برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: خانواده سلطنتی بریتانیا، اخیرا عروس دیگری را به جمع خود راه داده است که تفاوت های اساسی با عروس اول آنها، یعنی کیت میدلتون، دارد


خبرگزاري آريا - برترين ها - ترجمه از پرديس بختياري: خانواده سلطنتي بريتانيا، اخيرا عروس ديگري را به جمع خود راه داده است که تفاوت هاي اساسي با عروس اول آنها، يعني کيت ميدلتون، دارد. در ادامه تفاوت هاي اين دو عروس خانواده سلطنتي را، از تحصيلات گرفته تا لباس و عکس هاي نامزدي، برايتان آورده ايم.
1. مگان مارکل
ريچل مگان مارکل مدل و بازيگر آمريکايي است که در سال 1981 در لس آنجلس متولد شد.
مادر او کارمند و مدرس يوگا و پدرش طراح نورپردازي صحنه مي باشد که موفق به دريافت جايزه امي نيز شده است. او تنها فرزند اين خانواده مي باشد؛ در واقع او يک خواهر و برادر ناتني از ازدواج اول پدرش دارد.
image
2. کيت ميدلتون
کاترين اليزابت ميدلتون در سال 1982 در انگلستان به دنيا آمد. . مادرش مهماندار هواپيما و پدرش برنامه‌ريز پرواز هواپيماها در خطوط هوايي بريتيش ايرويز بود. آن دو با هم يک شرکت پستي سفارش لوازم تزئيني براي مهماني برپا کردند و از اين راه ميليونر شدند. کاترين يک خواهر و يک برادر دارد. در واقع او در خانواده اي مرفه و از طبقه بالاي جامعه بزرگ شد، به طوري که از همان کودکي با خانواده سلطنتي بريتانيا در ارتباط بود و در ميهماني هاي آنها شرکت مي کرد.
image
3. تحصيلات مگان
مگان کل دوران تحصيل اش را در مدارس غير خصوصي گذراند. او در سال 2003 از دانشگاه نورت وسترن در شهر شيکاگو آمريکا، با مدرک ليسانس در رشته تئاتر و مطالعات بين المللي، فارغ التحصيل شد.
image
4. تحصيلات کيت
کاترين در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند واقع در شمال بريتانيا تحصيل مي‌کرد. او در رشته تاريخ هنر درس مي‌خواند و تحصلاتش را تا مقطع کارشناسي ارشد ادامه داد و با نمرات عالي فارغ ‌التحصيل شد.
image
5. شغل مگان
شغل اصلي مگان بازيگري بود. اولين بازي او در فيلم «General Hospital» بوده اما مردم او را بيشتر براي بازي در نقش ريچل زين در مجموعه تلويزيوني «سوتس» مي شناسند. علاوه بر حرفه بازيگري، مگان هنر خطاطي را در يک مدرسه کاتوليک آموخت و آن را به طور حرفه اي دنبال و از اين راه کسب درآمد مي کرد. او در سال 2014 نيز يک سايت با موضوع سبک زندگي به نام «The Tig» راه اندازي کرد. اين سايت شامل مصاحبه، مقالات سياسي، دستور آشپزي، گردشگري و.. بود.
اما پس از نامزدي با شاهزاده هري تصميم گرفت که وب سايت خود را ببندد. او در شبکه هاي اجتماعي اش نوشت: «پس از 3 سال تلاش براي راه اندازي اين وب سايت، زمان آن است که با شما خوانندگان عزيزم خداحافظي کنم.»
image
6. شغل کيت
پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه، کيت به عنوان يک مسئول فروش در يک شرکت پوشاک با نام «Jigsaw» کار مي کرد. علاوه بر آن، او در بيزنس خانوادگي شان به عنوان طراح، بازارياب و عکاس نيز فعاليت داشت.
image
7. مگان و شاهزاده هري
اولين بار شاهزاده هري مگان را در بازي‌هاي پارالمپيک سال 2016 ملاقات کرد. آنها توسط يکي از دوستان مشترک شان به هم معرفي شدند و 2 ماه بعد، رابطه عاشقانه خود را از سر گرفتند. مگان 3 سال از شاهزاده هري بزرگ تر است. آنها در نوامبر 2018 براي اولين بار در کنار يکديگر، به عنوان يک زوج، در ملا عام مشاهده شدند.
image
8. کيت و شاهزاده ويليام
اگر چه گفته شده که کيت و ويليام در يک دانشگاه تحصيل مي کردند و يکديگر را در آن دوران ملاقات کردند، اما يک بار کيت در مصاحبه اي گفته بود که آن دو قبل از ورود به دانشگاه سنت اندروز واقع در اسکاتلند، همديگر را مي شناختند اما رابطه شان در دوران تحصيل شکل گرفت.
image
9. خواستگاري شاهزاده هري
خواستگاري شاهزاده هري از مگان مارکل بسيار معمولي و خودماني بود. زماني که شاهزاده و مگان براي خوشگذراني به کلبه اي در ناتينگهام رفته بودند، شاهزاده هري سر ميز شام از مگان خواستگاري کرد. مگان مي گويد که او آنقدر از اين موضوع هيجان زده شده بود که حتي نمي توانست براي دادن جواب مثبت به او، تا تمام شدن صحبت هاي شاهزاده، صبر کند.
image
10. خواستگاري شاهزاده ويليام
شاهزاده ويليام نيز زماني که تعطيلات خود را به همراه کيت در کنيا، مکاني که براي او اهميت زيادي داشت، مي گذراند، از او خواستگاري کرد. او کيت ميدلتون را به يک مکان تفريحي و زيبا دور از شهرشان برد و در کلبه اي چوبي از او خواستگاري کرد. کلبه آنها نه آب داشت و نه برق. اما شاهزاده فکر همه چيز را کرده و به مقدار کافي غذا و نوشيدني براي هردويشان برده بود.
image
11. حلقه ازدواج مگان
شاهزاده هري از شرکت جواهرسازي «Cleave and Company» که سازنده جواهرات خانواده هاي سلطنتي است، خواست تا حلقه ازدواج مگان را با سليقه خودش طراحي کند. حلقه او يک الماس بزرگ در وسط و دو الماس کوچک تر در دو طرف دارد که از کلکسيون جواهرات شخصي ملکه ديانا گرفته شد.
image
12. حلقه ازدواج کيت
کيت ميدلتون يک حلقه 12 قيراطي ياقوت نشان که با الماس هاي ريزي تزيين شده را به عنوان حلقه ازدواج از شاهزاده ويليام هديه گرفت. اين انگشتر متعلق به ملکه دايانا بوده است.
image
13. عکس هاي نامزدي مگان و شاهزاده هري
مگان و شاهزاده هري عکس هاي نامزدي خود را در قلعه وينزر گرفتند. عکس هاي آنها بسيار رمانتيک و صميمانه بود. مگان لباسي از برند رالف اند روسو را براي اين روز انتخاب و به تن کرد.
image
14. عکس هاي نامزدي کيت و شاهزاده هري
شاهزاده ويليام و کيت، کاخ سنت جيمز در لندن را براي عکس هاي نامزدي شان انتخاب کردند، به اين دليل که شاهزاده در اين مکان بزرگ شده و خاطرات خوبي را در آنجا گذرانده است. عکس هاي اين زوج بسيار صميمانه تر و غيررسمي از عکس هاي شاهزاده هري و مگان بودند. لباسي که کيت به تن کرده نيز از برند ريس بوده است.
image
15. لباس مگان در اولين جشن کريسمس ميان خانواده سلطنتي
براي اولين جشن سال نويي که مگان در کنار خانواده سلطنتي حضور داشت، او يک کت کرم، بوت چرم قهوه اي و يک کلاه پشمي قهوه اي تيره به تن کرد.
image
16. لباس کيت در اولين جشن کريسمس ميان خانواده سلطنتي
اگر چه کيت با شاهزاده سالهاي زيادي در ارتباط بود، اما حتي در دوران نامزدي هم در جشن کريسمس خانواده سلطنتي شرکت نکرد. در واقع او پس از ازدواج در اين مراسم حضور پيدا کرد. کيت در اولين جشن کريسمس ميان خانواده سلطنتي، يک کت جيگري به همراه يک کلاه مخملي به همان رنگ، به تن داشت.
image
17. لقب سلطنتي مگان
از آنجا که خون سلطنتي در رنگ هاي مگان جريان ندارد، او هيچگاه يک ملکه نمي شود. البته تا ازدواج مگان با شاهزاده، هنوز قطعيتي در مورد لقب سلطنتي او وجود ندارد اما بسياري از نزديکان خانواده سلطنتي بر اين باورند که ملکه اليزابت، عنوان دوک ساسکس را در روز ازدواجش به شاهزاده هري اعطا خواهد کرد، درست همان مسيري که شاهزاده ويليام در سال 2011 طي کرد. اين موضوع باعث مي شود که مگان مارکل نيز عنوان دوشس ساسکس را بدست آورد که در مقابل عنوان کنوني ميدلتون به عنوان دوشس کمبريج قرار خواهد داشت.
image
18. لقب سلطنتي کيت
وقتي که کيت ميدلتون با شاهزاده هري ازدواج کرد اين دو به ترتيب القاب دوک و دوشس کمبريج را دريافت کردند.
image
19. ازدواج شاهزاده هري و مگان
اگر چه هنوز اطلاعاتي از جزييات عروسي شاهزاده هري و مگان در دسترس نيست اما مي دانيم که تاريخ عروسي آنها 19 مه 2018 و در قلعه ويندسور برپا خواهد شد. اين مراسم به طور زنده در تلويزيون به نمايش در خواهد آمد. ما بي صبرانه در انتظار لباس عروسي مگان هستيم.
image
20. ازدواج شاهزاده ويليام و کيت
شاهزاده ويليام و کيت در تاريخ 29 اپريل 2011 در کليساي وست‌ مينستر با يکديگر ازدواج کردند. مراسم آنها به طور زنده از طريق تلويزيون در جهان به نمايش در آمد. لباس عروس کيت توسط طراح «سارا بورتون» و از برند الکساندر مک‌کوئين تهيه شده بود.
image

"مسکو با تهران هماهنگ نیست"| در نشست ضدایرانی امارات چه گذشت؟

تبعیت ترکیه و لبنان از تحریم‌های آمریکا علیه هواپیماهای ایرانی| سازمان هواپیمایی: صنعت هوایی کشور با تحریم ناآشنا نیست| وقفه‌ای در پروازها به‌وجود نمی‌آید

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۸/۲۲

منبع: خبرگزاری آریا

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۳۴۶۵۵۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • توافق بریتانیا و اتحادیه اروپا درمورد پیش نویس برگزیت
 • ازدواج در بند لاکچری‌ها
 • مهم‌ترین قوانین تهیه جهیزیه عروس
 • هری کیول، ستاره سابق لیورپول تنها پس از دو ماه از سرمربیگری ناتس کانتی انگلیس برکنار شد
 • هری کیول از ناتس کانتی اخراج شد
 • مهم‌ترین قوانین برای تهیه جهیزیه عروس
 • چهره افسرده عروس سلطنتی سوژه شد +تصاویر
 • چهره افسرده و ناراحت عروس سلطنتی سوژه کاربران فضای مجازی شد +فیلم
 • عروسی‌های «فرمالیته» هزینه‌های واقعی/ هزینه گزاف یک سنت جعلی
 • کیت تشخیص انواع گوشت ساخته شد
 • عکاسی «فرمالیته»؛ هزینه‌ جدید عروسی‌های لاکچری
 • بازخوانی ازدواج محمدرضاپهلوی و فرح دیبا / فرح دوتابعیتی بود
 • عروسی‌های «فرمالیته» هزینه‌های واقعی!
 • کیت تشخیصی که راه تقلب در گوشت مصرفی را می‌بندد
 • عروسی‌های «فرمالیته» هزینه‌های واقعی/ازدواج در بند لاکچری‌ها
 • ماجرای ازدواج سؤال‌برانگیز محمدرضا پهلوی با فرح
 • بازخوانی ازدواج محمدرضاپهلوی و فرح دیبا
 • ولیعهد عربستان با تلاش هایی برای مهار اختیاراتش روبروست
 • درخواست وکیل دو شاهزاده عربستانی برای آزادکردن موکلانش
 • درخواست وکیل دو شاهزاده عربستانی برای آزادکردن موکلانش از دست بن‌سلمان