اسامی نوجوانان و جوانان دختر دعوت شده به مرحله دوم انتخابی
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۷۴۲۵۷۳۸
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان دختر پنجشنبه 10 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود در مرحله دوم انتخابی برگزیدگان انتخابی اول، فینالیست های مسابقات کشوری اصفهان و سنندج و ملی پوشان اعزامی به رقابتهای اسیایی ۲۰۱۷ قزاقستان و جهانی اسپانیا با هم به مبارزه می پردازند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اسامی نفرات دعوت شده به شرح ذیل است:
رده سنی نوجوانان/
وزن 48- کیلوگرم:
معصومه محسنیان(مازندران)- فاطمه صفری(تهران)- فائزه طوسی(البرز)- فاطمه غلامی(لرستان)- الهه یخکشی(مازندران)
وزن 54-کیلوگرم:
آتوسا گلشاد نژاد(کرمانشاه)- عسل حاجیان(مازندران)- حدیث کاظم لو(البرز)- آیلار حسین زاده(هرمزگان)- مهنا میرزایی(مازندران)- سارا دهقان(مازندران)
وزن 54+ کیلوگرم:
نازنین یوسفی فرد(اصفهان)- حدیث طالبی(اصفهان)- آیدا خوشبختی(مازندران)- هانیه کریمی(تهران)- سیده لیلا عباسی(مازندران)
رده سنی جوانان/
وزن 48- کیلوگرم:
لیلا برجعلی- تارا محمدی(کردستان)- یگانه رشیدی(کرمانشاه)- فاطمه نودهقان(البرز)- آیلار طهامسبی(هرمزگان)- زهرا کریمی(فارس)- حنانه عابدیان(مازندران)- هستی سپهوند(لرستان)
وزن 53- کیلوگرم:
سیده سوده خلیلی(مازندران)- تینا نصیری(تهران)- فاطمه خنکدار(مازندران)- عارفه طهماسبی(مازندران)- معصومه سماقی(البرز)- زهرا بنیانی(فارس)- سارا قاسم نژاد(مازندران)- الهه عطایی(گیلان)- فاطمه سعادتی(لرستان)
وزن 59- کیلوگرم:
مبینا حیدری(تهران)- نگین آلتونی(ایلام)- مائده بردبار(فارس)- مهدیه طوسی(البرز)- الهه کنطورچیان(هرمزگان)-آتنا پهلوان زاده(گیلان)- مهدیس دوستی زاده(لرستان)- معصومه شفیعی(مازندران)- صدیقه صادقی(مازندران)
وزن 59+ کیلوگرم:
حدیثه طالبی(اصفهان)- شادی رفیعی پور(اصفهان)-زهرا حمزه ای(لرستان)- مهسا رضایی(مازندران)- زهرا فردمدحی(آذربایجان شرقی)- نگین یزدگردی(کرمانشاه)- مینا یوسفی(تهران)- سحر صالحی(مازندران)- عاطفه بیرانوند(لرستان)- زهرا همت(فارس)
منبع: خبرگزاری برنا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۷۴۲۵۷۳۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
قهرمانی مقتدرانه ایران در انتخابی جامجهانی ووشو
کاروان ووشوی ایران در رقابتهای انتخابی جام جهانی در چین با کسب ۲۰ مدال رنگارنگ قهرمان شد.
به گزارش مشرق، رقابتهای انتخابی جامجهانی ووشو ۲۰۲۴ از صبح دیروز با حضور بیش از ۳۰۰ شرکتکننده از ۳۸ کشور جهان به میزبانی شهر جیانگیین کشور چین آغاز شد و امروز به پایان رسید.
ووشوکاران ایران که در روز نخست به ۶ طلا، یک نقره و ۳ برنز رسیده بودند، در روز دوم به درخشش خود ادامه دادند و موفق به کسب ۷ طلا و ۴ نقره دیگر شدند.
در مبارزههای امروز بخش ساندا، محسن محمد سیفی، سهیل موسوی، علی خورشیدی و محمدرضا ریگی ۴ مدال طلا گرفتند. زهرا کیانی، شاهین بنیطالبی و تیم دوئلین مردان (شامل مصطفی حسنزاده و حسین قبلهنما) ۳ طلا در بخش تالو کسب کردند. همچنین سهیلا منصوریان در ساندای بانوان و مصطفی حسنزاده به همراه زهرا جلیلی ۳ نقره کاروان ایران را به ارمغان آوردند.
بدین ترتیب کاروان ۱۴ نفره ووشوی کشورمان در پایان مسابقات، موفق به کسب ۱۳ طلا، ۵ نقره و ۲ برنز شد و مقام قهرمانی و نخست تیمی و مجموع را تصاحب کرد. این مسابقات در حالی به اتمام رسید که تمامی ورزشکاران اعزامی کشورمان به این پیکارهای موفق به کسب مدال شدند.
چین با ۷ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز دوم شد و ازبکستان با ۳ طلا، ۸ نقره و ۶ برنز در رده سوم ایستاد.
فهرست مدالآوران ایران به شرح زیر است:
طلا/ ساندا:
صدیقه دریایی در وزن ۶۵- کیلوگرم
شهربانو منصوریان در وزن ۷۵- کیلوگرم
سیدمعین تقوی در وزن ۹۰ کیلوگرم
محسن محمد سیفی ۷۰ کیلوگرم
سید سهیل موسوی ۷۵ کیلوگرم
علی خورشیدی ۸۰ کیلوگرم
محمدرضا ریگی ۸۵ کیلوگرم
تالو:
مصطفی حسنزاده در فرم ننگوئن
زهرا کیانی در فرم چانگچوان و چیانگشو ( ۲ طلا)
هلیا اسدیان در فرم ننگوئن
شاهین بنی طالبی در فرم نانچوان
تیم دوئلین مردان (دو نفره) با ترکیب مصطفی حسنزاده و حسین قبلهنما
نقره/ ساندا:
سهیلا منصوریان ۶۰ کیلوگرم
تالو:
مصطفی حسن زاده در فرم نان چوان
زهرا جلیلی در فرم دائو شو
شاهین بنیطالبی در فرم ننگوئن
برنز/ تالو:
زهرا جلیلی در فرم چانگ چوان و گون شو (۲ مدال)
هلیا اسدیان در فرم نانچوان