برخی از مشترکان تلفن ثابت با تلفن گویای 7070، سرویس ارزش افزوده ای را برای تلفن ثابت خود فعال کرده اند


  به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برخی از مشترکان تلفن ثابت با تلفن گویای ۷۰۷۰، سرویس ارزش افزوده‌ای را برای تلفن ثابت خود فعال کرده‌اند. ممکن است این مشترکان در حال حاضر تمایلی به استفاده از این سرویس‌ها نداشته باشند. بنابراین می‌توانند از طریق پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  در بخش «مخابرات من»، سرویس مورد نظر را جستجو کرده و دستور لغو آن را صادر کنند.
از آن پس آن سرویس برای شماره تلفن ثابت مورد نظر غیرفعال خواهد شد.

همچنین در مراکز حضوری امور مشتریان شرکت مخابرات ایران نیز چنین امکانی فراهم است و مشتریان می‌توانند درخواست لغو سرویس را در این مراکز هم ارایه دهند.

سرویس‌های ارزش افزوده مخابرات شامل مشاوره تلفنی، رای‌گیری تلفنی، اختصاص یک سرشماره برای چندین خط (ثابت یا موبایل)، ارائه آهنگ پیشواز، صندوق صوتی پیام کوتاه و برخی دیگر از خدمات می‌شود که البته دلایلی مانند رشد استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های مختلف برای دریافت خدمات، به نوعی جایگزین استفاده از خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت در سال‌های اخیر شده است.

 در پرتال شرکت مخابرات ایران امکان رویت همه خدمات ارزش افزوده مورد استفاده یک مشترک قابل رویت برای خود او وجود دارد. سرویس‌های شبکه هوشمند (IN) نیز بخشی از خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت هستند که در سراسر کشور با تایید مشترکان فعال می‌شود و در صورتی که این سرویس برای مشترکی فعال شده که تمایلی به استفاده از آن ندارد، می‌تواند با مراجعه به بخش مخابرات من، آن را غیر فعال کند.

انتهای پیام/

منبع: اتاق خبر

خبر بعدی:

شفر: دژاگه باید اخراج می‌شد/ از عملکرد تیمم راضی هستم، ولی شانس نداشتیم/ بعد از بازی داور از ما عذر‌خواهی کرد

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،  وینفرد شفر در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: امروز دو اشتباه داشتیم که یکی از آن‌ها تبدیل به گل تراکتورسازی شد. بازیکنی که گل زد یعنی دژاگه باید بعد از خطا روی امید نورافکن اخراج می‌شد. او بعد از گل هم وارد قسمت تماشاگران شد و باید کارت زرد دوم را می‌گرفت.

او‌ ادامه داد: در مجموع خوب بازی کردیم و یک اشتباه از ما باعث گل حریف شد. از کارگروهی، فوتبال و قدرت تیمم راضی هستم. در نیم ساعت آخر خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت زیادی داشتیم، ولی شانس نداشتیم.

سرمربی استقلال بیان کرد: الان به هشتاد درصد آمادگی رسیدیم و بازیکنان جدید باید آمادگی جسمانی بیشتری داشته باشند. روی ایسما و منشا کار می‌کنیم و هیچ نگرانی بابت آینده نداریم. تیم خوبی داریم. در بازی با پدیده هم بعد از اینکه گل درست ما را داور اعلام نکرد، دیدم در رسانه‌ها عذرخواهی کرد. امروز هم داور پیش من آمد و گفت: بابت اشتباهاتم عذرخواهی می‌کنم که این نشان دهنده شجاعت و شهامت او است.

شفر افزود: به بازیکنانم افتخار می‌کنم. در ورزشگاه مملو از تماشاگر، کار برای حریف سخت می‌شود. ما ۲۰۰ تماشاگر داشتیم که از دیدن آن‌ها خوشحال شدم. در این بازی خوب بودیم، ولی ضربات آخرمان تبدیل به گل نشد. در ۱۵ دقیقه پایانی چندین موقعیت گلزنی داشتیم که به گل تبدیل نشد. الان از نتیجه خوشحال نیستیم، ولی از عملکرد تیم راضی هستیم و برای بازی‌های آینده بهتر می‌شویم.

او گفت: خوشحالم که تیم جدیدی را می‌سازیم. قبل از شروع فصل، مدیران قبلی چند بازیکن را حفظ نکردند و چند بازیکن از تیم رفتند. ما باید تیم جدیدی را می‌ساختیم. باید در نیم فصل تیم جدید بسازیم. به نظر می‌رسد هر شش ماه یک بار باید تیم جدیدی بسازم. این تیم جدید ما است و برای آینده شرایط خوبی داریم.

شفر در مورد شانس‌های قهرمانی گفت: فکر می‌کنم سپاهان، پدیده، تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند. یک بازی به عقب افتاده داریم. امیدوارم بازی بعد مقابل ذوب آهن و در بازی‌های داخل خانه بهتر نتیجه بگیریم. سطح فنی بازی‌ها در ایران نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده و هر چه می‌گذرد کیفیت بازی‌ها بهتر می‌شود.

او درباره اخراج نشدن دژاگه از بازی بیان کرد: در همه جای دنیا، وقتی بازیکن وارد قسمت هواداران می‌شود، باید کارت زرد بگیرد. اگر بازیکن ما هم چنین کاری کند و کارت زرد بگیرد، درست است. دژاگه به سمت قسمت هواداران رفت و هواداران به سمت او نیامدند. نمی‌خواهم درباره داوری منفی صحبت کنم. شاید آن صحنه را ندید. بعد از بازی هم عذرخواهی کرد و مسئله‌ای نیست.

او در مورد اینکه آیا بازی امروز جنگ بود یا خیر گفت: علاقه ندارم کسی از کلمه جنگ برای فوتبال استفاده کند. فوتبال برای خوشحالی است. شاید در طول بازی، بازیکنی اشتباه کند و یا اشتباه نکند، اما این موضوع دلیلی برای خشونت نیست. برای هواداران خوب نیست که فوتبال را به جنگ تشبیه کنیم.

سرمربی استقلال درباره منشا و ایسما افزود: ایسما و منشا دو بازیکن جدید ما هستند. شجاعیان بعد از مدت‌ها مصدومیت برگشته است. او بازیکن خوب و باشخصیتی است. باید تمرینات بدنی را با مربی بدنساز انجام دهند و در هفته‌های آینده بهتر هم می‌شوند.

او در مورد گل تراکتورسازی ادامه داد: پاسی که به اشکان دژاگه رسید به خاطر تغییر تاکتیک تیم حریف نبود و به خاطر اشتباهات بازیکنان ما رخ داد. ما اشتباهی داشتیم و بازی به سمت راست عوض شد و ما اشتباه کردیم. من اشکان را از آلمان می‌شناسم. او بازیکن خوبی است. این را هم باید بگویم که در نیمه اول شانس گلزنی نداشتیم و در نیمه دوم با تغییراتی که لحاظ کردیم، موقعیت‌های گلزنی داشتیم، ولی در نهایت گل نشد.

شفر درباره وضعیت پاتوسی گفت: این مشکلی است که داریم و باید بگویم که در هفته‌های قبل چیز‌های خوبی در تیم نداشتیم. همه اتفاقات روی تیم اثر گذار است. خوشحال هستم کادرفنی ما شامل خودم، میگوئل، بیژن طاهری، ساشا و فرهاد مجیدی می‌توانند تیم را از این شرایط خارج کنند. بار‌ها هم گفتم که اینستاگرام و شایعات فضای مجازی را نخوانند.

او‌ درباره اشتباهات در بازی مقابل تراکتورسازی گفت: طبیعی است که ما به خاطر گل دژاگه باختیم. بازیکن شماره هفت بود یا ۱۰؟ ما هم شانس داشتیم و موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد. اشکان در این بازی گل زد. ما اشتباه کردیم و توپ به او رسید و دژاگه گل زد. ما موقعیت داشتیم، ولی نتوانستیم گل بزنیم و در نهایت باختیم. اگر هر بازیکنی از هر تیمی نتواند وارد محوطه جریمه شود و اشتباه کند، گلی به ثمر نمی‌رسد. الان هم می‌گویم داور از من عذرخواهی کرد و مشکلی وجود ندارد. ممکن است در هر زمانی اشتباه کنیم. هر کسی هم قادر به اشتباه است و کاری نمی‌توان کرد. خود شما اشتباه نمی‌کنید؟ هر آدمی اشتباه می‌کند. در نهایت خوشحالم که به تبریز آمدم.

انتهای پیام/

اظهارات شفر پس ازدیدار تیمش برابر تراکتورسازی

بازی تندروهای ایران در زمین دونالد ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

فشار برای عدم تصویب پالرمو با طومار و تحصن در مساجد، یک روز قبل از جلسه مجمع

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

منبع این خبر، وبسایت www.otaghnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۰۲۳۸۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۳۹۳۵ میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری های فارس واریزشد
 • آقای فتحی زود درباره خریدهای استقلال قضاوت کردی!
 • لغو پذیرش «قشرین» در بورس تهران
 • محبوبیت روزافزون سرویس‌های استریم آنلاین موسیقی
 • آخرین قیمت تلفن همراه در بازار (بروزرسانی ۲۷ بهمن) +جدول
 • لغو حکم تعطیلی ۶ مسجد در اتریش از سوی دادگاه محلی
 • ژاپن به دنبال لغو روادید موقت روس ها
 • قطعه «راضي‌ام» با صداي «مجيد تربتي» منتشر شد
 • ژاپن بدنبال لغو روادید موقت روس ها
 • 353 سایت اینترنت 4G در کردستان نصب شده است
 • واریز ۳ هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان
 • الجبیر: موضع عربستان نسبت به مسأله فلسطین ثابت است
 • سخنان وزیر دفاع انگلیس باعث لغو مذاکرات از سوی چین شد
 • تهیه کاردستی‌های سه بعدی با گوشی تلفن همراه هوشمند
 • برای ریجستر شدن تلفن همراه چه باید کرد؟
 • حمایت از واردکنندگان رسمی تلفن همراه
 • لغو گفت‌وگوی تجاری معاون نخست‌وزیر چین و وزیر اقتصاد بریتانیا
 • تصاویر منتخب از مسابقه جهانی برترین عکس‌های گرفته شده با تلفن همراه
 • عوارض محقق شده به حساب شهرداری ها و دهیارهای فارس واریز شد