تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس» گفت: نگارش فاز دوم و سوم همزمان با تصویربرداری توسط سجاد ابوالحسنی در حال انجام است و سریال در سه فاز و حدود ۶۰ قسمت خواهد بود.

خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس» گفت: نگارش فاز دوم و سوم همزمان با تصویربرداری توسط سجاد ابوالحسنی در حال انجام است و سریال در سه فاز و حدود ۶۰ قسمت خواهد بود.

«سعید سعدی» تهیه کننده سریال «یچه مهندس» گفت: تصویربرداری سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری همچنان در لوکیشن اصلی این سریال در بوستان ولایت ادامه دارد و بهرام سروری نژاد و ساعد هدایتی به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند.  

وی ادامه داد: تاکنون سه ماه از شروع تصویربرداری می‌گذرد و حدود نوزده قسمت از بیست و پنج قسمت فاز یک تصویربرداری شده است.

این تهیه کننده افزود: نگارش فاز دوم و سوم همزمان با تصویربرداری توسط سجاد ابوالحسنی در حال انجام است و سریال در سه فاز و حدود شصت قسمت خواهد بود.      
سعدی همچنین افزود: گروه تولید این روز‌ها مشغول تصویربرداری فاز کودکی نقش اصلی سریال هستند. قصه‌های این سریال در یک پرورشگاه با نام «خانه خورشید» سپری می‌شود.

بازیگران این مجموعه عبارتند از: بهناز جعفری، ساناز سعیدی، بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند، مریم خدارحمی، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث، سیاوش چراغی پور، حمید شریف زاده، هاله گرجی، افشین نخعی، افشین سنگ چاپ، مهرناز بیات، فرخنده فرمانی زاده، شیدا یوسفی، سمانه حبیب پور، علی برقی و یوناتدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی بازیگران کودک فاز یک هستند.  

همچنین عوامل سریال: تهیه کننده:سعید سعدی، کارگردان:علی غفاری، نویسنده: سجاد ابوالحسنی؛ مدیرتصویربرداری: رضا شیخی، مدیر برنامه ریزی: سعید نقدزاده، طراح صحنه: حمید شهیری، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح چهره پردازی:محسن بابایی، مدیر صدابرداری: رضا تهرانی، سرپرست گروه کارگردانی: محمد جواد کاسه ساز، تدوین: ناصر فخری، علی غفاری، دستیار یک کارگردان: محمدجواد سعدی، عکاس: امین مرادی راد، منشی صحنه:آیلار تقوی، دستیار دوم کارگردان:فرانه نصری، دستیاربرنامه ریز: سارا رضایی، جانشین تولید: جواد سلیمانی، مدیرتدارکات:مهدی بهری، تصویربردار: یونس سبزی، دستیار اول تصویر:شمس حسن نژاد، دستیاران تصویر: محمد بجنوردی، جواد پور میرزا، میثم سخایی، علی لطف پوریان، فرامرز قزاق، دستیار اول صحنه: محمد بصیرتیان، مدیرصحنه:مهدی فرج پور، دستیاران صحنه: رامین مراقی، محمدباقر پیرمحمدزاده، دستیار اول لباس: ساناز یونسی، دستیار لباس: فاطمه محمدی، خیاط: حسین پناهی، مجریان گریم: ناصر آقاسی، فرشته خاکباز نژاد، مریم قاسم خانی، صدابردار: حسین پوررحیمی، دستیار صدا: سجاد سخایی، پشتیبانی: محمد پروانی، سرپرست بازیگران کودک: سمانه حبیب پور، هماهنگی تولید: یاسر سلیمانی، اداری و مالی: مهدیه معدنی، طاهره دلپاک، پشتیبانی فنی: رضا عسگریان، دستیاریک تدارکات: کامبیز محمدی، عبدالرضا بهرامی، گروه تدارکات: بهنام بختیاری. بهنام راستین. میثم فراهانی، رزاق علی بخشی، حسن حسین نژاد، یونس مستی، حمل و نقل:صفربختیاری، فاضلی، پورملک، اصغراحمدیان، عباس بهری، هادی احمدی، مهدی نقدزاده، ترکمند، پروانی.
تصویربرداری سریال «بچه مهندس» از اوایل آبان ماه در بوستان ولایت آغاز شد.

«بچه مهندس» در ۶۰ قسمت و سه فاز برای شبکه پنج سیما ساخته خواهد شد.

این سریال به قلم سجاد ابولحسنی در تاریخ معاصر روایت می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می‌شود و ... این سریال بیشتر مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان برای بزرگسالان تولید شده است. لینک کوتاه خبر: farda.fr/003Hj8

منبع: فردا

خبر بعدی:

دفترچه انتخاب رشته دستیاری پزشکی منتشر شد/ ظرفیت ۲۶۰۰ نفری پذیرش

به گزارش خبرنگار مهر، دفترچه انتخاب رشته چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان از ۱۷ تا ۲۲ فروردین ۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

ضوابط و شرایط انتخاب رشته محل تحصیل آزمون پذیرش دستیار تخصصی سال تحصیلی ٩٩-١٣٩٨ با هدف تأمین نیروی انسانی متعهد و متخصص اعلام شده است.

کارنامه علمی شرکت کنندگان در آزمون چهل و ششمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی سال تحصیلی ٩٩-١٣٩٨ فقط از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir قابل مشاهده است.

کارنامه حاوی مواردی از جمله اطلاعات ورودی توسط داوطلب و نمرات و رتبه هر فرد است. نمره کل برای هر شرکت کننده از ۶۰۰ درج شده است، برای هر پاسخ صحیح سه نمره مثبت و برای هر پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته شده است.

افراد دارای نمره بالاتر ۱۵۰ مجاز به انتخاب رشته

طبق مصوبات اجازه انتخاب رشته به داوطلبانی داده خواهد شد که نمره کل آنها از ١۵٠ به بالا باشد. همچنین کارنامه شامل پنج زیر گروه آموزشی است که برای هر زیر گروه آموزشی یک رتبه و یک نمره اعلام شده است. این نمره و روش محاسبه آن در دفترچه آمده است.

پذیرش دستیار با رعایت مقررات پذیرش و سهمیه‌های اعلامی با اولویت‌های نمره کل علمی یا نمره کل علمی مؤثر به درصد (برای هر انتخاب در زیر گروه مربوطه) و اولویت انتخاب رشته – محل انجام می‌گیرد.

برگزاری مصاحبه برای دو رشته روانپزشکی و زنان و زایمان

نحوه پذیرش داوطلبان متقاضی رشته تخصصی پزشکی خانواده و آموزش آنها متفاوت است و داوطلبان باید جزئیات آن را در دفترچه انتخاب رشته مشاهده کنند.

همچنین برای رشته‌های روان پزشکی و زنان و زایمان مصاحبه برگزار می‌شود و تمامی کسانی که در آزمون کتبی این دو رشته پذیرفته می‌شوند برای مصاحبه معرفی شده و در صورتی که بر اساس نظر هیئت ممتحنه شرایط لازم برای این رشته‌ها را داشته و نقص عضو مؤثر حرفه‌ای نداشته باشند، قبولی آنان قطعی تلقی خواهد شد.

کسانی که دارای شرایط لازم نباشند، در سایر رشته‌های انتخابی خود که حد نصاب نمره لازم را داشته باشند و بتوانند تحصیل خود را ادامه دهند معرفی خواهند شد.

اعلام شرایط دانشگاه‌های علوم پزشکی مرتبط با نیروهای مسلح

شرایط پذیرش در رشته طب هوا فضا نیز صرفاً مختص کادر نیروهای مسلح است. رشته طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای همه داوطلبان (اعم از کادر نیروی مسلح و یا غیر کادر نیروی مسلح) قابل انتخاب است.

شرایط بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در دفترچه راهنمای آزمون پذیرش دستیار تخصصی به طور کامل ذکر شده است.

همچنین داوطلبانی که پزشک پژوهشگر آنها در کارنامه علمی تأیید و مجاز شناخته شده‌اند می‌توانند بر اساس قوانین اعلام شده، انتخاب رشته محل کنند. پذیرش پزشک پژوهشگر بر اساس
قوانین و مقررات جهت افراد واجد شرایط در آزمون پذیرش دستیار سال جاری صورت خواهد گرفت.

عدم پذیرش در رشته تخصصی پزشکی اجتماعی

بنا به برش آمایشی و برنامه ریزی تأمین و تربیت نیروی مورد نیاز متخصص در رشته‌های پزشکی بالینی، در این دوره پذیرش در رشته‌های تخصصی پزشکی اجتماعی متوقف شده و ظرفیت این رشته در تمام محل‌های دارای آموزش صفر اعلام شده است.

همچنین با استناد مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی رشته طب سالمندی از گروه رشته‌های مقطع تخصصی بالینی خارج شده است و پس از این صرفاً به صورت دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) با رعایت مقررات و مبتنی بر ر شته تخصصی پیش نیاز نسبت به پذیرش در رشته مذکور اقدام صورت خواهد پذیرفت.

ظرفیت تکمیل نشده سهمیه رزمندگان و ایثارگران ۲۵ درصد در گام اول به رزمندگان و ایثارگران ۵ درصد تخصیص داده می‌شود و در صورت عدم تکمیل به سایر داوطلبان آزاد با رعایت مقررات پذیرش تعلق می‌یابد.

ظرفیت تکمیل نشده سهمیه مناطق محروم دانشگاه‌های علوم پزشکی به سایر داوطلبان آزاد با رعایت مقررات پذیرش تعلق می‌یابد.

اعلام شرایط ویژه ظرفیت پذیرش مناطق محروم

پس از ثبت نام به هیچ عنوان تغییر سهمیه یا تغییر دانشگاه منطقه محروم جهت گذراندن تعهدات خاص امکانپذیر نیست. همچنین تغییر رشته و انتقال پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم ممنوع بوده و امکان پذیر نبوده و در صورت درخواست انتقال دانشگاه می‌تواند نسبت به لغو حکم دستیاری فرد پذیرفته شده اقدام کند.

داوطلبانی که مناطق محروم را انتخاب می‌کنند باید دقت کنند فهرست نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی در هر رشته جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استان‌های محل استقرار آن دانشگاه‌ها مشخص است و افراد جهت انتخاب رشته محل باید علاوه بر انتخاب رشته دانشگاه، محل تعهد مبتنی بر استان محل تعهد انتخابی در فرم تقاضانامه نیز مشخص شود.

از پذیرفته شدگان با استفاده از مزایای سهمیه مناطق محروم جهت پوشش مناطق محروم، تعهد خاص به میزان سه برابر مدت آموزش به نفع مناطق محروم مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی مناطق محروم اخذ می‌شود.

پذیرفته شدگان با استفاده از مزایای سهمیه مناطق محروم، پس از فراغت از تحصیل فقط در حوزه مناطق محروم تعیین شده فعالیت درمانی و یا آموزشی خواهند داشت و در خارج از منطقه مربوطه حق فعالیت تخصصی در رشته تحصیلی خود را تا پایان دوره تعهدات ندارند.

ارائه مدرک فارغ التحصیلی مشمولین بعد از اتمام تعهد مورد نظر مجاز است. پذیرفته شدگان تا پایان زمان تعهدات و ارائه تسویه حساب از دانشگاه علوم پزشکی محروم مذکور امکان ادامه خدمات تخصصی در سایر مناطق کشور را ندارند.

ادامه تحصیل در مقاطع آموزشی بالاتر پس از طی حداقل نیمی از مدت زمان تعهدات امکان پذیر است. انتقال و تغییر محل تعهدات ممنوع است.

داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط حداکثر تا ١٠٠ رشته – محل حداکثر در ۱۰ رشته تخصصی مجاز، بر اساس جداول مربوطه، انتخاب کنند.

مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی چنانچه هر یک از داوطلبین چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در یکی از رشته‌های تخصصی پذیرفته شوند ولی ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام به هر نحو انصراف دهند مجاز به شرکت در آزمون دوره بعد نخواهند بود.

دانشگاه‌های علوم پزشکی محل آموزش تعهدی در قبال اسکان و تأمین خوابگاه دستیاران پذیرفته شده ندارد. بدیهی است در صورت وجود امکانات و ظرفیت آزاد خوابگاهی همکاری لازم به عمل خواهند آورد.

ظرفیت ۲۶۰۰ نفری برای دوره چهل و ششم دستیاری

کل ظرفیت پذیرش دستیاری در چهل و ششمین دوره ۲ هزار و ۶۱۰ نفر است. برخی از رشته‌ها در دانشگاه‌ها با همکاری دانشگاه دیگری برگزار می‌شود. جدول ظرفیت‌های اعلام شده نهایی نیست.

کد خبر 4572437

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

امید جعفری، خواننده «بر طبل شادانه بکوب» درگذشت

منبع این خبر، وبسایت www.fardanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۱۷۸۱۴۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • توصیه‌های نوروزی خاله شادونه به بچه‌ها + فیلم
 • خوابیدن پسر بچه 11 ساله در کنار ملانیا ترامپ! +عکس
 • همه چیز درباره آلرژی بهاره / متولدین کدام فصل‌ها بیشتر به حساسیت بهاری مبتلا می‌شوند؟
 • آلرژی بهاره از کجا می‌آید؟| مهمترین علائم و درمان
 • دانلود Microsoft Cortana for Android 3.2.0.2485 مایکروسافت کورتانا برای اندروید
 • چگونه عملکرد دکمه بیکسبی سامسونگ را شخصی سازی کنیم؟ +آموزش تصویری
 • مجري خندوانه به فکر بچه داري افتاد!
 • ساعت پخش تمام فیلم و سریال های تلویزیون در نوروز ۹۸
 • آلرژی بهاره از کجا می‌آید؟
 • دفترچه انتخاب رشته دستیاری پزشکی منتشر شد
 • اصابت گلوله به پسر بچه تهرانی در پل گیشا / بی ام و به رگبار بسته شد
 • نمایشگاه بهاره در کاشان برپا شد + تصویر
 • تفکر بسیجی و انقلابی موجب موفقیت های چشمگیر می شود/ سپاه پاسداران دشمن را در هر سطحی غافل گیر می کند
 • فراخوان چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد منتشر می‌شود
 • نمایشگاه بهاره در فرهنگ‌سرای فیض کاشانی برپا شد
 • حاشیه‌های چهره‌های سینمای ایران در سالی که گذشت
 • خواننده خندوانه، بازیگر سریال «زیر همکف» شد/ تصاویر
 • «رامبد جوان» به فکر بچه داری افتاد! /عکس
 • رامبد جوان دوست دارد با چه کسی همبازی شود؟ / مجری «خندوانه» به فکر بچه داری افتاد!