"محمدرضا اکبری" مدیرعامل شرکت بازار گستران قرن و کارآفرین برتر که موفق به طراحی اپلیکیشن هایی در حوزه های مختلف شده و کمک شایانی به اشتغالزایی اینترنتی کرده است در گفت و گوی اختصاصی با برنا اظهار کرد، اپلیکیشن هایی که ما تاکنون راه اندازی کرده ایم موضوعاتی مانند معلم خصوصی، مکانیک، برق، گاز و را پشتیبانی می کنند و در واقع این اپلیکیشن ها یک راه میانبر برای دسترسی افراد به نیازهایشان و رفع آنهاست و جواز کسب اصناف نیز در نرم افزار ما گنجانده شده است که به فعالان صنوف کمک شایانی


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، "محمدرضا اکبری"  مدیرعامل شرکت بازار گستران قرن و کارآفرین برتر که موفق به طراحی اپلیکیشن‌ هایی در حوزه های مختلف شده و کمک شایانی به اشتغالزایی اینترنتی کرده است در گفت و گوی اختصاصی با برنا اظهار کرد: اپلیکیشن ‌هایی که ما تاکنون راه‌ اندازی کرده ‌ایم موضوعاتی مانند معلم خصوصی، مکانیک، برق، گاز و.

.. را پشتیبانی می‌ کنند و در واقع این اپلیکیشن‌ ها یک راه میانبر برای دسترسی افراد به نیازهایشان و رفع آنهاست و جواز کسب اصناف نیز در نرم افزار ما گنجانده شده است که به فعالان صنوف کمک شایانی می ‌کند.

وی در خصوص نحوه ورود خود به این حیطه توضیح داد: در واقع من این کار را از یک سال و 8ماه گذشته شروع کردم و نحوه آغاز آن هم بدین صورت بود که تابستان با خرابی کولر خانه مواجه شدم که پس از مراجعه به 11الکتریکی مشکل مرتفع نشد این موضوع انگیره‌ ای شد تا با طراحی اپلکیشنی خدمات مورد نظر را به افراد در هر زمانی ارائه دهیم.

این کارآفرین برتر درمورد تعداد افراد  ثبت نام کننده در این اپلیکیشن ها گفت: تاکنون 30هزار نفر از سراسر ایران در اپلیکیشن ما ثبت‌نام کرده‌اند و پیش بینی می ‌شود در آینده به این تعداد افزوده و تعداد افراد راغب برای همکاری و عضویت در کسب و کارهای اینترنتی در قالب استارت ‌آپ بیشتر نیز شود.

وی با اشاره به طرح های آماده برای رونمایی خود هم توضیح داد: در قالب نرم افزار "فودیتو" این فرصت را برای بانوان خانه ‌دار فراهم کرده ‌ایم تا با پخت غذای خانگی به تعداد چند پرس بیشتر، افراد شاغل را از این غذاها به جای غذاهای رستورانی بهره‌ مند کنند بدین صورت که غذاهای آنها در این نرم افزار لود و بارگذاری می‌ شود و این افراد با مراجعه به نرم افزار مذکور سفارش خود را می‌دهند و بانوان خانه‌دار با این کار ماهانه از سود چند صد هزار تومانی تا چند میلیون تومانی منتفع خواهند شد که 22بهمن از این اپلیکیشن رونمایی می‌شود و در کنار آن در زمینه مسکن درحال طراحی اپلیکیشنی هستیم که 90درصد از مشکلات این بخش را حل خواهد کرد و از کلاهبرداری‌ها در این زمینه جلوگیری می‌کند و درکل بهمن ماه از سه اپلیکیشن ما رونمایی خواهدشد.

اکبری ادامه داد: طبق رایزنی‌هایی که با ثبت اسناد و املاک داشته ایم در قالب نرم افزار مسکن ابتدا استعلام شخص صورت گرفته و سپس قولنامه انجام می‌شود و نیز با مسوولان گردشگری توافق شده تا هر خانه‌ ای که برای اسکان گردشگران مجوز گرفته توسط اپلیکیشن ما به اجاره آنها درآید.

این کارآفرین برتر در خصوص همکاری در زمینه اخذ مجوز توسط مراجع ذیصلاح اذعان کرد: متاسفانه کار ما برای هیچ ارگانی تعریف نشده است و مشخص نیست کدام نهاد مسوول ارائه مجوزهاست و علیرغم مراجعه به وزارتخانه‌های کار و بهداشت هنوز هم مجوز رسمی ما را صادر نکرده‌اند که امیدواریم در این زمینه همکاری‌های لازم با ما صورت گیرد.

اکبری درمورد نمایندگی‌های شرکت در شهرستان‌ها هم توضیح داد:هم اکنون حدود ۳۰۰نماینده در سراسر کشور داریم و از بحث استارت‌آپ استقبال چشمگیری بعمل آمده است و رتبه شرکت از 300هزار در "الکسا" به 4هزار ارتقای پیدا کرده که نشان دهنده هدف‌ گذاری صحیح و روند روبه رشد ما است.

این کارآفرین برتر در مورد نحوه کار با این نرم افزارها توضیح داد: یکی از مشکلات عموم مردم نحوه کار با این نرم افزارهاست که در این زمینه به افرادی که در خصوص توضیح نحوه کار با نرم افزار و نصب و راه‌ اندازی آن و معرفی اپلیکیشن از طریق "نودینو" و به نوعی فروش محصول با ما مشارکت داشته باشند درصدی تعلق می‌ گیرد که تاکنون و طی دوماه 15هزار بازاریاب از این طریق جذب شده و با ما همکاری می‌ کنند و در این زمینه تاکنون 15هزار شغل ایجاد کرده‌ ایم.

اکبری با بیان اینکه این شرکت نقش به سزایی در اشتغالزایی جوانان داشته است افزود: تاکنون برای خدمات فنی 30هزار و غذای خانگی 5هزار نفر ثبت‌ نام کرده‌اند و در زمینه مسکن هم اگر 100املاکی هرکدام 5 نفر را ترغیب به این همکاری کنند برای 500 نفر نیز در این زمینه اشتغالزایی می‌شود و درکل با طراحی 15اپلیکیشن زمینه اشتغال 50هزارنفر را فراهم کرده‌ ایم.

مدیرعامل شرکت بازار گستران قرن ادامه داد: با گسترش فعالیت‌ ها و ادامه این روند براین تعداد افزوده خواهد شد ضمن اینکه هم اکنون در سه دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران 27کارمند مشغول به فعالیت هستند.

وی درباره ایده‌ خود در زمینه تضمیمن معاملات اینترنتی هم گفت: یکی از طرح‌ های ما در این زمینه است و امیدواریم هرچه سریع تر این اتفاق رخ دهد.

اکبری در خصوص جلب اعتماد مردم به خود اذعان کرد: خوشبختانه الان از اعتبار خوبی برخورداریم و به سوددهی مناسبی هم رسیده‌ ایم و در این مدت دوسال با کار بی وقفه و طراحی اپلیکیشن‌ هایی خوب توانسته‌ ایم اعتماد مردم را جلب کنیم که البته باید برای حفظ این رضایتمندی تلاش بیشتری انجام دهیم.

وی به کسانی که به کار در این حوزه علاقه مندند توصیه کرد: کسانی که وارد این حوزه می‌ شوند حداقل تا شش سال آینده موفق خواهند شد و توصیه من به علاقه‌ مندان به این بخش این است که از دشواری های کار نترسند و بدون اینکه از کسی انتظاری داشته باشند همت کرده و کار را شروع کنند چراکه موفقیت در یک قدمی آنهاست.

اکبری ادامه داد: درحال حاضر به جرات می‌توان گفت بازار گستران قرن بدون رقیب به فعالیت می‌ پردازد و البته در صورت وجود رقیب کار ما بی‌ نقص خواهد بود.

وی رمز موفقیت خود را در پشتکار و اعتماد به نفس دانست و گفت: بنده ابتدا با 100هزارتومان این کار را شروع کردم و هم اکنون نرم افزار"کارآسام" در زمینه درخواست مشاغل و "فودیتو" در زمینه پخت غذای خانگی و اپلیکیشن مسکن و "نودینو" را طراحی کرده‌ ایم و رمز موفقیت بنده هم در این بوده که انرژی‌ های منفی را از خود دور کرده و آنها را به انرژی مثبت تبدیل کردم و منتظر حمایت کسی نماندم و مطمئن هستم همه افراد با تکیه بر توانمندی خود می‌ توانند به این مرحله رسیده و در کسب و کار خود موفق شوند.

 

منبع: خبرگزاری برنا

خبر بعدی:

برنامه «نقطه» با تمرکز بر طراحی در جشنواره هنر مقاومت از تلویزیون پخش می شود

یک کارگردان از پخش برنامه«نقطه» با تمرکز بر طراحی در جشنواره هنر مقاومت از تلویزیون خبر داد و گفت: این برنامه به ارایه راهکارهایی در زمینه طراحی به مخاطب می پردازد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، نشست پنجمین جشنواره هنر مقاومت پیش از ظهر امروز شنبه 29 دی ماه با حضور مسعود نجابتی دبیر کل پنجمین جشنواره هنر مقاومت، سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر اجرایی این جشنواره، مسیحا ربیعی کارگردان ویژه برنامه تلویزیونی «نقطه» در مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد.

 

 

در این نشست مسیحا ربیعی، کارگردان ویژه برنامه تلویزیونی«نقطه»  که قرار است همزمان با پنجمین جشنواره هنر مقاومت از تلویزیون پخش شود، گفت:در ویژه برنامه تلویزیونی نقطه برنامه هایی را در حوزه هنرهای تجسمی تدارک دیده ایم که این برنامه در 16 قسمت همزمان با برگزاری پنجمین جشنواره هنر مقاومت از تلویزیون پخش می شود.

 

وی با اشاره به تفاوت های برنامه های هنرهای تجسمی که از تلویزیون پخش می شود و ویژه برنامه ای که برای جشنواره هنر مقاومت تدارک دیده شده است،اظهار کرد: برنامه های تلویزیون معمولا به هنری می پردازد که در گالری ها و هنرهای زیبا بیشتر مطرح است اما ما در این ویژه برنامه به هنر کاربردی می پردازیم، اینکه هنر چه تاثیری در زندگی روزمره  مردم دارد.

 

وی خاطر نشان کرد:  ما در این برنامه به تفاوت های اساسی دیزاین و طراحی می پردازیم و در این برنامه به ارایه راهکارهای به مخاطب می پردازیم که این راه کارها در زندگی روزمره مردم اثرگذار است اما کمتر به آنها پرداخته شده است.

 

وی با بیان اینکه دیزاین  و طراحی با زندگی مردم در ارتباط است،گفت: ما در این برنامه در هر قسمت به یک طراحی می پردازیم، یکی از طراحی هایی که مورد نظر ما است طراحی محیطی است انسان از لحظه ای که از خواب بیدار می شود و در شهر حرکت می کند با تابلوهای اطلاع رسانی و راهبردی شهری ارتباط برقرار می کند. این تابلوها بر روی زندگی روزمره ما اثر دارند، ما سعی کرده ایم در هر برنامه به یکی از این موضوعات بپردازیم و وضعیت ایران را مورد بحث و بررسی قرار دهیم و مشکلات و موانع این حوزه را به بحث بنشینیم.

 

مسیحا ربیعی اظهار کرد: برنامه نقطه شروعی است که به مقوله طراحی به صورت جدی بپردازیم و کم توجهی به مقوله طراحی دیزاین که یکی از مشکلات جدی امروز ماست را بیشتر مورد توجه قرار دهیم حتی اگر ما در حوزه پوشش با مشکلاتی روبرو هستیم به خاطر عدم طراحی مناسب لباس است باید بتوانیم این گفت و گو را در بین مردم ایجاد کنیم که همه بتوانند درباره طراحی و دیزاین گفت و گو کنند.

پایان پیام/32

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

منبع این خبر، وبسایت www.borna.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۶۸۷۰۳۵۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رونمایی از اولین و جامع ترین اپلیکیشن استان سمنان در شاهرود
 • افزایش علاقه مردم ایران به خرید کتاب‌های صوتی
 • نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده (DiskDigger)
 • اپلیکیشنی برای کمک به افزایش مشارکت در اینستاگرام
 • آموزش طراحی ناخن با چسب نواری
 • آغاز به کار نمایشگاه آنلاین کار در کشور
 • انتشار نرم‌افزار میراث مشترک ایران و عراق
 • مرکز طراحی خوشه فرش و گلیم کرمانشاه راه‌اندازی شد
 • طراحی بی نظیر یک مرکز تجاری! (+عکس)
 • پایان عصر اپ‌های ۳۲ بیتی نزدیک است/ گوگل توسعه دهندگان اندروید را مجبور به ساخت نرم افزار‌های ۶۴ بیتی می‌کند!
 • تبادل استیکر در واتس‌اپ و اپلیکیشن کی‌بورد گوگل
 • گوگل توسعه دهندگان اندروید را مجبور به ساخت نرم افزار‌های ۶۴ بیتی می‌کند!
 • آیا به سوی جهانی بدون اپلیکیشن در حرکتیم؟
 • استارتاپ های اسلامی و ظرفیت توسعه اقتصادی
 • آشنایی با سیره حضرت زهرا(س) در نرم‌افزار سیره معصومان(ع)
 • نازنین زاغری به اطلاعات طبقه بندی دسترسی داشت / دستگاه قضایی با فشار خارجی ها، تسلیم نمی‌شود
 • دسترسی ریلی عامل ارتقای بنادر تجاری است
 • «منوچهر معتبر» چگونه معتبر شد؟/ زنانی با چادرهای سیاه و بدون چهره که قدرتِ مردم را نمایندگی می‌کنند
 • دانلود Yahoo! Mail 5.36.0 – برنامه رسمی یاهو میل برای اندروید