حجت الاسلام خدابنده لو طی سخنانی در جمع بسیجیان پایگاه شهید رجایی در مسجد زینبیه خیابان نوبهار اظهار داشت، هدف امام خمینی (ره) از انقلاب زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) بوده و مستکبران از این می ترسند که انقلاب به ایران محدود نشود و افرادی مانند شیخ زکزاکی در نیجریه، شیخ عیسی قاسم در بحرین، شیخ نمر در عربستان و امثال این شخصیت ها در جهان ظهور کنند و فریاد این انقلاب را به گوش مستضعفان و ستم دیدگان جهان برسانند و این انقلاب در جهان گسترش پیدا کند که به حول و قوه


به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام خدابنده لو طی سخنانی در جمع بسیجیان پایگاه شهید رجایی در مسجد زینبیه خیابان نوبهار اظهار داشت: هدف امام خمینی (ره) از انقلاب زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) بوده و مستکبران از این می‌ترسند که انقلاب به ایران محدود نشود و افرادی مانند شیخ زکزاکی در نیجریه، شیخ عیسی قاسم در بحرین، شیخ نمر در عربستان و امثال این شخصیت‌ها در جهان ظهور کنند و فریاد این انقلاب را به گوش مستضعفان و ستم دیدگان جهان برسانند و این انقلاب در جهان گسترش پیدا کند که به حول و قوه الهی این کار انجام خواهد شد.


وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های انجام شده، ایران در زمینه‌های علمی، تکنولوژی، فناوری‌های پیشرفته و تولید علم یکی از کشور‌های مطرح در منطقه است و به لطف فداکاری جوانان ما در عراق و سوریه و کشور‌های اسلامی، ایران یک الگوی برتر در منطقه است و ما باید شکرگذار خداوند متعال به خاطر این عزت باشیم.
خدابنده لو خطاب به جوانان و بسیجیان گفت: شما باید در جبهه جنگ نرم که مورد تاکید حضرت امام خامنه‌ای است به صورت جهادی کار کنید و از فضای مجازی بیشترین استفاده را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ببرید.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین (ع) در پایان افزود: رمز پیروزی این ملت بصیرت و اطاعت از رهبری است باید برای افزایش بصیرت در مردم تلاش کنیم و ما هم یک سرباز برای انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) باشیم.
حجت‌الاسلام خدابنده لو همچنین از پایگاه ۷ شهید رجایی بازدید کرد و در جمع متربیان حلقه صالحین این پایگاه حضور یافت.

منبع: بسیج نیوز

خبر بعدی:

تفکر انقلاب در همه لایه های زندگی ملت ها رسوخ کرده است

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت به رسوخ تفکر انقلاب اسلامی در همه لایه های زندگی ملت های دنیا اشاره کرد و گفت: انقلاب بر اساس شعار نه غربی نه شرقی شکل گرفته و امروز امپریالیسم شرق به زباله دان تاریخ انداخته شده است.

گزارش روز جمعه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان به ایرنا حاکیست؛ آیت‌الله رسول فلاحتی در مراسم یادواره شهدای روستاهای حلاج محله و ملسکام در مسجد امام حسن(ع) فومن با اشاره به اینکه سر سفره نورانی و پر برکت شهیدان نشسته ایم اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام(ره) فرمودند؛ انقلاب مان را به دنیا صادر می کنیم.
وی ادامه داد: پس از گذشت دهه نخست انقلاب اسلامی قدرت های سلطه گر به این باور رسیدند تاثیر برون مرزی انقلاب در حال بروز است اما جای تاسف اینجاست که امروز برخی از افراد که مسئولیت هایی به عهده دارند آن روز گفتند؛ مگر می شود انقلاب اسلامی صادر شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه نابودی حکومت 2500 ساله شاهنشاهی مقدمه انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی حکومت شاهنشاهی را از بنیان کَند و از آن زمان زمینه صدور انقلاب اسلامی فراهم شده است.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه مردم اروپا به این باور رسیدند زندگی در سایه کاپیتالیسم فایده ای ندارد و قیام کردند و این به معنای صدور انقلاب است.
وی به مدیریت نظام اسلامی در دنیای امروز اشاره کرد و یادآور شد: امروز دنیای بشر تحت زعامت مقام معظم رهبری به عنوان انسان جامع الشرایط مدیریت می شود و این امر برای دشمن ثابت شده اما دوستان داخلی در پیچ و خم هستند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به هجمه سنگین دشمن علیه انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ایران با ظرفیت منابع انسانی برای قدرت های سلطه گر خطرناک محسوب می شود و ملت ما همچنان استوار ایستاده است.
آیت الله فلاحتی، بسیج قدرت های سلطه گر علیه جمهوری اسلامی را نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی دانست و بیان کرد: وجود جامعه بالنده دستاورد خون شهداست.
وی اقتدار و بصیرت جامعه اسلامی را به برکت خون شهدا عنوان کرد و گفت: هر قدر زمان می گذرد دوستان ما در دنیا بیشتر می شوند و این از آثار جهاد و شهادت است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه خیانت برخی از مسئولان مسیر انقلاب را تغییر نمی دهد، تصریح کرد: اگر امروز هر کسی در حرکت مواج انقلاب اسلامی بخواهد در گفتار، رفتار و حتی طنز به مقدسات توهین کند خیانت به خون شهداست.
آیت الله فلاحتی اضافه کرد: امروز جامعه اسلامی نیازمند آن است که برای مقدسات خط قرمز قائل شود.
وی، خون شهدا را خط قرمز ملت ایران بیان کرد و یادآور شد: اکنون دشمن به دنبال هجمه به مقام معظم رهبری، دین و قرآن است.
نماینده ولی فقیه در گیلان، دشمنان انقلاب اسلامی را احمق خواند و اظهار کرد: دشمن هنوز جامعه، دین و ملت ما را نشناخته؛ پس از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ما در مسیر خون شهدا هستند و این اقتدار نظام اسلامی را می رساند.
بر اساس گزارش دیگری از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان؛ آیت الله فلاحتی پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای مسجد حاج صمدخان رشت با اشاره به مجاهدت شهیدان در روزهای سخت دوران دفاع مقدس اظهار کرد: اکنون نیز شهدای مدافع حرم که پیروزی انقلاب را ندیدند در سایه نظام اسلامی جان خود را نثار راه خدا کردند.
وی به تعبیر امیر مؤمنان علی(ع) درباره دنیا مبنی براینکه پست‌تر از کاه خشکیده و تفاله خشک شده دامداران است، اشاره کرد و افزود: این نگاه علوی به دنیاست که امیرالمؤمنین علی(ع) بیان فرمودند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه از دنیای بی‌ارزش می‌توان برای آخرت بهره برد، بیان کرد: انسان عاقل و حساب‌گر دنیا را برای آخرت می‌خواهد.
آیت‌الله فلاحتی جانفشانی شهدا را در راستای ادای تکلیف دانست و بیان کرد: امنیت و آرامش موجود در جامعه دستاورد تلاش و جهاد شهداست.
وی با تأکید براینکه در قاموس شریعت آنچه که برای انسان لازم بوده ادای تکلیف است، بیان کرد: شهادت گردنه عبور از دنیای مادی برای رسیدن به آخرت است.
نماینده ولی فقیه در گیلان به آثار کوتاه مدت و بلند مدت جانفشانی شهدا اشاره کرد و گفت: آثار کوتاه مدت جانفشانی شهیدان نصیب ما شده و آثار بلندمدت به آنها رسیده است.
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه شهدا به مقام وصل به خداوند رسیدند، خاطرنشان کرد: شهدا عقل حساب‌گر داشتند و به مقام‌های والا دست پیدا کردند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از کارهای دنیایی بعضی از افراد نمایشی است، اظهار کرد: افراد مذکور در این دنیا و آخرت بیچاره‌اند.
7296/2007/

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تصاویری از فقیرترین روستای آمریکا

منبع این خبر، وبسایت basijnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۲۳۴۲۶۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • « ولایت فقیه» اساس رهبری در دوران انقلاب اسلامی و پس از آن است
 • در خطبه‌های نماز جمعه سراسر کشور چه گذشت؟
 • در تبریز 2018 چیزی ندیدم، مدیرکل میراث و شهرداری پاسخگو باشند/ 100 طرح تبریز 2018 کجا اجرا شد
 • عصبانیت وکینه آمریکا ازپیشرفت‌های ایران/خادمین و خائنین رابشناسیم
 • امام جمعه خرم آباد: هدف آمریکا مقابله با نفود ایران است
 • دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه درچه با خانواده شهد ای طلبه و روحانی شهر
 • دیدار فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی با پرستاران این شهرستان
 • جبهه ملی بعد از فداییان اسلام به مبارزات ملی شدن نفت پیوست/ آیت‌الله کاشانی اختلافات میان مصدق و فداییان را فرعی می‌دانست
 • دیدار مسئول نماینده ولی فقیه سپاه گالیکش با مادر شهید قدیمی
 • شهرستان رازوجرگلان تنها نمایندگی ۴ بانک را دارد /استقرار نیافتن برخی ادارات مشکل ساز شده است
 • باید افراد مسن تجربیات خود را به جوانان انتقال دهند
 • اردبیل| مراسم بزرگداشت ۱۹ ژانویه روز آذری‌های مسلمان جهان به روایت تصویر
 • وحدت زبان‌ مشترک ملت ایران است
 • طرح منزلت خانواده های سپاه در جویبار اجرا شد
 • وظیفه اصلی نمایندگی، ولی فقیه صیانت از بسیج است
 • اولین یادواره شهدای مدافع حرم کوی ابوذر اهواز برگزار می شود
 • روایتی عبرت‌آموز از ماجرای قتلِ شیخ فضل‌الله نوری
 • اصفهان| استفاده از ظرفیت‌های جوانان برای کشور سازنده است
 • ظریف از طرح توسعه حرم امام حسین(ع) بازدید کرد + عکس