفتار ، رفتار ، اخلاق و ارتباطات نظم و انضباط معیشت و کرامت و عملکرد نیروها در دستور کار یگان بوده است و تا کنون قدم های مفید و موثری برداشته شده است که نمونه بارز آن تهیه منشور ۳۵ گانه اخلاق مدیریتی فرماندهان و نیروهای یگان می باشد که در حال اجرایی شدن می باشد.

وی با بیان این که توجه ویژه به آموزش برای توانمند نمودن نیروها و تقویت آمادگی جسمانی آن ها از برنامه های ویژه یگان می باشد ، افزود : تا کنون در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است که یکی از آن ها راه اندازی باشگاه یگان می باشد.

محمد پور گفت : همکاری صمیمانه با کلیه نهادهای کشوری و لشکری مستقر در استان اعم از دفاتر ائمه جمعه ، استانداری ، اعضای شورای نگهبان ، نمایندگان مجلس ،فرمانداری ها ، ادارات کل دادگستری ، نیروی انتظامی ،هوانیروز ، پدافند هوایی ، بنیاد شهید و حفظ آثار و سایر رده های نظامی سپاه و ارتش در دستور کار قطعی یگان بوده و تا کنون هیچ مشکلی در خصوص ارائه خدمات امنیتی و تشریفاتی نداشته ایم.

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان اظهار داشت : توجه ویژه به معیشت کارکنان و مشارکت دادن خانوادگی آن ها و بازنشستگان در برنامه ها و مراسمات معنوی ، فرهنگی ، تفریحی و زیارتی در دستور کار یگان بوده است  و ان شاء الله با قدرت تمام تداوم می یابد زیرا در تقویت روحیه کارکنان و خانواده های آن ها تاثیر خوبی داشته است .

وی تشریح کرد : توجه ویژه به نگهداری نیروها با انجام اقداماتی همچون تقویت بنیه معنوی، فرهنگی و سیاسی نیروها از طریق برگزاری دوره ها و کلاس های بصیرت افزایی ، فضا سازی فرهنگی ، برگزاری مراسمات و کارگاه های از اولویت های یگان است .

محمد پور خاطر نشان کرد : نظارت و کنترل برای جلوگیری از آسیب دیدگی نیروها ، راه اندازی شوراها و کمیسیون های تخصصی در راستای بهره مندی از نظر جمع برای اتخاذ تصمیمات صحیح فنی و کارشناسی ، برگزاری منظم و مرتب جلسات هم اندیشی با تمامی نیروهای ستاد و نیروهای تابعه و ابلاغ انتظارات و سیاست ها ی کاری به صورت مستقیم و چهره به چهره از جمله کارهای یگان است .

وی ادامه داد : ۱۷ جلسه هم اندیشی تا کنون برای انجام ماموریت ذاتی و رسیدن به اهداف مدیریتی برگزار شده است و همچنین در استقبال و تشییع شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با سازمان حفظ آثار ، بنیاد شهید و خانواده معظم شهدا و سایر نهادهای نظامی و انتظامی همکاری فعال داشته ایم .

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان با اشاره به این که برگزاری جلسات کاری با مسئولین افزود : برگزاری چنین جلساتی باعث شده تا با استفاده از دیدگاه ها و نظرات ارزشمند آن ها برای بهبود روش ها و تسهیل در تحقق ماموریت ها بهره مند شویم .

محمد پور اضافه کرد : سرکشی های مرتب و منظم برنامه ای و سرزده بر تمامی حوزه های کاری یگان در کرمان و شهرستان های دارای فرودگاه در جهت رفع ایرادات و مشکلات تاثیر بسزایی داشته است و در طول ۳ ماه ۹ بار از فرودگاه های تابعه بازدید به عمل امده است.

فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان با بیان این که در راستای ارزیابی توان رزمی و اطاعت پذیری و تاثیرات کیاست های کاری جدید یگان در روحیه نیروها ، فرخوان قرمزی را عملیاتی نموده ایم ، بیان کرد : علی رغم پراکندگی نیروها و وسعت جغرافیایی صد درصد نیروهای جامع هدف در این فراخوان حضور یافته اند تا مهر تاییدی بر ولایت مداری و مدال افتخاری بر نظم و انضباط و اطاعت پذیری پاسداران این یگان باشد .

وی توضیح داد : با تقویت سخت افزاری و نرم افزاری یگان اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی بر تمامی حوزه های فرودگاهی استان و شهرستان های تابعه داریم و از سوی دیگر توجه ویژه به نگهداری و مصرف صحیح بیت المال و رعایت نکات ایمنی در تمامی حوزه های کاری برای جلوگیری از وقوع سوانح و حوادث صورت می گیرد .

محمد پور گفت : از سال ۱۳۶۳ تا کنون همواره گارد آهنین حفاظت سپاه فرودگاهی با توکل بر خداوند و با داشتن انگیزه و توان رزمی بالا توانسته هر گونه هواپیما ربایی را با شکست روبرو کند و در کل سپاه فرودگاه ویترین سپاه است و باید بهترین پاسداران با بهترین عملکردها در آن به کار گیری شوند.

 

انتهای پیام/

منبع: بسیج نیوز

خبر بعدی:

بدرقه حسین محب‌اهری؛ تشییع لبخند و عشق

به گزارش پارس نیوز، مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد حسین محب‌اهری، هنرمند خاطره‌ساز تئاتر، سینما و تلویزیون، صبح امروز (پنجشنبه ۲۷ دی) با حضور جمع زیادی از هنرمندان و علاقمندانش، از تالار وحدت تا قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شد.

اصغر همت، بازیگر تئاتر و سینما که اجرای این مراسم را بر عهده داشت، در آغاز سخنانش گفت: «امروز این‌جا جمع شده‌ایم برای تشیع یک آدم استثنایی. حسین محب‌اهری برای لحظه لحظه زندگی له له می‌زد و تا آخرین لحظه از امید می‌گفت.»

او ادامه داد: «چیزهایی که حسین محب‌اهری داشت، آن قدر برای همه رو بود که اگر قرار باشد کسانی هم که در حوزه رادیو و تلویزیون نیستند در مورد او صحبت کنند، همان حرف‌هایی را خواهند زد که نزدیک‌ترین کسانش.»

اولین سخنران این مراسم که با دعوت اصغر همت پشت تریبون رفت، شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی بود. او گفت: «همه ما امروز در فقدان یک هنرمند عزیز, دوست داشتنی, یک رفیق, یک آدم پرامید و پرنشاط جمع شده‌ایم.»

کرمی افزود: «چند سال اخیر، ستیز این هنرمند با بیماری سرطان، یادگاری ارزنده‌ای در ذهن‌مان گذاشته است. او بسیار پرامید تلاش کرد که با بیماری مبارزه کند. حسین محب اهری به مرگ لبخند زد و شک نداریم که در بهشت برین با آن لبخندش, حضورش را موکد می‌کند.»

او در پایان ابراز امیدواری کرد که قدر چنین سرمایه‌هایی را پیش از رفتن‌شان بیشتر بدانیم.

سخنران بعدی این مراسم، ایرج راد بود که گفت: «عزیزی که الان در مقابل ما آرمیده تمام وجودش عشق به زندگی است. باور ندارم که او خوابیده باشد و هر لحظه امید دارم که بلند شود و از ما بخواهد که کوپن امروزمان را به خوبی برای زندگی صرف کنیم و عمرمان را بیهوده هدر ندهیم.»

او ادامه داد: «حسین محب اهری وقتی که با تمام بیماری و دردی که داشت عاشقانه روی صحنه حاضر می‌شد، در واقع زندگی می‌کرد. حسین در تمام لحظات با بیماری ستیز کرد و جنگید. او در طول چهل و چند سال فعالیت هنری، کارهای فراوانی کرد. او ۸۰ اثر صحنه‌ای را به اجرا درآورد و در بیش از ۲۰۰ کار تلویزیونی ایفای نقش کرد و به همین دلیل در دل مردم جای داشت.» 

راد تاکید کرد: «حسین عشق به زندگی, کار کردن و احساس مسئولیت کردن را در قلب ما به یادگار گذاشت.»

در ادامه، علی دهکردی به عنوان نماینده‌ای از حوزه سینما با قرار گرفتن پشت تریبون گفت: «در مراسم تشیع لبخند و عشق شرکت کردن کار بسیار سختی است. ما در هر شرایطی به حسین محب‌اهری فکر کنیم، لبخند می‌زنیم و تاسف‌برانگیز است که برای تشیع لبخند و عشق به زندگی در کنار هم قرار گرفته‌ایم.»

او افزود: «همه از شور و عشق وصف‌ناپذیر حسین به زندگی آگاه بودیم. عمیقا معتقدم این جادو تنها به وسیله هنر و هنر بازیگری اتفاق افتاده است. او اگر از ماندن حرف می‌زد, می‌گفت دلم می‌خواهد بمانم که بازی کنم.»

دهکردی گفت: «علاقه‌مندی به زندگی به واسطه جادوی هنر موهبتی است که خداوند در وجود ما گذاشته است. وظیفه دارم از طرف خانواده سینمای ایران به شما تسلیت عرض کنم.»

سخنران بعدی این مراسم، آتیلا پسیانی بود. این بازیگر پیشکسوت که حال روحی مناسبی نداشت، در سخنانی کوتاه گفت: «فهمیدم زندگی بدون حسین محب‌اهری چیز دیگری است. همه خاطراتم با حسین را فقط برای خودم نگه می‌دارم و با کسی به اشتراک نمی‌گذارم.»

حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی ایران هم درگذشت محب اهری را به جامعه هنری کشور تسلیت گفت و چند بیتی را به جهت علاقه این بازیگر فقید به آواز ایرانی، خواند.

در ادامه مراسم، مریم کاظمی در سخنانی گفت: «من احساس می‌کنم حسین زنده است. واقعیت این است که همه‌مان از حسین خاطره داریم و هیچ خاطره‌ای بر خاطره دیگر ارجح نیست. حسین جان اندوه تو آن قدر عمیق است که نمی‌توانم سر کوچه جارش بزنم و در اعماق قلبم دفنش کرده‌ام.»

او ادامه داد: «از ۱۰ سال پیش که اولین نشانه‌های بیماری در حسین نمایان شد، ترس من هم آغاز شد و او گفت باید با ترس‌هایمان مواجه شویم و من با این ترس مواجه شدم.»

کاظمی گفت: «من نمی‌ترسم که امروز قرمز پوشیده‌ام, چون حسین این رنگ را دوست داشت. اسد و ثمن فرزندان حسین هستند و از اسد ممنونم که به من اجازه داد که صحبت کنم. خوشحالم که این کلمات را در این‌جا به زبان آوردم.»

پس از پایان سخنرانی‌ها، حجت‌الاسلام محمود دعایی به همراه جمعیت گردآمده در تالار وحدت، بر پیکر این بازیگر محبوب نماز خواند و حسین محب‌اهری به سمت آرامگاه ابدی‌اش در بهشت زهرا بدرقه شد.

حسین محب‌اهری، بعد از سال‌ها مبارزه با بیماری سرطان، بامداد چهارشنبه ۲۶ دی‌ و در سن ۶۷ سالگی بر اثر بیماری سرطان در بیمارستان لاله از دنیا رفت.

 

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تصاویری از فقیرترین روستای آمریکا

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور شد + حکم

منبع این خبر، وبسایت basijnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۸۴۰۸۶۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عفونت‌های قارچی ارمغان تلخ استفاده از لباس نامناسب/ اين افراد لباس‌های پشمى را فراموش كنند
 • متخلفان صیدماهی با موتور برق در پیرانشهر دستگیر شدند
 • پیروزی سن ایچ و لبخند تلخ شهرداری
 • برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور تدوین شد
 • پیکر «حسین محب‌اهری» تشییع شد| اهالی هنر درباره او چه گفتند؟
 • مراجعه ۵۰ هزار شهروند به یگان‌های انتظامی پایتخت
 • پیشگیری اجتماعی از ارتکاب جرایم زیست محیطی، مهمترین دغدغه محیط بانان
 • واکنش اهالی فرهنگ و هنر به درگذشت حسین محب اهری| از خاطره‌بازی ورزی تا خداحافظی جالب آتیلا پسیانی و مجید صالحی با عمو حسین + فیلم
 • حریق نیلکوه مهار شد
 • نظم و امنیت و استقرار آن در جامعه از عناصر اصلی نیروی انتظامی است
 • کشف لاشه ۲ راس مرال در آمل و نوشهر
 • اراک| ارتقاء امنیت اجتماعی را باید با رعایت حقوق شهروندی دنبال کرد
 • توجه به حقوق شهروندی در ماموریت های پلیس
 • فرهنگ شهروندی فقط«لبخند» نیست/ضرورت دخالت همه سلایق در امور شهری
 • شناسایی ۴۸ نفر متخلف توسط یگان حفاظت محیط زیست/ارائه سوخت یورو ۴ در تمام جایگاه های قم تا پایان سال
 • اراک| شناخت و تحقق حقوق شهروندی به صورت مطلوب در یگان‌های انتظامی نهادینه شود
 • حجم آتش‌سوزی‌ها در مناطق شمالی کشور زیاد است/ واگذاری تجهیزات و امکانات انفرادی اطفای حریق به استان‌ها
 • یگان حفاظت میراث فرهنگی اردبیل کمبود نیرو دارد
 • تشدید مقابله با حفاران غیرمجاز در اردبیل