تصویری از آلوارو موراتا ستاره چلسی و همسرش را در کنار دریا مشاهده می کنید


تصویری از آلوارو موراتا ستاره چلسی و همسرش را در کنار دریا مشاهده می کنید .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تصویری از آلوارو موراتا ستاره چلسی و همسرش را در کنار دریا مشاهده می کنید . این بازیکن بازی‌های زیبایی را در تیم‌های ختافه و اتلتیکو مادرید به نمایش گذاشت و سپس به تیم دوم رئال مادرید پیوست.

او در ترکیب تیم دوم رئال مادرید ۳۵ گل به ثمر رساند و مورد توجه ژوزه مورینیو قرار گرفت. در سال ۲۰۱۲ به تیم اصلی رئال مادرید پیوست. موراتا با درخشش خود تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا را به نیمه نهایی مسابقات اروپایی رساند. موراتا توانست در مسابقات یوروی زیر ۲۱ سال، با ۴ گل در ۵ بازی کفش طلا کسب کند.

چلسی در تاریخ سی ام تیر سال ۱۳۹۶ آلوارو موراتا را به‌طور رسمی به هوادارانش معرفی کرد. این انتقال، موراتا را تبدیل به گران‌قیمت‌ترین فوتبالیست اسپانیایی تاریخ و دومین فروش گران‌قیمت تاریخ رئال مادرید کرد. بنا به گزارش‌ها، چلسی، موراتا را با ۵۸ میلیون پوند خریده‌است.

 

منبع: پارس فوتبال

خبر بعدی:

هفتمين پيروزي متوالي منچستريونايتد با سولسشر/ برد دشوار ليورپول برابر پالاس در ديداري جذاب/ صعود رئال به رده سوم با برد مقابل سويا

خبرگزاري آريا- منچستريونايتد به هفتمين پيروزي متوالي تحت نظر سولسشائر دست يافت.

به گزارش آريا،  از مسابقات هفته بيست و سوم ليگ برتر انگليس منچستريونايتد در ورزشگاه اولدترافورد ميزبان برايتون بود و در نهايت مقابل مهمان خود به پيروزي 2-1 رسيد. 

منچستريونايتد با اين ترکيب روانه ميدان شد:

ده‌خيا؛ دالوت، جونز، ليندلوف، يانگ؛ هررا، ماتيچ؛ لينگارد، پوگبا، مارسيال؛ رشفورد

سولسشائر که قصد داشت تيم برنده هفته قبل برابر تاتنهام را به زمين بفرستد، در آخرين لحظات لوک شاو را به علت بيماري از دست داد و مجبور شد تا با قرار دادن ديوگو دالوت در سمت چپ خط دفاعي، يک تغيير نسبت به هفته قبل در ترکيب اصلي ايجاد کند. 

پيش از آغاز اين ديدار يک دقيقه سکوت در ورزشگاه اولدترافورد به دليل بيست و پنجمين سالگرد درگذشت سر مت بازبي، سرمربي سابق منچستريونايتد برقرار شد. 

يونايتد در دقيقه 25 صاحب يک ضربه پنالتي شد. پوگبا بعد از کنترل توپ توسط بونگ سرنگون شد و پل تيرني، داور مسابقه بي‌درنگ نقطه پنالتي را نشان داد. پوگبا خود پشت اين توپ ايستاد و با شليک آن به سمت چپ دروازه ديويد باتن، شياطين سرخ را پيش انداخت. 

منچستر در دقيقه 42 به گل دوم هم رسيد. دالوت بعد از حرکت با توپ در سمت چپ، با پاسي رشفورد را در محوطه جريمه پا به توپ کرد. رشفورد نيز بعد از حرکت با توپ در زاويه اي نسبتا بسته و در شرايطي که دو بازيکن برايتون روي پاي او آمده بودند با ضربه پاي راست به زيبايي دروازه برايتون را گشود تا در صد و پنجاهمين بازي خود با پيراهن يونايتد گلزني کند.

برايتون در دقيقه 72 يکي از گل ها را جبران کرد. ارسال تماشايي پروپر از سمت چپ به درون محوطه جريمه به پاسکال گروس رسيد تا او بعد از کنترل توپ، دروازه ده‌خيا را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند. 

اين مسابقه در پايان با برتري 2-1 منچستريونايتد به پايان رسيد تا اوله گونار سولسشائر با تجربه هفتمين پيروزي متوالي خود (ششمين پيروزي متوالي در ليگ برتر)، تيمش را با 44 امتياز، تا پيش از بازي آرسنال-چلسي به رتبه پنجم جدول برساند. برايتون نيز با 26 امتياز سيزدهم است.

در ديگر ديدارهاي برگزار شده بورنموث با 2 گل وستهم را شکست داد، نيوکاسل 3-0 کارديف را مغلوب کرد، ساوتهمپتون 2-1 از سد اورتون گذشت و ديدار واتفورد برابر برنلي با تساوي بدون گل خاتمه يافت. در نخسنين بازي امروز نيز وولورهمپتون 4-3 لسترسيتي را شکست داد.

در يکي از مسابقات حساس هفته بيست و سوم ليگ برتر انگليس ليورپول صدرنشين از ساعت 18:30 در ورزشگاه آنفيلد ميزبان کريستال پالاس بود که اين مسابقه در نهايت با برتري 4-3 ليورپول همراه بود. 

يورگن کلوپ تيمش را با اين ترکيب روانه ميدان کرد:

آليسون؛ رابرتسون، فن‌دايک، ماتيپ، ميلنر؛ هندرسون، فابينيو؛ مانه، فرمينو، کيتا؛ صلاح

کريستال پالاس در حالي پاي به اين مسابقه مي‌گذاشت که در 3 بازي از 4 بازي قبلي خود در آنفيلد موفق به شکست ليورپول شده بود و تنها در بازي فصل قبل مقابل قرمزها شکست خورده بود. (1-0)

پالاس در دقيقه 34 اين مسابقه از ميزبان خود پيش افتاد. ويلفرد زاها با حرکتي سريع و جا گذاشتن ميلنر وارد محوطه جريمه شد و با ارسال پاسي رو به بيرون، آندروس تاونسند را در موقعيت گل قرار داد. تاونسند نيز با ضربه پاي چپ، بي درنگ دروازه آليسون را گشود تا چهارمين گل فصل خود را وارد دروازه ليورپول کرده باشد.

نيمه اول اين مسابقه در حالي با برتري کريستال پالاس به پايان رسيد که ليورپول در 72 درصد از زمان مسابقه مالکيت توپ را در اختيار داشت و 10 شوت به سمت دروازه عقاب ها شليک کرده بود، اما پالاس با تنها دو شوت، توانست با تنها شوت در چهارچوب خود به گل برسد.

ليورپول در نخستين ثانيه هاي نيمه دوم گل مساوي را زد. شوت از راه دور فن‌دايک بعد از برخورد با بازيکنان پالاس در محوطه جريمه و پشت سر همه مدافعان اين تيم به محمد صلاح رسيد. ستاره مصري نيز از غفلت اسپروني، دروازه بان عقاب ها که در خروج از دروازه مردد مانده بود، استفاده کرد و با پاي چپ دروازه را گشود تا پانزدهمي گل فصل خود را به ثمر برساند. 

ليورپول در دقيقه 53 به گل دوم هم رسيد. پاس نبي کيتا در محوطه جريمه به فرمينو رسيد و در ادامه ضربه پاي راست بازيکن برزيلي بعد از برخورد با پاي بازيکن حريف، دور از دستان اسپروني وارد دروازه شد تا ليورپول در عرض 8 دقيقه باخت را با برد عوض کند.

پالاس در دقيقه 65 گل تساوي را به ثمر رساند. کرنر ارسالي ميليوويويچ از سمت چپ در تير دورتر به جيمز تامکينز رسيد و او نيز بالاتر از تمامي مدافعان ليورپول، با ضربه سر دروازه آليسون را براي بار دوم گشود. ليورپول که تا قبل از بازي برابر سيتي در هيچ ديدار ليگ برتري اين فصل بيشتر از يک گل نخورده بود، اکنون در 2 بازي از 3 بازي اخير دروازه خود را بيش از يک بار باز شده ديده است.

ليورپول در دقيقه 75 به عجيب ترين شکل ممکن به گل سوم رسيد. ارسال بلند فابينيو به محوطه جريمه به سختي به ميلنر رسيد و او مجبور شد تا براي حفظ توپ در جريان بازي، در شرايطي نامتعادل توپ را ارسال کند. اين ارسال با اشتباه عجيب اسپروني به سمت دروازه خودي رفت تا محمد صلاح قبل از وارد شدن توپ به درون دروازه، با زدن آخرين ضربه اين گل را به نام خود ثبت کند. 

قرمزها در سومين دقيقه از وقت هاي اضافه اين مسابقه به گل چهارم رسيدند تا خيال خود را از کسب امتيازات کامل اين مسابقه راحت کنند. توپي که در حال بيرون رفتن از خط طولي زمين بود، با تلاش رابرتسون به مانه رسيد. مهاجم سنگالي نيز با حرکت از سمت چپ در نهايت با ضربه پاي راست دروازه را گشود تا ليورپولي که از دقيقه 89 با اخراج ميلنر 10 نفره شده بود، به گل چهارم هم برسد. 

پالاس در پنجمين دقيقه از وقت هاي اضافه گل سوم را به ثمر رساند. توپ ارسال شده به درون محوطه جريمه ليورپول با دخالت ويکهام به مکس ماير رسيد تا او با ضربه پاي چپ يکي از گل ها را جبران کند. به اين ترتيب ليورپول براي اولين بار در اين فصل، در يک مسابقه سه گل دريافت کرد. 

اين مسابقه جذاب در پايان با نتيجه 4-3 به سود ليورپول به پايان رسيد تا شاگردان يورگن کلوپ 60 امتيازي شده و اختلاف را با تيم دوم جدول، منچسترسيتي، به عدد 7 افرايش دهند. کريستال پالاس نيز با 22 امتياز در رده چهاردهم حضور دارد.

رئال مادريد در بازي سخت و حساس از لحاظ جدولي، موفق شد سويا را 2-0 شکست دهد تا به رده سوم جدول برسد.

در شروع نيم فصل دوم فوتبال اسپانيا، رئال مادريد در خانه خود پذيراي سويا بود، مسابقه اي که با توجه به نزديکي دو تيم در جدول، اهميت خاصي داشت. در 20 دقيقه بازي، شاهد يک مسابقه سريع بوديم و دو تيم به دو فرصت خوب رسيدند ولي هيچ يک به گل بدل نشد.

بعد از آن، تا حدود دقيقه 30 سويا تيم برتر ميدان بود و موقعيت هاي بيشتري بدست آورد، در آن سمت زمين ويسينيوس بيش از ديگر بازيکنان رئال در متن حرکات هجومي اين تيم قرار داشت ولي تلاش هاي او در رسيدن به دروازه حريف به نتيجه نرسيد تا بازي در نيمه نخست 0-0 تمام شود.

اما نيمه دوم را بايد کاملاً به نام رئال مادريد نوشت، بازيکنان ميزبان در 20 دقيقه نخست نيمه دوم، بارها با شوت هاي از راه دور دروازه حريف را هدف گرفتند. دو شوت مودريچ و سبايوس خطرناک تر از بقيه بود اما به گل تبديل نشدند. ضربه سر واران هم در دقيقه 73 با اختلافي اندک به بيرون رفت.

ولي در نهايت اين کاسيميرو بود که به داد رئال مادريد رسيد. شوت سهمگين او در دقيقه 78 رئال مادريد را به گل برتري رساند و سويا بالاخره دروازه اش را بازشده ديد.

در ادامه، در دقيقه 93، توپگيري مودريچ باعث شد او در موقعيت تک به تک قرار گيرد و با ضربه اي بغل پا گل دوم را بزند و بازي 2-0 تمام شود. با اين برد رئال مادريد به رده سوم رفت و بالاتر از سويا قرار گرفت.

 

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

فیلم:: تعرض چندین پسر به دو دختر در ائل‌گلی تبریز

منبع این خبر، وبسایت parsfootball.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۵۹۲۰۷۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رئال مادرید ۲ - سویا صفر/ هافبک‌ها رتبه سوم را به سولاری هدیه دادند
 • بانگا: مسئولیت باخت مقابل رئال مادرید را برعهده می گیریم؛ در نیمه دوم فاجعه بودیم
 • رئال مادرید 2-0 سویا؛ شلیک مرگبار کاسمیرو و تیر خلاص مودریچ
 • رسمی؛ ترکیب تیم‌های رئال مادرید و سویا
 • موافقت پرز با قیمت پیشنهادی چلسی برای هازارد
 • مارکا: ادن هازارد روز به روز به رئال مادرید نزدیک‌تر می‌شود
 • فوتبال جهان| ناواس هم به فهرست مصدومان رئال مادرید اضافه شد
 • چلسی و تعیین قیمت فروش هازارد به رئال
 • پیش بازی رئال مادرید-سویا؛ بی‌ثبات اما جاه‌طلب
 • یک مصدوم دیگر روی دست رئال مادرید!
 • تایید مصدومیت کیلور ناواس از سوی باشگاه رئال مادرید
 • قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا:تکرار فینال فصل گذشته با مصاف سویا - بارسلونا / قرعه آسان برای رئال مادرید
 • این رئال مادرید شانسی برای موفقیت ندارد
 • توافق اولیه مهاجم چلسی با اتلتیکو مادرید
 • آ.اس: هفت بازیکنی که در تابستان 2019 می توانند رئال مادرید را ترک کنند
 • ادعای مارکا: رئال مادرید با میلیتائو به توافق شخصی رسید
 • ازار در انتظار پیشنهاد رئال مادرید
 • ایجنت هیگواین، آرژانتین را به مقصد مادرید ترک کرد تا کارهای نهایی انتقال به چلسی را انجام دهد
 • اتلتیکو مادرید به دنبال جذب قرضی موراتا