با ثروتمندترین رپر های جهان آشنا شوید (عکس) موسیقی هیپ پاپ به عنوان یکی از انقلابی ترین موسیقی های جهان شناخته شده است


با ثروتمندترین رپر های جهان آشنا شوید (عکس)

 

موسیقی هیپ پاپ به عنوان یکی از انقلابی ترین موسیقی های جهان شناخته شده است. موسیقی هیپ هاپ یا موسیقی رپ، یکی از سبک‌های موسیقی است که به ‌طور موازی با فرهنگ هیپ هاپ رشد کرد. این نهضت فرهنگی توسط جوانان شهری به خصوص توسط سیاهان آمریکا ایجاد شد.

 

خواننده های بسیاری در این سبک موسیقی فعالیت می کنند اما همه آنها نتوانستند به موفقیت های چشمگیری دست یابند.

اگر دوست دارید که با موفق ترین و ثروتمندترین خوانندگان سبک هیپ هاپ در موسیقی جهان در سال 2018 آشنا شوید، با ایران ناز همراه باشید.

 

فیوچر: 23 میلیون دلار

 

 

نان ویلبرن که بیشتر با نام هنری فیوچر هندریکس شناخته می‌شود، رپر و تهیه‌ کننده موسیقی آمریکایی است. فیوچر آلبوم اول خود با نام پلوتو را در آوریل ۲۰۱۲ و پلوتو 3D را در نوامبر همان سال منتشر کرد. دومین آلبوم استدیویی فیوچر با نام «راستگو» در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد.

 

فیوچر با خوانندگانی همچون جوسی جی، اسنوپ داگ، مایلی سایرس، جاستین بیبر، کریس براون، دی جی خالد، نیکی میناژ و جی زی همکاری داشته است. علاوه بر آن، نام او در دوره ای، شماره 1 بیلبورد موسیقی آمریکا قرار داشت. او با توانایی و طرفداران بسیاری که دارد، در لیست ثروتمندترین خوانندگان هیپ هاپ جهان قرار گرفته است.

 

دی جی خالد: 24 میلیون دلار

 

 

دی جی خالد تهیه کننده موسیقی و دی جی هیپ هاپ اهل لوئیزیانا در آمریکا است. بیشتر معروفیت وی برای برنامه رادیویی «WEDR» در رادیو میامی است. اولین آلبوم او در سال ۲۰۰۶ با نام « Listennn… the Album» منتشر شد که مقام دوازدهم را در بیلبورد ۲۰۰ بدست آورد.

 

او در سال 2017 با آلبوم «Major Key» نامزد دریافت بهترین آلبوم رپ جشنواره گرمی و نامزد دریافت جایزه موزیک ‌ویدیوی ام‌تی‌وی در چهار بخش ویدیوی سال، بهترین همکاری، بهترین کارگردانی هنری و ترانه تابستان برای ترانه «افکار وحشیانه» شد. همکاری او با ستاره هایی چون جاستین بیبر و درک نام او را در بیلبورد موسیقی جهان جای داد.

 

پیت بول: 27 میلیون دلار

 

 

آرماندو کریستین پرز، متولد ۱۹۸۱، که بیشتر با نام هنری پیت‌بول شناخته می‌شود، از خوانندگان هیپ هاپ آمریکایی است. وی کار خوانندگی خود را از سال ۲۰۰۴ به طور رسمی و با بیرون دادن آلبوم «میامی» آغاز کرد.بیشترین معروفیت وی در سال ۲۰۰۸ و با انتشار آهنگ «می‌دونم منو می‌خوای» بود.

 

او جزو معدود خوانندگانی است که با اکثر خوانندگان جهان، از خوانندگان آمریکایی گرفته تا آمریکای لاتین و آفریقایی، همکاری کرده است. او بیشتر درآمد خود را از تورهای جهانی و اجراهایی که به عنوان میهمان انجام داده، به دست آورده است. او در زمان حال، جزو یکی از معروف ترین و ثروتمندترین خوانندگان هیپ هاپ جهان می باشد.

 

ویز خلیفا: 28 میلیون دلار

 

 

کامرون جبریل توماز که با نام هنری ویز خلیفا شناخته می‌شود، خواننده سبک رپ و هیپ هاپ آمریکایی است.اولین آلبوم وی « Show and Prove» نام دارد که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. او در سال ۲۰۰۷ با شرکت برادران وارنر قراردادی امضا کرد تا آلبوم‌هایش را از آن به بعد در این شرکت منتشر کند. در نوامبر سال ۲۰۰۹ دومین آلبومش با نام «Deal or No Deal» وارد بازار شد.

 

در سال ۲۰۱۱ نیز او اولین آلبوم استودیویی خود به نام «Rolling Papers» را منتشر کرد که در آن آهنگ «Black & Yellow» رتبه اول در بیلبورد را بدست آورد و در دو زمینه بهترین آهنگ رپ و بهترین اجرای رپ، نامزد ۲ جایزه گرمی شد.

 

پس از آن ریمیکسی از همین آهنگ به همراه اسنوپ داگ و تی-پین ساخته شد که مورد توجه همگان قرار گرفت. آلبوم «Rolling Papers» در بیلبورد ۲۰۰ تایی آمریکا دوم شد و مقام اول را در چارت‌های آر اند بی-هیپ هاپ و رپ آمریکا به دست آورد. علاوه بر آلبوم های موسیقی، او در فیلم ها و سریال های تلویزیونی نیز حضوری پر رنگ داشت که تمام آنها به شهرت و موفقیت او دامن زد.

 

کندریک لامار: 20 میلیون دلار

 

 

کندریک لمار داکوُرثپ، زاده ۱۹۸۷، خواننده هیپ هاپ اهل ایالات متحده آمریکاست. او اولین آلبوم حرفه‌ای خود را به نام «Section.80» در سال ۲۰۱۱ منتشر کرد. از جمله افتخارات او می‌توان به دریافت هفت جایزه گِرَمی و منتخب محبوبترین شخص از سوی MTV در اوایل سال ۲۰۱۳ اشاره کرد. نام او همچنین در سال ۲۰۱۶ در لیست ۱۰۰ تن از بانفوذترین اشخاص جهان در مجله تایم قرار گرفت.

 

چنس رپر: 32 میلیون دلار

 

 

چنس رپر یکی از بانفوذترین خوانندگان هیپ هاپ در جهان است که به کمک آهنگ معروف اش « colouring book» توانست برنده جایزه گرمی شود. او در کار خود به شدت مستقل بود، به طوری که بارها همکاری با شرکت های بزرگ ضبط موسیقی را رد کرد. همکاری او با کانیه وست و لیل وین به موفقیت های بیشتر او دامن زد. او علاوه بر فعالیت در دنیای موسیقی، در کارهای خیریه نیز دست دارد، به طوری که 1 میلیون دلار را به مدرسه ای در شیکاگو هدیه داد. او در حال حاضر یکی از ثروتمندترین هنرمندان دنیای موسیقی در جهان به شما می رود.

 

دکتر دره:. 34.5 میلیون دلار

 

 

آندره رومله یانگ که بیشتر با اسم مستعار دکتر دِرِی شناخته شده است، از رپرهای معروف آمریکایی است. او تهیه کننده و حامی بسیاری از آلبوم‌ها و کاشف رپرهای بزرگی چون امینم، فیفتی سنت و اسنوپ داگ به شمار می‌رود.

 

دکتر دری با عضویت و شروع کار در گروه رپ «ان.دابلیو.ای» شهرت کسب کرد و در سال ۱۹۹۲ اولین آلبوم خود با نام مزمن را منتشر کرد که یکی از پرفروش ترین هنرمندان سال ۱۹۹۳ شد و یک جایزه گرمی برای تک آهنگ «بذار من کنترل کنم» گرفت. وی در سال ۱۹۹۶ کمپانی ضبط موسیقی آمریکایی شخصی خود با نام «افترمث» را احداث کرد که در آن به رویاهای بسیار از افرادی که آرزوی شهرت داشتند، رنگ واقعیت داد.

 

جی زی: 42 میلیون دلار

 

 

شان کوری متولد ۱۹۶۹، مشهور به جی زی، رپر و تاجر آمریکایی است. او یکی از پرفروش‌ترین موسیقیدانان طول تاریخ است که بیش از ۱۰۰ میلیون ضبط از او به فروش رفته، در حالی که ۲۱ جایزه گرمی برای موسیقیش دریافت کرده ‌است.ام تی وی در سال ۲۰۰۶ او را در رتبه «برترین رپر طول تاریخ» قرار داد. در سال ۲۰۱۷، فوربز ثروت او را ۸۱۰ میلیون دلار تخمین زد که او را تبدیل به دومین هنرمند ثروتمند هیپ هاپ کرد.

 

جی زی همیشه در جایگاه یکی از بهترین رپران تاریخ بوده ‌است. همچنین سه آلبوم از او در لیست ۵۰۰ آلبوم برتر تمام اعصار رولینگ استون قرار گرفته ‌است. جی زی در سال ۲۰۰۹ به عنوان دهمین هنرمند موفق دهه ۲۰۰۰ از طرف مجله بیلبورد، پنجمین خواننده مرد تک برتر و چهارمین رپر برتر بعد از امینم، نلی و فیفتی سنت معرفی شد.

 

دریک: 94 میلیون دلار

 

 

اوبری دریک گراهام که با نام دریک شناخته می‌شود یک رپر و بازیگر کانادایی است. او در ابتدا با شخصیت «جیمی بروکس» در سریال تلویزیونی «The Next Generation» بین مردم شناخته شد. مهمترین همکاری دریک به همراه لیل وین بود و همین باعث شد تا لیل وین نقش اساسی را در اولین آلبومی که دریک منتشر کرد با نام «Thank Me Later» داشته باشد

 

که این آلبوم در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۰ منتشر شد و مقام اول «بیلبورد ۲۰۰» را بدست آورد. دریک به جز لیل وین با خوانندگانی همچون امینم و کانیه وست نیز همکاری زیادی داشته است.او در سال 2017 به عنوان بهترین آهنگ و آلبوم موسیقی رپ سال انتخاب شد و آهنگ هایش بیشترین بازدید آنلاین را داشتند که همین امر موجب شد نام او در بالاترین لیست هنرمندان بیلبورد قرار گیرد.

 

دیدی: 130 میلیون دلار

 

 

شان جان کامز، متولد ۱۹۶۹ که با نام دیدی مشهور است، رپر، بازیگر و طراح مد آمریکایی است. وی برنده سه جایزه گرمی و دو جایزه ‌ام تی وی است. شان ابتدا کار خود را با نام پاف ددی آغاز کرد اما در سال ۲۰۰۵ نام خود را به دیدی تغییر داد. وی هم اکنون در گروه دیدی-درتی مانی نیز فعالیت دارد.

 

او از سال 1997 تاکنون در صنعت موسیقی درخشیده است و به کمک شهرت اش در این زمینه، توانست در دنیای مد نیز قدم بگذارد و برند لباس خود را تاسیس کند.او نه تنها در موسیقی، بلکه در هالیوود نیز قدم گذاشت و در شوهای تلویزیونی مختلفی حضور پیدا کرد. او به جوانان زیادی کمک کرد تا بدون توجه به نظرات دیگران، به دنبال آرزوهای خود در دنیای موسیقی قدم بگذارند و بدرخشند.

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

شیراز میزبان «چند شب» یازدهم شد/ تجلیل موسیقی در شب فوتبال

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، آخرین برنامه از مجموعه کنسرت‌های «چند شب» در سال ۹۷، روزهای پایانی هفته گذشته با عنوان «چند شب دو نوازی» در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی بود.

در این برنامه‌ها مژگان حسینی نوازنده قانون، سپنتا حامدی نژاد نوازنده تار، عماد حنیفه نوازنده تار، پوریا فرجی نوازنده سنتور، پویان عطایی نوازنده سنتور، حمید خوانساری نوازنده عود، نوا سلیمانی نوازنده عود، حسین اینانلو نوازنده سه تار، مجید مولانیا نوازنده تار، صابر سوری نوازنده عود، مهرداد ناصحی نوازنده کمانچه و امین گلستانی نوازنده عود به اجرای برنامه پرداختند.

افشین معصومی مدیرموسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و مدیر برگزاری پروژه «چندشب» پس از پایان برگزاری این کنسرت‌ها که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد، ضمن قدردانی از حضور هنرمندان شرکت کننده توضیح داد: این مایه افتخار ماست که فصل دهم پروژه «چندشب» در سال ۹۷ با برگزاری ویژه برنامه «چند شب دو نوازی» به اتمام می‌رسد. ما در ایام برگزاری این رویداد موسیقایی که طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ میزبان علاقه مندان موسیقی بود با در نظر گرفتن دو اولویت مهم به ادامه راهی که انتخاب کردیم، ادامه دادیم.

وی افزود: اولین نکته اعتماد تعدادی از بهترین موزیسین‌های نسل چهارم موسیقی ایران به بنده و دوم حمایت شما مخاطبان بود که اگر این دو فاکتور اصلی وجود نداشت قطعا نمی‌توانستیم پروژه چند شب را در ۱۰ دوره برگزار کنیم.

وی ادامه داد: طی ایام برگزاری پروژه «چند شب» ما میزبان ۱۱۴ نفر از بهترین موزیسین‌های موسیقی کلاسیک ایرانی طی ۲۸ شب بودیم که در این مدت ۵ هزار نفر به تماشای هنرنمایی برنامه‌های ما در قالب‌های مختلف پرداختند. البته قصد ما بر این است که در سال ۹۸ بسته صوتی این برنامه‌ها را به شکلی نفیس در بازار موسیقی منتشر کنیم تا میزانی برای نسل آینده موسیقی ایران از آنچه نسل چهارم موسیقی از نسل سوم  به امانت گرفته، باشد.

معصومی افزود: به هر صورت پروژه «چند شب» بدون حمایت هیچ نهاد خاصی به صورت کاملا خودگردان و با حمایت شما تماشاگران عزیز به کار خود ادامه داده است و امشب که آخرین شب از برگزاری این برنامه ها در سال ۹۷ است خوشحالم اعلام کنم که دوره یازدهم این پروژه شامل اجرای منتخب آثار ۱۰ دوره قبل،  بهار سال ۹۸ به میزبانی موسسه «شهر آفتاب» به مدیریت محسن خباز برگزار خواهد شد.

مدیر برگزاری پروژه «چند شب» در پایان صحبت‌های خود ضمن قدردانی از مدیریت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوالفضل صادقی‌نژاد مدیر واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، علی اکبر صفی‌پور مدیربنیاد فرهنگی هنری رودکی، معصومه سهرابیان مدیر تالار رودکی و اعضای گروه فنی تالار رودکی از عوامل اجرایی پروژه «چند شب» از جمله آرش عادل پور صدابردار، آزاده زمانی و آرش وطن‌خواه عوامل اجرایی، مهرداد امینی عکاس و حمید طلوعی‌فرد گرافیست تقدیر کرد و گفت: من و این گروه به خودمان می‌بالیم که میزبان شما عزیزان در پروژه «چند شب» بودیم، زیرا شما ثابت کردید که موسیقی را از فوتبال بیشتر دوست دارید.

کد خبر 4516998 علیرضا سعیدی

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

فیلم:: تعرض چندین پسر به دو دختر در ائل‌گلی تبریز

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۱۲۹۲۶۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گران‌ترین شکلات‌های جهان؛ شکلات یک میلیون دلاری! (+عکس)
 • تیم ملی فوتبال ایران - عمان/ یوز‌ها در راه شکار قاتل نام آشنا
 • «بیپ تونز» استارت آپی که قانون کپی رایت موسیقی را اجرا می‌کند/ دانلود‌های غیرمجاز آفت کار ناشران
 • جادوي ملودي، رنگ و ريتم موسيقي در يک اثر عاشقانه
 • کاهش یارانه‌های انرژی اقدامی ضدتورمی است/ بهره‌‎مندی حداکثری ثروتمندترین دهک‌ها از یارانه پنهان!
 • «چند شب» موسیقی در شیراز/ موسیقی را از فوتبال بیشتر دوست دارید
 • مدير عامل بانک جي پي مورگان آمريکا 31 ميليون دلار پاداش گرفت
 • رونمایی از آلبوم «پیدای پنهان»
 • آثار هنری بر نحوه اندیشیدن مخاطب تاثیرمستقیم دارند
 • چهره پریشان و چشمان پُراز اشک «لیلا حاتمی»/ عکس
 • شهر شیراز میزبان دوره یازدهم شد/ قدردانی از موسیقی در شب فوتبالی‌ها
 • نخستین آلبوم گروه پالیز منتشر شد
 • گروه پاليز نخستين آلبوم خود را با همين نام منتشر کرد
 • ازدواج پنهانی مرد جوان با 3 زن برایش دردسرساز شد!
 • ثروتمندترین مرد دنیا در صف همبرگر ۸ دلاری! +عکس
 • عکسی از ثروتمندترین مرد دنیا در صف همبرگر ۸ دلاری
 • از نوزادانی که در سطل بیمارستان رها می‌شوند تا کودکانی که از سطل آشغال غذا می‌خورند/ فقرا در آمریکا و اروپا چگونه زندگی می‌کنند +عکس و فیلم
 • کودکانی که از سطل آشغال غذا می‌خورند +عکس و فیلم
 • طنین موسیقی «بمب؛یک عاشقانه» در اروپا