چند روز پیش «سید مهدی صدرالساداتی» یکی از فعالین فضای مجازی متنی با عنوان «کباب خوران اشرافی مجلس» در کانال تلگرامی خود منتشر کرد که گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو؛ چند روز پیش «سید مهدی صدرالساداتی» یکی از فعالین فضای مجازی متنی با عنوان «کباب خوران اشرافی مجلس» در کانال تلگرامی خود منتشر کرد که واکنش های بسیاری در پی داشت


چند روز پیش «سید مهدی صدرالساداتی» یکی از فعالین فضای مجازی متنی با عنوان «کباب خوران اشرافی مجلس» در کانال تلگرامی خود منتشر کرد که ...

گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو؛ چند روز پیش «سید مهدی صدرالساداتی» یکی از فعالین فضای مجازی متنی با عنوان «کباب خوران اشرافی مجلس» در کانال تلگرامی خود منتشر کرد که واکنش‌های بسیاری در پی داشت.
متن تلگرامی وی به شرح زیر است:
«دیروز در مجلس شورای اسلامی ناهار دعوت بودم، هنوز نماز عصر را نخوانده بودم که وارد سالن غذاخوری شدم و میز‌ها تقریباً پر بود و هنوز باورم نمی‌شود که ناهار مجلس سلف‌سرویس با چند نوع کباب، خورشت، جوجه، کشک و بادمجان (که ظاهراً دیر رسیده بودم و تقریباً تمام‌شده بود)، چند نوع سالاد و دلستر و دوغ و میوه باشد! واقعیت این است که نماینده‌ای جلوی من رد شد که بشقابش پر از کباب بدون برنج بود و سالاد و سس و مخلفات. من لحظه‌به‌لحظه یاد زن حاج اسماعیل می‌افتادم که هفته پیش وقتی گفتم گوشت می‌خورید؟ باخشم و تمسخر گفت: گوشت؟! یعنی ما نان خالی هم نداریم».   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی   فیلمی که وی در کانالش منتشر کرده است
او در ادامه متن خود نوشته «من نمی‌دانم از چه زمانی این رویه ناهارخوری در مجلس باب شده است، نمی‌دانم که در چه ارگان‌های دیگری هم این غذا خوردن‌ها باب شده است. من از قم آمده‌ام. این چیز‌ها برایم عادی نیست. شاید هم از بدسلیقگی من است که سلف‌سرویس مجلس و آن صحنه کباب خوران با پول بیت‌المال حالم را به هم زد! شاید هم فردا بگویند این بی‌تکلف‌ترین سفره مقامات است»
این پست تلگرامی با واکنش فرزند یکی از نمایندگان مواجه شد و صدرالساداتی را «ندیدبدید» خطاب کرد. این فعال اجتماعی به صحبت این «آقازاده» واکنش نشان داد و پست زیر را منتشر نمود.
«هفته پیش وقتی خاطره کباب خوران مجلس را بازگو کردم، پسر یک نماینده گفته بود: یک ندیدبدید، یک‌بار آمده مجلس. من ندیدبدید نیستم، من کاخ شاه را در نیاوران دیده‌ام که چگونه با سرمایه‌های مملکت برای خودش آسایش درست کرده بود درحالی‌که مردم گرسنه بودند. ما طلبه‌های عادی بودیم، همراه نانوا و بقال بودیم، خیلی از علمای ما در محروم‌ترین شهر‌ها تبعید بودند و همان الاغی را سوار می‌شدند که کشاورز سوار می‌شد! مردم به ما اعتماد کردند، چون دیدند اگر پنج تومان به ما امانت می‌دهند، سرمان برود در آن خیانت نمی‌کنیم.حالا که انقلاب شده است، کشاورز همان الاغ را سوار شود و ما برای حفاظت از جان و شخصیت و مقام پرادو سوار شویم؟ شهدا برای این رفتند؟».

صدرالساداتی در ادامه پست بعدی خود عکسی از خودروی نماینده، ولی فقیه استان ایلام منتشر کرده و نوشته «عکس‌ها از صفحه آقازاده آقای «لطفی» نماینده، ولی فقیه در استان ایلام برداشته‌شده که گفته‌اند مدل پرادوی پدر پایین است و ایرادی ندارد و کاش فقط پرادو بود»   عکسی که صدرالساداتی از پرادوی امام جمعه ایلام در کانالش منتشر کرده است
او سپس اضافه کرده «نقل‌شده شهید همت کولر ماشین سپاه را روشن نمی‌کرده و به بقیه می‌گفته: شیشه‌ها را پایین بیاورید تا خنک شوید. بقیه می‌گفتند: چرا؟ می‌گفته:، چون کولر روشن کنید وضع بسیجی‌های در خط را درک نمی‌کنی»

او متن خود را با صحبت‌های رهبر معظم انقلاب به پایان برده است.

رهبر انقلاب ۱۳۷۹/۰۳/۲۹:
امروز در بعضی از گفته‌ها و اظهارات، راجع به شأن و شخصیت و شرف و کرامت انسان در جامعه حرف زده می‌شود. این بلاشک از اصول اسلامی است؛ کدام نقض کرامت انسانی بالاتر از این‌که انسانی، رئیس عائله‌ای، پدر خانواده‌ای، در جامعه‌ای که در آن همه‌چیز هم هست، نتواند اوّلیات زندگی فرزندان خودش را تأمین کند؟! کدام تحقیر از این بالاتر است؟! کدام نقض شخصیت و شرف و کرامت انسانی از این بالاتر است؟!
صبح تا شب‌کار کند، آخرش به من یا به شما یا به آن مسئول دیگر نامه بنویسد که من دو ماه است به خانه‌ام گوشت نبرده‌ام!
یک‌وقت در جامعه گوشت و میوه نیست، من و شما هم نمی‌خوریم؛ یک‌وقت در جامعه امکانات رفاهی نیست، من و شما هم استفاده نمی‌کنیم؛ یک‌وقت ایام عید که می‌شود، فرزندان من و شما هم لباس نو بر تن نمی‌کنند. در این حالت کسی احساس سرشکستگی نمی‌کند؛ البلیة اذا عمت طابت.
اما وقتی همه‌چیز هست، وقتی کسانی در جامعه با استفاده از فرصت‌های نامشروع توانسته‌اند برای خودشان آلاف و الوف وزندگی‌های تجمّلی فراهم کنند، وقتی طبقاتی در جامعه هستند که برایشان پول خرج کردن هیچ اهمیتی ندارد، جمع کثیری از مردم که در بین آن‌ها رزمندگان و عناصر نظامی و کارمندان دولت و معلمان و روستاییان و مردم مناطق محروم و دور و مناطق جنوب هستند، نتوانند نان و پنیر بچه‌هایشان را فراهم کنند، کدام شکستن شخصیت و شرف انسانی از این بالاتر است؟
شما می‌خواهید جواب چه کسی را بدهید؟ شما می‌خواهید دل چه کسی را خوش کنید؟ شما می‌خواهید چه کسی از شما راضی باشد؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

تسلیم ناپذیری ملت ایران در مقابل استکبار، پیام تشییع باشکوه پیکر شهدا است

امام جمعه سرخس گفت: پیام تشییع باشکوه پیکر شهدا، تسلیم ناپذیری ملت ایران در مقابل استکبار است و با تمام وجود راه شهدا را ادامه می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد بختیاری در گفتگو با نسیم سرخس، با اشاره به اینکه در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم، گفت: دشمنان ما در راس مستکبران، صهیونیست ها و ایادی آنها نمی توانند این رشد و شکوفایی را در ۴۰ سالگی انقلاب ببینند و با تمام توان خود جنگ های اقتصادی و روانی را شروع کردند تا بتوانند به هدف خودشان که یاس و ناامیدی مردم از نظام باشد برسند و تمام توان خود را برای این هدف به کار گرفته اند.

 

امام جمعه سرخس بیان کرد: مردم ما ولایتمداری و بصیرتشان را در بسیاری از صحنه ها نشان داده اند و شهدا که معدن بصیرت هستند می توانند مردم ما را در این راه کمک کنند.

 

حجت الاسلام بختیاری عنوان کرد: بازگشت پیکر شهید حسن عیسی زائی که بعد از ۳۲ سال این پیام را برای ما دارد که ما در راه حفظ این نظام اسلامی مقاومت کنیم و هر چه توان داریم برای حفظ نظام اسلامی به کار بگیریم.

 

وی افزود: مردم عزیز شهرستان سرخس با حضور باشکوه خودشان در مراسم تشییع این شهید عزیز به ندای شهید لبیک گفتند.

 

امام جمعه سرخس اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر شهدا نشان می دهد که خون شهدا پایمال نمی شود و ملت شهیدپرور ایران به هیچ عنوان تسلیم استکبار و ایادی آنها نخواهند شد و با تمام وجود راه این شهدا را ادامه می دهند.

انتهای پیام/

ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۳۹۲۰۴۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بیش از 1500 خدمتگزار در کنگره شهدای خراسان جنوبی/ چاپ 142کتاب برای معرفی سیره شهدا/ در آغاز راه نشر آثار شهدا هستیم
 • وقتی با یک قرون می‌شد کباب سلطانی خورد!+ عکس
 • نمی توانم نام هاشمی را انکار کنم
 • مطهری: روحانیون نباید پست اجرایی بگیرند!
 • فائزه هاشمی: خاطرات زندانم را زمانی منتشر می‌کنم که سانسور نشود
 • با پیروی از شهدا باعث عزت و سربلندی نظام شویم
 • اظهارات مطهری درباره هاشمی، آملی و خبرگان
 • اظهارات صریح مطهری درباره هاشمی، آملی و خبرگان
 • علی مطهری: هرقدر روحانیت حکومتی شود اقبال مردم به آنها کم می‌شود/ آملی لاریجانی معقول است و تندروی‌های جنتی را ندارد/ نقش محسن رضایی در تحریف وظایف مجمع تشخیص
 • بگویید چگونه می‌خندید تا شخصیت‌تان را به شما بگوییم
 • در گفتگو با الف مطرح شد؛ توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی
 • نگاه ملی به بودجه در گروی شخصیت ملی مجلس/ استانی شدن انتخابات می‌تواند مشکلات بودجه را حل کند
 • مطهری: آملی لاریجانی تندروی‌های آیت الله جنتی را ندارد
 • سوپرچپ و سوپررادیکال بودن هاشمی قابل اثبات نیست
 • 10 شخصیت فیلم‌های‌ سینمای هالیوود که وجود واقعی داشتند!!
 • صلاحیت اعضای مجلس خبرگان رهبری را باید نمایندگان مراجع تقلید بررسی کنند نه شورای نگهبان
 • وحدت و ولایتمداری بهترین راهکار مقابله با دشمن و پیروزی نظام است
 • نگاه ملی به بودجه در گروی شخصیت ملی مجلس
 • همت مردم؛ اصلی‌ترین عامل پیشرفت شهرستان بیله‌ سوار