انتظار طبیبانی که آمده بودند تسکین روح و قلبشان را در منزل سید نور خدا جست وجو کنند


انتظار طبیبانی که آمده بودند تسکین روح و قلبشان را در منزل سید نور خدا جست‌وجو کنند. ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴ استانها لرستان نظرات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد بازهم خبر رسید که گروهی عاشق به دیدار سید نور خدا موسوی شهید زنده لرستانی می‌آیند ولی جنس این دیدار با دیدارهای همیشگی متفاوت بود، دیداری از جنس طبیبانی که خود برای داروی روحشان آمده بودند.

طبیبانی که کسی پشت در مطب منتظر ویزیتشان نبود و این بار خود منتظر ویزیت روحشان و تسکین قلبشان بودند. قرار بود همه بیایند هرکدامشان تخصصی داشت، عطر چای منزل سید در منزل پیچیده بود و نفس سید فضا را کبیریایی کرده بود، کمی قبل از اینکه همه حضور یابند همسر آقا سید از کمی نور مصنوعی منزلشان عذرخواهی کرده بود اما طوری که معلوم بود حاضرین نوری دیگر را دیده بودند.

ابتدا حاج‌آقای همراهشان اذن خواست که کمی حرف دل بزند و خرسند بود که در نقطه‌ای از منزل نشسته که از دریچه کوچک اتاق آقا سید، نور خدا را به نظاره نشسته بود. حاج‌آقا که خبر نداشت میزبان به‌ظاهر از کمی تابش لامپ‌های منزلشان گفته است، اشاره کرد که فضای این منزل چقدر دل‌نشین و پر از نور است و به آیه‌ای از قرآن کریم اشاره کرد که وصف حال خاندان و همسر سید نور خدا بود.

تسخیر دل پزشکانی که به دیدار نور خدا آمده بودند

اوج عشق‌بازی باخدای سید نور خدا زمانی آغاز شد که پزشکان همه باهم نوبت ویزیتشان رسیده بود، این بار سید نور خدا صاحب مطب بود و پزشکان مردی را معاینه می‌کردند که خود این روزها دارالشفای خیلی‌ها شده است.

ابتدا به سراغ قلبش رفته و می‌خواهند قلب آقا سید نور خدا را تسخیر کنند، صدای قلب ریتم قشنگی داشت و پزشک معالج گویی خوب وصل شده بود و لبخند بر لبش حکایت از رضایتش بود.

پزشکی دیگر ریه‌هایش را نشانه رفته بود همان ریه‌هایی که سرفه‌هایشان و صدای خس‌خسشان دل‌خوشی دل زهرا است و من به یاد حرف‌های زهرای بابا افتادم آن زمان که می‌گفت سرفه‌کن بابا، سرفه یعنی هستی یعنی نفس می‌کشی؛ آری سرفه‌ای که رمز حیات زهراست.

پزشکش از ریه خسته آقا سید نور خدا کمی شکوه کرد اما همسر سید نور خدا اصرار داشت که این تنگی نفس نگرانشان نمی‌کند زیرا کمی از تنگی نفسش را با خودش تقسیم کرده است.

نفس‌هایی که عاشقانه تقسیم شده است

پزشک آقا سید که گویی منتظر همین حرف بود بلافاصله گفت بله ساعتی است که سرفه‌های خودت را می‌شمارم گویا دچار آلرژی سختی شده‌اید و همسر سید نور خدا جواب داد این سرفه حاصل پیاده‌روی و سهم من از دیدار با حسین است تا قدر سرفه‌های آقا سید نور خدا را بهتر بدانم.

همه بغض‌کرده بودند ولی به روی خودشان نمی‌آوردند همسر سید نور خدا معمولی حرف می‌زد ولی آن‌ها هرکدام تفسیری برداشت می‌کردند.نوبت به دستگاه سنگین‌وزن رسید دکتری با تمام متانتش پشت ایستگاه قرار گرفت هر جا گوشی دستگاه را می‌گذاشت حالت چهره‌اش حکایت رضایت داشت. همسر سید دیگر دوام نیاورد پرسید آقای دکتر سونوگرافی سید چه می‌گوید و طبیب با خوشحالی پاسخ داد الحمدالله همه چی رو به راست عالی.

سیدی که سالهاست درس خداشناسی می‌دهد

همسر سید نور خدا نفس عمیقی کشید و گفت راحت شدم، بغض‌ها در سکوت می‌شکست یکی از حاضران پرسید زخمی بر تن سید نیست و پاسخ گرفت که زخم سید بر جان ماست و ما زخمش را به جان خریده‌ایم تا مبادا بر تن مبارکش زخمی جای نشستن پیدا کند.

خانم دکتر جوانی با فرزندش بوسه‌ای بر پتویی که بر جسم نازنین سید پوشیده شده بود زد و گفت ازت ممنونم، همسر سیدنورخدا از روی کنجکاوی نام دکتر را پرسید، خانم دکتر کوشکی به نمایندگی از پدر دلاور شهیدش آمده بود.

خانم دکتر در اوج رضایت دهان و دندان آقا سیدی را معاینه کرد که سال‌هاست در سکوت درس خداشناسی می‌دهد. پزشکان پای رفتنشان کند شده بود زیرا با پای دل آمده بودند.ولی اجباراً یکی‌یکی التماس دعا و ابراز لطفی می‌کردند و اعلام آمادگی هرلحظه برای زیارت آقا سید و می‌رفتند درحالی‌که دل‌ها جامانده بود.

گزارش: کبری حافظی

انتهای پیام/ش

R41450/P1377/S6,72/CT7

منبع: تسنیم

خبر بعدی:

عشق به همسر دوستم باعث شد او را بکشم

صراط:

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت : در مورخه ۳۰/۰۹/۱۳۹۷ پرونده ای با موضوع فقدان افراد از کلانتری ۱۳۰ نازی آباد به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

به گزارش خبرآنلاین شاکی پرونده در اظهارات اولیه به کارآگاهان عنوان کرد: پدرم به هویت سعید . ی ( ۵۴ ساله ) چند روزی است که از منزل خارج شده و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته است و گوشی تلفن همراهش نیز خاموش شده است .

با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی در همان تحقیقات اولیه اطلاعات پیدا کردند که سعید ( فقدانی ) پس از متارکه از همسر سابقش، حدود ۵ سال پیش مجددا با همسر کنونی خود به نام سمیرا ( ۳۲ساله ) ازدواج کرده است. در ادامه، تحقیقات از سمیرا در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت، اما او در خصوص غیبت همسرش اظهار بی اطلاعی کرد و مدعی شد که هیچ اطلاعی از علت غیبت وی ندارد .

در ادامه تحقیقات پلیسی ، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی اطلاع پیدا کردند که "سمیرا" به واسطه اختلافات شدیدی که با همسرش داشته ، موضوع را با یکی از دوستان همسرش به نام فرزاد . ش ( ۴۹ ساله ) مطرح و در چندین نوبت از وی درخواست کمک کرده است ؛ همزمان با شناسایی فرزاد ، سمیرا در خصوص نحوه آشنایی خود با فرزاد به کارآگاهان گفت : حدود چهار ماه پیش ، به همراه همسرم برای پیدا کردن یک خانه ی استیجاری به بنگاه املاک متعلق به یکی از دوستانش در منطقه نازی آباد مراجعه کرده و در آنجا با فرزاد آشنا شدم .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص اعتراف فرزاد به ارتکاب جنایت گفت : کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی اطمینان پیدا کردند که فرزاد آخرین شخصی بوده که همراه با مقتول مشاهده شده است ؛ لذا تحقیقات ویژه پلیسی از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و سرانجام روز پنجشنبه مورخه ۲۷/۱۰/۱۳۹۷ وی با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت عنوان داشت که پیشنهاد ارتکاب جنایت از سوی سمیرا مطرح شده و قرار بوده تا آن دو پس از ارتکاب جنایت با یکدیگر ازدواج نمایند .

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، ادامه رسیدگی به پرونده با موضوع قتل عمد در دستور کار قرار گرفت و فرزاد با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

فرزاد که از حدود ۱۰ سال پیش از همسر سابق خود متارکه کرده ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : سعید همیشه همسرش را اذیت می کرد و رابطه خوبی با او نداشت و بارها او را تحقیر می کرد و همین موضوع باعث شد تا سمیرا پس از گذشت مدت کوتاهی از من درخواست کمک کند و نهایتا پیشنهاد قتل فرزاد را با من مطرح کرد .

فرزاد در خصوص نحوه ی ارتکاب جنایت به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گفت : با طرح پیشنهاد جنایت ، طی چندین جلسه ملاقاتی که با فرزاد داشتم به دروغ موضوع در اختیار داشتن چند قطعه زیرخاکی را برای وی مطرح کرده و عنوان می کردم که قطعات زیرخاکی را در نزدیکی شهرستان قم، در منطقه ای بیابانی زیر خاک مخفی کردم . به این ترفند فرزاد را در شب جنایت همراه خود کردم و به محل جنایت کشاندم.

فرزاد در ادامه اعترافاتش گفت : ساعت ۲۳:۰۰ مورخه ۲۸/۰۹/۱۳۹۷ با خودرو سواری متعلق به یکی از دوستانم به دنبال سعید و همسرش رفتم؛ پس از آن به سمت اتوبان تهران – قم حرکت کردیم تا نهایتا در یک منطقه بیابانی توقف کرده، در حالیکه سمیرا نیز پشت سر من از ماشین پیاده شده بود مقداری حرکت کردیم ؛ نهایتا با چاقو چندین ضربه به گردن ، سینه و شکم سعید زده و او را به قتل رساندم [ و پس از ارتکاب جنایت ] به همره سمیرا به تهران بازگشتیم .

با اعتراف صریح فرزاد به ارتکاب جنایت و مشارکت همسر مقتول در جنایت، سمیرا نیز بلافاصله دستگیر شد و در همان تحقیقات اولیه ضمن تأیید اعترافات فرزاد در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : با نقشه قبلی که در خصوص قتل همسرم کشیده بودیم، به همراه فرزاد به [ کیلومتر ۵۵ ] جاده قدیم تهران – قم حرکت کردیم ؛ پس از رفتن به داخل یک جاده خاکی ، فرزاد از ماشین پیاده شد و به بهانه نشان دادن زیرخاکی همسرم را به داخل بیابان کشاند ؛ [ در حالیکه من نیز پشت سر آنها در حال حرکت بودم ] فرزاد با چاقویی که از قبل تهیه کرده بود، چند ضربه به همسرم وارد کرد و پس از رها کردن جنازه در بیابان به تهران بازگشتیم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهمان به رهاسازی جسد در منطقه ای بیابانی در کیلومتر ۵۵ جاده قدیم تهران – قم ، تحقیقات جهت کشف جسد مقتول در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . در مورخه ۲۹/۱۰/۱۳۹۷ تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم به همراه متهمان پرونده به محل جنایت مراجعه کرد اما با وجود بررسی میدانی محل جنایت موفق به کشف جسد یا بقایای جسد نشده و تنها چند تکه لباس آغشته به خون متعلق به مقتول در محل جنایت کشف شد . در حال حاضر نیز هر دو متهم با قرار بازداشت موقت صادره از سوی شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند .

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۰۹۳۰۳۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • روایت قمرالملوک وزیری از غارت زنان لرستانی توسط رژیم پهلوی/ فرمانده رضاخانی که به او لقب قصاب لرستان داده‌ بودند/ رقابت نظامیان پهلوی برای دار آویختن سران ایلات+ عکس و فیلم
 • جشنواره آدم برفی در خرم آباد و الیگودرز برگزار می شود
 • همسر «شهید بلباسی» و چالش عکس 10 ساله
 • دستگیری سارق تجهیزات پزشکی در خرم آباد
 • زهرا(س) گل لبخند کوتاه خدا بود
 • شهرداری بندرعباس به مصاف خیبر خرم آباد می‌رود
 • نقش انکار ناپذیر امام موسی صدر در انقلاب اسلامی
 • تبیین گفتمان‌ فاطمی(س)/ از بندگی خدا تا حضور در عرصه‌های تکلیف
 • تبیین گفتمان‌های فاطمی(س)/ از بندگی خدا تا حضور در عرصه‌های تکلیف
 • اصفهان| خلوص نیت و آرزوی شهادت سجاد او را به خدا رساند
 • شهید گنجی در راه ترویج اسلام ناب جان خود را از دست داد
 • بازیگرانی که به خاطر زنان جوان تر، عشق گذشته خود را رها کردند +عکس
 • بررسی لحظات نفس گیر وقوع آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو از زبان آتش نشانان + فیلم
 • «عشق ثگی» برای اجرای مجدد تمدید نشد
 • برگزاری سوگواره فاطمی در خرم آباد
 • قرآن در محیط ولایت انسان را هدایت می کند/نور امام زمان(عج) از حضرت زهرا(س) است
 • آیین سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در خرم آباد برگزار شد
 • ناله‌های عشق روایتی از زندگی سلمان پارسی
 • سرفه‌ای که به نارسایی قلبی اشاره دارد