راحله خیر الله زاده ورزی با انتقاد از مجمع پر هزینه فدراسیون تیروکمان گفت: چطور فدراسیون با این همه بدهی 300 میلیون تومان برای مجمع عمومی هزینه می کند؟ مربی سابق تیم ملی تیراندازی با کمان در گفت وگو با ایسنا، دوباره حواشی مجمع عمومی فدراسیون، اظهار کرد: فدراسیون همیشه می گوید کلی بدهی دارد و پول ندارد


راحله خیر الله زاده ورزی با انتقاد از مجمع پر هزینه فدراسیون تیروکمان گفت: چطور فدراسیون با این همه بدهی ۳۰۰ میلیون تومان برای مجمع عمومی هزینه می‌کند؟

مربی سابق تیم‌ ‌ملی تیراندازی با کمان در گفت‌وگو با ایسنا، دوباره حواشی مجمع عمومی فدراسیون، اظهار کرد: فدراسیون همیشه می‌گوید کلی بدهی دارد و پول ندارد.

تا چند ماه پیش مربی تیم‌ ‌ملی  بودم و حقوق  های پارسال را گرفتم اما فدراسیون ۳۰۰ میلیون تومان برای مجمع عمومی هزینه می‌کند. همین برای من سوال است که اگر ندارند چطور این هزینه را انجام می دهند و بریز و بپاش می‌کنند.

خیر الله زاده ورزی ادامه‌ داد: دیگر چرا بحث انتخابات را مطرح می‌کنند. اگر انتخابات است، چرا آقای شعبانی بهار که کاندیدا شده، به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان به جای آقای داورزنی در مجمع شرکت می‌کند و مثل یک نامزد انتخاباتی حرف می‌زند و قول می‌دهد. کلی وعده می‌دهند و برای هیات ها از مسائل مالی و کمک مالی حرف می‌زنند. قول حمایت مالی داده‌اند. خب اگر وزارت ورزش و جوانان می خواست حمایت کند، چرا در این مدت حمایت نکرده است.

مربی سابق تیم‌ ‌ملی با بیان این مطلب که فدراسیون بدهی هایش را پرداخت نمی‌کند، اما مجمع ۳۰۰ میلیونی برگزار می‌کند ، بیان‌ کرد: دوستان به من پیام می دادند که رییس جدید مبارک. آقای شعبانی بهار گفته با مدیر کل‌ها صحبت می کند که به هیات ها پول بدهند. همه این اتفاق‌ها جالب است ، اما بیشتر از همه اتفاق‌های درون فدراسیون است. فدراسیون با پول شخصی ورزشکاران تیم‌ها را به مسابقات اعزام می‌کند. من مربی تیم‌ ‌ملی هستم و نمی‌توانند حرف من را تکذیب کنند. حتی مسابقات تایلند پارسال هم ورزشکاران با هزینه شخصی اعزام شدند.

او افزود: همه ورزشکاران هزینه‌های اعزام خود را می‌دهند. حتی یکی از ورزشکاران پول نداشت و پدرش وام گرفت تا او به مسابقات اعزام شود. تیم اصلی این طور است و تیم‌های جوانان و نوجوانان  که وضعیت بدتری دارند. مسابقات چند وقت پیش آمریکا نفری ۱۵ میلیون دادند. سال قبل نفری ۱۷ میلیون دادند. مسابقات مراکش و تایلند تمام رقابت‌ها را با هزینه شخصی اعزام می‌کنند.

خیر الله زاده ورزی همچنین بیان‌ کرد: ۳۰۰ میلیون هزینه شده برای مجمع اما این پول تا الان کجا بوده؟ آقای شعبانی بهار چرا اکنون که برای انتخابات ثبت‌نام کرده قول حمایت می‌دهد؟ اصلا وزارت ورزش و جوانان در این شرایط چه نظارتی بر وضعیت تیروکمان داشته است؟ اینها وعده سر خرمن است. من خودم از فدراسیون طلب دارم. یک مربی دیگر چهار سال حقوق طلب دارد. بعد پول ما را نمی‌دهند و همه را به اصفهان دعوت می‌کنند. مشکل ما اکنون همین است، چرا با سرنوشت تیروکمان بازی و به شعور ما توهین می‌کنند.

مربی سابق تیم‌ ‌ملی تیروکمان ایران با گلایه از فدراسیون و مسئولان وزارت ورزش و جوانان، گفت‌: ملی‌پوشان نه بیمه هستند و نه حقوق می‌گیرند. هیچ کس حقوق ندارد. هیچ کس هم به فکر ورزشکاران نیست. ما در گذشته و دوره‌های قبلی دغدغه‌ نداشتیم، اما اکنون ورزشکاران امکانات اولیه هم ندارند. چرا وزارت ورزش و جوانان به این مسائل ورود نمی‌کرد. من چهار سال کنار بودم که دوباره دعوت به کار شدم. ابتدا خوشحال شدم که رویکرد تغییر کرده، اما همه به من گفتند اشتباه کرده‌ام.

او ادامه‌ داد: همه گفتند این فدراسیون پول نمی‌دهد و فقط از افراد کار می کشد. همین طور هم شد و من و البته همه افراد مجموعه تیروکمان طلبکار  هستیم و می بینیم فدراسیون به جای این که حق و حقوق ما را بدهد بریز و بپاش می‌کند. بعد من دیدم که نمی‌شود با مربی بی سواد کره‌ای کار کرد و استعفا دادم و حق و حقوقم را ندادند.

خیرالله زاده ورزی درباره مربی کره‌ای نیز، گفت‌: او کاملا بی سواد بود و ایران برایش کلاس آموزشی بود. هر کاری که ما می کردیم را تکرار می‌کرد و بچه‌ها می خندیدند. او هیچ برنامه تمرینی نداشت و فقط این جا چیز یاد می‌گرفت. سابقه‌ای هم ندارد. مربی تیم‌ ‌ملی انگلیس به من گفت‌ که مربی کره‌ای در هیچ جایی بیش از یک سال نمانده است. ‌دقیقا همین طور بود. من همه را به شجاعی گفتم اما تغییراتی انجام نشد. یک بار هم حقوقش یک ماه عقب افتاد همه را تهدید کرد که می‌رود. حالا من یک سال و آقای پاکزاد چند سال طلبکار هستیم. اتفاق‌هایی دیدم که تصمیم گرفتم استعفا بدهم.

مربی سابق تیم‌ ‌ملی تیروکمان ایران در ادامه‌ با اشاره به شرایط نامناسب تیروکمان، اظهار کرد: واقعا شرایط نگران کننده است. فضا را به سمتی می برند که روند کنونی فدراسیون ادامه‌ دار باشد. گویا دوست ندارند درست شود. ما چند روز است که اصفهان گردی دوستان را در اینستاگرام می بینیم و این درد آور است. اما باور کنید هیات‌ها می دانند و دیگر با این اتفاق‌ها رای خودشان را نمی فروشند. قطعا این اتفاق‌ها تاثیری در انتخابات ندارد، اما به نظرم باید فدراسیون توبیخ شود. آنقدر بدهی دارند اما ۳۰۰ میلیون تومان هزینه مجمع می‌کنند. فدراسیون تعطیل شده و همه رفته اند اصفهان و چند روز تفریح کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

خبر بعدی:

سومالی بخشش بدهی هایش را خواستار شد

الجزیره-ایرنا- «عبدالرحمن بیلی » وزیر دارایی سومالی در نشست مقدماتی اجلاس اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت، از کشورهای عربی خواست بدهی های سومالی به آن ها را ببخشند تا در نهایت دیگر کشورهای جهان نیز چنین راهی را در پیش گیرند.

به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری ملی لبنان، وزیر دارایی سومالی در این نشست از دبیرخانه اتحادیه عرب به دلیل حمایت هایش از سومالی تشکر کرد.
این مقام سومالیایی حمایت بین المللی و همچنین حمایت کشورهای عربی از سومالی را جهت مقابله با چالش های امنیتی ،اقصادی و اجتماعی ضروری و حق برادرانه دانست .
بیلی در ادامه از الجزایر و عربستان به دلیل بخشش بدهی های سومالی تشکر کرد و گفت، بیکاری در سومالی به 41درصد می رسد ، 69 درصد مردم فقیراند ، سومالی 4.6میلیارد دلار بدهی خارجی دارد که 1.1 میلیارد دلار آن متعلق به کشورهای عربی است و چنین شرایطی مانع جذب سرمایه های خارجی و دریافت کمک های مالی می شود .
این مقام سومالیایی در ادامه تصریح کرد برای مقابله با چالش های امنیتی ، اقتصادی و اجتماعی، نهادهای امنیتی باید تقویت شود تا بتواند با تروریسم مبارزه کند و برای مبارازه با بیکاری نیز باید اشتغالزایی شود و بخش بهداشت و آموزش نیز توسعه یابد.
نشست اقتصادی اتحادیه عرب قرار است روزهای شنبه و یکشنبه در بیروت برگزار شود.
خاورم **2041**

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

فیلم:: تعرض چندین پسر به دو دختر در ائل‌گلی تبریز

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۵۳۴۶۷۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جزییات بدهی ۷۳هزار میلیارد تومانی ۲۰ بانک به بانک مرکزی+جدول
 • جزییات بدهی ۲۰ بانک به بانک مرکزی +جدول
 • جزییات بدهی ۷۳ هزار میلیارد تومانی ۲۰ بانک به بانک مرکزی
 • ظرفيت تهاتر بدهي و مطالبات اوراق تسويه نوع اول خزانه تکميل شد
 • جزییات بدهی ۷۳ هزار میلیاردی ۲۰ بانک به بانک مرکزی
 • جزییات بدهی 73 هزار میلیارد تومانی 20 بانک به بانک مرکزی (+ جدول)
 • بار سنگین بدهی دولتی بر دوش مردم ایتالیا
 • توصیه غیراخلاقی یک مربی به تکواندوکاران
 • نیکو کرانچار: فوتبال ایران، آبرو و اعتبار ویژه ای در جهان دارد؛ دالیچ بهترین مربی تاریخ کرواسی است
 • آخرین وضعیت تسویه بدهی های دولت/ تهاتر ۸۷ میلیاردی با ستاد امام
 • بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی، بدهی دولت محسوب می‌شود
 • آخرین وضعیت تسویه بدهی های دولت
 • مانده بدهی بانک‌های دولتی با بدهی دولت به بانک مرکزی تهاتر می‌شود
 • ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای احداث سالن کشتی در مهاباد هزینه میشود
 • معیارهای کمیته فنی فدراسیون برای انتخاب مربی تیم ملی چه بوده است؟/درشرایط سخت تمرینی قهرمان استعدادهای برترکشورشدیم / فدراسیون به توانایی من برای مربی در سطح ملی توجه نشان دهد
 • انتخاب دو مربی وزنه برداری لرستان به عنوان مربیان برتر کشور
 • هر جلسه هیأت دولت چقدر هزینه دارد؟/ خاوری زنده است یا مرده؟/ ترور پوتین خنثی شد/ به ادبیات ابر و باد برجامی خاتمه دهید
 • املاک نجومی ۲
 • مشاور سابق غنی: نجات افغانستان از حکومت وحدت ملی در راس برنامه‌های ما قرار دارد